Video naujienos

 

Video naujienos yra aktualios informacijos ir įvykių pristatymas per vaizdo medžiagą. Įvairios naujienos, aktualūs ir linksmi vaizdo įrašai.

Viesulo keliamą siaubą patyrusios moters liudijimas: „Čia minutės reikalas, nelabai net susivokėme“

Šeštadienį, po 17 val., Šiaulių rajone siautėjo galingas viesulas. Pranešama, kad gamtos reiškinys žalos pridarė mažiausiai keturiuose Šiaulių rajone esančiuose kaimuose. Ugniagesiai po 17 val. sulaukė keturių pranešimų apie įvairiose vietovėse nuplėštus namų stogus. Vienoje iš nelaimės vietų apsilankęs TV3 Žinių žurnalistas pakalbino nuo viesulo nukentėjusią moterį. Ji pasakojo, kad užklupus viesului buvo namo viduje: „Čia minutės reikalas. Nelabai net susivokėme.

Kelionėje per Arkties vandenyną mėgausis tradicine virtuve – valgys lašinius ir duoną

Lietuvos laukia istorinis įvykis: keliautojas Kęstutis Juška su įgula ruošiasi burine jachta perplaukti Arkties vandenyną. Tikslas – ne tik garsinti gimtosios šalies vardą, bet ir siekti mokslo aukštumų. Bendradarbiaudami su Klaipėdos jūrų mokslininkais keliautojai bandys surinkti tyrimams reikalingus mėginius. Įgulos nariai pasakoja apie iššūkius, kuriems teko ruoštis ir apie pagrindinį siekį į Arktį pirmą kartą nuplukdyti burinę jachtą su lietuviška trispalve.

Zelenskis numojo ranka į Bideno liapsusą dėl Putino, pavadindamas jį „klaida“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šeštadienį numojo ranka į JAV prezidento Joe Bideno liapsusą, kai pastarasis jį per klaidą pristatė kaip Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, pasakydamas: „kai kurias klaidas galime pamiršti“. Pradėjęs vizitą Airijoje, V. Zelenskis Šanono oro uoste susirinkusiems žurnalistams pasakė, jog „tai klaida. Manau, Jungtinės Valstijos suteikė Ukrainai labai daug pagalbos.

TV3 Žinios. Šiaulių rajone praūžė viesulas; Pamaskvėje sudužo lėktuvas; Karas Ukrainoje

Šeštadienio pavakarę, po 17 val., Šiaulių rajone siautėjo galingas viesulas. Pranešama, kad gamtos reiškinys žalos pridarė mažiausiai keturiuose Šiaulių rajone esančiuose kaimuose. Pirminiais duomenimis, nukentėjo moteris ir vaikas. Informacijos apie jų būklę nėra. Ugniagesiai po 17 val. sulaukė keturių pranešimų apie įvairiose vietovėse nuplėštus namų stogus. Taip pat žiniose – apie tai, kad pamaskvėje netrukus po kilimo sudužo tik įgulą skraidinęs rusų keleivinis lėktuvas.

Siaubas Šiaulių rajone: viesulas plėšė namų stogus, yra sužeistų

Šeštadienio pavakarę, po 17 val., Šiaulių rajone siautėjo galingas viesulas. Pranešama, kad gamtos reiškinys žalos pridarė mažiausiai keturiuose Šiaulių rajone esančiuose kaimuose. Pirminiais duomenimis, nukentėjo moteris ir vaikas. Informacija apie jų būklę nepateikiama. Ugniagesiai po 17 val. sulaukė keturių pranešimų apie įvairiose vietovėse nuplėštus namų stogus.

Apmokestinus plastikinius maišelius – pokyčiai: žmonės ėmė elgtis kitaip

Per metus, kai galioja draudimas nemokamai dalinti vienkartinius plastiko maišelius, prekybininkai pripažįsta jų paklausą sumažėjus maždaug perpus. Tačiau kai kurie pirkėjai piktinasi, kad prekybininkai iš to esą dar labiau lobsta, už maišelius per metus galimai surinko apie milijoną eurų. Prekybininkai pastebi, kad atsisakę plastikinių maišelių, pirkėjai ėmė imti daugiau nemokamų kombinuotų su plastiku popierinių.

Bronius patyrė šoką – sužinojo, kad iš tėvų paveldėtas namas jam nebepriklauso: „Neturiu, kur eiti, nieko neturiu“

Likimas Broniui smogė net kelis kartus. Viskas prasidėjo nuo skyrybų, tada mirė vyro mama, o galiausiai jis sužinojo, kad paveldėtas namas jam nebepriklauso. Jaudinanti Broniaus išpažintis – „TV Pagalbos“ reportaže.  Bronius pačiame jėgų žydėjime patyrė didelį smūgį. Viskas prasidėjo nuo skyrybų su žmona. Vyras pasakojo, kad jiedu draugavo 7-erius metus, tačiau vos susituokę išsiskyrė. „Net metų nepagyvenom“, – apgailestavo Bronius.
TV pagalba Prieš 13 val.

Norintiems susituokti Kauno Rotušėje teks laukti – dabar nebus patogu

Po dvejus metus trukusių remontų Kauno simbolis – Rotušė – vėl atveria duris. Ji ne tik pagražėjusi, viduje daugiau erdvių ir net veiks kavinė, išsiplėtė ir čia veikiančio miesto muziejaus ekspozicija. Lankytojai ją jau gali apžiūrėti, tik štai jaunavedžiai dar kol kas susituokti Rotušėje negalės. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Porą metų užtrukę remonto darbai jau baigti ir pagrindinis Kauno simbolis – gražioji Kauno rotušė – jau atveria duris lankytojams, o ji gerokai pasikeitusi.
TV3 Žinios Prieš 13 val.

Visvaldas Matijošaitis gėdina Vyriausybę: „Kai negirdi žodžiu, tai uždėjome plakatus“

Kauno savivaldybė ėmėsi viešai gėdinti Vyriausybę Vilniuje – esą ši netvarko įvairioms valstybės institucijoms priklausančių apleistų pastatų. Dalis jų ne tik darko miesto vaizdą, bet ir griūva bei kelia grėsmę žmonėms.  Prie jų kauniečiai pastatė ryškiai geltonus ženklus su raginimu susitvarkyti, tačiau įstaigų atstovai suskubo tokius ženklus slėpti. Daugiausia kliuvo Kultūros ministerijai už buvusį Kauno centrinį paštą.

Uspaskichas vėl perima Darbo partijos vairą: „Ir skęstantis laivas turi turėti kapitoną“

Viktoras Uspaskich trečią kartą grįžta į Darbo partiją: tapo laikinuoju jos pirmininku ir bandys reanimuoti sunkius laikus išgyvenančią politinę jėgą. Artėjant Seimo rinkimams, Uspaskichas renka koaliciją. Tiesa, kirto ir Darbo partiją palikusiems nariams – išvadino juos bėgančiomis žiurkėmis. O politologai ir politikos apžvalgininkai abejoja, ar Uspaskichui šį karta pavyks: esą tiek laikinasis partijos vedlys, tiek pati partija – be gyvybės ženklų.

Ekspertas prakalbo apie negrįžtamus pokyčius NT rinkoje: „Nebus taip, kad užsinorėjau ir nusipirkau“

Nekilnojamojo turto (NT) rinkoje pastaraisiais metais buvo šiek tiek ramesnės nuotaikos. Mažesnis birželio NT sandorių rinkos aktyvumas neleido sumažinti atotrūkio nuo praėjusių metų rezultato – pirmasis šių metų pusmetis maždaug 10 proc. kuklesnis nei pernai, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras. Apie tai, ar tikėtis kainų augimo, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo „Luminor“ vyr.

Restoranai ir kavinės kelia kainas: brangina ir lietuvių mėgstamus cepelinus

Lietuvos gyventojų perkamoji galia auga, tačiau palikti savo sunkiai uždirbtų pinigų išbrangusiuose Lietuvos restoranuose, valgyklose, kavinėse jie nenori. Naujausia statistika rodo, kad šiemet nuo sausio iki gegužės maitinimo įstaigų apyvartos vidutiniškai krito beveik 9-iais procentais lyginant su pernai. Žmonės nenori permokėti už maistą.   Restoranų verslas aiškina, kad paslaugos negali būti pigesnės, nes esą nuolat kyla algos, o ir mokesčių lengvatos nebeliko.

Toks pokytis signalizuoja apie uždegimą: šlapimas gali įgyti kolos spalvą

Inkstų uždegimu gali susirgti kiekvienas. Štai laidos „Kviečiame daktarą“ žiūrovė Erika gydytojui Alvydui Unikauskui papasakojo savo atvejį ir simptomus susirgus. Tad laidoje profesorius paaiškino, kokios yra galimos inkstų uždegimo rūšys ir kaip tai pasireiškia. Unikauskas teigia, kad yra du pagrindiniai inkstų uždegimo variantai. Galimas inkstų geldelių bei inkstų kūne atsiradęs uždegimas. Jie vienas nuo kito skiriasi.

Grėsmė Lietuvos miškams – dėl medžių būklės kai kurios savivaldybės jau skelbia apie stichinę nelaimę

Pavojingiausias miško kenkėjas – žievėgraužis tipografas – toliau siautėja Lietuvos giriose ir masiškai naikina egles. Dvi šalies savivaldybės jau skelbia stichinę nelaimę, pažeistus miškus tenka iškirsti. Aplinkos ministras sako, kad šio miško kenkėjo populiacija šiemet Lietuvos miškuose mažesnė nei pernai. Vis dėlto kartelė gali būti peršokta, nes sausra ir šiltas oras dar labiau padeda žievėgraužiui tipografui daugintis.

Mantas kritinį tašką pasiekė, kai jam tinkančių dydžių drabužių parduotuvėse nebeliko

Dažnai girdime, kad gero žmogaus turi būto daug. Socialinėje medijoje palaikyti apkūnius žmones, neskatinti jų keistis ir tvarkytis sveikatos šiandien darosi vis populiariau. Tačiau sportu užsiimančios ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančios moterys šiai madai visiškai nepritaria. Gyventi sveikai ragina ir 110 kilogramų atsikratęs Mantas Micevičius.
Top 3 Prieš 21 val.

Vitalijus 20 metų kaupia pensijai ir yra nepatenkintas: mėnesio išmoka sieks apie 50 eurų

Bręstant dar vienai antros pakopos reformai, pensijų fondai jau bando malšinti nusivylusiuosius kaupimu ir atskleidžia praėjusio pusmečio prieaugį. Fondai kaupiantiesiems uždirbo 10 proc. grąžą. Tačiau kai kurie ekonomistai priekaištauja, kad antra pakopa apsaugo tik nuo infliacijos ir labai atsilieka nuo „Sodros“ pensijų augimo. O naujasis socialinės apsaugos ir darbo ministras žada svarstyti pasitraukimo iš antros pakopos sąlygas, tačiau 300 mln.

Vilniuje jaunuolį už gobtuvo tempęs Gorodeckis išvengė bausmės: „Aš sakiau, kad jie melavo“

Prokuratūra nutraukė bylą dėl Užupio seniūno galimo smurto prieš petardas sprogdinusius nepilnamečius. Sakalas Gorodeckis rudenį pastebėjo paauglius sprogdinant petardas šalia mokyklos ir vieną jų sulaikė – pačiupęs už gobtuvo nusivedė į progimnaziją ir iškvietė policiją. Vieno vaiko motina Užupio seniūną tuomet apkaltino smurtu prieš jos vaiką. Tačiau prokurorai nusprendė, kad niekadėjų sulaikymas nėra smurtas.

Lietuvio rekordas – jis aplankė visas pasaulio šalis: papasakojo, kuo teko sirgti

Lietuvis Danas Pankevičius pasiekė neįtikėtiną rekordą – per 25 metus aplankė visas pasaulio šalis ir tapo pirmuoju tautiečiu, kuris pabuvojo kiekvienoje valstybėje. Kelionės, prasidėjusios nuo pirmosios išvykos į Aziją, virto nuolatiniu gyvenimo būdu, per kurį Danui teko net 10 kartų keisti pasą dėl perpildytų antspaudų. Su TV3 žurnalistais susitikęs rekordininkas pasidalijo savo įspūdingomis patirtimis – 4 kartus Afrikoje persirgta maliarija ir pavojingu Čikungunijos virusu.
TV3 Žinios Prieš 23 val.

Kariškiai gelbėjo į avariją su briedžiu patekusį vyrą: aiškėja vairuotojo būklė

Netoli Pabradės Lietuvos kariuomenės kariškiai gelbėjo į avariją patekusį vairuotoją: „Audi“ susidūrė su staiga į kelią iššokusiu briedžiu ir po smūgio nulėkė nuo kelio. Karo paramedikas teikė pagalbą sąmonę praradusiam vairuotojui, šis sąmonę atgavo, nukentėjusysis gydomas ligoninėje. Aiškėja daugiau detalių apie avariją netoli Pabradės. „Audi A4“ po susidūrimo su briedžiu buvo sumaitotas. Avarija įvyko kone vidurdienį: plieskė ryški saulė, kai briedis išbėgo į kelią Vilnius–Švenčionys.

Sinoptikai perspėja: Lietuvoje praūžusi audra – dar ne viskas

Lietuvoje praūžusi galinga audra pridarė nuostolių: virtę medžiai apdaužė automobilius, tūkstančius žmonių paliko be elektros, o trenkusių žaibų skaičius per parą siekė net 15 tūkstančių. Sinoptikai teigia, kad tai yra tik pradžia, škvalo galime tikėtis ir ateinantį savaitgalį. Socialiniuose tinkluose tautiečiai dalijasi vaizdais iš audros padarinių. Labiausiai nukentėjo Vidurio Lietuvos gyventojai.
TV3 Žinios 2024-07-12

Estas ryžosi pasaulio rekordui – balansavo 250 metrų aukštyje

Estų sportininkas Jaanas balansavo ant įtempto lyno virš MesInos sąsiaurio Italijoje bandydamas pagerinti pasaulio rekordą. Vaikinas 250 metrų aukštyje lynu ėjo tris valandas, tačiau rekordo pasiekti, deja, nepavyko.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Labai lėtai ir labai atsargiai estas Jaanas žengė ant įtemptos virvės. Balansuodamas jis žengė kelis žingsnius į priekį. Po juo žydras Mesinos sąsiauris susilieja su dangaus spalva.

Užsienietis pavėžėjas nepraleido pareigūnų: į iškvietimą skubėjęs ekipažas rėžėsi į stulpą

Vilniuje, skubėdami į pagalbą kolegoms, į avariją vidurnaktį pateko policijos pareigūnai. Tarnybinio automobilio su įjungtais švyturėliais ir sirenomis nepraleido užsienietis pavežėjas, po susidūrimo pareigūnų mašina dar rėžėsi į stulpą. Lietingą naktį judrioje Švitrigailos gatvėje Vilniuje fiksuoti du įvykiai. Ties Panerių gatve policija užspeitė visureigį, jį vairavo girtas pensininkas. O gretimoje sankryžoje įvyko avarija, į kurią pateko policijos automobilis.

Nausėda sulaukė akibrokšto – Šimonytė paaiškino, kodėl sulaužė daugiametę tradiciją

Antrajai kadencijai penktadienį prisiekė ir buvo inauguruotas prezidentas Gitanas Nausėda. Iškilmių metu vieną kalbą jis pasakė tautai, o kitą – politikams ir institucijų vadovams. Jiems akcentavo, kokia kryptimi turi judėti valstybės laivas. Tiesa, prezidentas sulaukė ir akibrokšto iš premjerės Ingridos Šimonytės.  Per rinkimus Gitano Nausėdos sutriuškinta konservatorė sulaužė tradiciją ir nepasakė sveikinimo kalbos, atsisakė dalyvauti ir iškilmėse Prezidentūroje.

Džuljeta piktinasi kaimynės savivaliavimu: sako, tau priklauso dušas, o man – virtuvė

Džiuljeta ilgai kentėjo, bet galiausiai jai trūko kantrybė. Ji sako, kad kaimynė neleidžia naudotis bendro naudojimo virtuve. Tai užkūrė audringą moterų konfliktą, į kurį įsitraukė net policija. Aiškintis situacijos nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova. Džiuljeta daugybę metų gyveno bendrabučio tipo name. Gyvenimas esą klostėsi ramiai, kol neatsikraustė nauja kaimynė.

Vairuotojams – ekstremalių išbandymų metas važiuojant pro Kauną

Pravažiuojantiems pro Kauną – tikras ekstremalių išbandymų metas. Miestas tarsi apkasuose, aplinkiniai keliai išrausti, gausu remonto darbų ir nutįsusios milžiniškos spūstys. Automobiliai užkemša ir patį miestą. Vairuotojai keikia remonto darbus vienu metu suplanavusias įmones, o šios tik prašo kantrybės, esą vėliau bus patogiau. Bet patogumo teks palaukti – vieniems dar nepasibaigus, prasideda kiti remonto darbai.

Ričardo Doveikos pamokslas sukėlė audras: paaiškino, iš kur kunigas paėmė duomenis apie žmonių baimę

Kunigą Doveiką, per Mišių pamokslą pasakiusį, kad 80 proc. lietuvių bijo reikšti savo nuomonę, internete dalis politikų bei visuomenininkų ėmė išjuokinėti, smerkti, vadinti „vatniku“, kaltinti melagienų skleidimu. Tačiau, pasirodo, tyrimas, kuriuo gyventojai apklausti dėl baimės kalbėti, išties buvo atliktas 2022-aisias. Ir 80 proc. respondentų pareiškė, kad mano, jog reikšti nuomonę tautiečiai išties bijo.  Kunigas Doveika per šv.

Lenkijoje sudužo lėktuvas: tėškėsi į žemę ir sprogo, pilotas žuvo

Lenkijoje sudužo karinių oro pajėgų mokomasis lėktuvas. Nelaimės metu mirė pilotas. Apie tai pranešė leidinys „Freedom“, remdamasis Lenkijos kariuomenės vado atstovu spaudai Mareku Pawlaku.  „Lenkijoje sudužo karinių oro pajėgų mokomasis lėktuvas M-346 Bielik“, – pranešė M. Pawlakas.   „Freedom“ skelbia, kad lėktuvas ruošėsi oro šou.  Tėškėsi į žemę ir sprogo Tragedija įvyko Gdynės oro uoste.

Šimonytė nepasveikino Nausėdos, o ekspertas kritikuoja abu – tai neturėtų eiti į viešumą

Prieš pat prezidento Gitanos Nausėdos inauguraciją paaiškėjo, kad premjerė Ingrida Šimonytė nesakys sveikinimo kalbos prezidentui. Taip Šimonytė sulaužė iki šiol buvusią tradiciją. Kaip vertinti situaciją, „Dienos komentare“ kalbėjo protokolo žinovas Arminas Lydeka.  Kaip reikėtų vertinti tokią situaciją? Iš protokolinės pusės atkreipsiu mūsų visų dėmesį, kad yra numatyti tam tikri teisiniai renginiai, kurie privalo, kaip, tarkime, pati priesaika, ji privalo būti.

Bidenas NATO suvažiavime rėžė užtikrintai: „Ukraina gali ir sustabdys Putiną“

Jungtinės Valstijos perėmė estafetę iš Lietuvos. Vašingtone prasidėjo NATO viršūnių susitikimas. Bidenas jame paskelbė ilgai lauktą žinią – Ukraina  gaus dar penkias „Patriot“ oro gynybos sistemas, o naikintuvai F-16 jau pakeliui. Tiesa, kvietimo tapti NATO nare Ukraina nesulauks. Sąjungininkų sutarimo, kada ir koks Ukrainos kelias į narystę turėtų būti – nėra.

Medikai nustebę – į ligonines plūsta angių sukandžioti žmonės

Grybavimas Varėnos rajono miške penkiolikmetei merginai virto skaudžia patirtimi – jai į šlaunį įgėlė angis. Greitosios medicinos pagalba atvežė paauglę į Vilniaus miesto klinikinės ligoninės vaikų skubiosios pagalbos skyrių. Toks atvejis Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje jau ne pirmas, mat per pastarąsias porą savaičių nuo gyvatės įgėlimo medikai atvežė dar du nepilnamečius.

Sholtzas pateisina dar vieną Bideno klaidą – visiems taip atsitinka

NATO viršūnių susitikimas Vašingtone baigėsi taip pat kaip prasidėjo – su nerimu dėl Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno sveikatos. J. Bidenas ne išsklaidė, o tik padidino abejones dėl savo galimybių ir toliau prezidentauti, kai spaudos konferencijoje Ukrainos prezidentą pavadino Putinu, o savo viceprezidentę Kamalą Harris – Trumpu. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

DIENOS PJŪVIS. Palangoje – 1006 km lenktynės: viskas, ką reikia žinoti

Didžiausias Rytų Europoje autosporto festivalis „Aurum 1006 km lenktynės“ liepos 17-20 dienomis sugrįš į Palangą jubiliejinį 25-ąjį kartą. Šiemet renginys pasižymės daugybe veiklų, pramogų ir itin didele konkurencija su grįžtančiu lenktynių rekordininku danu Andersu Fjordbachu priešakyje. Apie įspūdingiausią Lietuvoje autosporto renginį naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ pasakoja pagrindinis renginio organizatorius Darius Jonušis ir žurnalistas Ramūnas Fetingis.

Ekspertas paaiškino, kodėl Nausėda ir valdantieji nesutaria: tam yra labai aiški priežastis

Penktadienį vyks perrinkto prezidento Gitano Nausėdos iškilminga inauguracija, šventinis priėmimas šalies elitui ir svečiams iš užsienio. Antrosios G. Nausėdos kadencijos belaukiant, kyla klausimas – ar šalies vadovas bus griežtesnis nei iki šiol?  Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutavo politologas Vytautas Dumbliauskas ir politikos apžvalgininkas Virgis Valentinavičius.

Gražina Butnorienė apie bandymus atkalbėt nuo santuokos: sakė, ašarų man nebevalys

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina neseniai paminėjo penktąsias vestuvių metines. Laidoje „Pasikalbėkim“ pora atvirai prabilo apie patirtus išbandymus - ypač draugystės pradžioje, skandalu virtusį konfliktą su kito „patrulio“ Algio Radzevičiaus žmona Milisandra ir kodėl Juozas piršosi mylimajai net du kartus? Butnoriai tikina, kad nesutarimai su šia moterimi nei jų šeimai, nei santykiams su scenos partneriu Algiu blogos įtakos neturėjo.

Lietuvoje iškils du nauji poligonai: gyventojai baiminasi, kad negalės eiti į mišką

Vyriausybė nusprendė: Tauragės ir Šilalės rajonuose kitų metų rudenį turėtų atsirasti du nauji poligonai. Nors jie karinio statuso neturės ir juose niekas nešaudys, vyks tik lengvosios, taktinės pratybos – štabo, padalinių perdislokavimai, reagavimo ir parengties patikrinimai – tenykščių gyventojų žinia nenudžiugino. Jie būgštauja, kad negalės lankyti miškų, poilsiaviečių.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Miškingame Tauragės regione jau kitą rudenį atsiras poligonas.

Sukrečianti tragedija Anglijoje: nužudytos garsaus sporto komentatoriaus dukros ir žmona

Didžiąją Britaniją sukrėtė tragedija – trys moterys, mama ir dvi dukterys, buvo žiauriai nužudytos savo namuose netoli Londono. Paaiškėjo, kad aukos – tai garsaus BBC žirgų lenktynių komentatoriaus Johno Hunto žmona ir vaikai. Stebėjimo kamerų užfiksuotame vaizdo įraše matyti gatve einantis vyras, kuris rankose nešasi į antklodę suvyniotą daiktą.

Ragina ruoštis šiai nakčiai – Lietuvą talžys audra

Kaitrai perkopus per trisdešimt penkis laipsnius karščio, sinoptikai prakalbo apie iš kaimynų lenkų į Lietuvą atslenkančią smarkią audrą. Esą tikėtinas ne tik smarkus lietus ir vėjas, gali kristi ir stambių ledo gabaliukų. Tad žmones specialistai ragina ruoštis audringai nakčiai, o kol kas medikai ir veterinarai gelbėja karščio pakirstus žmones bei gyvūnus. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Ketvirtadienį, pirmą valandą dienos, termometrai Vilniuje rodo trisdešimt karščio.

Palangiškiams draugų viešnagė jų bute virto tragedija: papasakojo apie paspirtuko sprogimą ir gaisrą

Draugų viešnagė palangiškių šeimai virto tikra tragedija. Svečiai atsivežė ir galingą paspirtuką, kurį bute įjungė pakrauti. Vos po kelių minučių paspirtuko baterija sprogo ir išgriovė buto sieną, o sprogimo banga viešnią net nubloškė iš kambario. Kilęs gaisras supleškino ir butą. Tiesa, žmonės nenukentėjo, pavyko išgelbėti ir katiną. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Palangiškių šeima liūdnai šluoja savo turto likučius.

Algirdas mylimosios namus iškeitė į vienuolyną: pasakė, kas sugriovė jų santykius

Sulaukęs brandaus amžiaus vyras tvirtai apsisprendė palikti savo sugyventinę ir jaukius jos namus nutarė iškeisti į vienuolyną. Po ilgų bendro gyvenimo metų pora pateko į gilią santykių krizę, o kiekviena jų bendra diena yra perpildyta grasinimais ir vienas kito užgauliojimais. Išskirtine poros situacija domėjosi laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė.
TV pagalba 2024-07-11

Vilniuje 4 kartus besivertęs BMW dar prieš avariją patraukė dėmesį: aiškėja naujos detalės

Dėl ryte Vilniuje įvykusios avarijos ant kojų sukeltos kone visos specialiosios tarnybos. Judrioje gatvėje BMW užlėkė ant atitvarų ir vertėsi keturis kartus. Vairuotojas liko gyvas. Stepono Batoro gatvėje įvyko avarija. Netoli Pučkorių važiuodamas centro link BMW automobilis užlėkė ant atitvarų – pakilęs nuo jų kaip nuo tramplino vertėsi ir sustojo skiriamojoje vejoje.

NATO suvažiavime – pažadai Kyjivui: daugiau ginklų ir naikintuvų

Ukraina – jubiliejinio NATO viršūnių susitikimo epicentre, tačiau proveržio dėl narystės, panašu, nebus. Karo su Rusija vengiančios sąjungininkės nesiryžta apsispręsti net dėl laikotarpio, kada Ukraina galėtų pradėti stojimo procesą. Vietoj narystės, Kyjivui pažadėta daugiau strateginių oro gynybos sistemų ir naikintuvų, dalis jų – jau pakeliui į Ukrainą. Daugiau apie tai – TV3 žinose.  Nato šalių lyderiai prieš vakarienę Baltuosiuose rūmuose, rikiuojasi bendrai nuotraukai.

Lietuva galės naudoti itin pavojingas bombas: kas yra kasetiniai sprogmenys?

Lietuva traukiasi iš tarptautinės konvencijos, kuri draudžia naudoti kasetines bombas. Prieš daugiau nei 10 metų mūsų politikai nusprendė, kad reikia laikytis tokio draudimo, bet dabar, pamačius, kaip rusai žiauriai atakuoja civilius ukrainiečius, priėmė sprendimą atsisakyti šio ribojimo.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Kasetinės bombos gali būti paleidžiamos tiek iš lėktuvų, tiek ir nuo žemės, pavyzdžiui, iš haubicų.

DIENOS PJŪVIS. Moterų žmogžudystės namie sukrėtė Lietuvą – kodėl smurtautojai nesustabdomi?

Per tris dienas Lietuvoje įvyko trys mirtini konfliktai artimoje aplinkoje per kuriuos nužudyti mažiausiai 5 žmonės. Policija stebi, kad nužudymų kasmet po truputį mažėja, tačiau dauguma jų vis tiek įvyksta namuose. Kodėl smurtautojai nestabdomi? Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja Policijos departamento Viešosios tvarkos biuro viršininko pavaduotojas Mindaugas Akelaitis ir Moterų informacijos centro direktorė Jūratė Šeduikienė.

„Midsummer Vilnius“ ir Roe Deers: sėkmė jauname amžiuje, DJ genas bei unikalumas

Liepos 15 – 26 dienomis sostinės širdyje vyks devintasis scenos menų festivalis „Midsummer Vilnius“. Lankytojai kviečiami patirti įspūdingus muzikos pasaulio žvaigždžių pasirodymus, karališką elektroninės muzikos vakarėlį su orkestru, stebėti unikalius operos bei teatro pastatymus po atviru dangumi. Festivalio svečių laukia 10 neužmirštamų vakarų Valdovų rūmų Didžiajame kieme. „Šiame laike norime sukurti patirtis, kurios leistų tiesiog pabūti akimirkoje ir ja mėgautis.

Lietuvių pamėgtame mieste – protestai: veja turistus lauk

Kasmet į Barseloną atvyksta apie 32 milijonai turistų. Dėl to mieste pučiasi nekilnojamojo turto burbulas – auga nuomos kainos. Vietiniai gyventojai, kuriems tenka su tuo taikstytis, netveria pykčiu. Tad tūkstančiai ispanų protestuoja prieš masinį turizmą. Vietos gyventojai net nukreipė į užsieniečius ginklus, laimei, tik užtaisytus vandeniu. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Šaukdamos „eikite namo“ dvi ispanės nukreipia į turistus vandens pistoletus ir nuspaudžia gaiduką.

Sinoptikai prognozuoja peklą, o žmonėms tropinius karščius ištverti vis sunkiau: „Baisu“

Sinoptikai prognozuoja, kad termometro stulpeliai šoktels iki trisdešimt trijų laipsnių karščio, o kai kur net iki 35. Sveikatos apsaugos specialistai ragina ne tik aplenkti saulėtas vietas, bet ir atsakingai pasirinkti ką valgome, geriame, ir kuo gaivinamės. Mat pragariški orai itin kenksmingi net ir sveikiausių žmonių kraujotakai, širdies ir smegenų veiklai. Kaitra, kaip sako klimatologai, išsilaikys iki savaitgalio, ir visai gali būti, kad šią vasarą sugrįš.

Sumišusiems lietuviams – paaiškinimas: štai, kas naktį taip ryškiai švietė danguje

Naktį Vilniaus gyventojai danguje fiksavo neįprastą šviečiantį reiškinį. Vieni manė, kad virš šalies praskrido kometa, kiti – kad tai buvo ateivių erdvėlaivis, nusprendęs aplankyti Žemę.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Kelios minutės po vidurnakčio Vilniaus gyventojų dėmesį patraukė keistas objektas danguje. Pamatę neįprastai persipynusias mėlynai baltas linijas, vieni žmonės spėjo, kad tai kometa, o kiti manė, kad tai prie Žemės artėjantis ateivių erdvėlaivis.

Laura paliko 21 metais vyresnį sutuoktinį ir pabėgo su meilužiu: „Jau tikrai pavargusi buvau“

Laura paliko ženkliai vyresnį sutuoktinį ir spruko pas jaunesnį meilužį. Žmonos neištikimybė šokiravo Egidijų. Jis pakeitė spyną ir neduoda moteriai jos daiktų. Griūvančios šeimos dramą aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Laura ir 21 metais vyresnis Egidijus kartu pragyveno 9 metus, susilaukė 2 vaikų, o prieš dvejus metus susituokė. Tačiau moteris tikina, kad paskutiniu metu jos gyvenimas virto tikru pragaru. „Po santuokos pasirodė jo tikras veidas.

Šią savaitę – net keli moterų nužudymai namuose, nuo artimo žmogaus: „Esame pirmaujantys Europoje“

Per tris dienas Lietuvoje įvyko trys mirtini konfliktai artimoje aplinkoje per kuriuos nužudyti mažiausiai 5 žmonės. Policija stebi, kad nužudymų kasmet po truputį mažėja, tačiau dauguma jų vis tiek įvyksta namuose.  Feministės ir lyčių lygybės aktyvistės šį laikotarpį, kai nužudyta daug moterų, vadina femicidu, neva Lietuvoje prasidėjo masinis moterų naikinimas. Alytuje prieš keletą dienų sūnus nužudė motiną. O vėliau nusižudė pats.

DIENOS PJŪVIS. Antroji Gitano Nausėdos kadencija – ar dabar prezidentas bus griežtas kaip Dalia Grybauskaitė?

Liepos 12 d. rengiama perrinkto prezidento Gitano Nausėdos iškilminga inauguracija, šventinis priėmimas šalies elitui ir svečiams iš užsienio.  Ceremonijos, o tuo pačiu ir antros G. Nausėdos kadencijos belaukiant, kyla klausimas – ar šalies vadovas bus griežtesnis nei iki šiol? Gal antra prezidento kadencija primins Dalios Grybauskaitės valdymo laikotarpį? Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja žurnalistas, redaktorius, humanitarinių mokslų dakt...
Į viršų