TV Pagalba

 

Žiūrovams puikiai pažįstama patikima ir vieninga gelbėtojų komanda skubės į bet kurį Lietuvos kampelį spręsti gyvenimiškų situacijų. „TV Pagalboje“ laukia kasdienės šalies aktualijos, karščiausi visuomenės gyvenimo įvykiai. 

Žmona po insulto pasikeitė neatpažįstamai: vyrui gyvenimas virto kalėjimu

Vyras sako, kad ligonės buvusios žmonos slaugymas jam virto tikru kalėjimu. Povilas kartu su moterimi pragyveno daugiau nei penkerius metus. Iš pradžių pora gyveno laimingai, bet paskui padėtis pasikeitė – žmoną ištiko insultas. Nepavydėtina šeimos situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Po insulto moteris tris mėnesius išbuvo slaugos ligoninėje. Moteris gydymo įstaigoje elgėsi agresyviai, tad vyras turėjo žmoną parsivežti namo.
TV pagalba Prieš 5 val.

Gyvenimą sukrėtęs įvykis toliau griauna Dianos laimę: „Mintys lenda į galvą, o užmigti – negaliu“

Ivanas bijo dėl savo šeimos – jo jauna mylimoji tik pagimdžiusi sūnelį iš karto įkrito į svaigalų liūną. Iškilo didelis pavojus prarasti naujagimį. Ivanas ir Diana problemą bando spręsti „TV Pagalbos“ studijoje.  Ivanas jaučia realią grėsmę – Diana jau neišsaugojo dviejų savo dukrų. Vyrui iš rankų slysta tai, ką turi geriausio. Anot Ivano, jo mylimoji negali nustoti gerti, o tai griauną jųdviejų šeimą. Prieš 11 mėnesių Diana pagimdė sūnų.

Kristiną sukrėtė sutuoktinio elgesys – to iš jo nesitikėjo: „Aš, žinokit, bijau“

Kristinos gyvenimas klostėsi puikiai – moteris įsimylėjo, susituokė ir ėmė lauktis vaiko. Tačiau vieną dieną žemė ėmė slysti iš po kojų. Žmona pradėjo gauti žinutes su nuotraukomis, kuriose vyras savo glėbyje laiko kitą moterį. Skaudžią dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Kristina laukiasi 21 savaitę, tačiau laimingą nėštumą temdo moters ašaros dėl vyro neištikimybės ir prasidėjusio skyrybų proceso. Sutuoktiniai kartu praleido dvejus metus.

Abipusis nepasitikėjimas griauna Ingos ir Almanto santykius: „Prašau, išeik su kita“

Dar tik keleri metai kartu, o jau vienas kitą įtaria neištikimybe. Pora nepasitiki vienas kitu ir nežino, ką daryti. Atviro ir kupino netikėtumų pokalbio metu „TV pagalbos“ studijoje pora aiškinosi santykius ir nusprendė, kaip pasielgti, kad abu būtų laimingi. Kaip pasakojo Almantas ir Inga, jiedu susipažino internete. Pradedant santykius vyro netrikdė tai, kad mylimoji yra 11 metų už jį vyresnė.

Bronius patyrė šoką – sužinojo, kad iš tėvų paveldėtas namas jam nebepriklauso: „Neturiu, kur eiti, nieko neturiu“

Likimas Broniui smogė net kelis kartus. Viskas prasidėjo nuo skyrybų, tada mirė vyro mama, o galiausiai jis sužinojo, kad paveldėtas namas jam nebepriklauso. Jaudinanti Broniaus išpažintis – „TV Pagalbos“ reportaže.  Bronius pačiame jėgų žydėjime patyrė didelį smūgį. Viskas prasidėjo nuo skyrybų su žmona. Vyras pasakojo, kad jiedu draugavo 7-erius metus, tačiau vos susituokę išsiskyrė. „Net metų nepagyvenom“, – apgailestavo Bronius.

Džuljeta piktinasi kaimynės savivaliavimu: sako, tau priklauso dušas, o man – virtuvė

Džiuljeta ilgai kentėjo, bet galiausiai jai trūko kantrybė. Ji sako, kad kaimynė neleidžia naudotis bendro naudojimo virtuve. Tai užkūrė audringą moterų konfliktą, į kurį įsitraukė net policija. Aiškintis situacijos nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova. Džiuljeta daugybę metų gyveno bendrabučio tipo name. Gyvenimas esą klostėsi ramiai, kol neatsikraustė nauja kaimynė.

Algirdas mylimosios namus iškeitė į vienuolyną: pasakė, kas sugriovė jų santykius

Sulaukęs brandaus amžiaus vyras tvirtai apsisprendė palikti savo sugyventinę ir jaukius jos namus nutarė iškeisti į vienuolyną. Po ilgų bendro gyvenimo metų pora pateko į gilią santykių krizę, o kiekviena jų bendra diena yra perpildyta grasinimais ir vienas kito užgauliojimais. Išskirtine poros situacija domėjosi laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė.
TV pagalba 2024-07-11

Laura paliko 21 metais vyresnį sutuoktinį ir pabėgo su meilužiu: „Jau tikrai pavargusi buvau“

Laura paliko ženkliai vyresnį sutuoktinį ir spruko pas jaunesnį meilužį. Žmonos neištikimybė šokiravo Egidijų. Jis pakeitė spyną ir neduoda moteriai jos daiktų. Griūvančios šeimos dramą aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Laura ir 21 metais vyresnis Egidijus kartu pragyveno 9 metus, susilaukė 2 vaikų, o prieš dvejus metus susituokė. Tačiau moteris tikina, kad paskutiniu metu jos gyvenimas virto tikru pragaru. „Po santuokos pasirodė jo tikras veidas.

Skirmantas įsitikinęs, kad užaugino ne savo vaikus: prašo DNR testo

Skirmantas įtaria, kad nėra savo vaikų biologinis tėvas. Su savo žmona Ingrida vyriškis jau nebegyvena ketverius metus, tačiau juos vis dar saisto vedybinė sutartis. „Tie vaikai yra nuo kitų vyrų <...> Aš pripažįstu tik vieną“, – tiesiai šviesiai laidos „TV Pagalba“ studijoje rėžė savo žmonos neištikimybę jų santuokos metu įtariantis vyras. Skirmantas su Ingrida kartu nugyveno ketverius metus, o dabar tiek pat metų jau nebegyvena kartu, tačiau vis dar oficialiai tebėra vyras ir žmona.

Pavydas griauna poros santykius – Kornelija skundžiasi, kad Arūnas ieško moterų „TikToke“

Arūnas ir Kornelija kaltina vienas kitą neištikimybe. Vyras esą ieško moterų internete, o jo mylimoji neva pernelyg artimai bendrauja su kolegomis. Ar kažkuris iš jų iš tiesų ėjo į kairę, aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Kornelija kreipėsi į laidą, norėdama atsiimti sau priklausančius daiktus. Kurį laiką ji gyveno su Arūnu, tačiau vieną dieną šis supykęs išvijo moterį iš savo namų.
TV pagalba 2024-07-08

Pagalbą išsikvietęs vyras jai atvykus bandė pabėgti: tikino, kad nėra pasiruošęs

Nerijus turi rimtą bėdą – silpnybę alkoholiui. Vyras, supratęs, kad vienam su priklausomybe susidoroti sudėtinga, pasiryžo išsikviesti gelbėtojus, tačiau jiems atvažiavus pabėgo iš namų. Dramatiška istorija – „TV Pagalbos“ reportaže. Gelbėtojas Žilvinas Žitkus atvyko pas pagalbą iškvietusį Nerijų, bet vyro namuose nerado. Tame pačiame name gyvenantys kaimynai pranešė, kad jis pabėgo vos išgirdęs atvažiuojantį automobilį.

Geraširdė moteris užaugino monstrą – vietoj padėkos, grasinimai užmušti

Geraširdė moteris užaugino monstrą. Mirus dukrai Laimutė užaugino du jos vaikus, savo anūkus. Tačiau šiandien vietoj padėkos ji girdi grasinimus. Laimutė patiria didelį širdies skausmą. Kartu su ja nuo vaikystės gyvenantis mylimas anūkas ne tik svaiginasi stipriaisiais gėrimais, bet ir jai grasina. „Mano dukra pagimdė antrą vaikelį ir mirė“, – pasakojo Laimutė. Mariaus tėvas ragina jį išmesti iš namų, tačiau mylinti močiutė to padaryti nesiryžta.

Netikėta santykių atomazga: iš užsienio grįžus žmonai Povilas nutarė atsikratyti sugyventinės

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, pas kurį gyventi grįžo buvusi žmona. Povilas pasakoja, kad ilgą laiką gyveno su dvidešimčia metų jaunesne sugyventine, kuriai dabar neigia bet kokius jausmus ir tikina, kad tarp jų nieko jau seniai nėra.  Vyro teigimu, su juo gyvenanti moteris pastaruoju metu pradėjo kelti per daug problemų ir namuose visai nebeliko ramybės. Esą sugyventinė jo namuose nuolat triukšmauja ir keikiasi.  „Tu šioks, tu toks, tu anoks... Keiksmažodžiais aš nesakysiu.

Namo Agnė kasdien grįžta su baime – šįkart sutuoktinis į žmoną paleido kėdę

Agnės gyvybei iškilo pavojus. Ji dreba ir sako, kad sutuoktinis grįžęs namo iš ramaus avinėlio tampa įpykusiu monstru. Tramdyti agresyvaus smurtautojo nuskubėjo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva ir policijos pareigūnai. Agnė kiekvieną kartą bijo sugrįžti namo ir patiria nepakeliamą įtampą, kai išgirsta, kad atrakinamos buto durys. Tokį košmarą ji patiria kasdien. Siaubą moteriai kelia artimiausias žmogus – jos sutuoktinis. Pora kartu jau 6 metus.

Košės 20 metų vyresniam mylimajam privirusi Rima bijo jį prarasti: „Pati prisivaidinau“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri baiminasi, kad ją paliks jos vyras Valentinas. Pora kartu praleido penkerius gražius savo gyvenimo metus, tačiau pastaraisiais mėnesiais jų santykiai ėmė sparčiai blogėti. „Policija pas mus dažnai važinėja ir per mane vien tik tai viskas. Jei nesikeisiu, prarasiu viską“, – neslėpė sunkų laikotarpį išgyvenanti moteris. Valentinas tikina, kad jo dvidešimčia metų jaunesnė mylimoji Rima pastaraisiais mėnesiais vis dažniau nusuka klystkeliais.
TV pagalba 2024-07-01

Daiva teigia, kad gali turėti bet kurį, bet vis lieka su neištikimu mylimuoju: „Jis man patinka kartais“

Daiva labai pamilo Juozą ir nutarė jį pataisyti. Ji kelis kartus atleido vyrui net akiplėšišką neištikimybę – pati savo akimis matė, kaip iš kambario spruko kaimynė. Prieš pusmetį išsiskyrę sutuoktiniai ruošiasi vėl mainyti aukso žiedus, tačiau Daiva turi abejonių – ar Juozas iš tiesų gali pasikeisti? Į „TV Pagalbą“ kreipęsis Juozas teigė, kad jo santykiai su mylima moterimi griūna, nors ne už kalnų turėtų įvykti vestuvės. Su Daiva vyras tuoksis jau antrą kartą.

Paskambinus mylimajam atsiliepė kita moteris – rėžė, kad netrukdytų mylėtis

Moteris labai įsimylėjo, bet sulaukė skaudaus smūgio, ji įtaria, kad mylimasis jai neištikimas. Vyras tokius kaltinimus neigia, sako, kad jaučiasi spaudžiamas į kampą ir tikina, kad jam reikia laiko ir erdvės apsispręsti. Ieva pasakojo, kad bute darė remontą ir ieškojo meistro, o atsiliepė Deividas. Vyras pirmo susitikimo metu prisipažino, kad Ieva jam krito į akį ir pakvietė į pasimatymą.

3 vaikų netekusios poros santuoka byra: „Mes vienas kito negirdime“

Andriui atėjus į Erikos gyvenimą, šis pradėjo griūti. Pora susituokė, apsigyveno bendruose namuose, kurie laikui bėgant tapo tušti – atimti 3 vaikai. Sunkią savo santykių istoriją šeima papasakojo „TV Pagalbos“ studijoje. Andrius ir Erika kartu jau 5 metus, 3 iš jų – santuokoje. Bendrų vaikų pora nesusilaukė, bet kartu augino 3 Erikos atžalas. Tačiau per šį laikotarpį vienas vaikas atsidūrė vaikų globos namuose, o visai neseniai buvo paimti ir likę du.

Po vedybų praėjo vos metai, o Gražina jau nori skirtis: „Kaip brolis ir sesuo gyvenam“

Gražina vos sutikusi Robertą nusprendė tuoktis. Kai suprato, kad vyro nebemyli ir nusprendė skirtis, moterį užgriuvo netikėtas siurprizas. Mylimasis – įklimpęs į skolas, o po skyrybų, jas teks grąžinti ir jai. Santykių drama – „TV Pagalbos“ studijoje. Nuo Gražinos ir Roberto santuokos nepraėjo nė metai, o moteris jau nori skirtis. Ji esą pamatė vyro charakterio savybes, su kuriomis taikstytis negali. „Nebematau gyvenimo su juo“, – tikino moteris.

Žydrūnas buvusią mylimąją įtikinti grįžti bando istorijomis apie kitus vyrus: „Aš žinau, kas gali būti“

Žydrūnas, sutikęs savo svajonių moterį, skraidė padebesiais. Deja, po 5-erių bendro gyvenimo metų ji išėjo. Vyras įtaria neištikimybę, bet yra pasiryžęs viską atleisti. Jautri santykių drama – „TV Pagalbos“ reportaže.  Po daugybės nesėkmingų santykių ir santuokų Žydrūnas sutiko moterį, su kuria tikėjosi praleisti visą likusį gyvenimą. Pora apsigyveno kartu, vyras kartu su sugyventine rūpinosi jos vaikais, jam jie tapo labai brangūs.

Mamos ir dukters santykius drebina konfliktai: „Ji nori mane greičiau į kapus nuvaryti“

Ona sako, kad dukra sumanė jos atsikratyti ir stengiasi priartinti jos mirtį. Pati Vida tikina, kad tai motina jai kenkia. Į audringus mamos ir dukters santykius priverstos kištis visos tarnybos bei „TV Pagalbos“ komanda. Ona tikina kad labai išgyvena dėl sudėtingo bendravimo su mylima dukra Vida. Moteris nebežino, kur jai kreiptis ir ką daryti. Anot Onos, dukra jos net nebevadina mama. „Sakė: tu man ne motina, tu esi niekas, važiuok į Kaliningradą, aš tavęs nežinau, pas mane yra kita motina.

Daiva atvira – su Karoliu ji žaidžia dvigubą žaidimą: „Myliu, rimtai myliu“

Karolio jausmai Daivai tokie stiprūs, kad jis ryžtasi taikstytis su tuo, jog moteris vienu metu arti saves laiko du vyrus. Vyras ne tik pasiduoda tokiam žaidimui, bet ir nori mylimąją vesti. Pora santykius aiškinosi laidoje „TV Pagalba“. Daiva ir Karolis susipažino prieš 4 metus socialiniame tinkle. Vyras grįžo iš Anglijos, atvažiavo į Alytų ir pora apsigyveno kartu. Karolio neatbaidė nei tai, kad moteris yra 11 metų vyresnė, nei tai, jog ji turi 6 vaikus, kurie iš jos atimti.
TV pagalba 2024-06-19

Kol Lina buvo užsienyje, vyras jų dukrą atidavė vaiko teisėms – tai skambučiu pranešė pati mergaitė

Žmona leido vyrui namą užrašyti anytos vardu ir labai pasigailėjo. Moteris su vaikais į namus investavo pinigų, laiko ir darbo. Deja, šiandien ji liko visiškai be nieko. Nepavydėtina Linos situacija domėjosi „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Į „TV Pagalbą“ besikreipusi Lina sako, kad skyrybų priežastimi tapo kita moteris, su kuria buvusį aptiko lovoje. Negana to, Lina po aštuonis metus vykusio skyrybų teismų maratono su trimis mažais vaikais atsidūrė gatvėje.

Daiva planuoja vestuves, bet baiminasi kraujomaišos: „Nežinau, iš kur ji čia ištraukė“

Moteris už vyro, su kuriuo išsiskyrė, nori ištekėti dar kartą, bet bijo kraujomaišos. Vyras galimai yra jos giminaitis. Situaciją aiškinosi laidos „TV pagalba“ gelbėtojai. Daiva visą gyvenimą jautė, kad su tėvu nėra susijusi giminystės ryšiais. Ji prisiminė įvykį, kai per gimtadienį vietoje dovanos, apie kurią ilgai svajojo gavo burokėlių.  „Nesutampa nei mūsų charakteris, nei požiūris į gyvenimą“, – kvestionuodama giminystę su tėvu kalbėjo Daiva.

Karštą Lenos būdą kenčiantis Robertas apie skyrybas negalvoja: „Yra pripratimas“

Robertas sako, kad jo mylimoji Lena visiškai pašėlo. Anot vyro, jis kenčia psichologinį ir fizinį smurtą, bet nesiryžta skirtis, nes neturėtų kur gyventi. Pati moteris neneigia, kad „paauklėja“ širdies draugą ir teisinasi, kad toks jos karštas būdas. Poros santykius aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Į „TV Pagalbą“ Robertas kreipėsi prašydamas sutramdyti jo mylimąją Lena. Pasak vyro, ši jo nebegerbia, gal ir nebemyli, ir net smurtauja.
TV pagalba 2024-06-13

Jonui išėjus iš namų, Stasę kamuoja košmarai – bijo, kad sūnus sunkiai serga

Stasė maldauja surasti jos sūnų – ar gyvą, ar mirusį. „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva leidosi į ilgas ir sunkias paieškas. Gyvas ar miręs? Tokios mintys kelis mėnesius kankino Stasę. Ji sakė nežinanti, kur yra jos sūnus Jonas – žmogus tiesiog dingo. Mamą naktimis kamavo košmarai, o jos širdis jautė, kad sūnui nutiko didelė bėda. Stasė pasakojo, kad Jonas buvo sukūręs šeimą, bet po skaudžių skyrybų apsigyveno pas mamą. Tačiau vieną dieną vyras tiesiog išėjo iš namų ir negrįžo.

Sužinojusi, kur dingsta jos asmeniniai daiktai, Zita puolė į atlapus: dėl visko kalta kaimynė

Iš Zitos namų nuolat dingsta daiktai. Jai jau trūko kantrybė, todėl moteris nusprendė kreiptis pagalbos. Zita įtaria, kad ją apiplėšinėja draugė, gyvenanti gretimame bute. Paslaptingą situaciją aiškinsis „TV Pagalba“.  Jau seniai savo bute Zita pasigenda daiktų. Moteris tvirtina, kad į svečius vis užsukanti kaimynė iš buto neša jos turtą. Tačiau Zita vengia konfliktų, todėl ilgą laiką kaimynei nieko nesakė. Zita kaimynę vadina prielipa, ji dažnai lankosi jos bute.

Bėgo nuo vilko, pataikė ant meškos – ukrainietė Lietuvoje įkliuvo į smurtaujančio vyro spąstus

Ukrainietė Inna, kuri bėgo nuo karo baisumų, atvyko į Lietuvą, tačiau čia susidūrė su grėsme savo gyvybei. Jos sugyventinis ją mušė, surakino antrankiais, o po kiek laiko ir subadė peiliu. Deja, sulaikytas vyras buvo greitai paleistas ir dabar yra laisvėje. Ukrainietės kaimynai išsigandę, dėl to nuomojamo būsto šeimininkė Innai liepė išsikraustyti.
TV pagalba 2024-06-06

Valerija bijo blogiausio: tikino, kad 4 mėnesius dingusį vyrą pagrobė marti

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri maldauja pagalbos. Valerija sako, kad artimieji pagrobė jos mylimąjį ir nori sunaikinti jos meilę. Esą jos mylimasis Kazimieras dėl sveikatos problemų išvažiavo pas dukrą ir pas ją negrįžta. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Valerija pasakojo, kad su Kazimieru gyvena jau daugiau nei 9 metus, o su juo susipažino per savo marčią.
TV pagalba 2024-06-05

Su svetimu vyru pričiuptos Jolitos pasiteisinimas šokiravo Liutaurą: čia kitos pardavėjos meilužis

Liutauro ir Jolitos santuoka truko ilgai, bet vieną dieną paaiškėjo, kad žmona iš darbo grįžta su gėlių puokštėmis, kurias jai dovanojo meilužis. Vyras jaučiasi apgautas ir reikalauja susitikimo su neištikima moterimi. Audringą skyrybų dramą narpliojo „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė. Liutauro mama Nijolė net 18 metų jautėsi labai laiminga dėl sūnaus šeimos. Tačiau netikėtai pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Moteris gražiai atsiliepia apie buvusią marčią.

Atėnė pamilo dvigubai vyresnį vyrą – dėl šių santykių ji prarado viską

Atėnė – 24-ių metų moteris, kurios vaikas gyvena su tėčiu, puolė į dvigubai vyresnio, į tėvus tinkančio vyro – kaimyno – glėbį. Šis vyras merginos gyvenime pasirodė jai sunkiu laikotarpiu, kai ji pradėjo pyktis su savo tuometiniu sugyventiniu. Santykius pora aiškinosi „TV pagalbos“ studijoje. Atėnė prisiminė, kaip susipažino su kaimynu Jonu: „Aš kaimynystėje nusipirkau butą. Tai kavos pasikviesdavo, taip ir susipažinome“, – pasakojo mergina.

Birutė, gyvenanti Virginijos namuose – šokiruota: „Nupjovė spyną, įėjo į namus, išvarė mano katinus“

Birutė – visiškoje neviltyje. Senyvo amžiaus moterį taip įnirtingai bando išprašyti iš sodybos, kurioje gyvena 14 metų, kad net imasi smurto. Moteris guodžasi negalinti namų palikti be priežiūros, nes piktavaliai jau yra pakeitę spyną. Situaciją aiškinasi „TV Pagalba“.  Birutei jos pažįstama moteris Virginija, išvažiuodama į Londoną, užleido savo sodybą. 14 metų senjorė gyveno ir puoselėjo sodybą, tačiau netikėtai pasipylė raginimai išvykti.

Gediminas griebėsi paskutinio šiaudo: „Padėkite, gelbėkite ar dar ką nors su manimi darykite“

Gediminas nusivylė visomis moterimis. Sako, kad jos kaltos dėl visko. Taip nebepasitikėti moteriškąja gimine privertė viena po kitos išgyventos skaudžios meilės istorijos. Vienai mylimajai pastatė namą, kitai nupirko butą, o šios negailestingai jį išdavė.  Tad vyras nusprendė suregzti keršto planą, tapti laimingu ir visoms buvusioms įrodyti, ko išties yra vertas.

Turi namus, bet gyvena lyg benamiai – vyro galvos trauma sujaukė šeimos gyvenimą

Moteris su sugyventiniu turi namą, tačiau gyvena lyg benamiai. Esą vyras po galvos traumos tapo viskam abejingas, o jo draugė yra priversta išlaikyti juos abu. Nebežinodama, ką daryti, moteris kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Gerdą Žemaitę. Dviejų aukštų namas stovi tuščias, o du žmonės jau kelerius metus glaudžiasi garaže. Moteris pasakojo, kad name sprogo radiatoriai, o alkoholio liūne skęstantis sugyventinis nė nesiruošia jų taisyti.
TV pagalba 2024-05-30

Avarija užsienyje sugriovė Rimvydo gyvenimą – mama bijo dėl sūnaus ateities

Avarija užsienyje visiškai sugriovė jauno vyro gyvenimą. Darbo dėl įvykio netekęs Rimvydas grįžo pas mamą, kur paniro į neviltį ir alkoholio liūną. Norėdama išgelbėti savo sūnų, motina kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Rūtą Filejevą.  Rimvydas išvyko dirbti į užsienį, bet po trejų metų 38-erių vyras netikėtai grįžo atgal į Lietuvą. Belgijoje Rimvydas neblaivus važiavo darbo automobiliu ir apvirto kelyje. Dėl įvykio jis neteko darbo, todėl grįžo pas mamą.

3 savaitėms dukrai balkone gyventi liepusi Jolanta skundų nepriima: „Tu buvai ne nuoga, aprengta buvai“

Sunerimusi mama Jolanta guodžiasi, kad dukra Vilija staiga ėmė jos vengti. Jolanta tikina, kad dukrą labai myli ir jai nori tik gero, tačiau dukra papasakojo visai kitokią istoriją. Moterų drama – „TV Pagalbos“ reportaže.  Į „TV Pagalbos“ komandą kreipėsi dėl savo dukros Vilijos sunerimusi Jolanta. Motina teigė norinti atnaujinti artimus santykius, nes esą pastaruoju metu Vilija jos vengia. „Užsidarius tokia ir meluoja man“, – paklausus, koks dukros elgesys neramina teigė Jolanta.
TV pagalba 2024-05-28

Trijų neįgalių vaikų susilaukusi moteris priėmė sunkų sprendimą: „Nepajėgiu jau“

Motinai ir tėvui teko ypatingi gyvenimo išbandymai – jiems gimė 3 sunkiai sergantys vaikai. Kasdienybės rutina ir skausmas pakenkė poros santykiams. Šiandien žmona graudžiai rauda, ji sako, kad pavargo gyventi su savo sutuoktiniu.  Pas sutuoktinius važiavo „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Pora kartu gyvena jau 47 metus, jie atlaikė sunkiausius likimo kirčius ir išliko kartu.

Nelaiminga meilė privertė grįžti prie priklausomybės – benziną uosto nuo paauglystės

Seseriai trūko kantrybė. Moteris įsitikinusi, kad jos brolis turėtų gyventi kitaip, ir nori suteikti jam pagalbą, o šis įtaria, jog sesuo rezga klastingą planą, kaip jam pakenkti. Brolio ir sesers santykių dramą išspręsti bandė TV3 laidos „TV pagalba“ komanda.  Istorija išties sukrečia. Šeimoje iš viso yra keturi vaikai, kurie našlaičiais tapo būdami dar nepilnamečiais, tad augo, brendo ir gyvenimiškų dalykų mokėsi savarankiškai.
TV pagalba 2024-05-26

Remigijaus mama su ašaromis akyse bando išgelbėti sūnų, tačiau jis atkerta: „Be šansų jūs stengiatės“

Remigijaus tėvams sūnaus gaila labiau nei bet kam kitam – vyras kenčia nuo priklausomybės ir stovi ant mirties slenksčio, tačiau pagalbos nepriima. Dramatišką šeimos istoriją narplioja „TV Pagalba“.  Garbingo amžiaus sulaukusi ir sūnų užauginusi pora naktimis nemiega ramiai. Jie galvoja tik apie vieną dalyką, ar dar pavyks pamatyti savo sūnų gyvą. Remigijaus mama su ašaromis akyse pasakojo, kad sūnus rimtų problemų turi jau keletą metų.

Dėl kvaišalų vieno sūnaus netekę tėvai pergyvena dėl antrojo: mes negyvenam, o egzistuojam

Skausmas dėl 41-erių sūnaus likimo griauna tėvų gyvenimą. Šie pasakoja, kad du jų vaikai jau paauglystėje įklimpo į narkotikų liūną. Deja, vieno sūnaus išgelbėti nuo mirties nepavyko. Bijodami, kad tragedija pasikartos, tėvai kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Rūtą Filejevą. Tėvai prieš kelis metus palaidojo savo sūnų. Šiandien jie išgyvena ir dėl kito vaiko gyvybės, mat jis, kaip ir brolis, kenčia nuo priklausomybės narkotinėms medžiagoms.

Donato ir Sintijos santykiai – tarsi amerikietiški kalneliai: smurto atvejais dalinasi socialiniuose tinkluose

Sintijos ir Donato santykiai yra labai audringi. Paskutinis įvykis, privertęs Sintiją kviesti pareigūnus, buvo įsiplieskęs konfliktas, kurio metu Donatas subadė Sintijos automobilio padangas. Maža to, kliuvo ir pačiai merginai, ligoninėje medikai tvarstė peiliu supjaustytas rankas. Pora santykius aiškinosi „TV pagalbos“ studijoje.  Sintija tikina, kad labai myli Donatą ir nenori su juo skirtis. Tačiau tai, kas įvyko praeitą vakarą, privertė merginą susimąstyti.

Saulius po 10 metų santuokos slapta grįžo pas vaikystės meilę Loretą: „Man jau nervai nebelaikė“

Kai Saulius pradėjo merginti Loretą, jis dar gyveno su Nijole. Ši, sužinojusi apie slaptą romaną, sukrovė neištikimojo daiktus ir permetė Loretai per tvorą. Loreta ir už ją 15 metų vyresnis Saulius pažįstami nuo tada, kai moteriai buvo 14-ka. Jiedu augo netoliese, buvo draugai, o kurį laiką ir vienas kito simpatijos. Deja, rimti santykiai tarp vyro ir moters nesusiklostė.

Nuo meilės iki neapykantos – per 3 metus: bėgimas nuo vienatvės virto skolų skaičiavimu

Nuo vienatvės pavargusi Regina susirado draugą, tačiau meilė greitai virto neapykanta. Moteris graužia save ir sako padariusi didžiausią klaidą, nes Algis esą susirado kitą ir ruošiasi atimti jos turtą. Situaciją aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė.  Regina pasakojo, kad pradžioje Algis atrodė geras, nuoširdus ir taip pat, kaip ji – pavargęs nuo vienatvės. Bet anot moters, tai tebuvo kaukė.
TV pagalba 2024-05-20

Laisvutė negali patikėti, kad tiek metų kentė vyro smurtą: „Aš jaučiuosi užburta“

Laisvutės gyvenimas su Jonu – tiesiog tragiškas. Ilgi metai psichologinio ir fizinio smurto, net po smūgio kirviu į nugarą moteris atleido ir nuslėpė nusikaltimą. Kodėl kenčia tokį pragarą, moteris pati negali atsakyti. Ji nežino, kaip ištrūkti iš monstro gniaužtų.  Jonas ir Laisvutė santykius aiškinosi „TV pagalbos“ studijoje.  Laisvutė ir Jonas kartu gyvena virš 20 metų – visą tą laiką moteris kenčia fizinį ir psichologinį smurtą.  „Mušdavosi. Kumščiais, kojomis.

Inga Almantą paliko dėl jo senyvo amžiaus dėdės: „Mes galvojam susieit į krūvą“

Almantui trūko kantrybė, jis įtaria, kad giminaitis griauna jo santykius su mylimąja Inga. Šeimos drama – „TV Pagalbos“ reportaže. Almantas ir Inga susipažino socialiniuose tinkluose ir netrukus įsimylėjo. Dvejus metus mylimieji gyveno kartu, bendro gyvenimo pradžia žadėjo laimingą ateitį, jie net svajojo susituokti. Deja, netrukus Almantas sužinojo, kad Inga turi meilužių.  „Vien dėl pinigų, save parsidavė už pinigus“, – tikino Almantas.

Andrius liko vienas auginti 3 vaikus – žmonai ir jos meilužiui atžalų atiduoti neketina

Andrius skaudžiai išgyvena skyrybas. Žmonai išėjus pas meilužį, vyras liko vienas su 3 vaikais. Brigita su nauju mylimuoju nori atimti iš Andriaus atžalas, tačiau šis kategoriškas – buvusi žmona nepatikima. Skaudų skyrybų procesą žmonės aptarė „TV Pagalbos“ studijoje. Brigita ir Andrius kartu praleido 12 metų. Moteris pripažino, kad jau kurį laiką vyrui nieko nejautė ir kartu gyveno tik dėl vaikų. Esą ji ne kartą bandė kalbėti su sutuoktiniu apie jų santykių problemas, tačiau jis neklausydavo.

Lauros gyvenimas per metus apvirto aukštyn kojomis: „Niekada nebūčiau patikėjusi“

Lauros gyvenimas pasikeitė greitai – per metus viskas apsivertė aukštyn kojomis. Ji pati ir jos artimieji yra pakraupę – kas galėjo pagalvoti. Motina rauda – ji maldauja išgelbėti jos mylimiausią vaiką.  Skausmingą šeimos situaciją sprendė „TV pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva.  Į „TV pagalbos“ gelbėtojus kreipėsi beviltiškoje situacijoje atsidūrusi moteris. Jos dukters gyvybei iškilo didžiulis pavojus, griūna ir Lauros santykis su vyru.

Kaimo gyventojai tėvystę išsiaiškino pagal plaukų spalvą: „Pati nežinai, ką prisidirbai“

Moteris ilgiau kentėti nebegali, ją išsekino tai, ką apie jos šeimą liežuviais nuolat plaka kaimynai ir giminės. Skaudi moters istorija – „TV Pagalbos“ reportaže. Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris neseniai išsiskyrusi su gerokai vyresniu Algimantu ir likusi viena su 5 vaikais. Ji tikino, kad jau pavargo nuo to, kad ją ir jos šeimą apkalbinėja aplinkiniai. Moteris atviravo, kad neramumų nestigo ir namuose, esą 15 metų Algimantas prieš ją psichologiškai smurtavo.  „Visąlaik kentėjau.

Vyro mirtis supriešino jo mylimąją ir šeimą – našlę esą kaltina net dėl nelaimės

Po artimo žmogaus laidotuvių giminaičiai audringai dalijasi turtą. Velionio motina tikina, kad jo mylimoji jai yra ne marti, o tik buvusi sūnaus sugyventinė. Mylimąjį palaidojusi moteris guodžiasi, kad po laidotuvių vyro giminaičiai tiesiog paskelbė jai karą. Konfliktą aiškinosi „TV Pagalbos“ gelbėtoja Toma Arcišauskaitė-Lukošienė. Prieš beveik metus vieną nedidelę Lietuvos gyvenvietę sukrėtė siaubinga tragedija.

Gelbėtojas Žilvinas Žitkus pasigailėjo įžengęs į Jadvygos butą: „Jėzus tu, Marija“

Jadvyga, kalbėdama apie tai, kokį siaubą patiria kasdien, vos renka žodžius. Situaciją aiškintis nuvyko „TV Pagalbos“ komanda.  Į „TV Pagalbą“ kreipėsi sunerimusi Jadvygos kaimynė Elvyra. Ji papasakojo, kad yra sunerimusi dėl senyvo amžiaus moters gerovės. Jadvga esą geranoriškai sutiko į savo butą priimti gyventi sūnų ir anūką su drauge, o šie apvertė namus aukštyn kojomis.  „Ten buvo auksinis butas, o, kai vienąkart užėjau, tai išsigandau“, – tikino Elvyra.
TV pagalba 2024-05-12
Į viršų