Sporto naujienos

Informacija ir naujienos apie įvairias sporto šakas, varžybas, komandas ir individualius sportininkus. Rezultatai, rekordai, traumos, treniruočių ir varžybų grafikai, taip pat sportininkų ir trenerių interviu bei analizes.

Izraelio žiniasklaidoje – panika: nuvertintas „Žalgiris“, pabrėžtas antirekordas ir balsavimas

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Nemuno saloje 78:63 nepaliko šansų Tel Avivo „Maccabi“ ekipai. Izraelio žiniasklaidoje penktadienį skambėjo panikos sirenos ir net buvo skelbiamas balsavimas, renkant šios situacijos kaltininkus.
Krepšinis Prieš 5 val.

Užfiksavo, kas dėjosi arenoje po „Žalgirio“ rungtynių: vaizdo įrašas plinta masiškai

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus. Socialiniuose tinkluose išplito nuotaikingas vaizdo įrašas, kuriame žmonės tribūnose šoka ir švenčia pergalę. Šis vaizdo įrašas jau dabar sulaukė 9 tūkst. internautų reakcijų.

Lietuvos kurtiesiems stalo tenisininkams – Europos bronza

Iš penktadienį Graikijoje pasibaigusio 15-ojo Europos kurčiųjų stalo teniso čempionato Lietuvos atstovai grįš pasidabinę bronzos medaliais. Juos Deividas Takinas, Viktoras Narkevičius ir Kęstutis Žižiūnas iškovojo komandinėse varžybose. Lietuviai, po 3:0 įveikę ispanus, lenkus ir Didžiosios Britanijos atstovus, savo grupėje užėmė pirmąją vietą bei pateko į ketvirtfinalį. Šiame etape mūsiškių trijulė 3:0 nugalėjo šeimininkus – graikus. Ši sėkmė Lietuvos kurtiesiems garantavo medalius.

Teismas trims mėnesiams leido suimti Arnoldą Misiūną

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį nusprendė, kad riaušių prie Seimo byloje teisiamas kovinio sporto atstovas Arnoldas Misiūnas turi būti suimtas tris mėnesius.
Sportas Prieš 1 val.

„Wizards“ treneris: „Jonas padarys mūsų komandą geresnę“

Vašingtono „Wizards“ komandos treneris Brianas Keefe'as gyrė Joną Valančiūną po jo solidaus pasirodymo pirmose reguliariojo sezono rungtynėse. JAV sostinės klubo centras per 20 minučių įmetė 18 taškų (8/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „Jis yra tikras profesionalas, kuris žino, kaip reikia žaisti. Jonas padarys mūsų komandą geresnę. Galėjote tai matyti šiandien aikštelėje.
Krepšinis Prieš 2 val.

„Žalgirio“ kapitonas Ulanovas išgyvena netektį šeimoje: „Kartais gyvenime yra svarbesnių dalykų už krepšinį“

Kauno „Žalgiris“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 nepaliko šansų Tel Avivo „Maccabi“. Rezultatyviausias žalgiriečių gretose buvo kapitonas Edgaras Ulanovas, kuris po rungtynų pasidalino ir liūdna žinia. „Kartais gyvenime yra svarbesnių dalykų už krepšinį. Sunku yra rungtyniauti, kai 40 minučių galvoji tik apie netektį šeimoje, kuri įvyko prieš kelias dienas. Tai svarbiausia.
53

„Penktas kėlinys“: tobula savaitė Lietuvos klubams ir parduotas Andrea Trinchieri vynas

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė savaitės aktualijas. Šįkart laidoje kalbėta apie Kauno „Žalgirio“, Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Vilniaus „Wolves“ pergales tarptautiniame fronte, naujus veidus Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) bei Tomą Pačėsą vyrų rinktinės štabe.

Prieš apsispręsdamas dėl pilietybės suteikimo, Nausėda ketina susitikti su Allison Reed

Prieš apsispręsdamas dėl Lietuvos pilietybės suteikimo šokėjai ant ledo Allison Reed, prezidentas Gitanas Nausėda ketina susitikti su ja ir įvertinti sportininkės integraciją. „Aš tikrai norėčiau susitikti dar kartą su šokėja ir dabar kaip tik komanda derina terminus, – interviu BNS penktadienį sakė šalies vadovas. – Dėl jos pakankamai ilgą laiką buvimo užsienyje ir retokų sugrįžimų į Lietuvą tai nėra taip paprasta padaryti, kad susiderintų mūsų abiejų kalendoriai.

„Anadolu Efes“ netektis: čiurnos traumą patyręs Larkinas be krepšinio praleis apie mėnesį

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda 3-4 savaitėms prarado čiurnos traumą patyrusį Shane'ą Larkiną. 34 metų krepšininkas traumą patyrė Eurolygos rungtynėse prieš Milano „Emporio Armani“ ekipą. Šiame Eurolygos sezone Sh.Larkinas per 22 minutes įmeta 10,8 taško, atkovoja 2,2 kamuolio, atlieka 5,4 rezultatyvaus perdavimo ir renka 15,6 naudingumo balo. Dvikovą 84:96 laimėjo Stambulo ekipa, o Milano krepšininkai buvo nušvilpti savų sirgalių. Vakar dienos rungtynėse Sh.

Danas Rapšys pasaulio taurės etapo finale liko už prizininkų nugarų

Pietų Korėjoje tęsiasi antrasis šio sezono pasaulio plaukimo taurės etapas trumpame (25 m ilgio) baseine, kuriame penktadienį abu Lietuvos atstovai kovos dėl medalių. Danas Rapšys 200 m kompleksinio plaukimo finale pirmus 50 m peteliške įveikė antras ir netgi lenkė keturiskart Paryžiaus olimpiados čempioną prancūzą Leoną Marchandą. Po plaukimo nugara lietuvis krito į 5-ą vietą. Plaukdamas krūtine D.Rapšys prarado dar vieną poziciją, o plaukdamas laisvuoju stiliumi iš 6-os vietos nepakilo.
Krepšinis Prieš 3 val.

Dariaus ir Girėno stadionas švenčia 100-metį: LFF pagerbta už indėlį į Lietuvos futbolą

Minėdamas 100-ąjį jubiliejų Dariaus ir Girėno stadionas įsteigė apdovanojimus, skirtus pagerbti tuos, kurie prisideda prie Lietuvos sporto ir kultūrinio gyvenimo. Spalį vykusių Lietuva – Rumunija rungtynių metu stadiono vadovybė apdovanojo Lietuvos futbolo federacijos prezidentą Edgarą Stankevičių už federacijos indėlį į šalies sporto vystymą. Šis įvertinimas simbolizuoja stadiono naują erą po modernizacijos, kuri sustiprina stadiono svarbą kaip svarbiausios Lietuvos sporto ir pramogų erdvės.
Futbolas Prieš 3 val.

Jonas Mačiulis – apie rinktinės trenerius, „velnią“ Ebo, Wallace`o išvykimą ir PAO renesansą

Naujojoje „MISsMATCH“ podkasto dalyje svečiuojasi Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ sporto direktorius Jonas Mačiulis. Jis dalijosi mintimis apie darbo specifiką, palyginus, mažoje LKL organizacijoje ir pasakojo situaciją, kuomet apie dabartinį klubo lyderį teko išgirsti nekokių istorijų, kurios pasirodė toli nuo realybės. „Ėmėme du žaidėjus, apie kuriuos buvo atsiliepta labai blogai – tą patį Amitą Ebo. Jis atvyko ir nesuprantu, kame reikalas. Antras jo sezonas čia – niekas su juo neturi problemų.
Krepšinis Prieš 4 val.

Lietuvos regbio rinktinė su naujuoju treneriu pradeda naują ciklą „Trophy“ divizione

Lietuvos regbio rinktinė su naujuoju treneriu pradeda naują ciklą „Trophy“ divizione Lietuvos vyrų regbio rinktinė šeštadienį pradės kovą naujame Europos čempionato „Trophy“ diviziono cikle. Pirmosiose rungtynėse atnaujintame Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos stadione 14 val. lietuviai susitiks su iš žemesnio diviziono pakilusia Liuksemburgo komanda. „Trophy“ divizione taip pat rungtyniaus Švedijos, Čekijos, Kroatijos ir Lenkijos rinktinės.

Jonavos „CBet“ įžaidėjas DJ Brewtonas: „Nesvarbu, prieš ką žaisime, galime laimėti“

„Rungtynės tapo dideliu iššūkiu. Pralaimėjome, tačiau, tikiu, kad egzaminą išlaikėme“, – sakė Jonavos „CBet“ įžaidėjas DJ Brewtonas, sublizgėjęs „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse išvykoje su „Uniclub Bet – Juventus“. Jonaviškiai nusileido Utenos krepšininkams 91:94, tačiau rungtynių protokole spindėjo DJ Brewtonas: 32 taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai.

Moterų rinktinė Baltijos taurės turnyrą užbaigs dvikova su Farerų Salų komanda

Sekmadienį finišuos Latvijoje rengiamas moterų Baltijos taurės turnyras, kur Lietuvos rinktinė varžysis dėl trečios vietos. Primename, kad lietuvaitės ketvirtadienio pusfinalyje po baudinių serijos dramatiškai pralaimėjo Estijos komandai, o vėliau vakare buvo sužaistos ir antrosios rungtynės, kur paaiškėjo būsimos mūsiškių varžovės. Jomis tapo Farerų Salų komanda, kuri kitame pusfinalyje 1:2 pralaimėjo turnyro šeimininkėms Latvijos futbolininkėms.
Futbolas Prieš 5 val.

Dončičius įvertino Klay Thompsono debiutą: „Jis buvo puikus, tikrai“

Po pergalingų pirmųjų NBA naujojo sezono rungtynių, kuriose Dalaso „Mavericks“ rezultatu 120:109 įveikė San Antonijaus „Spurs“, Luka Dončičius buvo sužavėtas Klay Thompsono debiutu „Mavericks“ komandoje. „Jis buvo puikus, tikrai“, – po pergalės sakė L.Dončičius. „Metė labai taikliai, judėjo aikštėje. Be to, sužaidė puikiai gynyboje, todėl džiaugiuosi, kad jį turime“. K.Thompsonas surinko 22 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, pataikydamas 7 metimus iš 13 bandymų ir 6 iš 10 tritaškių.

„Warner Bros. Discovery“ ir toliau džiugins dviračių sporto gerbėjus Lietuvoje

„Warner Bros. Discovery“ ir toliau džiugins dviračių sporto gerbėjus visame žemyne. Bendrovei pratęsus ilgalaikę sutartį su Europos transliuotojų sąjunga (EBU) ir Amaury sporto organizacija („Amaury Sport Organisation“, ASO), žiūrovai galės mėgautis tiesioginėmis prestižinių vyrų ir moterų dviračių lenktynių transliacijomis, įskaitant „Tour de France“ ir „Tour de France Femmes“, „La Vuelta a España“ ir „La Vuelta Femenina“. Šiandien „Warner Bros.

„TOPsport A lygos“ turo anonsas: vidutiniokams – galimybė užsitikrinti išlikimą

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ bus sužaisti penki 34-ojo turo mačai. Kauno rajono „Hegelmann“ – Alytaus DFK „Dainava“. Spalio 25 dieną, 19 val. Raudondvaris, Raudondvario stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:1, 2:0, 1:0. Mėlynai balti trejas rungtynes iš eilės sužais namuose. „Hegelmann“ ekipa per pastaruosius šešis mačus Lietuvos čempionate nugalėjo tik Telšių „Džiugą“ ir su 60 taškų turnyro lentelėje žengia antra.
Futbolas Prieš 6 val.

„Betsafe-LKL“ vaizdo klipe – Sauliaus Kulviečio emocijos ir įspūdingos pergalės džiaugsmas

Penktajame „Betsafe-LKL“ ture „Šiauliai – Casino Admiral“ neįtikėtinu būdu išplėšė pratęsimą, o jame – ir trečiąją pergalę. Žydrūno Urbono kariauna namuose 108:103 parklupdė Klaipėdos „Neptūną“, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame „Betsafe-LKL“ sezone.
Krepšinis Prieš 6 val.

LKF viceprezidento poste Liną Kleizą keičia Rolandas Skaisgirys, Tomas Pačėsas – lieka

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Mindaugas Balčiūnas naujai ketverių metų kadencijai patvirtino LKF Strateginio valdymo tarybos sudėtį. Pagal LKF įstatus, šį kolegialų valdymo organą sudaro iki devynių narių – 8 viceprezidentai ir prezidentas. „Iš praėjusios kadencijos Strateginio valdymo taryboje darbus ir toliau tęs visi viceprezidentai, išskyrus Liną Kleizą, kuris imasi darbų vyrų rinktinės programos vadovavime.

UEFA Konferencijų lygoje – Armando Kučio dublis ir rezultatyvus perdavimas

Ketvirtadienį UEFA Konferencijų lygoje įspūdingą pasirodymą surengė lietuvis Armandas Kučys, prisidėjęs prie trijų „Celje“ ekipos įvarčių. Grupių etape lietuvio ginamas Slovėnijos klubas namuose 5:1 įveikė Stambulo „Basaksehir“ ekipą. A.Kučys žaidė 79 minutes ir pats pelnė du paskutinius savo komandos įvarčius 51 ir 77 minutėmis. Prie antrojo savo komandos tikslaus smūgio 30 minutę lietuvis prisidėjo rezultatyviu perdavimu.
Futbolas Prieš 7 val.

Nikola Jokičiaus trigubas dublis neišgelbėjo „Nuggets“ nuo pralaimėjimo

Pergalę NBA iškovojo Oklahomos „Thunder“ (1/0) komanda. Mark Daigneault auklėtiniai išvykoje 102:87 (31:24, 27:27, 27:17, 17:19) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (0/1) ekipą. Oklahomą į priekį vedė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris įmetė 28 taškus ir atliko 8 perdavimus. Chetas Holmgrenas surinko 25 taškus bei atkovojo 14 kamuolių. „Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius užfiksavo pirmąjį sezono trigubą dublį. Jis pralaimėtojų gretose per 35 minutes surinko 16 taškų (5/10 dvit., 1/3 trit.
Krepšinis Prieš 7 val.

„Žalgirio“ ir „Maccabi“ kovą stebėjo žinomi Lietuvos žmonės: tarp jų – Gitanas Nausėda su žmona

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus. Rungtynes tribūnose stebėjo ir žinomi žmonės.  Tai jau trečioji kauniečių pergalė Eurolygoje paeiliui. „Maccabi“ šįvakar vertėsi be traumuoto Roko Jokubaičio. Andrea Trinchieri auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 19 taškų pranašumą.
Krepšinis Prieš 8 val.

Nemaloni patirtis: „Pacers“ aukštaūgiui dėl traumos sezonas gali būti baigtas

Indianos „Pacers“ aukštaūgiui Jamesui Wisemanui pirmose NBA sezono rungtynėse plyšo Achilo sausgyslė. Šią vasarą dviejų metų kontraktą su klubu pasirašiusio perspektyvaus krepšininko sezonas pakibo ant plauko. Pirmosiose sezono rungtynėse J. Wisemanas kovėsi prieš savo buvusią ekipą Detroito „Pistons“, o tą dvikovą 115:109 laimėjo „Pacers“ . Krepšininkas traumą patyrė po metimo iš trijų taškų zonos ir tuo metu kontakto su oponentu neturėjo.

Sabonis pakomentavo pergalę kainavusį epizodą: „Neturėjau prasižengti, todėl kaltinu tik save“

Domanto Sabonio atstovaujama Sacramento „Kings“ ekipa pralaimėjimu pradėjo NBA reguliarųjį sezoną, o lietuvio pražanga paskutinėmis rungtynių akimirkomis tapo lemiama.

„Žalgirio“ kapitonas prisiminė istorinį vakarą Milane: „Nesinorėjo atsidurti kitoje jo pusėje“

Kauno „Žalgiris“ pratęsė puikų startą Eurolygoje, kai namuose 78:63 įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubą. Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidė kapitonas Edgaras Ulanovas, kuris po rungtynių apžvelgė pagrindinius susitikimo akcentus. Izraelio komanda rungtynėse vertės be traumuoto Roko Jokubaičio.
Krepšinis Prieš 9 val.

Ketvirtajame kėlinyje siautęs Domantas Sabonis neišgelbėjo „Kings“ nuo pralaimėjimo

Sakramento „Kings“ (0/1) komanda su Domantu Saboniu pralaimėjo pirmąją dvikovą reguliariajame sezone. Dramatiškame trileryje namuose žaidę „karaliai“ 115:117 (32:29, 27:26, 29:34, 27:28) turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ (1/1) pranašumą. Vienų Vakarų konferencijos lyderių akistata prasidėjo itin lygiai ir ilgą laiką abi ekipos žengė koja kojon. Įdomi kova užvirė ketvirtajame kėlinyje.

Luka Dončičius intriguojančioje akistatoje pranoko Victorą Wembanyamą

Iki NBA finalo praėjusiame sezone nužengę Dalaso „Mavericks“ (1/0) krepšininkai pergalingai pradėjo naująjį NBA sezoną. Luka Dončičius buvo rezultatyviausias, o namuose žaidę Jasono Kiddo auklėtiniai 120:109 (20:22, 27:27, 40:31, 33:29) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (0/1). Visą pasirengimo ciklą dėl traumos nežaidęs Luka Dončičius pelnė 28 taškus (5/14 dvit., 4/11 trit., 6/8 baud.
Krepšinis Prieš 10 val.

Jonas Valančiūnas dominavo baudos aikštelėje, tačiau „Wizards“ krito prieš čempionus

Jonas Valančiūnas beveik kas minutę vertė po tašką ir per 20 minučių pelnęs 18 taškų buvo antras rezultatyviausias Vašingtono „Wizards“ (0/1) žaidėjas.

Dideles problemas pagarsinęs „Maccabi“ treneris atskleidė, kada ant parketo sugrįš Rokas Jokubaitis

Tel Avivo „Maccabi“ į Kauną atvyko ne pačios pajėgiausios sudėties. Komandai padėti negalėjo įžaidėjai Rokas Jokubaitis ir Tamiras Blattas, o Jordaną Loydą pakeitęs Sabenas Lee dažniausiai dirba atskirai nuo komandos, nes į Izraelį vykti atsisako. Rungtynių metu „Maccabi“ prarado dar vieną gynėją – po techninės ir nesportinės pražangų į rūbinę patraukti teko Johnui DiBartolomeo.
Krepšinis Prieš 17 val.

Rokas Giedraitis po kontakto anksčiau laiko baigė rungtynes, o „Crvena Zvezda“ krito Madride

Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ 72:95 (10:22, 19:24, 25:25, 18:24) neprilygo Madrido „Real“ (3-2) krepšininkams. Į pergalę Madrido ekipą vedė Džananas Musa, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 3 kamuolius. R. Giedraitis šiame mače per 10 minučių surinko tik 3 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą. Jis rungtynes baigė dar trečiajame kėlinyje, kai po kontakto su Serge‘u Ibaka lietuviui buvo prakirsta lūpa.

Apie „Žalgirio“ skambutį užsiminęs Rokas Jokubaitis prabilo ir apie pokyčius Lietuvos rinktinėje

Gausiai namų arenoje palaikomi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą įveikė svečius iš Tel Avivo rezultatu 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17). „Maccabi“ komandai atstovaujantis, tačiau dėl traumos ant suolo likęs Rokas Jokubaitis teigė, kad per rungtynes buvo nelengva viską stebėti iš šono. Buvęs žalgirietis po rungtynių taip pat pasveikino „Žalgirį“ su pergale.
Krepšinis Prieš 18 val.

Savų žiūrovų nušvilpta Milano ekipa nusileido „Anadolu Efes“ komandai

Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/4) ekipa namuose 84:96 (11:23, 14:23, 34:20, 25:30) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (3/2) krepšininkams. Į pergalę svečius iš Turkijos vedė Elijah Bryantas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Mirotičius, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi „Baskonia“ sutriuškino ALBA ekipą

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa namuose 80:57 (24:13; 15:13; 24:14; 17:17) nugalėjo Berlyno ALBA (1/4) krepšininkus. Pats T. Sedekerskis šiose rungtynėse nežaidė dėl patirtos traumos.  Į pergalę lietuvio ekipą vedė Marcusas Howardas, kuris surinko 26 taškus, 1 atkovotą kamuolį ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Į turnyrinę lentelę nesidairantis Andrea Trinchieri apie sunkų tvarkaraštį: „Jis yra negailestingas“

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ pratęsė puikų startą Eurolygoje, kai namuose 78:63 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubą, kuris žaidė be traumuoto Roko Jokubaičio. Po šios pergalės žalgiriečiai bent jau laikinai tapo vienvaldžiais Eurolygos lyderiais, nors Andrea Trinchieri tikino, kad į turnyrinę lentelę nesidairo. Žalgiriečiai su didele energija pradėjo rungtynes ir taip pabėgo, kad svečiams tiesiog liko skėsčioti rankomis.

Pergalių fone spindintis Dovydas Giedraitis – apie ypatingą ryšį su treneriu ir išaugusį dėmesį

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją Eurolygoje namuose užtikrintai įveikdami Tel Avivo „Maccabi“ rezultatu 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17). Galingai pirmąjį kėlinį sužaidę kauniečiai pasiuntė varžovus iš Tel Avivo į nokdauną. „Maccabi“ bandė sugrįžti į rungtynes trečiajame kėlinyje, bet „Žalgirio“ krepšininkai atlaikė varžovų sukurtą spaudimą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje. Dar vienas puikias rungtynes sužaidė žalgirietis Dovydas Giedraitis.
75

ALBA puolimą surakinusi „Kibirkštis“ išsivežė pergalę iš Berlyno

Ketvirtadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro H grupės rungtynėse Vilniaus „Kibirkštis“ išvykoje 57:53 (13:4, 20:15, 14:11, 10:23) iškovojo svarbią pergalę prieš Berlyno ALBA (Vokietija). Pirmajame kėlinyje „Kibirkštis“ visiškai surakino varžovių puolimą. ALBA per pirmas 7 min. nepelnė nė taško ir atsiliko 13 taškų skirtumu.
Krepšinis Prieš 19 val.

Donatas Motiejūnas gerai išnaudojo žaidimo minutes, bet jo klubas nusileido Eurolygos debiutantams

Ketvirtadienio vakarą Monake įvyko vietos „AS Monaco“ (3/2) ir Eurolygos debiutantės Paryžiaus „Paris“ (2/3) ekipų dvikova, kurioje 80: 87 (22:25; 21:24; 21:14; 16:24) pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Monako ekipa. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 15 žaidimo minučių surinko 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau po sykį suklydo ir prasižengė.

Pergalių serija pratęsta: „Žalgiris“ namuose užtikrintai įveikė „Maccabi“

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ (4/1) namuose pratęsė pergalių seriją Eurolygoje, kai 78:63 (26:7; 18:17; 15:22; 19:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2/3) krepšininkus. Tai jau trečioji kauniečių pergalė Eurolygoje paeiliui. „Maccabi“ šįvakar vertėsi be traumuoto Roko Jokubaičio. Andrea Trinchieri auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje susikrovė 19 taškų pranašumą.

Plojimų jūroje „Žalgiris“ pagerbė legendinį trenerį Vladą Garastą

Šį sezoną 80 metų jubiliejų minintis Kauno „Žalgirio“ klubas per Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ pagerbė legendinį trenerį Vladą Garastą. Prieš rungtynes apie V. Garastą arenoje buvo parodytas specialiai apie trenerį sukurtas video, o didžiosios pertraukos metu įteiktas jubiliejinis „Žalgirio“ 80-mečiui skirtas garbės ženklelis. „Dėkoju“, – nedaugžodžiaudamas trumpai ir aiškiai sakė V. Garastas.

Teisėjai iš Lietuvos dirbs Europos lygos rungtynėse

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygos trečiajame ture bus sužaista net 16 rungtynių, iš kurių vienose dirbs ir teisėjų brigada iš Lietuvos. Manfredas Lukjančukas, Mangirdas Mirauskas, Vytenis Kazlauskas ir Mindaugas Jackus dirbs Londone, „Tottenham Hotspur“ ir Alkmaro AZ ekipų dvikovose. Beveik 63 tūkstančių sirgalių talpinančiame stadione rungtynės prasidės 22.00 valandą Lietuvos laiku.
Futbolas Prieš 20 val.

„Kauno Žalgirio“ ekipa iškovojo antrąją pergalę UEFA Futsal Čempionų lygoje

„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai žengė dar vieną tvirtą žingsnį link elitinio UEFA Futsal Čempionų lygos etapo. Katanijoje (Italija) vykstančiame pagrindiniame turnyre Dentinho vadovaujami kauniečiai rezultatu 7:0 (3:0) įveikė Liuksemburgo „FC Differdange 03“ komandą ir pasiekė antrą pergalę.
Futbolas Prieš 21 val.

Manto Šerniaus pasitikėjimą pajutęs Mihkelas Kirvesas: „Norėjau tęsti karjerą LKL“

Nors praėjo dar nedaug laiko, kuomet Mihkelas Kirvesas pakeitė ekipą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), jis jau pradėjo kurti savotišką Pelenės istoriją. 27 metų 200 cm ūgio estas dar prieš kelias savaites buvo neatradęs vietos Mažeikių „M Basket-Delamode“ rotacijoje, o jau pastarąjį savaitgalį pelnė 18 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir rinko 29 naudingumo balus prieš buvusią komandą, tik jau atstovaudamas Jonavos „CBet“. „Norėjau likti Lietuvoje.
Krepšinis Prieš 21 val.

Lietuvos automobilių sporto rinktinė startuoja tarptautinėse „FIA Motorsport Games“

Ispanijoje esančiame Valensijos mieste startavo tarptautinės automobilių sporto žaidynės – „FIA Motorsport Games“. Jose Lietuvą atstovaus ypatingai gausi mūsų šalies automobilių sporto atstovų delegacija.  „FIA Motorsport Games“ šiemet truks keturias dienas, per kurias autosporto atstovai varžysis 28 disciplinose ir tokiu būdu pildys atstovaujamos šalies balų kraitį.  Trečią kartą surengtose „FIA Motorsport Games“ žaidynės Lietuvą atstovaus 21 sportininkas.

Žiniasklaida: „Crvena Zvezda“ gretas gali papildyti NBA aukštaūgis

Serbų žiniasklaida skelbia, kad Belgrado „Crvena Zvezda“ komandos gretas gali papildyti krepšininkas iš NBA lygos. Serbų žiniasklaida praneša, kad Roko Giedraičio atstovaujama ekipa susidomėjo vidurio puolėju Bismacku Biyombo. Pasak pranešimų, „Crvena Zvezda“ jau pateikė savo pasiūlymą 32 metų 203 cm ūgio kongiečiui. B.Biyombo NBA lygoje žaidžia nuo 2011 metų, tačiau dabar vis dar yra be kontrakto.
Krepšinis Prieš 22 val.

Nyderlanduose – Lietuvos karatė kovotojų pergalės

Gausus būrys Lietuvos kiokušin karatė sportininkų dalyvavo Nyderlanduose vykusiame turnyre „Waterpoort Cup 2024“. Suaugusiųjų varžybose pirmąsias vietas užėmė Ieva Budytė ir Laurynas Vaičikauskas iš Klaipėdos „Shodan“ (treneris – Lukas Kubilius). L. Vaičikauskas svorio kategorijos iki 80 kg varžybose įveikė šeimininkų atstovą Egbertą Poolą ir šveicarą Juaną Carlosą Ciavolą.

Martynas Echodas – tarp geriausių Čempionų lygos savaitės žaidėjų

FIBA Čempionų lyga išrinko geriausią šios savaitės žaidėjų penketuką, o jame atsidūrė ir Manisos MNSB atstovaujantis Martynas Echodas. Lietuvis rungtynėse prieš Atėnų „Peristeri“ žaidė 28 minutes, pelnė 19 taškų (8/11 dvit. met., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė ir prarado kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 sykius prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.
Krepšinis 2024-10-24

Paskirtas naujas LTOK generalinis direktorius

Ketvirtadienį LTOK būstinėje vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu paskirtas naujasis LTOK generalinis direktorius Einius Petkus. Dukart olimpietis nuo 2017 m. vadovavo LTOK olimpinio sporto direkcijai, o prieš tai 5-erius metus buvo šios direkcijos direktoriaus pavaduotoju. Siūlymui paskirti naują generalinį direktorių VK nariai pritarė vienbalsiai, o posėdžio metu padėkota už ilgametį darbą šias pareigas 12 metų užėmusiam Valentinui Paketūrui.

Baudinių serijoje kritusi Lietuvos moterų rinktinė Baltijos taurėje žais dėl trečios vietos

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė ketvirtadienį pradėjo savo pasirodymą Latvijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre. Danielio Wimmerio auklėtinės pusfinalio rungtynėse 2:2 (0:0, 11 m.b. 1:3) baudinių serijoje pralaimėjo Estijai ir sekmadienį žais dėl trečios vietos turnyre. Antrųjų lietuvių rungtynių varžovės paaiškės vėliau vakare, kai kitame pusfinalyje santykius išsiaiškins Latvijos ir Farerų Salų komandos. Rungtynės dėl trečios vietos startuos sekmadienį 12 valandą.