Eurolyga

Tai aukščiausias Europos klubų krepšinio lygis, kuris suburia stipriausias senojo žemyno komandas. Įkurta 2000 metais, tapo viena prestižiškiausių ir konkurencingiausių krepšinio lygų pasaulyjeį. Eurolyga vyksta kasmet, o jos formatas apima reguliarųjį sezoną, atkrintamąsias varžybas ir finalo ketvertą, kurio nugalėtojas tampa Eurolygos čempionu.

Eurolygą tiesiogiai galite stebėti Go3 platformoje.

„Penktas kėlinys“: tobula savaitė Lietuvos klubams ir parduotas Andrea Trinchieri vynas

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė savaitės aktualijas. Šįkart laidoje kalbėta apie Kauno „Žalgirio“, Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Vilniaus „Wolves“ pergales tarptautiniame fronte, naujus veidus Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) bei Tomą Pačėsą vyrų rinktinės štabe.
Eurolyga Prieš 2 val.

„Anadolu Efes“ netektis: čiurnos traumą patyręs Larkinas be krepšinio praleis apie mėnesį

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda 3-4 savaitėms prarado čiurnos traumą patyrusį Shane'ą Larkiną. 34 metų krepšininkas traumą patyrė Eurolygos rungtynėse prieš Milano „Emporio Armani“ ekipą. Šiame Eurolygos sezone Sh.Larkinas per 22 minutes įmeta 10,8 taško, atkovoja 2,2 kamuolio, atlieka 5,4 rezultatyvaus perdavimo ir renka 15,6 naudingumo balo. Dvikovą 84:96 laimėjo Stambulo ekipa, o Milano krepšininkai buvo nušvilpti savų sirgalių. Vakar dienos rungtynėse Sh.

Izraelio žiniasklaidoje – panika: nuvertintas „Žalgiris“, pabrėžtas antirekordas ir balsavimas

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Nemuno saloje 78:63 nepaliko šansų Tel Avivo „Maccabi“ ekipai. Izraelio žiniasklaidoje penktadienį skambėjo panikos sirenos ir net buvo skelbiamas balsavimas, renkant šios situacijos kaltininkus.
Eurolyga Prieš 5 val.

Užfiksavo, kas dėjosi arenoje po „Žalgirio“ rungtynių: vaizdo įrašas plinta masiškai

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus. Socialiniuose tinkluose išplito nuotaikingas vaizdo įrašas, kuriame žmonės tribūnose šoka ir švenčia pergalę. Šis vaizdo įrašas jau dabar sulaukė 9 tūkst. internautų reakcijų.

„Žalgirio“ kapitonas prisiminė istorinį vakarą Milane: „Nesinorėjo atsidurti kitoje jo pusėje“

Kauno „Žalgiris“ pratęsė puikų startą Eurolygoje, kai namuose 78:63 įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubą. Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidė kapitonas Edgaras Ulanovas, kuris po rungtynių apžvelgė pagrindinius susitikimo akcentus. Izraelio komanda rungtynėse vertės be traumuoto Roko Jokubaičio.
Eurolyga Prieš 9 val.

Dideles problemas pagarsinęs „Maccabi“ treneris atskleidė, kada ant parketo sugrįš Rokas Jokubaitis

Tel Avivo „Maccabi“ į Kauną atvyko ne pačios pajėgiausios sudėties. Komandai padėti negalėjo įžaidėjai Rokas Jokubaitis ir Tamiras Blattas, o Jordaną Loydą pakeitęs Sabenas Lee dažniausiai dirba atskirai nuo komandos, nes į Izraelį vykti atsisako. Rungtynių metu „Maccabi“ prarado dar vieną gynėją – po techninės ir nesportinės pražangų į rūbinę patraukti teko Johnui DiBartolomeo.
Eurolyga Prieš 17 val.

Rokas Giedraitis po kontakto anksčiau laiko baigė rungtynes, o „Crvena Zvezda“ krito Madride

Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ 72:95 (10:22, 19:24, 25:25, 18:24) neprilygo Madrido „Real“ (3-2) krepšininkams. Į pergalę Madrido ekipą vedė Džananas Musa, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. R. Giedraitis šiame mače per 10 minučių surinko tik 3 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą. Jis rungtynes baigė dar trečiajame kėlinyje, kai po kontakto su Serge‘u Ibaka lietuviui buvo prakirsta lūpa.

Apie „Žalgirio“ skambutį užsiminęs Rokas Jokubaitis prabilo ir apie pokyčius Lietuvos rinktinėje

Gausiai namų arenoje palaikomi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą įveikė svečius iš Tel Avivo rezultatu 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17). „Maccabi“ komandai atstovaujantis, tačiau dėl traumos ant suolo likęs Rokas Jokubaitis teigė, kad per rungtynes buvo nelengva viską stebėti iš šono. Buvęs žalgirietis po rungtynių taip pat pasveikino „Žalgirį“ su pergale.
Eurolyga Prieš 18 val.

Savų žiūrovų nušvilpta Milano ekipa nusileido „Anadolu Efes“ komandai

Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/4) ekipa namuose 84:96 (11:23, 14:23, 34:20, 25:30) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3/2) krepšininkams. Į pergalę svečius iš Turkijos vedė Elijah Bryantas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ sutriuškino ALBA ekipą

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa namuose 80:57 (24:13; 15:13; 24:14; 17:17) nugalėjo Berlyno ALBA (1/4) krepšininkus. Pats T. Sedekerskis šiose rungtynėse nežaidė dėl patirtos traumos.  Į pergalę lietuvio ekipą vedė Marcusas Howardas, kuris surinko 26 taškus, 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Į turnyrinę lentelę nesidairantis Andrea Trinchieri apie sunkų tvarkaraštį: „Jis yra negailestingas“

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ pratęsė puikų startą Eurolygoje, kai namuose 78:63 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubą, kuris žaidė be traumuoto Roko Jokubaičio. Po šios pergalės žalgiriečiai bent jau laikinai tapo vienvaldžiais Eurolygos lyderiais, nors Andrea Trinchieri tikino, kad į turnyrinę lentelę nesidairo. Žalgiriečiai su didele energija pradėjo rungtynes ir taip pabėgo, kad svečiams tiesiog liko skėsčioti rankomis.

Pergalių fone spindintis Dovydas Giedraitis – apie ypatingą ryšį su treneriu ir išaugusį dėmesį

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją Eurolygoje namuose užtikrintai įveikdami Tel Avivo „Maccabi“ rezultatu 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17). Galingai pirmąjį kėlinį sužaidę kauniečiai pasiuntė varžovus iš Tel Avivo į nokdauną. „Maccabi“ bandė sugrįžti į rungtynes trečiajame kėlinyje, bet „Žalgirio“ krepšininkai atlaikė varžovų sukurtą spaudimą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje. Dar vienas puikias rungtynes sužaidė žalgirietis Dovydas Giedraitis.
75

Donatas Motiejūnas gerai išnaudojo žaidimo minutes, bet jo klubas nusileido Eurolygos debiutantams

Ketvirtadienio vakarą Monake įvyko vietos „AS Monaco“ (3/2) ir Eurolygos debiutantės Paryžiaus „Paris“ (2/3) ekipų dvikova, kurioje 80: 87 (22:25; 21:24; 21:14; 16:24) pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako ekipa. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 15 žaidimo minučių surinko 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau po sykį suklydo ir prasižengė.
Eurolyga Prieš 19 val.

Pergalių serija pratęsta: „Žalgiris“ namuose užtikrintai įveikė „Maccabi“

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus. Tai jau trečioji kauniečių pergalė Eurolygoje paeiliui. „Maccabi“ šįvakar vertėsi be traumuoto Roko Jokubaičio. Andrea Trinchieri auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 19 taškų pranašumą.

Plojimų jūroje „Žalgiris“ pagerbė legendinį trenerį Vladą Garastą

Šį sezoną 80 metų jubiliejų minintis Kauno „Žalgirio“ klubas per Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ pagerbė legendinį trenerį Vladą Garastą. Prieš rungtynes apie V. Garastą arenoje buvo parodytas specialiai apie trenerį sukurtas video, o didžiosios pertraukos metu įteiktas jubiliejinis „Žalgirio“ 80-mečiui skirtas garbės ženklelis. „Dėkoju“, – nedaugžodžiaudamas trumpai ir aiškiai sakė V. Garastas.

Žiniasklaida: „Crvena Zvezda“ gretas gali papildyti NBA aukštaūgis

Serbų žiniasklaida skelbia, kad Belgrado „Crvena Zvezda“ komandos gretas gali papildyti krepšininkas iš NBA lygos. Serbų žiniasklaida praneša, kad Roko Giedraičio atstovaujama ekipa susidomėjo vidurio puolėju Bismacku Biyombo. Pasak pranešimų, „Crvena Zvezda“ jau pateikė savo pasiūlymą 32 metų 203 cm ūgio kongiečiui. B.Biyombo NBA lygoje žaidžia nuo 2011 metų, tačiau dabar vis dar yra be kontrakto.
Eurolyga Prieš 22 val.

Paaiškėjo, kiek laiko nerungtyniaus traumą patyręs „Partizan“ centras

Belgrado „Partizan“ ekipa bent 10 dienų versis be traumą patyrusio Carliko Joneso. Pietų Sudano rinktinės atstovas patyrė čiurnos traumą Eurolygos mače prieš Bolonijos „Virtus“. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad 26 metų 183 cm ūgio įžaidėjas nežais apie 10 dienų. Eurolygoje C.Jonesas per 22 minutes renka po 10 taškų, 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 13,2 naudingumo balo.
Eurolyga 2024-10-24

Prieš Šarūno Jasikevičiaus kariauną „Panathinaikos“ gali kovoti be kelių žaidėjų – tarp jų ir Marius Grigonis

Penktadienį vyksiančiose Eurolygos penktojo turo rungtynėse Stambule susitiks Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Fenerbahče“ ir Mariaus Grigonios atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“. Tiesa, svečiai į Turkiją atvyko su retomis gretomis. Dėl skrandžio problemų nežais Konstantinos Mitoglou ir Ioannis Papapetrou, o M. Grigonis gali praleisti dvikovą, nes pajuto nugaros spazmus.

Maksimalus palaikymas: į „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje neliko bilietų

Kauno „Žalgirio“ komanda po trijų Eurolygos susitikimų išvykose sugrįžta į „Žalgirio“ areną, kuri ketvirtadienio rungtynėse su Tel Avivo „Maccabi“ ekipa bus sausakimša. Rungtynių dienos rytą „Žalgirio“ sirgaliai išpirko paskutiniuosius bilietus į Eurolygos penktojo turo mačą. Artimiausios „Žalgirio“ rungtynės, į kurias sirgaliai gali suskubti įsigyti bilietus, laukia jau kitą trečiadienį, spalio 30 d., kai „Žalgirio“ arenoje svečiuosis Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda.
54

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – žaidimo braižo nekeičianti, bet nuostolių turinti „Maccabi“ su lietuvišku akcentu

Dvi pergales iš dvigubos Eurolygos savaitės parsivežęs Kauno „Žalgiris“ (3/1) pasitinka dar vieną svarbų mūšį. Šįsyk Andrea Trinchieri auklėtiniai sugrįš į Kauną, kur priims Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) klubą su Roku Jokubaičiu. Rungtynės Kaune ketvirtadienio vakarą prasidės 20 val. O susitikimą tiesiogiai transliuos Go3 televizija, mačo eigą padės sekti ir portalas tv3.lt. R. Jokubaitis yra atvykęs į Kauną, bet šįvakar ant parketo nepasirodys dėl kiek anksčiau patirtos nykščio traumos.

„Partizan“ tvirtovėje – Clyburno šou nulemta pirmoji „Virtus“ pergalė Eurolygoje

Penktasis Eurolygos turas trečiadienį prasidėjo vieneriomis rungtynėmis. Savo aikštėje žaidė Belgrado „Partizan“ (2/3) krepšininkai pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ 69:70 (20:15, 17:17, 24:25, 8:13), kurie iškovojo pirmąją pergalę šiame Eurolygos sezone.
Eurolyga 2024-10-23

„Maccabi“ strategas prabilo apie nepilnavertį pasirengimą: „Žaisime penketais, prie kurių nesame įpratę“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį ruošiasi namuose priimti nukraujavusią Tel Avivo „Maccabi“ ekipą, kurios pagrindinė problema – gynėjų stygius. Prieš dvikovą su kauniečiais vietinėse pirmenybėse traumą patyrė įžaidėjas Tamiras Blattas, iš rikiuotės iškritęs Rokas Jokubaitis, o komandą papildęs amerikietis Sebanas Lee nevyko į Izraelį bei negalėjo dalyvauti komandos treniruotėse. „Stengiamės daryti viską, kas yra įmanoma.

Filipas Petruševas grįžta rungtyniauti į Belgrado „Crvena Zvezda“

Ilgai trukę gandai aplink Filipą Petruševą ir Belgrado „Crvena Zvezda“ tapo realybe. Oficialiai pranešta, jog Pirėjo „Olympiacos“ iki sezono pabaigos skolina serbą „Crvena Zvezda“. Apie F.Petruševo persikėlimą į „Crvena Zvezda“ kalbos netilo nuo vasaros, bet ilgą laiką abi pusės šiuos gandus neigė. „Crvena Zvezda“ dėl traumos praradus Joelį Bolomboy'ų galiausiai buvo susitarta su „Olympiacos“ dėl F.Petruševo nuomos iki sezono pabaigos.

Gintaras Krapikas – apie pergales Italijoje, Smailagičiaus faktorių ir lipimą iš duobių

Kauno „Žalgiris“ po pergalingos dvigubos Eurolygos išvykos savaitės Italijoje grįžta į „Žalgirio“ areną. Žalgiriečiai ketvirtadienį namuose priims Tel Avivo „Maccabi“ klubą. Po keturių turų tris pergales iškovojusio „Žalgirio“ trenerių štabo narys Gintaras Krapikas apsilankė „Žalgiris Insider“ narių tinklalaidėje, kur su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjosi apie komandos aktualijas.

Trinchieri atsivėrė apie Wallace‘o išvykimą: „Nebuvau kažko panašaus patyręs“

Trimis pergalėmis ir pralaimėjimu Eurolygoje startavęs Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį namuose priims Tel Avivo „Maccabi“ komandą. Lietuvos vicečempionų treneris Andrea Trinchieri prieš laukiantį išbandymą sulaukė klausimų lavinos apie Tyrone‘o Wallace‘o išvykimą ir naujoko paieškas.

Andrea Trinchieri – bauda iš Eurolygos

Eurolyga išrašė kelias baudas, o tarp nubaustųjų atsidūrė ir Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri. Specialistui skirta 5 tūkst. eurų bauda dėl komentarų apie teisėjų darbą po antrojo turo rungtynių prieš Pirėjo „Olympiakos“. Baudos sulaukė ir Belgrado „Partizan“ klubas. Jis turės susimokėti 5 tūkst. eurų dėl į aikštę paleistų žiebtuvėlių trečiojo turo rungtynėse prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą.

„Žalgirio“ vijurkas Sylvainas Francisco atsidūrė „Barcelonos“ radare

Puikiai sezoną pradėjęs Kauno „Žalgirio“ vijurkas Sylvainas Francisco jau sulaukė kitų klubų dėmesio. Pranešama, kad gynėjo paslaugomis domisi „Barcelona“. Kaip skelbia „Mundo Deportivo“, katalonai ieško pamainos sunkią kelio traumą patyrusiam Nicolasui Laprovittolai, kuris veikiausiai šį sezoną apskritai nežais. Pasak „Mundo Deportivo“, klubas arba dairysis į vietinę lygą, arba bandys stiprintis mokant išpirką kuriam nors Eurolygos klubui.

Vienas iš „Crvena Zvezda“ lyderių išvengė rimtos traumos, bet prieš „Žalgirį“ nežais

Belgrado „Crvena Zvezda“ komandos aukštaūgis Joelas Bolomboy'us išvengė sunkios traumos. Serbijos klubas paskelbė, kad centrui diagnozuotas kelio patempimas ir sumušimas. Krepšininkui operacijos neprireiks ir pradės gydymo procedūras. Nežinoma, kiek laiko jis negalės žaisti. Prognozuojama, kad be krepšinio jis turės praleisti apie 4 - 6 savaites. J.Bolomoby'us traumą patyrė savaitgalį vykusiose Adrijos lygos rungtynėse, kuriose susižeidė paslydęs ant parketo.
Eurolyga 2024-10-22

Krepšinis grįžta namo: Eurolygą nuo kito sezono transliuos tik TV3 ir Go3

Populiariausias klubinis krepšinis – Eurolyga – pradedant 2025/2026 m. sezonu, nuo šiol žiūrovus pasitiks vienuose namuose, TV3 žiniasklaidos grupėje. TV3 televizija transliuos kiekvienas Kauno „Žalgirio“ rungtynes, o naujos kartos televizija Go3 rodys visas Eurolygos reguliaraus sezono rungtynes ir atkrintamųjų kovas.

Patrickas Beverley: „Manimi domisi Eurolygos komandos“

Tel Avivo „Hapoel“ komandoje žaidžiantis Patrickas Beverley atskleidė, kad juo domisi Eurolygos klubai. „Susiekė pora komandų. Jos norėjo sužinoti, ar dėl vykstančio karo aš čia liksiu žaisti. Tačiau man čia patinka. Jaučiuosi gerai. Myliu savo komandos draugus. Myliu trenerį. Mylių komandos savininką. Myliu Izraelio kultūrą. Ar aš gailiuosi savo sprendimo? Ne, tikrai ne. Manau, kad tai vienas geriausių mano priimtų sprendimų“, – sakė krepšininkas.
N, Laprovittola (ACB league) (nuotr. stop kadras) N, Laprovittola (ACB league) (nuotr. stop kadras)

„Barcelona“ netektis: Laprovittolai plyšo kryžminiai kelio raiščiai

„Barcelona“ klubas pateikė medikų diagnozę krepšininkui Nicolasui Laprovittolai, kuris sekmadienį vykusių Ispanijos lygos rungtynių metu patyrė kelio traumą. Nustatyta, kad įžaidėjui plyšo priekiniai kryžminiai raiščiai, taip pat pažeistas meniskas. 34-erių krepšininkui artimiausiu metu bus atlikta operacija, po kurios medikai ir paskelbs reabilitacijos trukmę.
Eurolyga 2024-10-21

Eurolyga pripažino net 7 teisėjų klaidas per 2 lemiamas rungtynių minutes

Ketvirtasis Eurolygos turas baigėsi kontroversišku maču – Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/1) pirmąją nesėkmę patyrė namie po pratęsimo 94:98 nusileisdama Barselonos „Barcelona“ (3/1). Po rungtynių daug dėmesio sulaukė teisėjų darbas. Vokietis Robertas Lottermoseris, italas Michele Rossi ir graikė Vasiliki Tsaroucha gavo didelę kritikos bangą, o Eurolyga prabėgus dviems dienoms po rungtynių ir išanalizavus klausimų kėlusius epizodus, pripažino ne vieną klaidą.

„Barcelona“ po pratęsimo išrašė pirmą pralaimėjimą Giedraičio klubui

Penktadienį Belgrade įvyko vietos „Crvena Zvezda“ ir Barselonos „Barcelona“ ekipų akistata, kurioje 98:94 (26:25; 18:22; 19:19; 21:18; 14:10) pergalę įsirašė Ispanijos ekipa. Rokas Giedraitis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kevinas Punteris, kuris pelnė 26 taškus. Belgrado komanda buvo vienintelė turnyre, kuri dar neturėjo pralaimėjimo po pirmųjų trijų turų turnyre, tačiau katalonai šią situaciją pakeitė.
Eurolyga 2024-10-18

Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ nusileido ASVEL

Vilerbano ASVEL namuose 76:69 (20:12; 18:14; 15:28; 23:15) pasiekė pergalę prieš Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“. Lietuvis šiame mače nežaidė. Į pergalę Vilerbano ekipą vedė Theo Maledonas pelnęs 25 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir padavęs 3 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Vitorijos komandoje rezultatyviausias buvo Chima Monekė, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjusi „Anadolu Efes“ galiausiai palaužė „Olympiakos“

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjusi Stambulo „Anadolu Efes“ galiausiai pasivijo varžovus ir namuose 89:91 (23:11, 21:30, 26:24, 19:26) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Donatas Motiejūnas nežibėjo, tačiau „Monaco“ pasiekė užtikrintą pergalę

Penktadienio vakarą Monake įvyko Eurolygos susitikimas tarp vietos „Monaco“ ir Bolonijos „Virtus“ ekipų. Užtikrintą pergalę šiame susitikime 101:85 (20:24; 26:23; 25:17; 30:21) iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako komanda. Lietuvis šiame sutikime pelnė 3 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą. Rezultatyviausias krepšininkas Monako ekipoje buvo Elie Okobo, kuris pelnė 20 taškų ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Paulius Jankūnas pakomentavo Tyrone‘o Wallace‘o situaciją: „Kiekvieną dieną su juo kalbamės“

Kauno „Žalgirio“ komandos prezidentas Paulius Jankūnas patvirtino, jog legionierius Tyrone Wallace'as nori palikti komandą. „Jis turi asmeninių priežasčių, mes su juo šnekamės kiekvieną dieną ir tikrai neatmetame to varianto, kad jis gali palikti komandą. Kiekvieną dieną kalbamės ir matome jo emocijas, ką jis galvoja. Kiekvieno žaidėjo netektis yra skaudi, jis buvo projektuojamas, kaip vienas pagrindinių žaidėjų. Būtų skaudu jo netekti“, – P.Jankūną citavo LRT.

Rungtynėms su „Žalgiriu“ besiruošianti „Maccabi“ treniruosis be dviejų krepšininkų

Tel Avivo „Maccabi“ komanda prieš Eurolygos dvikovą su Kauno „Žalgirio“ ekipa negalės turėti pilnaverčių treniruočių. Pranešama, kad du krepšininkai prie „Maccabi“ komandos prisijungs tik Kaune – Sabenas Lee ir Wenyenas Gabrielis. Jie šiuo metu yra Belgrade. Kiti Tel Avivo klubo žaidėjai sugrįžo į Izraelį ir sekmadienį žais šalies čempionato rungtynes. „Žalgiris“ ir „Maccabi“ Kaune susitiks ketvirtadienį.

„Penktas kėlinys“: „Žalgirio“ stebuklas Milane, šokas dėl legionieriaus ir kitas „Wolves“ veidas

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė savaitės aktualijas. Laidoje kalbėta apie Kauno „Žalgirio“ įspūdingą pergalę Milane, Tyrone‘o Wallace‘o išvykimą ir galimą jo pamainą, Lietuvos klubų pasirodymus tarptautinėje arenoje ir Georgios Vorovo kritiką Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) formatui.

„Žalgirį“ gelbėjęs vijurkas – apie istorinį sugrįžimą ir patirtą traumą

Ketvirtadienį neįtikėtiną charakterį pademonstravęs Kauno „Žalgiris“ (3-1) Eurolygoje išplėšė dramatišką pergalę. Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 85:82 (17:24, 14:25, 17:17, 37:16) parklupdė Milano „Olimpia“ (1-3) ekipą, o kad tai padarytų panaikino net 27 taškų deficitą. Po rungtynių „Žalgirio“ žaidėjas Sylvainas Francisco su „Žalgiris TV“ pasidalijo mintimis apie neeilinį pasirodymą.

Jasikevičiaus auklėtiniu tapo solidžios NBA patirties turintis gynėjas

Stambulo „Fenerbahče“ komandą papildė NBA patirties turintis 27 metų 191 cm ūgio Skylaras Maysas. Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas klubas yra ieškojo, kas galėtų pakeisti visam sezonui iš rikiuotės iškritusį Scottie Wilbekiną. S.Maysas NBA debiutavo 2020 metais. Jis atstovavo Atlantos, Portlando Los Andželo „Lakers“ komandoms. Per savo karjerą NBA vidutiniškai rinkdavo 4,6 taško.  Iš viso per ketverius metus jis sužaidė 105 mačus NBA.

Po „Žalgirio“ stebuklo – nuostaba bei apmaudas Italijos žiniasklaidoje: „Neįtikėtina katastrofa“

Katastrofa. Toks žodis dominavo Italijos žiniasklaidoje po to, kai Kauno „Žalgirio“ klubas panaikino net 27 taškų deficitą bei 85:82, iškovojo pergalę prieš Milano „Olimpia“ klubą. Italai kraipė galvas, kaip gali būti įmanoma likus vos pusantro kėlinio iki rungtynių pabaigos, visiškai pradingti, kai iki tol žaidimas klostėsi tiesiog puikiai.

Žaidimą mėšlinu vadinęs Messina: „Buvome apgailėtini“

Ettore Messina ketvirtadienio vakarą po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ buvo aštrus. Krepšinio profesoriumi vadinamas specialistas iššvaistė net 27 taškų turėtą pranašumą ir krito 82:85. „Turime būti nuoširdūs ir atsiprašyti dėl šio siaubingo pasirodymo per paskutines 15 rungtynių minučių. Varžovai tikėjo, bandė kabintis, bet tai, ką padarėme mes, nepateisinama šiame lygyje. Tai nepriimtina, atsiprašome, leidžiame galvas žemai ir einame dirbti“, – dėstė 65-erių treneris.

Iš 27 taškų pelkės išsikapstęs „Žalgiris“ įsirašė į Eurolygos istoriją

27 taškų deficitą panaikinusi ir pergalę iškovojusi Kauno „Žalgirio“ komanda įsirašė į Eurolygos istoriją. Šis sugrįžimas – antras didžiausias per visą Eurolygos istoriją. Andrea Trinchieri vyrai prieš Milano „Emporio Armani“ trečiajame ketvirtyje turėjo 27 taškų deficitą, bet galiausiai šventė stebuklingą pergalę. Iš didžiausios duobės istorijoje lipo Gdynės „Asseco Prokom“, kuri 2012 metais panaikino 28 taškų atsilikimą prieš Sienos „Montepaschi“ ekipą.

„Žalgirį“ palieka legionierius

Tyrone‘as Wallace‘as palieka Kauno „Žalgirio“ komandą, skelbia krepsinis.net žurnalistas Jonas Lekšas. Krepsinis.net šaltiniai praneša, kad amerikietis dėl asmeninių priežasčių paprašė nutraukti sutartį ir ruošiasi grįžti į JAV. Šalys išsiskiria be jokių kompensacijų, o Krepsinis.net duomenimis, šiuo metu 30-metis gynėjas galvoja apie karjeros pabaigą. Skelbiama, kad Kauno klubo vadovybė jau ieško jam pamainos.

Eurolygos finalo pakartojime – Campazzo šou pažymėta „Real“ pergalė

Facundo Campazzo surinko 28 naudingumo balus ir padėjo Madrido „Real“ (2/2) ekipai atsirevanšuoti Atėnų „Panathinaikos“ (2/2) už pralaimėjimą praėjusio sezono Eurolygos finale. Svečių arenoje žaidusi Mariaus Grigonio ekipa žaidė banguotai visų rungtynių metu ir galiausiai pralaimėjo 86:90 (19:28, 19:15, 20:27, 28:20). M. Grigonis žaidė 2 minutes ir taškais nepasižymėjo.

Šimto taškų ribą peržengusiame trileryje – „Bayern“ pergalė prieš TJ Shortso vedamus paryžiečius

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (2/2) krepšininkai. Vokietijos klubas namuose 109:107 (24:21, 30:26, 27:31, 28:29) palaužė Paryžiaus „Paris Basketball“ (1/3) komandą. Bavarai antrajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (42:30) ir dar ketvirtą kėlinį pradėjo su 9 taškų persvara (87:78), tačiau tai lengvesnio gyvenimo negarantavo.

Istoriją sukūręs Andrea Trinchieri: „Ne, tai ne stebuklas, tiesiog puikus sugrįžimas“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iš Italijos į Lietuvą grįš su dviem pergalėmis. Neįtikėtinose antrosiose dvigubos Eurolygos savaitės rungtynėse kauniečiai panaikinę įspūdingą deficitą galiausiai rezultatu 85:82 (17:24, 14:25, 17:17, 37:16) įveikė Milano „Olimpia“. Turbūt nemažai krepšinio sirgalių Lietuvoje televizijos kanalą perjungė į kitą, kai prieš lemiamą ketvirtį kauniečių laivas vis grimdzo ir vienu metu siekė 19 taškų atsilikimą.

Metų sugrįžimas: akiplėšišką vagystę Milane įvykdęs „Žalgiris“ nokautavo Messinos vyrus

Kauno „Žalgirio“ (3/1) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę baigė įspūdingu benefisu Italijoje. Milano „Olimpia“ (1/3) krepšininkai įpusėjus mačui pirmavo net 27 taškų skirtumu, tačiau po kauniečių tritaškių lavinos ketvirtajame ketvirtyje pralaimėjo 82:85 (24:17, 25:14, 17:17, 16:37). Lemiamame ketvirtyje kauniečiai vienu metu turėjo 19 taškų atsilikimą, bet tada žalgiriečiai pataikė tris tritaškius paeiliui.

„Maccabi“ prieš kelionę į Kauną patyrė pralaimėjimą prieš rezultatyvią „Partizan“

Pralaimėjimą po atkaklios kovos Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Tel Avivo „Maccabi“ (2/2) ekipa. Odedo Kattashio auklėtiniai rezultatu 79:91 (27:28, 19:14, 18:24, 15:25) nusileido Belgrado „Partizan“ (2/2) ekipai. Tel Avivo klubas šiose rungtynėse vertėsi be rankos traumą patyrusio Roko Jokubaičio. Belgrado komanda nuo 22 – osios rungtynių minutės nei karto neatsiliko, bet atitrūko tik paskutinio kėlinio pabaigoje.