Šį kartą moteris paviešino jautrią akimirką, kuomet namo grįžo jos vyras Liudas.
„Šiandien ryte Liudui pasakiau, kad man pradėjo slinkti plaukai“, – rašė moteris instagrame.
Kitoje socialinio tinklo „istorijoje“ moteris paviešino jautrų įrašą, kuriame jos vyras užfiksuotas nusiskutęs plaukus.
„Liudas sako: kas pirmesnis, tas gudresnis“, – brūkštelėjo I. Burlinskaitė-Vaisieta.
Primename, kad neseniai rašėme apie I. Burlisnkaitės grįžimą namo.
Į namus iš klinikų grįžusi nuomonės formuotoja džiaugėsi, kad dabar gali ilsėtis savoje aplinkoje.
„Bandau truputėlį pasikrauti energijos, nes ji momentais užkyla ir paskui sėda šiek tiek, tai tada norisi prigulti, pailsėti. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad esu namuose ir, kaip daug kas iš jūsų rašėte, atrodo, kad namuose viskas, net ir sienos gydo. Vakar buvo labai jaukus sutikimas namučiuose. Grįžome su vyru vakare iš ligoninės. Draugai buvo absoliučiai viskuo pasirūpinę – namai sutvarkyti, langai išblizginti, gėlytės pamerktos, Liudo tėvelių ir mano mamos dovanos, staigmenėlės. <...>
Žinot, ligoninėje viskas buvo labai paprasta – guli, tau atneša vaistus, lašelines pastato, pusryčiai, pietūs. Viskas jau sureguliuota – belieka tik vaistus sugerti, pagulėti ir miegoti.
Bet gydymas turi nuosekliai, ištisai tęstis, tad faktiškai kiekvieną dieną namuose turiu suvartoti panašias geriamų ir leidžiamų vaistų dozes. Šiandien pagrindinis dalykas, kurį padariau atsikėlusi ryte – susidėliojau mitybos režimą, kad būtų trys normalūs valgymai, 2 papildomi užkandžiai. Liudas nupirko tokią dėžutę, kur susiplanuoju visus savo vaistus, kad viskas būtinai būtų išgerta.
Grįžau į namus ir atrodo, kad galėčiau truputėlį atsipalaiduoti, pasidžiaugti, bet gyvenu ta mintimi, kaip kaip viskas žaibiškai prasidėjo, taip greitai tęstųsi ir kuo greičiau pasibaigtų. Su nekantrumu laukiu savo antrosios chemoterapijos, kurios numatyta data yra birželio 12 diena.
Dabar labai svarbus šis periodas – 2 savaitės iki chemoterapijos. Be to, kad turėsiu saugoti save, vengti viešų vietų, miegoti, valgyti, turėsiu nuolat darytis kraujo tyrimus ir stebėti kraujo rodiklius, kad jie būtų geri. Jei jie nukris prieš pat chemoterapiją, tą nemalonų procesą teks nukelti, ko aš labai nenorėčiau. Vakar viskas įtartinai pakrito – ir kraujas, ir kalis, ir baltymas“, – sakė moteris.
Indrė Burlinskaitė su vyru Liudu (nuotr. Instagram)
Kalbėdama moteris užsiminė, kad sekėjai vis dažniau jau klausia jos apie chemoterapijos poveikį jos plaukams.
„Daug kas nedrįstat klausti manęs dėl plaukų – nebijokit, galit drąsiai klausti. Šiai dienai aš esu su viskuo susitaikiusi ir žinau, kad niekas nebus kitaip. Nors iš tiesų, kai sužinojau, kokia mano liga, mano prašymas buvo daryti kažką, kad išsaugočiau plaukus. Teisybei, man buvo šokas, kai sužinojau, kaip atrodysiu vėliau. Žinau, kad plaukų išsaugoti man nepavyks. Pirma chemoterapija jų dar nenužudė – mano plaukai stiprūs, bet labai susilpnėję.
Atrodo, lengva pasakyti, kad plaukai ataugs. Visi, esantys šioje situacijoje, tą supranta, bet visgi plaukai yra moteriškumas. Aš visą gyvenimą mėgstu prisižiūrėti, todėl tas žingsnis bus tikrai sudėtingas, aš net neabejoju.
Bet prisipažinsiu, kada man pasidarė drąsiau, kada pradėjau nebijoti savo išvaizdos pokyčių – tada, kai šią žinią paskleidžiau viešai ir sulaukiau begalinio jūsų palaikymo. Tas palaikymas man tapo motyvacija. Supratau, kad mane priimsite tokią ir anokią“, – šypsojosi moteris.
Yra angliškas terminas - influencer.
Jis pažodžiui tegalimas išversti, kaip įtakos darytojas. Žmogus, kurį seka nemaža dalis visuomenės, jis turi daug gerbėjų, sekėjų, netgi - mėgžiotojų. Jis daro tuo pačiu ne tik jiems įtaką, bet kažkiek ir formuoja jų pasaulėžiūrą, keičia jų gyvenimus. Bet tam, kad taptum tokia, iš esmės visuomenės ikona, nepakanka sudalyvauti kokiame nors realybės šokių šou. Tam kad galėtum daryti įtaką, taptum įtakingas, pirmiausia turi įveikti kupiną patirčių gyvenimo kelią, sukaupti pats begalę išminties, o tada jau žmonės ima klausytis tavęs ir galėsi save vadinti nuomonės formuotoju. Tokiais asmenimis galima Lietuvoje vadinti Juozą Erlickas, Andrių Mamontovą, Aleksandrą Makejevą, Vytautą Petkevičių, Algimantą Čekuolį, dalį iškilių Nepriklausomybės Akto signatarų bei disidentų.
Žurnalistai, patys pagalvokite, kieno nuomonę ir kokia kryptimi gali formuoti tokios personos, kaip straipsnio herojė? Nebent jūsų pačių, savo vaikino, savo katės ir savo būsimų vaikų. Taškas.
Tad nustokit visokiom Siegel, Flygel, ir panašiai suteikti tokius skambius epitetus. Betrūksta, kad Minedą su Vilniaus Betmanu pavadintumėt nuomonės formuotojais ir išminties guru.