Katės į jūsų sodą daugiau nebeužsuks: štai, kas padės

Liepos mėnesį sodininkystės darbų būna įvairių, tačiau vienas iš jų, kurį reikia atlikti, yra apelsinų žievelių išbarstymas sode. Tai padeda atbaidyti kates, teigia ekspertai. Vasarą soduose bene daugiausia žalos paprastai padaro katės. Katės yra nenuspėjamos ir labai teritoriškos, todėl jas sulaikyti nuo sodo gali būti šiek tiek sudėtinga, rašoma express.co.uk.
Patarimai Prieš 9 val.

Baravykai Sandrai netilpo į pintinę: išdavė, kur grybavo

Šiemet miškai savo gėrybėmis itin dosnūs – išėję grybauti lietuviai laimikius tempia pilnutėlėmis pintinėmis. Laimikiu nenusivylė ir tauragiškė Sandra – į pintines nugulė grybų karaliais tituluojami baravykai. Socialiniuose tinkluose prie grybautojų grupių prisijungę gamtos mylėtojai Sandrą jau atpažįsta – ji visuomet nustebina savo surastais laimikiais.
Patarimai Prieš 10 val.

Perspėja plūstančius į miškus – jokiu būdu nelieskite šių grybų

Šie metai ypatingi tuo, kad labai anksti pasirodė visų lietuvių pamėgtos miško gėrybės – grybai. Tačiau ne visi grybautojai žino, kuriuos grybus reikėtų apeiti ir nedėti jų į pintines. Naujienų portalui tv3.lt apie tai, kokių grybų reikėtų vengti ir kas gresia jų užvalgius papasakojo gamtininkas Deividas Makavičius. „Šiuo metu gamtos cikliškumas yra šiek tiek susimaišęs. Grybautojai sėkmingai grybauja ir randa grybų gan dideliais kiekiais.
Patarimai Prieš 13 val.

Knarkti nustosite visam laikui: štai, kas jums padės

Knarkimas – gana dažna problema, nesirenkanti nei lyties, nei amžiaus. Tačiau svarbu suprasti, kad tai nėra tik nemalonus garsas. Stiprus nuolatinis knarkimas gali signalizuoti apie netinkamą kvėpavimo takų anatomiją ir kitas rimtas sveikatos problemas, tokias kaip obstrukcinė miego apnėja ar įvairios alergijos.

Šis aliejų vadina tikra aukso gysla: ragina išbandyti

Apelsinų eterinis aliejus – brangus ir įvairialypis eterinis aliejus, neabejotinai papildysiantis jūsų eterinių aliejų kolekciją. Nors apelsinų eteriniai aliejai dažniausiai žmones suvilioja savo maloniu citrusiniu kvapu, šis aliejus taip pat pasižymi ir įvairiomis panaudojimo galimybėmis. Iš apelsinų žievelės išgaunamas eterinis aliejus turi daugybę privalumų – ir nuotaiką gerina, ir oda skaistina, ir namus valant pasitarnauja.
Patarimai 2024-07-17

Ragina pasodinti šias gėlės balkone: negalėsite atsigrožėti

Lelijos – daugelio mylimos gėlės. Jų įspūdingi, dideli, ryškiaspalviai žiedai – tikra vasaros puošmena, kuria grožėtis galima net ir neturint gėlyno ar sodo. Elegancijos simboliu vadinamos lelijos gali puikiai augti ir vazone bei visiškai pakeisti bet kurio balkono ar terasos vaizdą.

Eisite į vestuves? Pasakė, ką rengtis, kad nebūtų gėda

Nuo baltos spalvos drabužių dėvėjimo per vestuves iki basučių ir poros stilistikos – nuomonės formuotoja pataria, kaip sukurti prabangų vasaros proginių drabužių stilių. Vasarą vyksta daugybė įdomių renginių ir progų – nuo sporto varžybų, tokių kaip Vimbldonas ar Askotas, iki vestuvių ir vakarėlių šiltuoju metų laiku. Tai puiki galimybė pasipuošti.

Lietuvos pajūrio gelbėtojai siunčia žinią: tai gali išgelbėti gyvybę

Daugelis poilsiautojų maudymosi kostiumėlius renkasi pagal grožį ir patogumą, tačiau gelbėtojai įspėja nekartoti kelių klaidų renkantis maudymosi kostiumo spalvą. Socialiniuose tinkluose BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ pasidalijo iliustracija, kokių spalvų maudymosi kostiumai geriausiai matosi vandenyje, o kurie tampa kone nematomi.
Patarimai 2024-07-17

Plinta vaizdas iš audros užklupto Lietuvos miesto: gamta rodo savo galią

Vakar naktį Lietuvoje siautėjo audra. Gausūs krituliai, žaibai ir perkūnija griaudėjo visą naktį. Vienas iš šių ypatingų gamtos reiškinių buvo spėtas užfiksuoti Jurbarke. Nuotraukose galima pamatyti gamtos didybę. Orų stebėtojos užfiksuoti kadrai stebina visus, kurie nespėjo pamatyti audros. Pasidalijo nuotrauka Šįryt „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“ jurbarkietė dalijosi nuotraukomis, kurias jai pavyko užfiksuoti vidurnaktį.
Patarimai 2024-07-17

Supratę, nuo ko užsidegė medis, kėdainiečiai nustėro: įspėja visus

Kam nėra tekę matyti žaibo? Tačiau stebėti, kaip dega nuo jo užsiliepsnojęs medis – jau visai kas kita. Būtent tokį vaizdą prieš porą dienų teko matyti Kėdainių ir Kauno rajonų ugniagesiams, kurie gesino už Labūnavos esančiuose laukuose užsiliepsnojusį didžiulį klevą. Beje, nors medis ir buvo užgesintas, kitą dieną jis vėl ėmė degti, tad ugniagesiams teko grįžti ir vėl jį gesinti. Trenkė vakare Liepos 11 dieną 18 val. 06 min.

Prieš naktį padarykite tai: nebus karšta miegoti

Vasaros naktimis, esant karštiems orams, gali suprastėti daugelio žmonių miego kokybė. Karštis ne tik trukdo mums užmigti, bet ir paskatina dažnus prabudimus naktimis, o ryte galime skųstis nuovargiu ir irzlumu. „Eurovaistinės“ vaistininkas Mindaugas Rutalė įvardija, kokias klaidas dažniausiai darome eidami miegoti, bei dalinasi naudingais patarimais, kaip džiaugtis giliu miegu net karščiausiomis naktimis.

Lietuvos pajūryje siūlo nemokamą paslaugą: kiti to nežino

Iki rugsėjo 12 dienos pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais Neringos muziejuose vyks nemokamos ekskursijos. Neringos muziejai kviečia į nemokamas ekskursijas Rašytojo Thomo Manno memorialiniame (Skruzdynės g. 17, Neringa, LT-93121) ir Kuršių nerijos istorijos (Pamario g. 53, Neringa, LT-93121) muziejuose. Kviečia nemokamai lankyti muziejus Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje nemokamos ekskursijos: Pirmadieniais 15.00 val. vokiečių kalba, 16.00 val.

Lietuviai parduotuvėse šluoja šias prekes: paaiškino, kodėl

Liepą į Lietuvą atėjus didesniems karščiams, prekybos tinklai fiksuoja išaugusius geriamojo ir mineralinio vandens, ledų, griliui skirtų maisto produktų pardavimus. Prekybos tinklai taip pat pastebi, jog karščiausiu metų laiku pirkėjai dažniau perka įvairių vaisių ir daržovių, kefyro šaltibarščiams, užkandžių, priemonių nuo uodų ir erkių.
Patarimai 2024-07-16

Šiandien Lietuvoje – neeilinė diena: kiti ją pamiršta

Šiandien, liepos 16, Lietuvoje minima ypatinga diena. Tai – Škaplierinės, kurių metu anksčiau būdavo pradedama rugiapjūtė. Šią dieną būdavo atliekami įvairūs ritualai ir atsigręžiama į dievybes.  Senoliai šiai dienai turėdavo ir savo prietarų.  Ypatinga diena Ši diena nuo seno laikyta rugiapjūtės pradžia. Būdavo apeinami rugiai. Šeimininkas nupjaudavo pirmą sruogą rugių ir atnešdavo šeimai pasivaišinti.

Už 1 veiksmą Lietuvos kopose – bauda iki 230 eurų: nesakykite, kad neįspėjo

Poilsiaujantiems Kuršių nerijoje aplinkos apsaugos specialistai primena, kad automobilius galima statyti ne bet kur – nesilaikant numatytų taisyklių, gresia baudos. Aplinkos apsagos departamentas socialiniuose tinkluose atsakė į klausimą, ar galima statyti automobilį kopose. Atsakymas – griežtai ne.

Tarp audrų Lietuvos danguje pasirodė neeilinis reiškinys: spėjo užfiksuoti

Nors šeštadienį kai kuriose Lietuvos dalyse buvo galima užfiksuoti audras, tačiau Zarasų rajone pavyko užfiksuoti ir dar vieną išskirtinį reginį. Tai – mammatus debesys. Šie debesys išskirtiniai savo akį traukiančia forma. Parodė visiems Savo „Facebook“ puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“ administratoriai pasidalijo ypatingais mammatus debesimis. Jie pasirodė visu savo grožiu.
Patarimai 2024-07-15

Živilė Pinskuvienė pasipuošė išskirtinei progai: parodė visiems

Penktadienį, liepos 12-ąją, vyko Gitano Nausėdos antrosios kadencijos inauguracijos ceremonija ir iškilmės. Į vakare vykusį priėmimą rinkosi žinomi žmonės, tarp jų ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė su vyru, politiku Jonu Pinskumi. Į G. Nausėdos inauguracijos pokylį, vykusį Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme, atvykusi Ž. Pinskuvienė suspindo elegancija.

Pasakė, kokiu greičiu Lietuvoje siautėjo viesulas: tikslus skaičius galėjo svyruoti

Kelmės rajone šeštadienį praūžė viesulas. Jis buvo užfiksuotas ne vienų gyventojų, kas padėjo identifikuoti viesulo pobūdį. Manoma, kad tai – vienas stipriausių sausumos viesulų, pasirodžiusių Lietuvoje.  Šį viesulą pavyko įamžinti ir parodyti visiems. Parodė stichijos didybę Viesulas praslinko šeštadienį. Yra žinoma, kad jis pradėjo formuotis apie 16 valandą Kelmės rajone.

Ši žolelė – aukso gysla prastai miegantiems: išbandykite

Vaistažolės liepos mėnesio pradžioje įgyja didžiausią gydomąjį poveikį. Mokslininkų tyrimais įrodyta, kad būtent šiuo metu augaluose susikaupia didžiausias biologiškai aktyvių medžiagų kiekis, todėl vaistažolės tampa itin veiksmingos. Tinkamai surinktos ir išdžiovintos vaistažolės „rūpinsis“ jūsų sveikata visus metus, suteikdamos natūralų ir veiksmingą gydymą.
Patarimai 2024-07-14

Išgirdote perkūniją? Štai, ką privalote padaryti nedelsiant – tai gali išgelbėti gyvybę

Šiemet Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, stiprus vėjas, perkūnija ir audros tampa vis dažnesniais ir intensyvesniais meteorologiniais reiškiniais. Šios gamtos jėgos ne tik kelia pavojų gyventojams, bet ir reikalauja nuolatinės paruošties. Ugniagesiai gelbėtojai ir kitos skubiosios pagalbos tarnybos kviečia visuomenę būti budriais, nuspėjant audrų pavojų ir tinkamai reaguoti, kad būtų išvengta nelaimių ir sužalojimų.

Paliekate atidarytą klozeto dangtį? Turi jums liūdnų žinių

Tualetai turi dangtį ant sėdynės. Daugelis žmonių pripažintų, kad tualetas tiesiog atrodo geriau, kai sėdynė ir dangtis yra uždaryti. Tačiau šie dangteliai iš tikrųjų yra svarbi dalis mažinant bakterijų plitimą ir buvo sukurti tam, kad jūsų vonios kambarys būtų švaresnis. Kiekvieną kartą, kai nuleidžiate vandenį tualete, mikrodalelės gali išplisti per vonios kambarį į orą. Tai nėra gera žinia jūsų švariam ir blizgančiam vonios kambariui.

Antaninos trąšos pomidorams daro stebuklus: išdavė legendinį receptą

Yra puikus receptas tam, kad pomidorų derlius išties pradžiugintų. Kas svarbiausia – populiarių ir ganėtinai brangių mikrobiologinių trąšų „Baikal EM 1“ alternatyvą galima pasigaminti patiems. Receptas išties paprastas: į trijų litrų indą įpilkite apie 2,5 litro distiliuoto (būtinai!) šilto vandens. Įdėkite 100 gramų gyvų mielių, ištirpintų šiltame vandenyje, ir įpilkite pusę puodelio cukraus. Indą uždenkite marle ir pastatykite šiltoje vietoje. Retkarčiais jį pakratykite.

Žolininkė Jolanta išdavė aukso vertės žoleles: apsaugo nuo ligų, kurių labai bijo lietuviai

Vasaros sezono metu keliaujantys automobiliu neretai pastebi pievose žydinčius augalus. Jie ne tik leidžia pasigėrėti savo grožiu bei užuosti malonų žolelių aromatą, bet ir yra naudingi sveikatai. Apie žoleles, dėl kurių verta trumpam padaryti pertrauką kelionės metu ir sustojus jų prisirinkti, papasakojo „Mano žolelės“ tinklaraščio įkūrėja žolininkė Jolanta. Čiobreliai Čiobreliai – pirmoji žolelė, kurią, kaip vertą dėmesio, paminėjo pašnekovė.

Pasakė, ką dažniau nutrenkia žaibas: moteris ar vyrus

Orai ir klimatas Lietuvoje socialinio tinklo paskyroje pasidalino informacija apie žaibus. Pagal statistiką, žaibai apie 4 kartus dažniau nutrenkia vyrus nei moteris, tačiau kurie žaibai yra pavojingiausi? „Statistika rodo, kad žaibai apie 4 kartus dažniau nutrenkia vyrus dėl pastarųjų neatsargaus ar neatsakingo elgesio. Taip kad turėkit galvoje, vyrukai.
Patarimai 2024-07-12

Pastebėjote tokį įdubimą gatvėje? Paaiškino, kodėl jie atsiranda

Mechaninė sufozija – geologinis procesas, kai požeminis vanduo išplauna kietas uolienos daleles ir nuneša į kitą vietą. Šio proceso vystymosi greitis ir mastas priklauso nuo požeminio vandens tekėjimo greičio ir srauto stiprumo. Būtina sąlyga mechaninei sufozijai vykti – turi būti laisva gretutinė erdvė (nors ir nedidelė), į kurią yra išnešamos kietos uolienos dalelės.
Patarimai 2024-07-12

Knibždančias blakes lovoje išduoda šie ženklai: pastebėkite laiku

Į namus patalinės blakės gali patekti įvairiais būdais, tačiau dažniausiai – su naudotais baldais, drabužiais ar patalyne. Ekspertas pataria, kaip jų atsikratyti. Jonathanas Kirby, kenkėjų naikinimo priemonių kompanijos „NOPE!“ ekspertas, sakė, kad patalinės blakės yra neįtikėtinai atsparios, todėl jas išnaikinti gali būti sunku. Ypač daug problemų jos gali kelti vasarą, nes daug lengviau pernešamos, ypač grįžtant iš atostogų, rašo express.co.uk. „Mes nustatėme, kad 60 proc.
Patarimai 2024-07-12

Jokiu būdu nerinkite šių grybų: gali baigtis labai liūdnai

Lietuvoje kas kelis ar keliolika metų atnaujinamas nykstančių ir saugomų gyvūnų, augalų ir grybų sąrašas, dar žinomas kaip Lietuvos raudonoji knyga. Neseniai (2021 m.) pasirodė naujasis knygos leidimas su pakoreguotu sąrašu, tad susipažinkime, kokie yra Raudonosios knygos grybai. Pasidomėkime, kurie valgomi grybai yra saugotini, kaip jų per klaidą neprisirinkti, nes dėl neteisėto jų rinkimo ir neatsakingo elgesio miške gali tekti atverti piniginę baudai susimokėti.

„Rimi“ ragina grąžinti 2 prekes: gali būti nesaugios

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius amerikietiško stiliaus barbekiu padažas su skrudinto cukraus sirupu THOMY ir sezamo sėklų pasta ALFEZ TAHINI, jos nebenaudoti ir kreiptis į prekybos centrą dėl pinigų grąžinimo. Prekybos centras tvirtina, jog NESTLE BALTICS UAB padažas ir DREIGSAS UAB pasta yra galimai nesaugi vartoti.

Praūžus škvalui Lietuvoje skelbia svarbią žinią: 1 veiksmą privalo padaryti visi

Po vakar praūžusios stiprios audros Lietuvoje specialistai ragina savo valdose apsižiūrėti medžius. Anot jų, svarbu susitvarkyti savo kiemą tinkamai, kad būtų galima išvengti skaudžių nelaimių ar nuostolių. „Nors krušos šiandien išvengėme, tačiau škvalo – ne. Vis kartojama, kad apsižiūrėkit savo kiemuose esančius medžius.

Paaiškino „Lexus“ pavadinimo reikšmę: kiti to nežino

Šiuo metu „Lexus“ yra daugiausiai parduodamų Japonijos aukščiausios klasės automobilių prekės ženklas, kuris patenka į dešimtuką populiariausių Japonijos prekės ženklų pasaulyje. Nors, palyginti su kai kuriais prekių ženklais, „Lexus“ savo veiklą pradėjo palyginti neseniai (1989 m.), per daugelį metų jis sulaukė fantastiškos šlovės. Per tą laiką „Lexus“ simbolis taip pat tapo vis labiau atpažįstamas.

Uždarytas dar vienas populiarus Vilniaus naktinis klubas

Vilniuje uždarytas dar vienas naktinis klubas, kuris ilgą laiką veikė Vilniaus centre. Paskutinis atsisveikinimo vakarėlis įvyko dar liepos 5 d. Su sena lokacija taip pat atsisveikino „Metelica“ naktinis klubas. Uždarytas populiarus naktinis klubas Tenka apgailestauti, bet naktinis klubas „Dr. Who“ nutraukė veiklą. Tuo tarpu „Metelica“ atliko „rebrandingą“ ir persikėlė į naują vietą.

Šliužų sode neliks nė kvapo: štai, kas padės

Apmaudu, kai jūsų puoselėjamą sodą niokoja šliužai, tačiau be vargo sustabdysite juos pasisodindami penkių rūšių žydinčius augalus. Kai jūsų sodą ar daržą ima pulti amžinai alkani šliužai, apima ir pyktis, ir neviltis, tačiau, laimei, yra paprastas sprendimas, kaip visam laikui sustabdyti šiuos kenkėjus nuo augalų niokojimo.

McDonald’s dalins nemokamus mėsainius: skelbia, kur ir kada

Kiekvieną liepos trečiadienį greitojo maisto restoranų tinklas McDonald’s lankytojus vaišins nemokamais mėsainiais. Tiesa, galioja tam tikros sąlygos. Tam, kad gauti nemokamą mėsainį, lankytojai turi savo užsakymą pateikti McDrive langelyje. Minimali užsakymo kaina – 1 euras. Vienam automobiliui priklauso tik vienas nemokamas mėsainis. McDonald’s dalins nemokamus mėsainius Liepos 10 d. bus nemokamai dalinami Big Macai.

Plinta stulbinantis vaizdas iš Elektrėnų: gamta parodė, ką moka

Vasaros periodu užfiksuojama vis daugiau ypatingų dangaus reiškinių. Ne išimtis ir šis pirmadienis, kuomet Elektrėnuose buvo užfiksuoti retai pasirodantys ir itin išraiškingi fluctus debesys. Šie debesys ypatingi tuo, kad pasirodę jie greitai išnyksta, dėl to nufotografuoti debesis pavyksta tikrai ne kiekvienam.

Naktimis karšta miegoti? Pasakė, kas jums padės

Ar dėl vasaros karščių sunku išsimiegoti? Atsibuskite žvalūs ir energingi, pasinaudoję šiais patarimais ir gudrybėmis, kaip išlaikyti vėsą. Nors vasara puikiai tinka pramogoms lauke ar pasimatymams su draugais, naktį gali būti sunkiau patogiai įsitaisyti ir užmigti, rašoma resmed.com. Ar žinojote, kad tiek jūsų kūno, tiek aplinkos temperatūra gali turėti įtakos jūsų miego kokybei? Karštis ne tik trukdo užmigti – jis taip pat turi įtakos tam, kaip gerai miegate.

Uodai jūsų nebepuls: štai, kas padės

Laikas lauke gali būti malonus ir atpalaiduojantis, tačiau taip pat kyla rizika susidurti su uodais, erkėmis ir kitais vabzdžiais. Uodai – tai ne tik erzinantys vabzdžiai, kurie palieka niežtinčias vietas. Šie maži vabzdžiai taip pat gali pernešti rimtas ligas, tokias kaip maliarija, Vakarų Nilo virusas ir Zika virusas. Kasmet milijonai žmonių miršta nuo būtent uodų įkandimų.

Paaiškino paslėptą „Adidas“ logotipo reikšmę: daugelis net nežino

Po nesutarimų su savo broliu Adolfas Dassleris įkūrė kompaniją „Adidas“ 1949 m. rugpjūtį – bendrovė tapo didžiausia sportinės avalynės gamintoja Europoje. „Adidas“ sportiniais bateliais prekiauja nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigos, tačiau žmonės tik dabar pastebi šio prekės ženklo logotipe „paslėptą žinutę“. 1949 m. rugpjūtį Adolfo Dasslerio įkurta „Adidas“ tapo didžiausia sportinės avalynės gamintoja Europoje ir antra pagal dydį pasaulyje po „Nike“, rašo mirror.co.uk.

Plinta stulbinantis vaizdas iš Suvalkijos: sunku patikėti, kad tikra

Sekmadienio vakarą dangus nušvito įspūdingomis spalvomis. Besileidžiant saulei mėlyname danguje suspindo rožinė spalva, kuri leido pasigrožėti nepaprastai žavingu vaizdu.  Šis vaizdas užfiksuotas Suvalkijoje, Kalvarijos savivaldybėje.  Pasidalijo įspūdingais kadrais Vakar savo „Facebook“ puslapyje „Orai ir klimatas Lietuvoje“ administratoriai pasidalijo įspūdingais kadrais iš sekmadienio vakaro. Tai – Suvalkijoje užfiksuotas vaizdas, pribloškiantis savo grožiu.

Vos už 1 veiksmą gamtoje gali tekti susimokėti 1200 eurų: nesakykite, kad neįspėjo

Šiltuoju metų laikų daug laiko praleidžiama gamtoje. Kepsninių kūrenimas, ar neatsakingas neužgesintų degtukų, nuorūkų mėtymas tam neskirtose vietose gali įplieksti ugnį. Gaisro išdegintose pievose sudega augalai ir jų sėklos, žūsta vabzdžiai, gyvūnai, paukščiai. Aplinkosaugininkai primena kokių taisyklių svarbu laikytis, kad ugnies kūrimas gamtoje nevirstų nelaime.

Išdavė geriausias pomidorų trąšas: derlius padvigubės

Kaip ir kada tręšti pomidorus jau daugiau mažiau aišku, bet ramybės neduoda tinkamos trąšos pomidorams pasirinkimas. Kartais nenutuokdami, kokių elementų reikia pomidorams skirtingose augimo sąlygose, griebiame bet kurią komercinių trąšų pakuotę ir jomis bandome suteikti šioms daržovėms maisto. Ne tokios drastiškos priemonės galėtų būti ir naminės natūralios trąšos, tokios kaip medžio pelenai, dilgėlių nuovirai ir kita.

Šiukštu nelaikykite svogūnų šioje vietoje: suges daug greičiau

Svogūnų galiojimo laikas yra gana ilgas, tačiau tinkamomis sąlygomis jie gali išsilaikyti ilgiau ir nesugesti. Maisto laikymo gudrybes pravartu žinoti ne tik bananams ir duonai, bet ir svogūnams. Svogūnai yra ne ką mažiau įprasta daržovė, kasdien naudojama gaminant maistą.

Palaidojote giminaitį? Privalote tai žinoti

Netektys yra neišvengiama gyvenimo dalis, tačiau dažnai jos mus užklumpa netikėtai ir sukelia gilų emocinį skausmą. Psichologė, psichoterapeutė Daiva Balčiūnienė dalijasi patarimais, kaip išgyventi šį sunkų laikotarpį, kai prarandame artimą žmogų. Ji pabrėžia, kad sielvartas yra natūrali reakcija, kuriai reikia laiko ir supratimo. Psichologė siūlo įvairius metodus, padedančius išgyventi skausmingas patirtis ir būdus, kaip pamažu grįžti į įprastą gyvenimą.

Raskite pasislėpusią lapę: pavyksta akyliausiems

Išbandykite savo regėjimo įgūdžius su šia galvosūkio užduotimi, kuri privers gerai pasukti galvą norint surasti pasislėpusią lapę. Šiame „Reddit“ pasidalytame Jutos kraštovaizdžio vaizde matosi pietvakarinėje JAV dalyje paplitusi lapė Kit Fox. Tačiau, kadangi jos veislė yra naktinė, dienos šviesoje jos pamatomos labai retai, rašoma thesun.co.uk.

Knarkiate naktimis? Medikai turi jums žinių

Ekspertas paaiškino, kada knarkimas tampa tokia problema, dėl kurios reikėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją. Knarkimas ne tik erzina ir yra nakties ramybę trikdantis veiksnys, bet taip pat ir rimta miego trūkumą bei sveikatos problemas sukelianti priežastis. Dėl to neretai būtina profesionali gydytojo konsultacija, rašoma express.co.uk. „Get Laid Beds“ atskleidžia statistinius duomenis apie žmonių nusiskundimus dėl jų partnerių knarkimo. Tyrimas rodo, kad net 61 proc.
Patarimai 2024-07-06

Sodininkas Kęstas atskleidė, kaip atsikratė šliužų: neliko nė vieno

Kova su šliužais sodininkams tampa tikru galvos skausmu, ypač, kai jie užpuola ilgai puoselėtus ir kruopščiai prižiūrėtus augalus. Tačiau sodininkas Kęstas pasidalijo savo naudojamais būdais, kaip išnaikina šiuos kenkėjus savo sode. Vyras sako išbandęs daugybę įvairių triukų, pirko ir moliuskocidus, tačiau pasirinko naudoti natūralias priemones, nes cheminės yra pavojingos gali kelti pavojų ir žmonėms, ir augintiniams.

Į klozetą įpylė populiaraus gėrimo: rezultatas nustebino

Tualetų valymas gali būti labai varginantis. Niekas nenori liesti nešvaraus klozeto. Dėl to natūralu, kad žmonės nuolat ieško patogių būdų, kaip sugrąžinti savo tualetams nepriekaištingą blizgesį. Visi esame girdėję mitą, kad į tualetą įpylus gaiviojo gėrimo „Coca-Cola“ galima išvalyti tą bjaurų ratilą ant, tačiau ar šiame mite yra tiesos? Ar „Coca-Cola“ gali išvalyti tualetus? Panagrinėsime, kaip ir kodėl kas nors bandytų valyti tualetą su Coca-Cola, rašoma lucehome.sg.

Aukšto cholesterolio atsikratykite be vargo: štai, kas padės

Cholesterolis – tai natūraliai organizme randama riebalų rūšis, būtina tinkamai ląstelių veiklai, hormonų gamybai ir vitaminų įsisavinimui. Tačiau per didelis blogojo cholesterolio kiekis kraujyje gali sukelti rimtų sveikatos problemų, tokių kaip širdies ligos ir insultas. Laimei, yra daugybė būdų, kaip sumažinti cholesterolio lygį natūraliais būdais.

Plinta žadą atimanti nuotrauka iš Palangos: gamta rodo savo galią

Šiandien ryte Palangoje buvo galima pasimėgauti išskirtiniu reginiu. Poilsiaujantieji galėjo užfiksuoti vandens viesulą, kuris savo didybe nustebino ne vieną. Įprastai vandens viesulai pasirodo antroje vasaros pusėje, tačiau šįkart buvo galima jį pastebėti ir liepos pradžioje. Yra žinoma, kad tokie viesulai nėra labai pavojingi. Parodė nuotrauką Socialiniame tinkle „Facebook“ „Orai ir klimatas Lietuvoje“ puslapio administratoriai pasidalijo įspūdingu kadru iš Palangos.

Fitneso guru atskleidė paslaptį, kaip numesti nereikalingus riebalus

Keithas McNivenas netiki madingomis dietomis, bet sako, kad yra veiksmingų būdų, kaip greičiau atsikratyti kilogramų – jis pataria su kiekvienu patiekalu valgyti špinatus. Fitneso guru atskleidė paslaptį, kaip numesti nereikalingus kilogramus, ir ji susijusi su tam tikrais žalumynais. Keithas McNivenas, sporto klubo „Right Path Fitness“ įkūrėjas, siūlo į kiekvieną patiekalą įtraukti špinatus, jei norite, kad svoris kristų efektyviai.

Šį aliejų vadina aukso gysla organizmui: nauda stebina ne vieną

Pušų eterinis aliejus – kvapnus ekstraktas, gaunamas iš įvairių pušų, ypač paprastosios pušies (Pinus sylvestris), spyglių. Šis aliejus pasižymi turtinga istorija ir daugybe privalumų. Pušų aliejus, garsėjantis valančiu poveikiu bei gaiviu aromatu, šimtmečius buvo naudojamas tradicinėje medicinoje ir tebėra populiarus šiuolaikinėje aromaterapijoje.
Į viršų