Santykiai 

 

Naudingiausi patarimai, kurie padės poroje gyventi ne tik darniai, bet ir laimingai: kaip atrasti aukso viduriuką vyro ir moters santykiuose, ką daryti ištikus santykių bėdoms ir kaip sužadinti aistrą – visą naudingiausią informaciją rasite čia.
 

Jokiu būdu nedarykite to lovoje: aistros nebus

Kai su mylimuoju mėgaujatės intymiomis akimirkomis, tai mažiausiai norite nugesinti aistrą. Atsižvelgdami į tai, pateikiame keletą dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurių neturėtumėte daryti lovoje. Šie perspėjimai gali padėti išvengti nejaukių akimirkų su partneriu. 1. Nesibučiavimas Norite tikėkite, norite ne, bet daugelis žmonių (tarp jų ir moterys) nesibučiuoja su savo partneriu, kai jie užsiima seksu.

Kalugino žinia skirtis norintiems lietuviams: štai, kas gali padėti

Tuokiantis retas kuris pagalvoja, kad kažkada gali reikėti ir skirtis. Vis dėlto statistika rodo, kad gyventi iki gyvenimo galo kartu pavyksta toli gražu ne visiems jaunavedžiams. Santykių ekspertas Andrius Kaluginas sako, jog jaučiant skyrybų grėsmę svarbūs trys žingsniai: vieninga pozicija, priemonių nusistatymas ir tų priemonių vykdymas. „Pirmasis žingsnis, norint išsaugoti šeimą – tai išsiaiškinti, ar šis ketinimas vieningas.

Artėjančias skyrybas santuokoje išduoda šie ženklai: pastebėkite laiku

Ne visoms poroms pavyksta darniai sugyventi kartu ir taikiai išspręsti kilusius kivirčus. Tuomet auga įtampa ir partneriai mintyse ima svarstyti skyrybų idėją. Tačiau kokie ženklai signalizuoja artėjančią santykių griūtį? Apie tai papasakojo ilgametis porų psichologas Mykolas Truncė. Pokalbio metu pašnekovas atskleidė, kad yra ne vienas ženklas, kuris parodo, kad santykiai ima byrėti. Dėl to jis siūlo atkreipti dėmesį į tai laiku.

Zita „nuskaito“ žmogų per 10 minučių: „Kuo ilgiau moteris viena, tuo sunkiau jai rasti antrąją pusę“

Jau nuo rytojaus, birželio 3-iosios, TV3 žiūrovai bus pakviesti stebėti romantiškiausius jausmus dovanosiantį projektą „Ūkininkai ieško meilės“. Projekte du ūkininkai bei dvi ūkininkės Zitos ieškos ne tik pagalbos kaime, bet, pirmiausiai, ir mylimo žmogaus. Su viena ūkininke šalies gyventojai jau turėjo progą susipažinti, o kokia yra antroji, jaunesnioji Zita? Tai – ne tik stipri moteris, bet ir tokia, kuri puikiai žino, ko nori.

Laura lovoje vyrą užtiko su savo mama: prašo patarimo visų

Moteris prašo patarimo – ji užtiko savo vyrą lovoje su mama, ir sako, kad neturi su kuo pasikalbėti apie šią situaciją ir nežino, ką daryti. Laura, užtikusi sutuoktinį lovoje su savo motina, jaučiasi labai prislėgta. Ji tvirtina, kad vis dar negali atsipeikėti po to, ką išvydo. Sekančią dieną jos galvoje vis sukosi matytas vaizdas. „Neturiu su kuo pasikalbėti. Mano mama yra mano geriausia draugė, jai pasakoju viską, – rašė ji socialiniame tinkle „Reddit“. – Negaliu palikti savo vyro.

Pasakykite tai moteriai lovoje: karšta naktis bus garantuota

Moterys mėgsta girdėti malonius žodžius, tačiau tai, kas jas jaudina, labai skiriasi nuo to, kas jaudina vyrus. Todėl moteriai lovoje ištarę šias frazes, garantuosite karštą naktį. Tinkamai parinktos frazės sekso metu gali dar labiau sujaudinti moterį, todėl vyrams naudinga išmokti, ką pasakyti, kad malonumas būtų dar didesnis. Yra kelios geriausios frazės, kurias verta ištarti moteriai per preliudiją arba po jos – tai taps karštos nakties garantu, rašo practo.com.

Kaunietei vyro neištikimybę išdavė 1 atsitiktinumas: siunčia žinią visoms

33-ejų metų kaunietė Milda Hernandez savo gyvenimą įsivaizdavo visiškai kitaip, nei jis atrodo dabar. Būdama studente Milda įsimylėjo ir svajojo sukurti darnią šeimą su mylimu vyru, kurią  turėjo lydėti ramybė ir harmonija. Vietoje to moteris susidūrė su skausminga vyro išdavyste. Milda papasakojo savo istoriją ir jausmus, patyrus išdavystę. Ji pasidalijo patarimais su kitomis moterimis, kaip lengviau išgyventi neištikimybę.

Šie ženklai išduoda, kad santuoka ilgai netruks: pastebėkite laiku

Vestuvių sezonas jau visai čia pat. Jei šiemet sumainysite aukso žiedus arba dalyvausite vestuvėse, santykių ekspertas Anwaras White‘as sako, kad yra keli ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, nes jie išduoda, ar santuoka bus ilgaamžė. A. White‘as, jau 14 metų konsultuojantis klientus, kaip rasti meilę, reguliariai dalijasi santykių patarimais su daugiau nei 580 tūkst. sekėjų „TikTok“ paskyroje ir šįkart išskyrė keturis ženklus, kurie pranašauja, kad santuoka greitai iširs.

Atskleidė, kiek vidutiniškai trunka seksas: skaičius stebina

Kiek laiko turėtų trukti seksas? Šį klausimą užduoda daugelis žmonių, tikėdamiesi, kad jiems pavyks pasiekti vidurkį. Dabar apklausa atskleidė, kiek laiko iš tikrųjų turėtumėte praleisti lovoje. Ar užsiimate seksu taip ilgai, kaip vidutinis žmogus? Apklausa atskleidė, kiek vidutiniškai laiko turėtų trukti seksas lovoje. Apklausos, kurioje dalyvavo 4 400 žmonių, rezultatai parodė, kad optimalus laikas, kurį reikia praleisti mylintis, yra 30 minučių.

Kokia poza miegate su partneriu? Nustebsite, ką tai atskleidžia

Nėra nieko geriau už gerą miegą ir kiekvienas yra radęs savo mėgstamiausią miego pozą. Naujais tyrimais nustatyta, kokia miego padėtis yra dažniausia, kai miega poros ir tai išduoda, kaip jaučiatės santykiuose. Atrodo, kad tam tikros pozos gali padėti išsimiegoti geriau nei kitos ir daug pasakyti apie jūsų santykius. Kai kurios miego padėtys mums yra naujiena, tačiau esame tikri, kad pusę jų esame atlikę per vieną naktį, rašo express.co.uk.

Koks tas vidutinis vyrų ilgis? Atskleidė tiesą

Penio dydis visuomet buvo didžiulis rūpestis vyrams, tačiau ar jis iš tiesų svarbus moterims? Kento universiteto tyrėjų atliktas tyrimas išnagrinėjo, ar tai tikrai rūpi ir koks visgi tas vidutinis vyrų pasididžiavimo ilgis. Tik maža dalis vyrų mėgsta kalbėti apie savo varpos dydį ir ne vienas nerimauja, kad negali patenkinti partnerės arba kad jis per mažas. Tačiau pasirodo, kad dydis toli gražu nėra pats svarbiausias dalykas, kai kalbama apie pasitenkinimą.

Šie ženklai išduoda, kad jums metas skirtis: neignoruokite jų

„Toksiškų santykių“ frazę esame girdėję ne vienas ir dažnai suprantame, kad tokie santykiai nieko gera nežada. Tačiau ką ši frazė iš tikrųjų reiškia? Porų psichologas Mykolas Truncė papasakojo, kaip atrodo toksiški santykiai ir paaiškino, kodėl iš jų ištrūkti yra sunku, tačiau būtina. Vienas iš ženklų – nekalbadieniai Nors kartais sunku suprasti, kad pora gyvena toksiškuose santykiuose, tačiau M. Truncė atskleidė kelis požymius, kurie parodo, kad poroje ne viskas gerai.

Moteris nebesulaiko ašarų dėl sugyventinio elgesio: „Jis pradeda mane dresiruot“

Jaroslavas, sutikęs Kristiną tikėjosi ilgų ir gražių santykių, tačiau bėgant metams moteris ėmė grimzti į priklausomybę. Dabar vyras maldauja padėti Kristinai atsistoti ant kojų. Pasak Jaroslavo, padėtis vis blogėja, nuo alkoholio priklausomos moters išpuoliai darosi vis agresyvesni. Kristiną tenka raminti policijos pareigūnams. Bando padėti  „Karoče, norėčiau sutvarkyti Kristiną, kad ji stotų į doros kelią“, – vos įžengęs į „TV Pagalbos“ studiją rėžė Jaroslavas.

Emilei vyro neištikimybę išdavė netikėtas įvykis: dabar įspėja visas

Šiame technologijų amžiuje kartais net ir meilės gyvenimas persikelia į virtualią erdvę. To liudininkė – vilnietė Emilė Maskaliūnaitė, žinomų baleto šokėjų Jūratės Sodytės ir Raimundo Maskaliūno dukra. Emilė tv3.lt portalo skaitytojams atsivėrė ir papasakojo apie savo šešis metus trukusią virtualią draugystę su amerikiečiu, kuri baigėsi karčiomis ašaromis ir pamoka visam gyvenimui. Emilės gyvenimas – it linksmieji kalneliai.

Meilės dieną lietuviai gali švęsti dažniau: apsibraukite šias datas

Raudonos rožės, širdelės formos saldainių dėžutės, gražūs žodžiai ir kitos romantiškos smulkmenos – šv. Valentino dienos atributika. Vieni pasakytų, jog tai ypatinga šventė, kurios metu žmonės gali išreikšti savo meilę, draugystę ir romantiškus jausmus, o kitiems ji nepriimtina. Visgi, mažai kas žino, kad lietuviai meilės dieną gali švęsti dažniau. Lietuvoje šv.

Specialistė – apie sudėtingiausius paauglystės atvejus: „Tėvai kartais paprašo „sutvarkyti“ vaiką už juos“

Paauglystė yra vienas sudėtingesnių gyvenimo etapų tiek patiems jaunuoliams, tiek tėvams, todėl nestebina, kad kartais susiduriama ir su itin sunkiais atvejais. Pasiekiama riba, kai pradeda atrodyti, kad padėti vaikui – nebeįmanoma. Mokyklos mėnesiais nelankantys arba ten nueinantys ir problemas keliantys paaugliai, iš namų sprunkantys, narkotikus vartojantys vaikai – tokie atvejai patenka į „sunkaus jaunuolio“ apibrėžimo rėmus.

Atskleidė, kiek minučių vidutiniškai mylisi poros

Ar jūsų miegamojo nuotykiai turėtų būti pašėlęs sprintas, ar jausmingas maratonas? Paslaptis gali būti jūsų varpos forma Dabar mokslas (vėl) pasisakė, kiek tiksliai laiko turėtų būti skiriama fiziniam meilės aktui: 5,4 minutės. Pirma, kaip mes apibrėžiame sekso pradžią ir pabaigą?  „The Conversation“ daktaras Brendanas Zietschas iš Kvinslendo universiteto atskleidžia, kad atsakymas į šią mįslę susijęs su vyro varpa.

Kate Middleton atsidūrus ant operacinio stalo gerbėjai prisiminė jos vyro duotą pažadą jai

Kol Velso princesė Londono ligoninėje gydosi po pilvo operacijos, princas Williamas atšaukė savo įsipareigojimus, kad galėtų būti šalia žmonos jos sveikimo laikotarpiu. Velso princesei toliau sveikstant po pilvo operacijos, ji gali pasikliauti, kad princas Williamas bus šalia. Sosto įpėdinis buvo pastebėtas lankant žmoną Londono klinikoje, kur praėjusią savaitę jai buvo sėkmingai atlikta operacija. Spėjama, kad Kate bent jau iki Velykų nebegalės grįžti prie viešų pareigų.

Paaiškėjo, kiek vidutiniškai kartų per savaitę mylisi poros

Neseniai atliktos apklausos duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos savo santykiais. Įprasta manyti, kad norėdami jaustis visaverčiais savo santykiuose, turėtumėte daug mylėtis, tačiau, neseniai atlikto tyrimo duomenimis, poros, kurios seksu užsiima kartą per savaitę, yra labiausiai patenkintos. Taigi, kaip dažnai poros turėtų mylėtis? Kiekvieną dieną Amanda ir Darrenas Gentai gyvena Stokporte, Mančesterio regione.

60 metų susituokusi širvintiškių pora atskleidė darnios santuokos receptą

Darnių santykių ir ilgų santuokos metų trokšta ne vienas. O jais pasigirti gali Širvintų rajono gyventojai Aldona ir Tagirjanas Šarafutdinovai, kurie visai neseniai minėjo deimantines vestuvių metines. Pora visą laiką leido kartu – tiek šeimoje, tiek darbuose.  Deimantinės santuokos metinės Širvintų rajono savivaldybės „Facebook“ puslapyje buvo pasidalinta įrašu, kuriame Aldona ir Tagirjanas Šarafutdinovai švenčia jau šešiasdešimt santuokoje praleistų metų.

Mergaitės augimas be tėčio: atsakė, kokios traumos gresia

Šiomis dienomis itin dažnai viešojoje erdvėje skamba terminas „daddy issues“. Jis apibūdina mergaičių psichologinius požymius, kurios augo be tėčių arba jų tarpusavio santykiai buvo probleminiai. Norint panagrinėti šį reiškinį, naujienų portalo tv3.lt žurnalistė pakalbino psichoterapeutą-seksologą Vitalijų Žuką. Jis papasakojo, kokį vaidmenį mergaitės gyvenime užima tėtis ir kaip mergaitę gali paveikti tėviškos figūros nebuvimas.

23 orgazmus per dieną patirianti moteris išdavė auksinę taisyklę: padės visiems

Dr. Emily Morse, per dieną patirianti iki 23 orgazmų, atskleidė, kaip galite mėgautis „geresniu seksu“ vadovaudamiesi vienu protu sunkiai suvokiamu patarimu. Ekspertė juo pasidalino savo socialiniuose tinkluose. Norite atgaivinti savo seksualinį gyvenimą? Norint padidinti intymumą reikia ne tik keisti sekso pozas ir naudotis sekso žaislais. Jau daugelį metų ekspertai siūlo kalbėtis – tai būdas sustiprinti ryšį. Dr.

Nausėdos Šiauliuose nevengė demonstruoti jausmų: renginį stebėjo susikibę už rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius. Šalies vadovas pasidžiaugė, kad Šiaulių vyskupijos šeimų šventė kasmet suburia gausų būrį žmonių, kuriems svarbus tikėjimas ir šeima. Savo dalyvavimu jie išreiškia pagarbą šeimai, kaip atramai, prie kurios galima prisiglausti sunkią akimirką.

Vaikinas gyvena su dviem merginomis: trijulėje pavydą kelia tik 1 dalykas

Janie Frank „TikTok“ mėgsta dalytis vaizdo įrašais apie savo gyvenimą susitikinėjant su vaikinu Cody ir mergina Maggie. Ji prisipažįsta, kad tarp jų yra vienas dalykas, kuris sukelia pavydą. Janie Frank jau aštuonerius metus gyvena poroje su partneriais Cody ir Maggie. Tačiau atrodo, kad žmonės vis dar trokšta sužinoti apie jos poligamiškus santykius – Janie „TikTok“ paskyroje gali pasigirti 510 000 sekėjų.
Santykiai 2024-01-06

Kaluginas išdavė auksinius patarimus: padės išgelbėti santuoką

Neretai įsimylėjus manoma, kad „rožiniai akiniai“ niekuomet nenukris ir nebus nieko mieliau už buvimą kartu su mylimu žmogumi. Tačiau šiems akiniams po kurio laiko nukritus, poros susiduria su bendravimo, o neretai ir pažabotos aistros iššūkiais. Porų psichologas Andrius Kaluginas papasakojo, kaip palaikyti kokybišką santykį poroje, gebėti išsikalbėti ir gyventi kokybišką lytinį gyvenimą. Porų psichologas atskleidė, kokią žalą daro „nekalbadieniai“ ir kaip suaktyvinti libido.

Vyras žmonos paprašė atviros santuokos: tokio rezultato tikrai nesitikėjo

Vyras prisipažino, kad gailisi, jog paprašė žmonos atviros santuokos, nes jį skaudina žinojimas, kad ji susitikinėja su kitais vyrais. Jis prisipažino, kad buvo idiotas, nes pasiūlė šią idėją, kai jautėsi taip, tarsi kibirkštis tarp jo ir žmonos būtų išblėsusi, tačiau dabar ji turi tiek daug pasimatymų, kad nežino, ką daryti – o jam yra priešingai.

Nėščią vilnietę sugyventinis paliko su 50 eurų kišenėje: ragina pasimokyti kitas

Vilnietės Liudmilos istorija – neeilinė. Būdama nėščia ji patyrė tokius išbandymus, kokių nelinkėtų net pikčiausiam savo priešui. Šeštojo nėštumo mėnesio metu ji buvo palikta mylimojo, kišenėje teturėjo vos 50 eurų ir buvo gilioje emocinėje duobėje. Liudmilos ir jos mylimojo istoriją galima apibūdinti, kaip „meilę iš antro žvilgsnio“. Pasakojimo herojė atskleidė, kad pirmą kartą su būsimu mylimuoju susipažino dar paauglystėje, būdama 15-16 metų.
Santykiai 2023-12-11

Moterų tipai, kurių vengia vyrai: su jomis nenori kurti santykių

Vyrai, kaip ir moterys, svajoja apie idealius santykius. Jie tikisi intelektualių pokalbių, švelnumo, aistros ir ištikimybės. Vyrai labai vertina partnerystę ir tarpusavio supratimą, vengia santykių, kurie atneša tik kančią. Protingas vyras tikrai nekurs santykių su tam tikrų tipų moterimis, nes paprasčiausiai su jomis nemato bendros ateities. Nepriklausoma amazonė Tai – karinga feministė, kuri įsitikinusi savo pranašumu.

Paaiškėjo, kodėl moterys užsimerkia sekso metu

Akių kontaktas – būdas užmegzti intymumą. Tačiau sekso metu nemažai moterų užmerkia akis. Kokia to priežastis? Ekspertai pateikė tris paaiškinimus, kodėl moterys tai daro sekso metu. Remiantis 2014 m. žurnale „Psychological Science“ publikuotu Maylin Bolmot ir kolegų tyrimu, žvilgsnis vaidina svarbų vaidmenį perduodant informaciją ir pritraukiant kito dėmesį. Ilgas akių kontaktas indikuoja potraukį, taip pat ir seksualinį. Tačiau akių kontaktas sekso metu ne visiems priimtinas.

Išbandę seksą trise sulaukė šokiruojančios žinios: to nelinkėtų niekam

Sužadėtinių pora prieš vestuves nusprendė pasimylėti trise, tačiau dabar išbando savo santykių ribas, nes trečiasis asmuo po nakties, praleistos kartu, „numetė jiems didžiulę bombą“. Skandalinga istorija pasidalijo anoniminė moteris, kuri paaiškino, kad po sužadėtuvių ji ir jos partneris norėjo įgyvendinti savo slaptą fantaziją, todėl susitarė su moters drauge pasimylėti trise.

Atskleidė, kodėl moterys mėgsta minkyti savo krūtinę: nustebins ne vieną

Kai kurios moterys, įskaitant tokias garsenybes kaip Rihanna, Kylie Jenner ir Lizzo, turi įprotį liesti ir glostyti savo krūtis, tikriausiai dėl to, kad jų kūnuose pasklinda laimės hormonai. Neseniai pakartotinai pasirodžiusiame žurnalo „Cosmopolitan“ 2020 m. „TikTok“ vaizdo įraše žiūrovams pateikiamas paaiškinimas, kodėl moterys jaučiasi ramios, kai glosto savo krūtis, rašo nypost.com.

Besitęsiant Siegel ir Suodaičio kovai įspėja poras: tai būtina žinoti visiems

Besitęsianti Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio skyrybų drama vis dar nesiliauja, o šį kartą pora susipyko dėl, anot V. Siegel, laiku negrąžinto sūnaus mamai. V. Siegel ir L. Suodaitis toli gražu ne vienintelė taikiai išsiskirti negalinti pora Lietuvoje. Ką daryti besiskiriančioms poroms, kurios turi vaikų, kaip išsaugoti pagarbius santykius ir neprarasti savitvardos? Apie visą tai ir dar dar daugiau komentuoja psichoterapeutė dr. Laura Varžinskienė.

Mėgstate pornografinius filmus? Turi jums blogų žinių

Galbūt žmonės nenori to pripažinti, bet dauguma jų žiūri pornografiją. Ekspertai sako, kad per dažnas pornografijos žiūrėjimas gali tapti problema. Tobulėjant technologijoms, suaugusiesiems skirtas turinys tampa vis prieinamesnis, o šiais laikais jis netgi pritaikytas moterims. Žmonės vis mieliau pasineria į seksualias fantazijas, rašo dailystar.co.uk.

Atskleidė, kodėl moterys dejuoja sekso metu: nustebsite sužinoję

Moterys atskleidė tikrąją priežastį, kodėl jos dejuoja sekso metu – tai ne tai, apie ką galvojate. Miegamajame dažnai girdimos dejonės ir tam yra slapta priežastis, kodėl moterys garsiai mylisi. Vyrai ir moterys, kurie akto metu dejuoja, teigia, kad jų lytinis aktas buvo geresnis ir jie jautė didesnį abipusį seksualinį pasitenkinimą, palyginti su tais, kurie tai darė tylėdami, rašo dailystar.co.uk.

Naujausia Siegel ir Suodaičio drama įgauna pagreitį: pasakė, kas kenčia labiausiai

Besitęsianti Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio santykių drama dėl laiku pagal susitarimą negrąžinto vaiko iškėlė opią problemą – skiriantis tėvams, situacijos įkaitais tampa vaikai. Psichologo Edvardo Šidlausko teigimu, tokie atvejai, kai vaikai įtraukiami į tėvų skyrybų konfliktą, yra itin dažni, o tai galiausiai atsiliepia vaikų emocinei gerovei.

Kol vyras prižiūri vaikus žmona už pinigus susitikinėja su kitais: nemato tame nieko blogo

Sutuoktinių pora Alex ir Mičas iš Sautamptono, pietų Anglijos, „YouTube“ vaizdo įrašuose papasakojo apie savo netradicinius santykius. Laidoje „Meilė nesmerkia“ jie pasidalino savo istorija – Aleks, su vyro palaiminimu, dažnai miega su kitais vyrais. Jų nuoširdumas sukėlė nemažą šurmulį internete – žmonės jų santykius pavadino keistais. Nors Alex laisvai susitikinėja su kitais vyrais, Mičui negalioja tos pačios taisyklės, kaip jo žmonai, rašo dailystar.co.uk.

Siūlo už 200 eurų „praeiti“ santuokos kursus: štai apie ką jie būna

Santuokos kursus Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre vedantys Jolita ir Artūras Svirbutai pasakoja, kad šie kursai tampa „vieta“, kurioje pora gauna galimybę dar kartą aptarti visas bendro gyvenimo sritis, saugiai išspręsti klausimus, dėl kurių dažnai kyla nesutarimai. Poros mokosi kalbėti jautriomis temomis neeskaluojant konflikto, kad abi pusės jaustųsi išklausytos ir suprastos. Santuokos kursas skirtas susituokusioms poroms ir jo pagrindas, pirmiausia, yra poros pasimatymas.

Svingerių vakarėlyje apsilankęs vyras išklojo, ką patyrė: nepamirš niekada

Svingerių vakarėlyje sudalyvavęs vyras prabilo atvirai – nors daugelis jo draugų norėtų apsikeisti su juo vietomis, vos vienas apsilankymas tokiame vakarėlyje vos nesugriovė jo santuokos. „Man 33-eji, o mano žmonai 31-eri. Aš esu virtuvių montuotojas, o žmona – tatuiruočių meistrė. Mūsų seksualinis gyvenimas buvo pašlijęs ir ji apie tai užsiminė savo kolegei. Jos kolegė yra nevedusi, jai 35 metai ir ji yra permiegojusi su daugybe vyrų.

Atskleidė, kodėl poros nustoja mylėtis: nustebins ne vieną

Seksas, lovos reikalai yra viena jautresnių temų, net ir patys atviriausi žmonės kalbai pasisukus apie lovos reikalus nutyla. Ši tema ypač sudėtinga poroms, kurios nustojo mylėtis ir kalbėtis apie to priežastis jiems sunku. Todėl specialistė įvardijo dažniausias priežastis, kodėl poros nustoja mylėtis. Mokslų daktarė Barbara Greenberg sako, kad ją ir stebina, bet tuo pačiu ir nestebina tai, kad kartu gyvenančios poros pačios nežino priežasčių, kodėl nustojo mylėtis.
Santykiai 2023-10-28

Štai, kodėl moterys dejuoja sekso metu: atsakymas nustebins

Kai kurios moterys sekso metu skleidžia įvairiausius garsus, aimanuoja ir net rėkia. Tačiau kodėl iš tiesų moterys dejuoja sekso metu? Pasirodo, priežasčių yra ne viena. Kai kuriems dūsavimai, dejonės ir riksmai sekso metu yra seksualinę patirtį sustiprinantys veiksniai, tačiau ne visada dejonės išduoda seksualinį susijaudinimą.

Kodėl vyrai praranda susidomėjimą savo žmonomis? Atskleidė tiesą

Jei jums yra šiek tiek daugiau nei 30 metų, greičiausiai jūsų aplinkoje jau yra pakankamai iširusių santuokų, kurių priežastis buvo sutuoktinio išdavystė ar tiesiog jo išėjimas. Dažna situacija? Pabandykime suprasti, kodėl vyrai praranda susidomėjimą savo žmonomis. Mūsų kultūroje įprasta, kad svarbiausias socialinis moters vaidmuo yra motinystė, paprasčiausiai tariant, vaikas yra pirmoje vietoje.

Skirtis norėjusios klaipėdietės šeimą išgelbėjo 1 poelgis: ragina išbandyti visus

Tobulų santykių nebūna. Neatsižvelgiant į tai, kiek asmenys myli vienas kitą ar stengiasi sukurti gražius santykius, visada gali atsirasti sunkumų, pertraukų, pykčio ir nesutarimų. Tai yra natūrali ir neišvengiama santykių dalis. Ką daryti, kai santykiai nebeteikia tiek daug malonumo kaip prieš tai? Ar verta daryti santykiuose pertrauką? Klaipėdietė Monika (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomas), prieš metus suprato, kad būdama su savo vyru nebesijaučia laiminga. Kartu jie buvo 8 metus.

Šie ženklai išduoda, kad jūsų partneris turi kitą: pastebėkite, kol nevėlu

Kiekvieni santykiai reikalauja pasitikėjimo ir sąžiningumo, tačiau kartais gyvenimas klostosi visai kitaip, nei mes norėtume ir mums kyla klausimai dėl partnerio ištikimybės. Kokie yra ženklai, kurie rodo, kad partneris jums neištikimas? Kodėl žmonės pasirenka išduoti savo antrą pusę bei kaip gyventi po to, kai likai įskaudintas? Į šiuos klausimus atsakė psichologė, kognityvinės elgesio psichoterapijos praktikė Agnė Vaiciukevičienė.

Paaiškėjo pravardė, kuria karalius vadina Markle: patiktų ne visiems

Karališkoji šeima garsėja tuo, kad vieni kitiems suteikia kiek neįprastas pravardes, o karalius Karolis savo marčią Meghan Markle praminė itin keistu vardu. Meghan Markle santykiai su karališkaisiais giminaičiais, ypač su karaliumi Karoliu, tikrai buvo nelengvi. Manoma, kad monarcho ryšys su sūnumi princu Harry toli gražu nėra geras, todėl galima sakyti, kad ir jis pastaruoju metu tikriausiai nelabai bendravo su Meghan.

Markle paskelbta nuotrauka užminė mįslę apie skyrybas: neprasprūdo 1 detalė

Meghan Markle praėjusią savaitę savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje pozavo su artimomis draugėmis, tačiau karališkosios šeimos gerbėjams pro akis neprasprūdo viena svarbi detalė – ji nemūvėjo sužadėtuvių žiedo. Meghan pasidalino nuotrauka su dviem artimomis bičiulėmis, su kuriomis pavėluotai šventė praėjusį gimtadienį. Trijulė nuotraukoje nuoširdžiai šypsojosi. Susitikimui Meghan pasirinko paprastus neįpareigojančius juodus marškinėlius.

Prieš seksą suvalgykite šių produktų: rezultatas maloniai nustebins

Nuo pat senų senovės žmonės naudojo maistą, kad priviliotų įsimylėjėlius ir padidintų susijaudinimą. Buvo įrodyta, kad kai kurie produktai išties veikia – suvalgykite šių produktų prieš seksą ir rezultatas jus maloniai nustebins.  Moksliniai duomenys rodo, kad žmonės kur kas labiau pasiryžę užsiimti seksu po to, kai pasimėgaujame geru maistu. Bet jei norite tikrai karštos nakties, šie maisto produktai didina susijaudinimą ir malonumą.

Išgyvenus sekso maratoną 50-mečiui amputavo penį: pribloškė net medikus

50-mečiui vokiečiui beprotiškas sekso maratonas, trukęs 24 valandas, baigėsi tragiškai – jam buvo amputuotas penis. Pasirodo, kad svečiuodamasis Italijoje vyras pramogavo it pašėlęs – apsvaigęs nuo ekstazio ir „Viagros“ derinio su žmona jis mylėjosi visą parą, kol galiausiai jį ištiko septinis šokas. Dėl sunkios būklės 50-metis buvo pristatytas į ligoninę, kur vėliau jam buvo amputuotas penis.

Kūno kalbos ekspertė išanalizavo Markle ir princą Harry: jie turi rimtų bėdų

Trečiadienį Meghan Markle ir princas Harry sugriovė tylos sieną ir pasidalijo bendru vaizdo įrašu taip, regis, tarsi išsklaidydami visus gandus apie skyrybas. Tačiau kūno kalbos ekspertės jų manieros neįtikino – jos teigimu, tarp sutuoktinių tvyro įtampa. Pastaruosius kelis mėnesius buvo spėliojama, kad Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės santykiuose tvyro įtampa, tačiau pasidalinę vaizdo įrašu jie tarsi bandė parodyti, kad yra vieningi ir santykiams nekyla jokia grėsmė.
Į viršų