Muzikos naujienos

 

Lietuvos ir užsienio muzikos naujienos vienoje vietoje: dainų ir vaizdo klipų premjeros, reportažai iš koncertų ir jų užkulisiai. Sekantiems Lietuvos atlikėjų veiklą ir kūrybą – naujienų portalo tv3.lt laida „Kažkas naujo“.

Broliška draugystė tęsiasi: Remis Retro su latvių superžvaigždėmis pristato singlą „Braliukai“

Ši vasara Remiui Retro - ypatinga. Pristatęs du karščiausius vasaros hitus: „Vasaros mergaitės” su Natalija Bunke, bei „Reivo šalis” su DJ Jovani ir Junior, atlikėjas neketina sustoti.
Muzika Prieš 11 val.

Evgenya Redko jaučia stiprų norą dalintis meile ir pozityvu: prabilo apie savo „Planetą“

Viena autentiškiausių Lietuvos dainininkių ir muzikos kūrėjų Evgenya Redko po pertraukos pristato potencialų šių metų hitą „Planeta“: „Rudenį bus ir albumas tuo pačiu pavadinimu. „Planeta“ savyje talpina daugybę temų: dvasinių, filosofinių, egzistencinių, kurios netgi išeina už šios planetos ribų“, – išduoda kūrėja. Apie premjerą ji papasakojo naujienų portalo tv3.lt ir TV3 Plus laidoje „Kažkas naujo“. Būsimo albumo singlą lydi intriguojantis vaizdo klipas.
Muzika Prieš 13 val.

Didžėjus Roe Deers dėkoja tėčiui už muziką namuose: užaugau su rokenrolo dvasia

Didžėjus Liudas Lazauskas, geriau žinomas sceniniu vardu Roe Deers, augo kartu su muzika. Taip buvo todėl, kad jo tėvai kadaise turėjo naktinį klubą, tėtis taip pat dirbo didžėjumi ir kartais pasiūlydavo Liudui pasiklausyti tam tikrų albumų. Dabar Roe Deers tikina, kad būtent tokie momentai ir suformavo jo skonį tampant artistu. Liepos 17 dieną Roe Deers pasirodys festivalio „Midsummer Vilnius“ scenoje.

Hitą „Vakarėja“ atgaivinęs Arnas Švilpauskas: „Visi eina iš proto!“

Atlikėjas, renginių ir radijo laidų vedėjas Arnas Švilpauskas vidurvasarį kviečia pasimėgauti vienais gražiausių vasaros vakarų, skambant naujai atgimusiai dainai „Vakarėja“.  „Yra tikrai  nemažai šios dainos versijų, bet aš ją norėjau sudainuoti savaip“, – pasakoja Arnas.

Lietuviškas šaknis turinti lenkų pianistė Hania Rani – apie ryšį su Vilniumi ir būsimą koncertą

Hania Rani – iš Gdansko kilusi jauna lenkų kompozitorė ir pianistė, kurios koncertai žavi ir hipnotizuoja, o jų įrašai renka milijonus peržiūrų. Liepos 19-tąją pirmą kartą ji surengs solinį pasirodymą Vilniuje, festivalio „Midsummer Vilnius“ scenoje. Tiesa, tai nebus jos pirmoji pažintis su mūsų sostine. Evelinos Bondar kalbinama, portalui „Mano muzika“ Hania Rani atskleidė, jog jos senelis gimė Vilniuje, bet vėliau šeima atsitiktiniai persikėlė į Gdanską.
Muzika 2024-07-16

„Jaunas kaip Vilnius“ šventėje balsus suvienys žinomi atlikėjai

Liepos 25-ąją „Jaunas kaip Vilnius“ koncerto žiūrovai turės ypatingą progą išvysti neįprastų lietuvių atlikėjų duetų. Vienas jų – Vaidotas Valiukevičius ir Nombeko Augustė žada nuostabią patirtį žiūrovams naujai atliekant gerai žinomą kūrinį. Tiesa, „The Roop“ vokalistas prieš tai pristatys dainą „On Fire“, pirmą kartą nuskambėsiančią kartu su LNOBT orkestru.

Raudondvaryje laukia karštas festivalis „M.A.M.A. vasara“: skelbia žvaigždžių pasirodymų laikus

Jau šį šeštadienį Raudondvarį sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“, kuriame laukia daugybės Lietuvos muzikos žvaigždžių koncertų. Vienoje gražiausių šalies vietų kasmet vykstantis renginys į vieną sceną suburia ryškiausius šalies atlikėjus, kurie daugiau nei 10 valandų publiką džiugina savo koncertais.
Muzika 2024-07-16

Sostinėje – iškilmingas „Midsummer Vilnius“ atidarymas: rinkosi išsipustę svečiai

Pirmadienio vakarą sostinėje jungtiniu džiazo superžvaigždės Gregory Porterio ir Lietuvos kamerinio orkestro koncertu atidarytas festivalis „Midsummer Vilnius“. Įspūdingi pasirodymai po atviru dangumi, Valdovų rūmų didžiajame kieme šalies melomanų laukia artimiausias dvi savaites. „Tikra laimė ir pasididžiavimas, kad G. Porteris Lietuvoje – gana dažnas svečias, jau įsigijęs savo publiką ir fanų bendruomenę.

„Jaunas kaip Vilnius“ koncerte – ypatingi duetai: naujai nuskambės gerai žinomos dainos

Liepos 25-ąją, Vilniaus globėjo šv. Kristoforo dieną, sostinė jau trečią kartą kviečia į Vingio parką pasimėgauti įsimintinais „Jaunas kaip Vilnius“ koncertais. Žinomi popmuzikos atlikėjai suvienys jėgas, o publika pirmą kartą išgirs netikėtas legendinių dainų interpretacijas.  Jau po dviejų savaičių vyksiančiame koncerte po atviru dangumi laukia viso vakaro programa: pirmą kartą pristatomoje Jaunimo scenoje nuo 16 val.

Audra nutraukė Hauser koncertą: seksualus violončelininkas nebaigė pasirodymo Kalnų parke

Vilniaus Kalnų parke koncertą kartu su grupe ir orkestru surengė vienas garsiausių pasaulyje violončelininkų Stjepanas Hauseris. Pasirodymas Lietuvoje – ilgai laukto klasikinės muzikos „bloguoju berniuku“ vadinamo grupės „2Cellos“ įkūrėjo solinio turo „Rebel with a Cello“ („Maištininkas su violončele”) dalis. Deja, koncertą dėl audros teko nutraukti.

Rūta MUR pradėjo vasaros koncertų seriją – laukia dar du įsimintini pasirodymai

Ketvirtadienio vakarą unikalaus balso savininkė, muzikos kūrėja ir atlikėja Rūta MUR pradėjo vasaros koncertų seriją. Pirmąjį koncertą surengusi Kaune, dainininkė dar šį šeštadienį klausytojus pasitiks ir Palangos „Oldman“ kiemelyje.  Visai neseniai pristačiusi naujausią savo albumą „Meridiem“ atlikėja džiaugėsi, kad tai garso takelis vasarai. Simboliška, kad būtent erdvėse po atviru dangumi dainininkė rengia ir šio albumo pristatymo koncertus.
REKLAMA
Albumo viršelio autorė - Melanija Andrijevskaja  Albumo viršelio autorė - Melanija Andrijevskaja

Agnė Buškevičiūtė pristato antrąjį albumą „The Journey“ ir kviečia į albumo pristatymo koncertą

Dainininkė ir muzikos kūrėja Agnė Buškevičiūtė klausytojams pristato savo antrąjį albumą - „The Journey“ (liet. „Kelionė“). Pasak dainininkės, pirmieji metai po debiutinio albumo išleidimo buvo pilni naujovių, ieškojimų, eksperimentų su muzika, tad antrasis albumas yra šios muzikinės kelionės atspindys, kuris gyvai suskambės jau liepos 19 d. ant Energetikos ir Technikos muziejaus stogo terasos.
Muzika 2024-07-12

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia naujienas – scenoje ir Ledi Ais pasirodymas

Jau kitą šeštadienį, liepos 20 dieną Raudondvarį sudrebins didžiausias lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara“. Visą dieną vyksiančioje muzikos šventėje savo koncertus surengs ryškiausios šalies muzikos žvaigždės. Šiandien organizatoriai atskleidžia dar daugiau naujienų – tarp kurių ir netikėtas muzikinis pasirodymas. Kiekvienais metais pasiūlantis daugybę valandų kokybiškos muzikos festivalis, šiais metais žada būti ne išimtimi, rašoma pranešime spaudai.

Jazzu pristato mistinį vaizdo klipą ir naują dainą „Vilkolakis“: rezulatas gavosi toks, kokį susapnavau

Viena garsiausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu klausytojams pristato muzikinę naujieną – kūrinį ir vaizdo klipą „Vilkolakis“. Mistiškame kūrinyje ir vaizdo klipe, pasak kūrėjos, viskas gavosi taip, kaip pavyko susapnuoti. Žinomos dainininkės teigimu, šiandien pristatomas kūrinys yra apie toksiškus santykius, iš kurių išsivaduoti gali padėti tik širdies klausymasis.

„Midsummer Vilnius“ ir Roe Deers: sėkmė jauname amžiuje, DJ genas bei unikalumas

Liepos 15 – 26 dienomis sostinės širdyje vyks devintasis scenos menų festivalis „Midsummer Vilnius“. Lankytojai kviečiami patirti įspūdingus muzikos pasaulio žvaigždžių pasirodymus, karališką elektroninės muzikos vakarėlį su orkestru, stebėti unikalius operos bei teatro pastatymus po atviru dangumi. Festivalio svečių laukia 10 neužmirštamų vakarų Valdovų rūmų Didžiajame kieme. „Šiame laike norime sukurti patirtis, kurios leistų tiesiog pabūti akimirkoje ir ja mėgautis.
Muzika 2024-07-11

Evgenya Redko po pertraukos pristato singlą: taps vasaros hitu?

Viena autentiškiausių Lietuvos dainininkių ir muzikos kūrėjų Evgenya Redko po pertraukos pristato potencialų šių metų hitą „Planeta“: „Rudenį bus ir albumas tuo pačiu pavadinimu. „Planeta“ savyje talpina daugybę temų: dvasinių, filosofinių, egzistencinių, kurios netgi išeina už šios planetos ribų“, – išduoda kūrėja. Būsimo albumo singlą lydi intriguojantis vaizdo klipas.
Muzika 2024-07-11

Jovani įnirtingai ruošiasi arenai ir pristato nostalgijos kupiną premjerą „Reivo šalis“

Muzikos prodiuseris, kūrėjas Jonas Nainys – Jovani pristato dar vieną kūrinį, kurį prikėlė naujam gyvenimui. Kadaise itin populiariu buvęs grupės „Junior“ kūrinys „Reivo Šalis“ šiandien prikeltas naujam gyvenimui. Jovani sukūrė ne tik šiuolaikišką šios dainos versiją, bet ir specialiai nufilmavo vaizdo klipą naujai dainos versijai. Jame sudalyvavo populiarūs Lietuvos kūrėjai. „Šiandien lietuviška muzika tampa vis populiaresnė jaunimo tarpe.

Donatas Montvydas pristato Portugalijoje kurtą klipą: bemiegės naktys, apsauginių gaudynės ir ypatingas svečias

Donatas Montvydas nepaliauja stebinti ir šį kartą pristato visiškai negirdėtą skambesį. Vasaros hitu pretenduojančią tapti dainą „Ikaras“ lydi net savaitę Portugalijoje filmuotas vaizdo klipas, pareikalavęs ne tik daug jėgų, bet ir visam gyvenimui atmintyje įsirėšiantis dėl jį lydėjusių nuotykių. Atlikėjas dar kartą įrodė, kad jis nebijo laužyti standartų ir siekia atnešti naujovių į muzikos rinką.

Irma Jurgelevičiūtė apie po ilgos pertraukos po atviru dangumi įvyksiantį „Dinamikos“ pasirodymą: nuoširdžiai laukiu

Jau kitą penktadienį, liepos 19 dieną Raudondvarį sudrebins pirmą kartą vyksiantis renginys „Raudondvario vakaras“, kuriame savo koncertus surengs grupė „Žemaitukai“, dainininkė Inga Jankauskaitė bei legendinė „Dinamika“. Grupės „Dinamika“ lyderės Irmos Jurgelevičiūtės teigimu, Raudondvaryje tai bus pirmasis grupės koncertas po atviru dangumi. Pasak I. Jurgelevičiūtės kvietimas surengti koncertą Raudondvaryje yra išties malonus.
Muzika 2024-07-10

Giedrė skelbia akustinį rudens turą: „15 miestų aplėksiu pasistriksėdama!“

Dainų autorė ir atlikėja Giedrė su pianistu Andrejumi Polevikovu spalio 4-ąją Vilniuje pradės, o lapkričio 30 d. Klaipėdoje pabaigs akustinį rudens turą.
Muzika 2024-07-09

„Man-go“ pristatė naujieną: „Tai yra tikrai ypatinga akimirka grupės istorijoje“

Grupė „Man-go“ gerbėjus kviečia į ypatingą koncertinį turą, kurio metu publika paskutinį kartą turės galimybę išgirsti didelės sėkmės sulaukusią grupės jubiliejinę programą. Taip pat grupė jau šį rudenį planuoja pristatyti ir naujausių dainų albumą bei geriausių hitų rinkinį vinilinės plokštelės formate.

Martynas Levickis atskleidė savo sėkmės receptą: „Gyvenu svajonėje“

Liepos 9-ąją Palangos koncertų salėje garsiuosius Vivaldi „Metų laikus“ atliksiantis Martynas Levickis neabejotinai yra vienas sėkmingiausių Lietuvos atlikėjų. Profesionalų gerbiamas, o publikos tiesiog dievinamas akordeonininkas septynmyliais žingsniais kopia karjeros laiptais.

Jautri Andriaus Mamontovo turo pradžia: ašaros ir šimtai lietuvių iš viso pasaulio

Giedrą liepos 6 d. vakarą, prie Druskininkų miesto įsikūrusiame Leipalingio dvare, skambėjo pirmasis Andriaus Mamontovo turo po Lietuvą „Vienas. Vasara“ koncertas. Susirinkusieji į renginį turėjo galimybę, Valstybės dienos proga, „Tautišką giesmę“ sugiedoti ne tik su pačiu A. Mamontovu, visa publika, bet ir svečiu iš JAV, Jonu Dainiumi Beržanskiu, kuris savo kūrybos muzika atidarė įžanginį turo koncertą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Muzika 2024-07-08

Bryanas Adamsas: 9 didžiausi hitai

Pasaulinio garso rokeris Bryanas Adamsas jau rytoj, liepos 9-ąją dieną, Kalnų parke Vilniuje surengs pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ šou. Vienos daugiausiai įrašų pasaulyje pardavusios roko žvaigždės koncertą pradės lietuvių grupė „Sisters On Wire“. Iki Bryano Adamso koncerto Lietuvoje likus vos vienai dienai kviečiame prisiminti devynis didžiausius jo hitus.

Garsi britų roko grupė „Nothing But Thieves” Lietuvoje pristatys naują albumą

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną koncertą sostinėje. Garsi britų roko grupė „Nothing But Thieves” grįžta į Lietuvą. Britų roko žvaigždės „Nothing But Thieves“ žiemą Vilniuje pristatys naują albumą. Šis modernaus roko įvykis sostinėje suplanuotas 2025 m. vasario 8 d. koncertų salėje „Compensa“. Pasirodymas Vilniuje – didelio grupės turo „Death Club City“ dalis. Šiame koncertų ture grupė taip pat aplankys ir Taliną.
Muzika 2024-07-08

Lietuvoje koncertuosianti džiazo garsenybė Markas Džiuljana: „Laukiu pažinties su šia pasaulio dalimi!“

Į Lietuvą atvyksta įžymus amerikiečių džiazo atlikėjas ir kūrėjas Markas Džiuljana (Mark Guiliana), kuris su savo grupe atveža garsųjį pasirodymą „Beat Music!“. Koncertas Vilniuje vyks jau visai netrukus – liepos 31 d. Ta proga mušamųjų instrumentų virtuozas davė išskirtinį interviu, atlikėją kalbino Beata Baublinskienė.
Muzika 2024-07-08

Gatvės muzikantas Dovi Mi: grojant ant Palangos tilto įvyko reikšminga pažintis

Atlikėjas Dovydas Misiūnas, geriau žinomas sceniniu vardu Dovi Mi daug metų grojo gatvėse. Apie šią patirtį jis prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Dovydas Misiūnas pristatė savo naujausią dainą „Geriau nebus“ ir papasakojo apie buvimą gatvės muzikantu. Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ – pilnas pokalbis su atlikėju: Griežtos taisyklės gatvės muzikantams Dovi Mi yra grojęs ne tik Lietuvos gatvėse, bet ir Anglijos.
Muzika 2024-07-05

Vasaros sostine Palangą užlies lietuviškų šlagerių banga

Liepos 18 d., populiariausią kurortinio sezono savaitę, kai vasaros sostine tampančioje Palangoje susirenka tiek daug poilsiautojų, jog nebebūna laisvų vietų tiek viešbučiuose, tiek ir paplūdimiuose kurorto pramogų pasaulį sudrebins „Lietuviškų šlagerių fiesta – VASARA“ su scenos grandu Ovidijumi Vyšniausku, energingaisiais „Patruliais“ ir tikra emocijų bombą sprogdinančia grupe „2 Karolis ir Donatas“.  Palangos koncertų salėje vyksiančiame renginyje skambės tokios gerai klausytojams žinom...
Muzika 2024-07-04

Inga Jankauskaitė pristato neeilinį kūrinį: pajutau, kad mano karta neturi savo dainos apie laisvę

Iki sielos gelmių savo kūryba paliečianti garsi šalies dainininkė Inga Jankauskaitė šiandien pristato itin jautrią premjerą – kūrinį ir vaizdo klipą „Nerimo vaikai“. Pasak kūrėjos, šis kūrinys ir kūrybinis procesas yra ypatingas ne tik dėl savo emocinio krūvio, bet ir dėl gilios asmeninės reikšmės. Dainininkė I. Jankauskaitė, žinoma dėl savo sugebėjimo perteikti gilias emocijas per muziką, šį kartą nusprendė parašyti dainą apie laisvę.

Pirmą kartą šventėje „Jaunas kaip Vilnius“ – speciali Jaunimo scena

Liepos 25 d. Vingio parke jau trečius metus vyksiančioje sostinės gimtadienio šventėje „Jaunas kaip Vilnius“ laukia naujovė – Jaunimo scena, kurios tikslas – pristatyti klausytojams nepriklausomą muzikos sceną ir sparčiai kylančius vardus. Šioje scenoje nuo 16 val. pasirodys duetai „Baltos varnos“, „Kyla vėjas!“, „Superkoloritas“, solo atlikėjai Lukas Pilkauskas, Pijus Opera, „Kabloonak“, dj nevykele bei grupės „Katarsis“ ir „Shower“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Muzika 2024-07-04

„Bliuzo naktų“ organizatorius: „Bus ir afrodelikos, ir dzūkodelikos, ir žvaigždžių iš JAV“

Savaitgalį Varniuose, įspūdingoje Lūksto ežero pakrantėje, festivalis „Bliuzo naktys“ švęs 30-metį. Jį organizuojantis Algirdas Barniškis-Blėka sako, kad ant šio festivalio pamatų išaugo visi kiti lietuviški festivaliai, o gandas apie „Bliuzo naktis“ sklinda iki pat Memfio. Blėkos interviu – ir apie tai, kuo šiemet pradžiugins lankytojus.
Muzika 2024-07-03

Paaiškėjo, kokia lietuvių grupė apšildys Bryaną Adamsą Kalnų parke

Iki Bryano Adamso koncerto Lietuvoje likus mažiau nei savaitei paaiškėjo, kas pradės pasaulinio garso rokerio koncertą Vilniuje. Bryanas Adamsas jau liepos 9-ąją dieną Kalnų parke surengs pasaulinių gastrolių „So Happy It Hurts Tour“ šou.
Muzika 2024-07-03

Pirmas Andriaus Mamontovo turo koncertas Druskininkuose: „Tautiška giesmė“ ir svečias iš už Atlanto

Liepos 6 d., Druskininkų pašonėje įsikūrusiame Leipalingio dvare, įvyks pirmasis Andriaus Mamontovo koncertinio turo po Lietuvą „Vienas. Vasara“ pasirodymas. Koncertas bus išties ypatingas – renginį atidarys ir savo kūrybos muziką atliks A. Mamontovo bendražygis ir tikra muzikos legenda iš už Atlanto – Jonas Dainius Beržanskis, o visi susirinkusieji į koncertą turės progą, Valstybės dienos proga, „Tautišką giesmę“ giedoti kartu su atlikėjais.
Muzika 2024-07-03

Lauris Reiniks išleidžia naują vasaros dainą lietuvių kalba 90-ųjų stiliumi

Latvių dainininkas, televizijos laidų vedėjas ir aktorius Lauris Reiniks pristato naują vasaros dainą savo klausytojams ir gerbėjams Lietuvoje. Daina vadinasi „Nuoga naktis“ ir tai yra latviškos Laurio dainos „Kaila nakts“ (liet. - Nuoga naktis) lietuviška versija. „Nuoga naktis“ buvo sukurta bendradarbiaujant su Laurio draugu ir Lietuvoje puikiai pažįstamu šoumenu Justinu Jankevičiumi, kuris parašė dainos žodžius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Jaunas kaip Vilnius“ šventę miestiečiams kurs su partneriais: kviečia jungtis visus norinčius

Šv. Kristoforo dieną, liepos 25-ąją, Vilnius antrą kartą per metus švęs savo gimtadienį, o miestiečių ir sostinės svečių lauks įsimintinas renginys Vingio parke – muzikos šventė „Jaunas kaip Vilnius“. Dešimtys skirtingų stilių atlikėjų susitiks tam, kad sukurtų nepaprastą reginį ir netikėtus duetus, svečių lauks ir klasikinė dalis su orkestru, o visą muzikinį pasirodymą vainikuos britų žvaigždės Ritos Oros pasirodymas.
Muzika 2024-07-02

Kanklių koncerto režisierius Aleksandras Špilevojus: „Mane pribloškė vyraujanti atmosfera“

Jau šįvakar, liepos 2 d., 18 val., Šv. Jonų bažnyčioje įvyks tradicinis Dainų šventės renginys –  kanklių koncertas „Skambėkite kanklės“, subursiantis per 400 muzikantų. Šio renginio režisierius – dramaturgas, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas Aleksandras Špilevojus. Daugumai pažįstamas iš teatro pasaulio, režisierius ne mažiau talentingai prisideda ir prie muzikinių renginių, o kurdamas Dainų šventei, ilgą laiką gilinosi į kanklių ir senųjų papročių gyvavimą. Tad Šv.

Mariaus Berenio užfiksuoti vaizdeliai sudrebino internetą: įrašas sulaukė neeilinės sėkmės

Visai neseniai socialiniuose tinkluose sparčiai išpopuliarėjo vaizdo įrašas, kuriame rodomas metalo festivalyje užfiksuotas neeilinis vaizdas. Pasirodo, kad ne vieno milijono peržiūrų sulaukęs įrašas buvo padarytas Lietuvoje, o jį užfiksavo radijo laidų vedėjas Marius Berenis-Tru Sabaka. Internetą sudrebino vaizdo įrašas iš muzikos festivalio „Kilkim Žaibu“, o jo sėkme stebisi ir pats M. Berenis.

Finalinė Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena: „Grammy“ laureatė Nicole Zuraitis ir gražiausias Italijos balsas Mario Biondi

Nugriaudėjo paskutinė jubiliejinio XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena. Birželio 27-29 dienomis Klaipėdos Teatro aikštėje skambėjo gražiausios melodijos, kurias atliko muzikantai iš įvairių pasaulio šalių. Šeštadienį įvyko finalinė Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena.
Muzika 2024-07-01

Monika Liu į vasaros nakties sceną žengė kartu su LNOBT simfoniniu orkestru

Monika Liu turi daug gerbėjų – tai paaiškėjo iš karto, vos tik festivalis „LNOBT Open“ pradėjo dainininkės koncerto su LNOBT simfoniniu orkestru bilietų prekybą. Viskas buvo iššluota per keletą dienų.   Ir štai lauktasis vakaras atėjo – toks pat karštas, kaip prieš tai buvę festivalio vakarai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Monikos Liu gerbėjai užtvindė Valdovų rūmų muziejaus kiemą.

Natalija Bunkė prabilo apie „Yva“ laikus: Goda grupėje visada buvo traukos centras

Atlikėjai Natalija Bunkė ir Remis Retro naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ papasakojo apie vasaros nuotykius lietuviškame pajūryje. Natalija Bunkė ir Remis Retro netvėrė juoku, pasakodami apie savo naują dainą „Vasaros mergaitės“. Klipe nusifilmavo ir grupės „Yva“ narės Goda Alijeva ir Kristina Ivanova. „Goda grupėje „Yva“ visada buvo traukos centras. Aš buvau balsas. O, kad jūs suprastumėte, kokio lygio. Labai.

Finalinė Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena: žiūrėkite tiesiogiai

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą. Šeštadienį – finalinė Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena. Tiesioginę transliaciją žiūrėkite tv3.lt.
Muzika 2024-06-29

Antroji Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena: lietų prišaukusi grupė iš Kanados, NATO orkestras ir apdovanojimas

Birželio 27-29 dienomis Klaipėdos širdyje – Teatro aikštėje vyksta Jubiliejinis XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Penktadienis – antroji Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena. Tiesioginę transliaciją kasdien žiūrėkite naujienų  portale tv3.lt. Penktadienį Klaipėdos teatro aikštėje pasirodė Tomasz Chyla Quintet iš Lenkijos, Domas Aleksa & Nnaji iš Vokietijos ir Lietuva, Shape International band/NATO jazz orchestra iš Belgijos, grupė „My Son the Hurricane“ iš Kanados.
Muzika 2024-06-29

„Eurovizijos“ prodiuseris Martinas Greenas atskleidė, kaip švenčiamos „Gėjų Kalėdos“

Visame pasaulyje vykstančios „Pride“ eitynės kasmet pritraukia šimtus tūkstančių dalyvių, tačiau tai – ne vienintelis LGBTQ+ bendruomenės dėmesį prikaustantis renginys. Gegužės mėnesį jau kelerius metus minima dar viena šventė – „Gėjų Kalėdos“ (angl. „Gay Christmas“), apie kurias naujausioje Aurimo Kamantausko tinklalaidės „Kamantinėjimai“ laidoje papasakojo 2023 m. „Eurovizijos“ prodiuseris Martinas Greenas.

Antroji jubiliejinio Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena: žiūrėkite tiesiogiai

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą. Penktadienis – antroji Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena. Tiesioginę transliaciją žiūrėkite tv3.lt.

Egidijus Dragūnas-SEL pristatė naujieną: „Visada judame pirmyn“

Liepos 13 dieną Klaipėdos vasaros estradoje nugriaudės vienas didžiausių šios vasaros koncertų pajūryje – čia įspūdingo dydžio scenoje šou surengs „SEL“. Likus dviem savaitėms iki pasirodymo, Egidijus Dragūnas su grupės pritariančiąja vokaliste LIT, pristato naujausios dainos „Nereikia žodžių“, kuri jau spėjo patekti į daugelio gerbėjų grojaraščius, vaizdo klipą.  „Daina labai lengva, pozityvi, vasariška, todėl ir vaizdo klipo norėjosi būtent tokio.

Prasidėjo Klaipėdos pilies džiazo festivalis: scenoje – ir svečiai iš užsienio

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą. Ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 30-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Tiesioginę transliaciją kviečiame kasdien žiūrėti naujienų portale tv3.lt.
Muzika 2024-06-28

„Power Hit Radio“ liepos mėnesį keliasi į Palangą

„Mes esame ten, kur jūs“ – būtent tokiu šūkiu antrąjį vasaros mėnesį pasitinka klausomiausias jaunimo radijas Lietuvoje „Power Hit Radio“. Radijo komanda su nekantrumu laukia antrosios vasaros pajūryje – nuo liepos 1-osios savo studiją įrengę prie pat legendinio Palangos tilto, jie klausytojų ir vėl lauks kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro. O kartu poilsiautojams parodys, kaip iš arti atrodo radijas ir dosniai apdovanos vasariškais prizais.

„Anna Festival“ savaitgalis Nidoje – su Free Finga pasirodymu ir šokių muzikos žvaigždėmis iš užsienio

Rugpjūčio 2-4 d. Nidos šiauriniame paplūdimyje jau šeštąjį kartą rinksis Vilniaus ir Kauno naktinių klubų „Anna Mesha“ bendruomenės atstovai. Žymiausios šalies Anna bei Neringa šiais metais į jau tradicija tapusį susitikimą bare „Kupolas“ kviečia nauju vardu – įsimintinas savaitgalis pajūryje nuo šiol aidės kaip „Anna Festival“.  „Augame ir sulaukiame daugiau dėmesio iš svetur.
Muzika 2024-06-28

Prasidėjo jubiliejinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis: žiūrėkite tiesiogiai

Klaipėdos pilies džiazo festivalis 30 kartą kviečia klausyti geriausių džiazo virtuozų iš viso pasaulio. Neatsiejamu vasaros desertu tapęs Klaipėdos pilies džiazo festivalis birželio 27-29 dienomis kviečia pasinerti į muzikinę kelionę Teatro aikštėje jau 30 kartą. Ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 30-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis. Tiesioginę transliaciją žiūrėkite tv3.lt.
Muzika 2024-06-27

Festivalio „Midsummer Vilnius“ pusryčiuose – devizas meilei ir melomaniškoms patirtims

Vėlyvą ketvirtadienio rytą sostinės melomanai, kūrėjai bei žinomi pramogų pasaulio vardai susitiko kasmetiniuose „Midsummer Vilnius“ pusryčiuose. Stilingame viešbučio „Pacai“ kieme atskleistos šių metų pasirodymų staigmenos bei pristatyta pirmoji, festivalio leidžiama vinilinė plokštelė.
Muzika 2024-06-27
Į viršų