Laida „TOP 3“ 

 

Su lengva ironija be kitokiu žvilgsniu pateikiami jau tūkstantį kartų girdėti ir apkalbėti, ar dar tik įsižiebinatys skandalai, svarbiausi įvykiai ir juose žymę palikę žmonės. 

Mantas kritinį tašką pasiekė, kai jam tinkančių dydžių drabužių parduotuvėse nebeliko

Dažnai girdime, kad gero žmogaus turi būto daug. Socialinėje medijoje palaikyti apkūnius žmones, neskatinti jų keistis ir tvarkytis sveikatos šiandien darosi vis populiariau. Tačiau sportu užsiimančios ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančios moterys šiai madai visiškai nepritaria. Gyventi sveikai ragina ir 110 kilogramų atsikratęs Mantas Micevičius.
Top 3 Prieš 22 val.

Lietuvos miškuose daugėja meškų – specialistai įspėja grybautojus

Lietuvos grybautojai ir miško mėgėjai sunerimę – prasidėjo grybų sezonas, visi tik puikuojasi pilnais krepšiais voveraičių ir kitokių grybų, bet kaip tuos grybus ramiai susirinkti, kai iš to paties miško atskrenda žinios, kad giriomis vaikšto meškos ir pikti vilkai? Daugiau apie tai – TV3 laidoje „TOP 3“. Grybautojas iš Vilniaus Rolandas pats patyrė, ką reiškia nešti kudašių nuo tave persekiojančių vilkų – net ne nuo vieno, o nuo trijų.

Policija sulaukia pačių netikėčiausių iškvietimų: pavyzdžiui, dėl atšalusio maisto

Vis dažniau Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose, išsikvietus pavežėją, sulaukiame lietuviškai nekalbančio imigranto, kuris neranda kelio arba veža aplinkiniais keliais. Maža to, ne visi vairuotojai turi leidimą gyventi šalyje arba neturi vairuotojo pažymėjimo. Policijos atstovas pasakoja, kad neretai sulaukia pranešimų dėl netinkamo pavežėjų elgesio, tačiau kartais iškvietimai būna tikrai keisti.

Pavojingu hobiu užsiimantis Tadas papasakojo užkulisius: „Jeigu kažkas nukenčia, tai nebent avarijose“

Tadas dėl gero kadro drąsiai stovi po žaibuojančiu dangumi, o jo didžiausia svajonė – atsidurti šalia viesulo. Pavojingo vyro hobio užkulisiai – „TOP 3“ reportaže.  Vieni mėgsta sportuoti, kiti groti kokiu instrumentu, treti šokt, ketvirti žvejot. Tadui Janušoniui irgi patinka žvejoti, tačiau jis žvejoja ne karpius ar lydekas, o audras, žaibus ir kitus dangaus reiškinius. Jo meškerė – fotoaparatas.
Top 3 2024-06-23

Nyksta festivalių kultūra – grėsmę kelia miesto šventės?

Vasara kaitina orą, o šis ypatingai kaista įvairiuose muzikos festivaliuose. Geri draugai, geras oras, nealkoholiniai kokteiliai, visu garsu grojanti muzika. Tačiau tyrimai parodė, kad pernai beveik pusė auditorijos per festivalius ne tik gėrė, bet ir svaiginosi narkotinėmis medžiagomis. Sąrašas ilgas – nuo kokaino iki marihuanos.
Top 3 2024-06-22

Įsigyti būstą Dubajuje pigiau nei Lietuvoje: ekspertai vardija kainas

Vis daugiau lietuvių gali sau leisti įsigyti nekilnojamojo turto ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Ekspertai tikina, kad manymas, jog būstai užsienio kurortose yra neįperkami – neteisingas. Pasak jų, nekilnojamąjį turtą įsigyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Ispanijoje ar Sakartvele gali ne tik didžiausias pajamas uždirbantys verslininkai, o ir vidutines pajamas gaunantis lietuvis.

Klientų neatsiginančiame restorane cepelinai kainuoja 11 eurų: „Skaniausi yra pas mus“

Nors kainos Birštone jau ima panašėti į kainas Lietuvos pajūrio kurortuose, polisiautojai nenustoja į šį miestelį plūsti. Sako, kad geras poilsis – neįkainojamas, tad ir pinigų negaila. Daugiau apie tai, ką ir už kokią kainą galima rasti Birštone – „TOP 3“ reportaže.  Pastaruoju metu kone visi atostogas pradėję ar jas planuojantys žmonės stebisi, kad kurortų kavinės už cepelinus prašo nesveikų pinigų. Po 7, 8, ar 9 eurus.

Marijus Mikutavičius rėžė atvirai: žiūrint futbolą nebūtina gerti alaus

Jau nuo penktadienio TV3 ekranuose galėsite stebėti Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“. Šiemet aukščiausio lygio futbolo kovos vyks Vokietijoje. Šio reginio nepraleis ir atlikėjas, didelis futbolo gerbėjas Marijus Mikutavičius. Marijui Mikutavičiui futbolas – kaip mūšio laukas. Jis juokaudamas sakė, kad jam patinka žiūrėti aukšto lygio futbolą, nes žemo lygio futbolą žaidžia pats. „Žolė, iš vienos pusės armija, iš kitos, nors, aišku ji jau sumažėjusi iki 11 žmonių.

Vytaras Radzevičius atskleidė, kodėl žmona Laisvė žiūri futbolą: ji vertina kitus aspektus

Jau nuo penktadienio TV3 ekranuose galėsite stebėti Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“. Šiemet aukščiausio lygio futbolo kovos vyks Vokietijoje. Šio reginio nepraleis ir žurnalistas, sporto gerbėjas Vytaras Radzevičius. Tiems, kurie nėra užkietėję futbolo sirgaliai, Vytaras turi patarimą – susikurti šventę. Nes tai  labai laukiamas ir daug aistrų keliantis įvykis. Būna, žmonės dėl futbolo pykstasi arba kaip tik – susidraugauja.
Top 3 2024-06-14

Mikutavičius neigia stereotipus apie futbolą žiūrinčius vyrus, o Radzevičius atskleidžia, kodėl rungtynes žiūri ir jo žmona

Nuo rytojaus visą mėnesį švęsime intriguojančią futbolo šventę, kurią ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui kurs „Euro 2024“. Futbolas žmones traukia dėl daugybės priežasčių, nes tai  – sportas, teatras, šokiai ir komedija viename. O kodėl futbolas nepakeičiamas yra jiems, šio vakaro TV3 laidoje „TOP 3“ atskleis žinomi šalies vyrai – Marijus Mikutavičius ir Vytaras Radzevičius.
Top 3 2024-06-13

Aferomis apkaltintas treneris Žičkus paviešino grasininančias klienčių žinutes: „Čia tik pradžia“

Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus nutraukė tylą.  Birželio 11-osios vakarą TV3 televizijos aktualijų laidoje „TOP 3“ parodytas jo interviu ir visai kitokia įvykių versija. Naujienų portalo tv3.lt skaitytojams pateikiame išskirtinę medžiagą – visą pokalbį bei tai, ko neišvydo TV žiūrovai.

Treneris Domantas Žičkus nutraukė tylą: „Nežinau, ko siekia tos moterys, bet tai gali būti kerštas“

Šį antradienį per TV3 – išskirtinė premjera. Prieš visą Lietuvą aferomis ir pinigų išviliojimu iš moterų apkaltintas asmeninis treneris Domantas Žičkus nutraukia tylą. Šį vakarą laidoje „TOP 3“ laidoje – išskirtinis jo interviu ir visai kitokia įvykių versija.  Praėjusią savaitę akimirksniu išgarsėjęs asmeninis treneris D. Žičkus nutarė nutraukti tylą.

Naujos taisyklės kaip reikiant apsunkins kaimo turizmo sodybų darbą: „Dar vienas apynasris“

Kaimo turizmo sodybose įsigalioja nauja tvarka, kuri, kaip tikina sodybų šeimininkai, apsunkina jų darbą. Nuo liepos mėnesio šeimininkai turės tikrinti kiekvieno atvykusio poilsiautojo asmens dokumentą ir surinktus duomenis per 24 valandas suvesti į internetinę sistemą. Problema, kad ne visose kaimo turizmo sodybose yra internetas, tad dėl šios užduoties šeimininkai turės važiuoti ir po 100 kilometrų.

Už šaltibarščius – 12 eurų: kainos Palangoje stebina lankytojus

Vos tik stuktelėjus kalendorinei vasarai, kone kiekvienam iš mūsų į galvas stuktelėjo mintis – kur šiemet atostogausime, kur leisime per metus sunkiai uždirbtus ir kojinėse slėptus eurus? Dalis lietuvių kasmet renkasi mylimą pajūrį. Palangoje apsilankė ir TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai. Palangos verslininkai pravėrę savo kavinių, viešbučių duris ir išskėstomis rankomis laukia pinigingų svečių.

Nuo Domanto Žickaus nukentėjusi Ieva atskleidė dar daugiau detalių: „Atėjo ir tokia informacija“

Ieva sporto klube susipažino su asmeniniu treneriu Domantu. Moteris buvo neseniai išsiskyrusi, tad, kai Domantas pakvietė kartu praleisti daugiau laiko, Ieva nedvejodama sutiko. Neilgai trukus Domantas pradėjo prašyti pinigų – sumokėti už buto nuomą, nupirkti jam naujų drabužių, automobilį. Kaip vėliau paaiškėjo, tokių merginų kaip Ieva Domanto gyvenime vienu metu buvo net septynios.

Vida atskleidė kaip prie pensijos prisiduria 15 tūkstančių: „Vaikams atiduodu ir po užsienį keliauju“

Nidoje butus nuomojanti Vida pensija nesiskundžia, esą prie jos kasmet prisiduria apie 15 tūkstančių. Daugiau apie butų ir maisto kainas viename populiariausių Lietuvos kurortų – „TOP 3“ reportaže. Prasidėjus vasarai Neringą užplūdo poilsiautojai. Pasak jų, kainų kurorte bijoti nereikia, reikia tik žinoti, kada atvažiuoti ir ką pirkti.

Skandalingasis treneris iš Ievos išviliojo ne tik 50 tūkst. eurų: „Stipriai pačiuožė stogelis“

Pastarąją savaitę asmeninio trenerio Domanto Žičkaus pavardė linksniuojama tikrai ne dėl įspūdingų jo treniruotų moterų fizinių pasiekimų. Pasirodo, kad saldžialiežuvis treneris į sporto klubą atėjusias moteris ne tik treniruodavo, bet ir suviliodavo, o tuomet imdavo sunkti finansiškai. Šį vakarą TV3 laidoje „TOP 3“ – suviliotos ir apgautos moters liudijimas, asmeninių trenerių vadovo vertinimas ir naujos skandalo detalės. Tiesa, tai – tik viena istorijos pusė.

Ispaniją purto skandalas: prakalbo apie karalienės Letizios neištikimybę

Ispanija daugelį metų didžiavosi kone tobula karališkąją pora: karaliumi Felipe'u ir jo žmona, karaliene Letizia, tačiau pastarosiomis savaitėmis Ispanijos monarchija ir visą šalį purto didžiulis skandalas su neištikimybės prieskoniais. Kaip aiškėja, tobula laikyta karališkoji pora jau daugelį metų atskirus gyvenimus ir viešumoje pasirodo kartu tik iš reikalo. Vaidina, kad viskas jų santykiuose yra gerai.
Top 3 2024-06-06

Brangiausiai kainuojantys cepelinai – ne pajūryje: dar vienas Lietuvos kurortas muša rekordus

Atėjus vasarai, poilsiautojai Lietuvoje renkasi ne tik aukštomis kainomis besibadančią Palangą ar, tuo labiau, Nidą. Kuo pasigirti turi ir tie Lietuvos miestai, kurie įsikūrę kiek tolėliau nuo jūros. Šio trečiadienio TV3 laidoje „TOP 3“ – pasakojimas apie dar vieną Lietuvos kurortą, kuriame verslininkai, priešingai nei kitur, laukia… blogo oro.  Birštonas – tarp Nemuno kilpų įsikūręs kurortas.

Arūno Pukelio vasara – 2 mln. vertės apartamentuose: „Nidoje yra visai kitas žmonių segmentas“

Vasara – atostogų metas, todėl TV3 laida „TOP 3“ kviečia dar vienai apžvalgai apie mylimiausius šalies kurortus. Jau išsiaiškinome, kad Palangoje šiemet pigu nebus. O kas tuomet laukia tų, kurie savo atostogas norėtų praleisti Lietuvos elito pamiltoje Nidoje? Nors vasara tik prasidėjo, poilsiautojų Nidoje jau netrūksta. Tiesa, kol vieni čia stengiasi važiuoti ne sezono metu, kiti teigia kurorto džiaugsmais besimėgaujantys net kelis kartus per metus! „Kainos – nesikandžioja.

Vitaliją Katunskytę Palangoje pakeitė dukra Monika: niekada neatliksiu jos dainų taip gerai

Kiekvieną vasarą Palangoje savo mikrofonus, gitaras ir balso stygas derina Lietuvos scenos žvaigždės – Basanavičiaus gatvė tampa pagrindine vasaros scena. Kiekvieną vakarą čia plyš dainos, šokiai ir estrada. Tarp atlikėjų čia vasarotojai išvys ir atlikėją Moniką Katunskytę, kuri čia pakeitė Palangos legenda tapusią mamą Vitaliją Katunskytę.
Į viršų