Pasisakyk 

 

Čia rasite skaitytojų laiškus, kurie dalijasi savo patirtimi, išgyvenimais ir nuomone.

Pamačius Monikos Liu ir jos vaikino nuotrauką išklojo nesikuklindama: „Aiškiai matosi“

„Lietuvos padangėj niekada netrūksta, ką apkalbinėti – kas pykstasi, kas taikosi, vieni skiriasi, kiti pradeda naujus santykius, tai ir pakalbėkim apie vieną paskutiniu metu labiausiai aptarinėjamų dalykų, kad Monika Liu draugauja su žinomu Lietuvos komiku“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Diana. Visiems taip smalsu, kas tas jos mylimasis, ką pasiekęs, kuo užsiima, narsto po kaulelį kiekvieną smulkmenėlę.

Išgirdus Butnoriaus žodžius bedė pirštu į 1 detalę: „Pasakysiu aš, nes kiti bijotų“

„Niekaip nenutyla naujienos apie konfliktą, kilusį tarp Juozo ir Gražinos Butnorių ir Milisandros Radzevičienės, neseniai skaičiau, kad pradėtas ir ikiteisminis tyrimas – labai nemaloni situacija, bet pati pastebėjau vieną dalyką ir dar tai patvirtino laidoje išgirsti Juozo Butnoriaus žodžiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laiska atsiuntusi skaitytoja Vilma.

Perskaičius apie Irūnos Puzaraitės šeimą užkliuvo 1 detalė: „Nejaugi jūs nematot?“

„Perskaičiau prieš kurį laiką vienos moters parašytą laišką apie Irūnos Puzaraitės-Čepononienės šeimą ir pagalvojau, kad reikia iškelti vieną klausimą diskusijai – kokia vis dėlto tų laimingų santykių paslaptis?“ – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Viltė. Pastaruoju metu tapo labai aktualu aptarinėti žinomų žmonių santykius – kas gyvena laimingi, kieno santuokos byra prabėgus metams kitiems.

Perskaičius apie Meškausko ir mylimosios pokyčius nesusilaikė: „Pasakysiu atvirai“

„Deividas Meškauskas su mylimąja žengia į naują santykių etapą“ – tokiais ir panašiais žodžiais skamba antraštės žiniasklaidoje, o visi iškart puola komentarus rašinėti, tarsi čia kažkas būtų blogo ar keisto, kad žmonės kraustosi gyventi kartu“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Jovita. Du suaugę žmonės, draugaujantys beveik du metus, kraustosi gyventi kartu. Kas čia keisto? Absoliučiai nieko, įprastas gyvenimiškas žingsnis, kuris labai suprantamas.

Pamačiusi šį vaizdą Dainų šventėje Indrė apsipylė ašaromis: „Atsimerkime pagaliau“

„Kokio nuostabaus grožio renginys yra Dainų šventė, kaip nuostabiai skamba lietuviškos dainos, kiek jėgos tame. O kai kurie momentai tokie jautrūs... Kai Katedros aikštėje nuskambėjo Vytauto Kernagio „Baltas paukštis“, pasipylė ašaros“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Indrė. Gaila, neturėjau galimybės gyvai sudalyvauti tame koncerte, bet net žiūrėdama per televizorių graudinausi, ką čia graudinausi – verkiau. Toks gražus reginys, kad suspaudė širdį.

Pamačiusi, ką Radži koncerte išdarinėja gerbėjai, rėžė be gailesčio: „Užteks tylėti“

„Tiesiog pasibaisėjau, kai pamačiau, kaip Radži koncerte pradėjo elgtis jo gerbėja – net gėda apima dėl tokio svetimų žmonių elgesio“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ramunė. Akys ant kaktos iššoka pamačius, kaip žmonės braunasi, lipa ant tos scenos, puola bučiuot vidury pasirodymų, tiesiog šlykštu, jokios pagarbos atlikėjui. Tai ar čia kokia nors garbė taip pasielgti? Kad ir koks mylimas ar dievinamas atlikėjas, jis vis tiek visų pirma yra žmogus.

Pamačius Mildažytę buvusios marčios vestuvėse nutarė netylėti: „Apie tai kalbėti reikia“

„Šiandien noriu pakalbėti apie santykius – ne tarp vyro ir moters, o tarp marčių ir anytų. Tikriausiai nesuskaičiuotume, kiek apie tai sukurta anekdotų, kaip visi įsivaizduoja, kad arba vienos, arba kitos tik tenori gerklę perkąsti, bet jau seniai laikas atsisakyti tokių įsivaizdavimų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Aurelija.

Pamačius Šedžiaus ir Kvietkutės sūnaus krikštynų nuotraukas užkliuvo 1 detalė: „Pažiūrėkit patys“

„Žiūrinėjau Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės sūnaus krikštynų nuotraukas ir į akį krito vienas dalykas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Adelė. Daugeliui užkliuvo krikštynose dalyvavusių moterų apranga, bet čia jau žanro klasika – reikia dėl kažko paloti. O man kaip tik norisi visiems pasakyti, kad pažiūrėkit, mes čia turim puikų pavyzdį, kad ir po skyrybų vaikas vis tiek išlieka svarbiausias prioritetas.

Perskaičiusi, kodėl iširo Bartaškienės pirmoji santuoka, pasisakė garsiai: „Nėra ko slėpti“

„Žiūrėdama interviu su Joana Bartaškiene vis galvojau – kokia energinga, tiesiog žydinti moteris. Svarbiausia, aiškiai žinanti, ko nori ir ko yra verta“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Reda. Negaliu susilaikyti nepastebėjusi, kokia ji yra energijos bomba. Net pavydas ima, nes daugybė jaunesnių moterų visai susibaigę, vaikšto pilkais veidais, kaip žemę pardavę, o Joana visada šypsosi, juokiasi. Net sunku patikėti, kad jai 74-eri.

Perskaičiusi Irūnos Puzaraitės žodžius nutarė nebetylėti: „Pasakysiu visiems“

„Skaičiau Irūnos Puzaraitės-Čepononienės interviu sunkiai sulaikydama ašaras – širdis dainuoja matant, kaip žmonės puoselėja savo santykius, meilę ir šeimą, nes daugeliui to vis dar trūksta“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ineta. Aštuoneri metai santuokoje, matant, kas dabar dedasi aplink, yra daug – gera, kad ne visi vaikosi mados jei tik kas blogai iškart skirtis.
REKLAMA
REKLAMA

Pamatytas vaizdas Šventosios pliaže šokiravo kauniečių šeimą: „Nenustebkite smėlyje radę dovanėlę“

„Ilgąjį savaitgalį, kaip ir daugelis lietuvių, leidome pajūryje – su orais ne itin pasisekė, bet dar labiau nedžiugino Šventosios pliaže pamatyti vaizdeliai. Kai kuriems žmonėms elementariai trūksta kultūros“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę Giedrė ir Povilas iš Kauno. Nuostabus mūsų Lietuvos pajūris, nėra ką pridurti, bet kokie bjaurūs kai kurie poilsiautojai, net baisu. Po Joninių atėję į pliažą prisižiūrėjom tokių vaizdelių, kad net pykino.

Išgirdusi Mino žodžius Roma neištvėrė: „Reikia pasakyti garsiai“

„Pasiklausius Mino interviu netveriu noru pakalbėti apie vieną jo paliestą temą, kuria kalbėti gal ir nepopuliaru, nemalonu, bet išsakysiu savo nuomonę – norite sutikite, norite ne“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Roma. Galit Mino mylėti, galit nekęsti – jūsų asmeninis reikalas, bet laidoj jis pasakė ne vieną labai gerą mintį.

Perskaičiusi pusseserės vestuvių kvietimą Jolanta net prisėdo: „Manęs neskaičiuokite“

„Ne pirmą kartą sulaukiau pakvietimo į vestuves, bet pirmą kartą turėjau atsisakyti jose dalyvauti – iš pusseserės sulaukiau tokio akibrokšto, kad iki šiol neatsigaunu“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Jolanta. Su pussesere bendraujame gan artimai, palaikome ryšius, kai tik pavyksta, nepraleidžiame progos susitikti, kartu išgerti kavos. Ji buvo minėjusi, kad rudenį planuoja vestuves, labai jų laukiau – juk mažoji pusseserė ištekės! Pasirodo, laukiau be reikalo.

Pamačius Masalskio nuotrauką užkliuvo 1 detalė: „Kas čia per mada?“

„Vakar Giedrius Masalskis pasidalino nuotrauka iš vestuvių – kaip vėliau paaiškėjo, ne savo, nors sveikintojų buvo daug – ir vietoj to, kad pasidžiaugtų, kai kurie vis tiek rado, prie ko prikibti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilma. Kai pamačiau tą nuotrauką, aš irgi pirmiausia pagalvojau, kad Giedrius su savo antra puse susituokė, pasirodo, visai ne – gerai čia išdūrė ne vieną.

Pamačiusi vaizdą prie namų Loreta žodžių į vatą nevyniojo: „Kažkoks pasityčiojimas“

„Pastaruoju metu manęs nenustoja stebinti Vilniaus žolės pjovimo politika. Pamenu, vienais metais Vilnius nusprendė žolės nepjauti kurį laiką, tai teko su vaikais iki žaidimo aikštelių bristi per pievas, vėliau žolę pjovė reguliariai, o štai šiemet sostinę pasitinka dar viena mada“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Loreta iš Vilniaus. Žiūrėk, vietomis žolė pjaunama įprastai, tačiau kitur paliekami augti „natūralūs“ plotai su invaziniais augalais.

Pamačius, ką svetima moteris daro prie ežero, Inga pakraupo: „Virš visko“

„Šiandien noriu padiskutuoti vasarą labai aktualia tema – apie kai kurių žmonių elgesį prie vandens telkinių. Tiksliau tų, kurie atvyksta su šunimis ir leidžia jiems maudytis kartu su žmonėmis, tuo labiau vaikais“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga. Savaitgalį pagaliau vėl buvo šilta, vaikai labai norėjo pasipliuškenti vandenyje, tad kodėl ne – nuvykome prie ežero.

Pamačiusi Stumbrienės nuotrauką Vilma nesusilaikė: „Užteks“

„Visur nuskambėjo antraštės apie Ingos Stumbrienės figūrą po trečio gimdymo ir kaip jau mums, lietuviams, būdinga, pasipylė komentarų lavina. Kad jau visi turi, ką apie tai pasakyti, nesusilaikysiu ir aš nepasisakiusi“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilma.

Išpakavę tetos vestuvinę dovaną Julius ir Skaistė sprogo iš pykčio: „Jūs gal juokaujat?“

„Ne viena pora dalijosi, ką gavo dovanų vestuvių proga, šokam į šį traukinį ir mes – gavom tikrai nepamirštamą dovaną, kuri turėjo dar keistesnę potekstę“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę skaitytojai Julius ir Skaistė. Mūsų vestuvės vyko jau palyginti seniai, prieš ketverius metus, bet tetos dovanos nepamirštam iki šiol. Na ir dovana buvo tokia, kurią sunku pamiršti. Apie šventę per daug nesiplėsime, eikim iškart prie reikalo – dovanų.
REKLAMA
REKLAMA

Išpakavę draugų vestuvių vokelius Laura su Matu rėžė viešai: „Pasityčiojimas“

„Prieš kurį laiką viena pora dalinosi, kad vestuvių proga gavo puodus. Patikėkit, puodų rinkinys yra visai nebloga dovana, nes mūsų draugai dar stipriau pasityčiojo iš mūsų su savo dovanėlėmis“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę skaitytojai Laura ir Matas. Vestuves atšokom praėjusią vasarą, užkūrėm tokią šventę, kad iki dabar draugai aikčioja prisiminę, ta prasme, tikriausiai net festivaliai ne visi būna tokio lygio.

Pamačius kainas Palangoje Viktoriją išmušė prakaitas: „O dabar tai pasakysiu“

„Vakar jūsų naujienų portale perskaičiau apie maisto kainas kavinėse Palangoje ir tikrai turiu sutikti su Andriumi – nelieka nieko kito, kaip tik atsistoti ir išeiti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Viktorija. Mes su šeima jau antrus metus vasarą nebevyksime atostogauti į Palangą, o skrisime į užsienį, nes poilsiauti Lietuvos pajūryje mums yra žymiai brangiau nei išskristi svetur.

Draugų vestuvių dovana pritrenkė Remigijų ir Vitą: „Šlykštu ir žema“

„Šiemet ruošiamės į draugų vestuves ir niekaip nenusprendžiame, eiti tik su vokeliu, ar dar ką kito padovanoti. Bet aiškiai žinom vieną, ko nedovanoti – patys per vestuves gavome tokią dovaną, kuri iki šiol stovi nepanaudota“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę skaitytojai Remigijus ir Vita. Prasidėjo vasara, pats vestuvių švenčių metas, jei sukat galvą, kaip neprašauti su dovana, pasimokykit iš mūsų draugų nesėkmės renkant dovaną mums vestuvių proga – tokia tikrai nenudžiugins.

Išklausius Bunkaus žodžius nusprendė netylėti: „Reikia pasakyti garsiai“

„Tėvo dienos vakarą, tokia gražia proga, išklausiau Danieliaus Bunkaus interviu apie tėvystę ir, žinote, negaliu nutylėti vieno dalyko, kurį pastebėjau“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Fausta. Nesu jokia D. Bunkaus gerbėja, nelabai juo domiuosi, bet už vieną jį tikrai galiu pagirti – kad turi gražų ir stiprų ryšį su vaikais, nepaisant to, kad su abiejų mamomis santykiai nutrūko.

Perskaičius apie naują Valinskienės veiklą užkliuvo 1 detalė: „Protu nesuvokiama“

„Prieš porą dienų perskaičiau naujieną apie naują Ingos Valinskienės veiklą – atrodytų, galima vien tik džiaugtis, kad žmonės nepabijo mesti sau iššūkį ir, kaip madinga sakyti, išlipti iš komforto zonos, bet akį rėžia vienas dalykas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Miglė. Kas nežino, apie ką aš čia – I. Valinskienė rašo knygą vaikams.

Išvydusi cepelinų kainą Palangoje Indrė net prisėdo: „Nenormalu“

„Savaitę laiko praleidau Palangoje – pailsėjau puikiai, bet kainos, kaip ir kasmet, bado akis. Kai kur tiesiog lupikaujama iš žmonių, ne kitaip“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Indrė. Kad jau leidau sau savaitę paatostogauti pajūryje, kelias dienas leidau sau ir nieko negaminti, valgiau kavinėse. Jei visą tą laiką būčiau valgiusi vien kavinėse, tikriausiai būčiau išleidusi visą atlyginimą. „Nenormalu“ Kaip pavyzdį paimsiu cepelinų kainas.

Pamačiusi Siegel nuotraukas iš šventės parašė laišką: „Atsibuskite“

„Šiandien naršiau internete ir netikėtai pamačiau nuotraukas iš vieno vakarėlio Vilniuje. Už akių užkliuvo viena detalė, kad joje dalyvavo dar visai neseniai vienas kitam neapykanta virę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Lina.

Gavusi pusbrolio vestuvių pakvietimą kaunietė pakraupo: „Cirkas, ne kitaip“

„Vakar jūsų portale skaičiau laišką apie tai, kaip nuotaką papiktino vaikas vestuvėse. Tačiau šiandien aš noriu papasakoti savo istoriją, iš savo pusės, kaip atrodo itin nemandagūs ir grubūs giminių pakvietimai į vestuves“, – rašo skaitytoja kaunietė Simona. Taigi, šį rudenį vyks mano pusbrolio vestuvės. Tiesą pasakius, su pusbroliu ilgą laiką bendravome artimai, kartu su vyru dažnai pasikviesdavome jį į svečius, be to jis yra mano sūnaus krikšto tėtis.
REKLAMA
REKLAMA

Pusseserės poelgis sugadino Žanetos vestuves: „Kiaulė kokių reta“

„Neseniai su vyru atšventėme ilgai ir kruopščiai planuotas vestuves – man jau seniai tai buvo laukiamiausia diena gyvenime, tik labai gaila, kad ne visi svečiai norėjo prisidėti prie gražios šventės kūrimo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Žaneta. Planavome vestuves beveik visus metus, derinome kiekvieną detalę, kad mūsų šventė būtų tokia, kokios norime – apie tai svajojau visą savo gyvenimą.

Perskaičius, kiek kainuoja Siegel laikrodis, Žaneta žodžių nerinko: „Pasakysiu atvirai“

„Toks vajus kilo dėl vienos mūsų šalies nuomonės formuotojos ir verslininkės laikrodžio kainos... Jau tiek pasisakiusių šia tema, tai pasisakysiu ir aš“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Virga. Aš čia apie Viktoriją Siegel ir jos laikrodį už daugiau nei 12 tūkstančių eurų, iš prestižinių laikrodžių gamintojų.

Išgirdus, ką padarė Stumbrienės vyras, užkliuvo 1 detalė: „Jau laikas nebetylėti“

„Prieš kelias dienas Ingos Stumbrienės pasidalinta istorija apie vyro poelgį taip suvirpino širdį, kad iki šiol nepaleidžiu vienos minties, kurią noriu pasakyti visiems – gal kažkam tai bus priminimas, o gal ir įkvėpimas padaryti kokį nors mažą gerą darbą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Greta.

Pamačius vaizdelį Palangos pajūryje Vitalija išėjo žiaugčiodama: „Kas jums darosi?“

„Savaitgalį praleidau Palangoje – dabar oras pats tas, dar žmonių ne tiek daug. Vieniems čia per brangu, kitiems per daug prigrūsta – čia amžina diskusija ir nematau reikalo į ją veltis. Bet apie vieną dalyką tikrai noriu pasisakyti, nes net vimdo kai kurių elgesys“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vitalija. Noriu kreiptis į mūsų mielas moteris, kurios nuvažiavę prie jūros taip pasileidžia plaukus, kad net pamiršta, kaip elgiasi tvarkingi ir padorūs žmonės.

Išgirdusi, ką apie santuoką sako Irena Starošaitė, nesusilaikė: „Labai paprasta trenkti durimis“

„Tiek daug visi kalba, kas išsiskyrė, o man norisi kalbėti apie žmones, kurie, nepaisant visko, ilgus, gražius metus nugyvena santuokoje, pereina ir ugnį, ir vandenį – čia yra tikrieji pavyzdžiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Jurgita. Aš, asmeniškai, savo aplinkoje neturiu ilgametės santuokos pavyzdžio, bet man tai yra vertybė ir siekiamybė, svajoju nugyventi visą gyvenimą su savo žmogumi ir visiškai nesuprantu tos mados skirtis vos susituokus.

Pamačius, ką svetima moteris daro Palangos pliaže, Gabiją supykino: „Nenormalu“

„Savaitgalį su vyru leidome prie jūros – oras pasakiškas, nesinorėjo praleisti galimybės pasimėgauti saulės spinduliais, pasideginti, bet buvo sunku mėgautis, kai visai šalia žmonės, nejaučiantys jokių ribų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Gabija. Gyvenimas pajūryje jau verda ir visai nenuostabu, nes oras primena tikrą vasarą, visi išsiilgę jūros ir skuba pasimėgauti.

Išgirdus, ko Deivido Meškausko paklausė sūnus, išklojo atvirai: „Negaliu tylėti“

„Kas turi vaikų, puikiai žino, kaip nepatogu, kai jie užduoda klausimus, į kuriuos neturim atsakymų arba pradeda kalbėti tomis temomis, kuriomis mums kalbėti gėda“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ilona. Nesu nei kokia tėvų ir vaikų santykių specialistė, nei visų galų meistrė, bet pažiūrėjau Renatos Šakalytės-Jakovlevos pokalbį su Deividu Meškausku ir tiek minčių galvoje pradėjo tiesiog ūžti, kad negalėjau nutylėti, nes taip mažai kalbama šia tema.

Išgirdus, ką Valinskienė sako apie sūnaus skyrybas, parašė laišką: „Atsimerkite“

„Dabar kur bepažiūrėsi, ten skyrybos, kai kurie vos susituokia, jau skiriasi. Nežinau, ar čia kažkokia nauja mada, ar visai nepagalvoja žmonės, į ką veliasi susituokdami, bet kaip baisu, kai į visa tai įveliami ir vaikai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Skirmantė. Visi aiškiai matom, kiek žmonių dabar skiriasi, nors visur deklaravo tokią didelę meilę vienas kitam.
REKLAMA
REKLAMA

Išvydus kebabų kainas Lietuvoje Irmą ištiko šokas: „Gyvename Monake“

„Maisto kainos Lietuvoje jau seniai pramušė visas įmanomas lubas, bet ar jūs matėt, kiek kainuoja pats paprasčiausias kebabas? Man akys ant kaktos iššoko, net pagalvot negalėjau, kad kada nors tiek reikės mokėti už tokį paprastą patiekalą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Irma.

Pažiūrėjusi „Euroviziją“ Violeta išklojo nerinkdama žodžių: „Užteks tylėti“

„Jau tikriausiai visi pasakė savo nuomonę apie „Euroviziją“, negaliu susilaikyti ir aš, užteks tylėti – dar tokios blogos „Eurovizijos“ nesu mačiusi per visą savo gyvenimą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Violeta. Kiek tik prisimenu, kiekvienais metais su šeima žiūrėdavome „Euroviziją“, palaikydavom Lietuvą, rinkdavomės favoritus, bet šie metai buvo kažkoks siaubas. Nerandu kito tinkamesnio žodžio apibūdinti tai, ką mačiau.

Išgirdusi Stumbrienės vaiko vardą parašė laišką: „Gal jau gana?“

„Jau kurį laiką tikriausiai koks pusė Lietuvos aptarinėja Ingą Stumbrienę – apie nėštumą, kūdikio lyties atskleidimo vakarėlį, dabar visi suskubo vertinti tai, kokį vardą išrinko sūnui“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Jovita. Faktas kaip blynas, kad I. Stumbrienė aktyviai dalijasi savo gyvenimu socialiniuose tinkluose, bet šiais, socialinių medijų laikais, tai nieko keisto – yra daugybė žmonių, kurie tai daro, tik nėra žinomi.

Pažiūrėjo „Euroviziją“ ir išklojo atvirai: „Reikia pasakyti garsiai“

„Visur tik mirga marga informacija apie „Euroviziją“, šiandien laukia jau antras pusfinalis, bet nežinau, ar bekils ranka jį įsijungti po pirmojo“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Veronika. Esu didelė „Eurovizijos“ fanė, visada stebiu Lietuvos atstovo atrankas, kiekvieną pusfinalį pažiūriu nuo pirmos iki paskutinės sekundės, žiūrėdama finalą irgi išlaukiu iki paskutinės sekundės, kol paaiškėja nugalėtojas.

Išklausius Milisandros Radzevičienės mamos žodžius kaunietė išklojo: „Turiu, ką pasakyti“

„Vakar visa Lietuva šventė man asmeniškai pačią gražiausią šventę – Mamos dieną. Dar prieš šią dieną žiūrėjau vieną laidą, kur kalbėjo Milisandros Radzevičienės mama ir tai buvo toks geras priminimas, kad mama yra pats brangiausias ir svarbiausias žmogus gyvenime. Dabar turiu, ką pasakyti visiems“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Gintarė iš Kauno.

Pamačius, ką svetima moteris daro prie ežero, Vaivą net supykino: „Šlykščiau negu šlykštu“

„Orai atšilo – puiki proga nulėkti prie ežero, jau tokiu oru ir į vandenį įlįsti neblogai, atsigaivinti, ir pasikaitinti prieš saulutę. Tik gaila ne visi supranta, kaip dera elgtis tokiose vietose, o kaip ne“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vaiva. Man visada, kai tik jau sušyla, pabuvimas prie ežero yra būtinybė, niekaip neįsivaizduoju be to šiltojo sezono. Kai tik turiu progą – sėdu ant dviračio arba į mašiną ir važiuoju.

Pamačiusi, ką daro kaimynė balkone, vilnietė įsiuto kaip reikalas: „Virš visko“

„Orai pastarosiomis dienomis primena tikrą vasarą, suprantu, kad norisi pasimėgauti saulės spinduliais, pagaudyti juos, kol neatvėso, bet jūs pamatytumėt, kaip mano kaimynė tuos spindulius gaudo balkone... Nėra kur akis dėti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Julija iš Vilniaus. Vakar tikriausiai visi pasinaudojo laisvadieniu ir išskubėjo kas kur džiaugtis šiluma ir saule, jau ir deginimosi sezonas atidarytas. Deginimosi sezoną vakar atidarė ir mano kaimynė.

Pamačiusi, kas vyksta kieme, kaunietė pasibaisėjo: „Viskas naikinama ir vargo nemato“

Kaunietę nuliūdino Eigulių mikrorajone išvystas vaizdas – susirūpinimą kelia vykstantis medžių genėjimas. „Aš esu pasibaisėjusi tokiu medžių genėjimu. Širdis plyšta, kai matai tokius vaizdus, paliktas tik kamienas… Paukščiai peri… Viskas naikinama ir vargo nemato. Nėra, kad su rūpesčiu, nežalojant. Vieną beržą taip apgenėjo, kad medis fontanu sula bėgo.
REKLAMA
REKLAMA

Išgirdus Ingos Valinskienės žodžius užkliuvo 1 detalė: „Įsikalkite į galvas“

„Klausiausi interviu su Inga Valinskiene ir man širdis tiesiog dainavo – galit prieštarauti, kiek norit, bet Inga yra pavyzdys visiems – nuo jauniausių iki vyriausių, viena atgaiva klausyti žmonių su tokiu protingu požiūriu į gyvenimą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Dovilė. Klausant I. Valinskienės minčių atsirado tiek peno apmąstymams. Jau perklausiau šį pokalbį ne kartą ir klausysiu dar kartą.

Išgirdusi Merūno žodžius klaipėdietė pravirko: „Ši tema labai skaudi“

„Šiandien norėčiau pakalbėti viena ypač skaudžia, bet be galo aktualia tema, apie kurią dažnai nei pačios moterys, nei jų vyrai nenori nei kalbėti, nei jos girdėti. Praeitą savaitę žiūrėjau laidą, kurioje garsus Lietuvos atlikėjas Merūnas Vitulskis papasakojo apie tai, kad jo artimos šeimos moterys nepriėmė Erikos“, – rašo laišką atsiuntusi Rasa iš Klaipėdos. Anot jo, galbūt joms ji iš pradžių pasirodė per tiesmuka, gal per kovinga, tačiau ji joms buvo svetima.

Išgirdusi Stumbrienės vaiko vežimėlio kainą į vatą nevyniojo: „Reikia pasakyti“

„Pastaruoju metu stebiu, kas dedasi aplink, ir kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad nebemokam atkreipti dėmesio į tai, kas labai svarbu. Vienas puikių pavyzdžių – Inga Stumbrienė ir kilusi pasipiktinimo banga dėl kūdikio vežimėlio kainos“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilma. Kai tik ji pasidalino nuotraukomis, visiems užkliuvo faktas, kad vaiko vežimėlis kainuoja netoli septynių tūkstančių.

Perskaičius apie naujus Meškausko santykius nesusilaikė: „Žinote, pasakysiu“

„Jau ne kartą visur nuskambėjo, kad šokėjas Deividas Meškauskas turi naują mylimąją, o dabar dar laukia žingsnis į labai gražų etapą – nors sako, kad laimė mėgsta tylą, bet žinote, pasakysiu – nematau jokio reikalo slėpti, kad esi laimingas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Laura. Faktai yra faktai, ankstesni jo santykiai baigėsi taip, kaip baigėsi – nėra ko versti lapų atgal, svarbiausia, kad dabar žmogus atrado savo laimę, žmogų, su kuriuo jam gera.

Pamatę, kas vyksta kelyje, kauniečiai griebė telefoną: to matę nebuvo

Sekmadienio vakarą Vaišvydavoje, Didžioje gatvėje, užfiksuotas besiblaškantis briedis. „Vaišvydavoj 18.00 val. briedis laksto po kelią“, – vaizdo įrašu su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ sekmadienį dalijosi skaitytojas. Kaip matyti vaizdo įraše, besiblaškantis miško žvėris užfiksuotas Didžioje gatvėje.

Butnoriaus žmonos žodžiai sukrėtė iki širdies gelmių: kreipiasi į visus

„Greičiausiai jau daugelis matė visą dramą, kilusią tarp Milisandros Radzevičienės ir Butnorių šeimos. Nemaloni situacija, dar nemaloniau, kad viską tenka aiškintis viešai, bet labai taikliai pasakė Juozo Butnoriaus žmona Gražina – jos žodžiai pasako viską“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Milda. Nesiimsiu vertinti, kas šioje situacijoje teisus, kas neteisus, tai konfliktas tarp kelių suaugusių žmonių ir jie turi viską išsiaiškinti tarpusavyje.

Pamatę, kas vyksta po langais, Palangos gyventojai pakraupo: tokio košmaro net nesapnavo

Kunigiškių gyventojai susidūrė su žiauriu elgesiu prieš gyvūnus – per pastarąsias penkias dienas vienas po kito buvo nunuodyti net 17-a katinų.   Kunigiškėse gyvenanti Laura Vyšniauskaitė kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt ir išsamiau papasakojo apie šį žiaurų išpuolį prieš gyvūnus.   L. Vyšniauskaitė pasakoja, kad Kunigiškių bendruomenė prižiūri ir augina katinus, kurie pradėjo daugintis kažkam juos palikus likimo valiai.

Prieniškė pakraupo, kaip ligoninėje elgiasi su mama: šie atkerta – pas medikus ji važiavo 42 kartus

57-erių metų prieniškė Daiva (tikrasis vardas redakcijai žinomas) tikina, kad susidūrė su atsainiu Prienų ligoninės gydytojų elgesiu. Prieš trejus metus jos kūne buvo rastas plaučių navikas, bet, anot pašnekovės dukros, niekas į šią būklę nebesigilino. Tačiau ligoninės direktorė su tokia kritika nesutinka ir mano, kad nuolatinė pacientė yra prižiūrima gerai, maža to, vien tik šiemet pacientė gydymosi įstaigose lankėsi net 42 kartus.
Į viršų