Naujienos apie Lietuvos įžymybes

 

Šalies pramogų pasaulio naujienos ir užkulisiai vienoje vietoje. Interviu su žinomais žmonėmis ir jų asmeninis gyvenimas – pažintys, vestuvės ir skyrybos, dramos ir išpažintys.

Juozas Statkevičius piktinasi Palanga: kopose – žmonių išmatos, dėl jų skraido musės

Dizaineris Juozas Statkevičius ir toliau piktinasi tvarka Palangoje. Jau ne vienerius metus vyras skundžiasi dėl švaros, tvarkos, tualetų bei dušų pliažuose nebuvimo, tačiau panašu, kad metams bėgant nelabai kas pasikeitė... Juozas Statkevičius naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad ir šiemet Palangoje tos opios tos pačios problemos. „Ar jūs juokaujate, nei wc, nei dušų nėra, suoliukų nei vienu ne daugiau.

Nuomonės formuotoja Sima laimėjo prestižinį apdovanojimą: net nelabai tuo patikėjau

Praūžė kasmetinis „Kids' Choice Awards 2024“ apdovanojimų renginys, kuriame patys vaikai tampa žvaigždėmis ir renka savo mėgstamiausias įžymybes. Apdovanojimų metu Lietuvai atstovavusi turinio kūrėja Sima buvo paskelbta nugalėtoja ir įvertinta prestižiniu oranžiniu „Blimp“ (dirižabliu) nominacijoje „Mėgstamiausias Lietuvos kūrėjas“, todėl šis vakaras buvo stebuklingas ne tik mažiesiems žiūrovams, bet ir mūsų šalies atstovams.

Radžis sveikina mamą su jubiliejumi: tu mūsų gyvenimo briliantas

Atlikėjas Radžis Aleksandrovičius savo mamai Vidai skyrė jautrų sveikinimą. Širdį veriančiais žodžiais Radžis Aleksandrovičius pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Brangi mama, Gražiausių metų leiski palinkėti, Te niekados nebus rudens. Vasaros tebus džiaugsmu nusėtos, Ir laimė širdyje gyvens.

Justina Partikė pristatė savo draugą 30 žmonių: pirmasis kartas su baidarėm – užskaitytas

Nuomonės formuotoja, atlikėja Justina Partikė išbandė populiarią vandens pramogą. Ji kartu su 30 draugų bei mylimuoju Vygandu plaukė baidarėmis. Savo įspūdžiais Justina Partikė pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Pirmasis kartas su baidarėm man – užskaitytas. 30 žmonių… Belekaip patiko!“ – rašė ji. Dar gegužės mėnesio pabaigoje J. Partikė naujienų portalui tv3.lt patvirtino sklandžiusias kalbas apie naujus santykius.  „Iš tikrųjų nemoku aš būti viena.

„Michelin“ žvaigždutę pelnęs šefas Andrius Kubilius: kai pavargsiu nuo šio restorano, atidarysiu „nepadoraus“ maisto kioską

Praradimai gali atverti kelius į sėkmę, apie kurią net nesvajojome. Taip nutiko ir neseniai „Michelin“ žvaigždutę pelniusio restorano „Nineteen18“ šefui Andriui Kubiliui. Nepasisekus karjerai reklamos srityje, jis išbandė save virtuvėje ir šovė į aukštumas. Naujausioje Aurimo Kamantausko tinklalaidės „Kamantinėjimai“ laidoje pasaulinį pripažinimą pelnęs šefas pasakoja apie savo kelią sėkmės link ir ateities svajones.

Ištvanas Kvikas prabilo apie skaudų išgyvenimą mokykloje: liepdavo rašyti žodį „muilas“

Žinomas Lietuvos romas, ansamblio „Sare Roma“ vadovas Ištvanas Kvik daug metų dirba su socialiniais projektais, skatinančiais romų integraciją į visuomenę. Vyras sako, kad darbas keičiant visuomenės nuostatas sunkus ir rezultatai nėra pasiekiami greitai. Tačiau jis neslepia pastebintis daug teigiamų pokyčių. Plačiau apie tai vyras sutiko pasidalinti su mūsų skaitytojais.

Inga Stumbrienė – rožių jūroje: su vyru Aivaru švenčia vestuvių metines

Verslininkė Inga Stumbrienė mini ypatingą progą. Ji su vyru Aivaru jau 20 metų kaip susituokę. Šia proga Inga Stumbrienė socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su milžiniška rožių puokšte. „Labas rytas 20-osios vestuvių metinės prasideda“, – rašė ji. Šiuo įrašu Inga sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt. Po nuotrauka pasipylė komentarai – žmonės sveikino ir linkėjo gražiausių dalykų.

Nauja pora: Ieva Juozapaitytė ir Dainotas Varnas nebeslepia jausmų

Jau kurį laiką pramogų pasaulyje sklinda kalbos apie muzikantų, operos solistų Ievos Barboros Juozapaitytės ir Dainoto Varno ryšį.  Nors pora apie asmeninį gyvenimą nėra linkusi atvirauti ir anksčiau vienas kitą vadindavo gerais bičiuliais, pasitvirtino gandai, kad juodu sieja romantiškas ryšys. „Nėra jokios paslapties. Aišku, kad mes pora“, – portalui Delfi tvirtino pats D. Varnas.

Buvęs Monikos Katunskytės vyras atsakė į mestus kaltinimus: „Tegu ji šmeižia, aš tik laimės linkiu“

Trečiadienį pasirodžius žiniai apie atlikėjos Monikos Katunskytės sulaužytą pažadą tęsti mirusios mamos Vitalijos Katunskytės tradiciją koncertuoti Palangos kavinėje „Jūros akis“, kilo nemenkas skandalas. Pasirodžius informacijai, kad M. Katunskytė už savo koncertus kavinėje negavo tinkamo atlygio, savo atsaką pateikė ir „Jūros akis“ administratorius Kęstutis Blažys.

Viktorija Siegel lepinasi prabangiomis dovanomis: įsigijo rankinę, kurios vertė atima žadą

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel pasilepino save prabangia dovana – įsigijo „Hermes“ rankinę. „Kaip gera kartais taip moteriškai pačiai save palepinti!“ – rašė Viktorija Siegel. Viktorija socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame išpakuoja prabangią rankinę. Anot Madisonavenuecouture.com, tokios rankinės Europoje kainuoja nuo 8650 iki 10 300 eurų. Kaip rašo Vogue.co.uk, „Hermès“ rankinės yra gamintos su meile.

Monika Katunskytė sulaužė pažadą mamai Vitalijai: „Jūros akis“ kavinėje Palangoje neatlieka jos dainų

Atlikėja Monika Katunskytė sulaužė duotą pažadą tęsti mirusios mamos Vitalijos Katunskytės tradiciją koncertuoti Palangos kavinėje „Jūros akis“. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino „Jūros akis“ administratorius Kęstutis Blažys. „Taip, ji nebekoncertuoja“, – sakė jis tv3.lt. Kęstutis Blažys teigė, kad ji pasirodo kitose Palangos vietose, taip pat – Šventojoje, Drevernoje. Be to, patikino, kad tarp jų nebuvo jokių pykčių.

Oksanos Pikul meilė Vaidas jos sūnui įteikė milžinišką dovaną: vos tilpo į automobilį

Vizažistės, verslininkės Oksanos Pikul (40 m.) sūnus Dominykas atšventė 9-ąjį gimtadienį. Šia proga iš mylimojo Vaido Akramavičiaus jis sulaukė ypatingos dovanos. Oksanos Pikul sūnų Vaidas Akramavičius nustebino neeiline dovana. Jis padovanojo milžinišką pliušinį meškiną, kuris net netilpo į automobilio bagažinę. Nuotaikingu įrašu, kuriame matoma, kaip su partneriu Vaidu Akramavičiumi bando žaislą sudėti į bagažinę, moteris pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Eimantas Stanionis susituokė su mylimąja Emilija

Kovotojas Eimantas Stanionis susituokė su širdies drauge Emilija Stanislovaityte.  Jaunavedžiai pozuoja ant žurnalo „Žmonės“ viršelio, kuriuo pasidalinta „Kitokių pasikalbėjimų“ feisbuko paskyroje.  „Vedžiau Emiliją, nes ji yra mano ramybės garantas“, – rašoma ant viršelio.  Nuotraukoje pora matyti su šventiniais drabužiais. Kovotojo mylimoji Emilija vilki vestuvinę suknelę, o Eimantas pasipuošęs juodu kostiumu.  E. Stanislovaitytės rankose matyti ir nuotakos puokštė.

TV3 televizijos eteryje nebelieka laidos „Prieš srovę“

TV3 televizijos eteryje nebelieka publicistinės laidos „Prieš srovę“. Apie tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino šios laidos vedėja ir prodiuserė Audrė Kudabienė (54 m.). „Jei jau išgirdote tokią naujieną, tai, kaip sakoma, dūmų be ugnies nebūna. Prieš naująjį televizijos sezoną priėmėme sprendimą, kad keičiame savo gyvenimą iš esmės ir kad laidos nebebus.

„Midsummer Vilnius“ antrasis vakaras: klausytojus užbūrė poetiškoji Gabrielė Vilkickytė

Festivalis „Midsummer Vilnius“ įsibėgėjo. Liepos 16-osios vakarą į sceną žengė poetiškoji Gabrielė Vilkickytė. Širdimi dainuojanti, betarpišką tikrumą scenoje transliuojanti dainų autorė savo sielos rūmuose talpina daugybę skirtingų kambarių. Nuo lyriškojo, kuriame aidi Vytauto Kernagio obertonai, iki gangsteriškojo, prikaustančio auditoriją aistringu žemu registru.

Audra smogė į Molėtų rajoną – plėšė scenos stogą, gėlių vazonus: jautėmės lyg košmare

Audra ir toliau šiurpinančiai stebina Lietuvos gyventojus. Šįkart gamta sutrukdė grupės „Electric ladies“ koncertą Molėtų rajone. „Per kelias sekundės pradėjo viskas skrieti pro mus, garso palapinė, svečių palapinę plėšė, viskas buvo kaip kažkokiame košmare ir net sunku buvo suprasti, kas iš tiesų čia vyksta“, – dalijosi narė Justė Komskytė. Grupės „Electric ladies“ narė Justė Komskytė sutiko pasidalinti audros įspūdžiais su naujienų portalu tv3.lt.

Viktorija Mauručaitė prabilo apie mylimąjį Artūrą: visur dūmai rūksta, ne išimtis ir mes

Dainininkė, buvusi grupės „Dinamika“ narė Viktorija Mauručaitė su mylimuoju Artūru Butkevičium švenčia ypatingą sukaktį. Įrašu apie sukaktį Viktorija Mauručaitė pasidalijo „Facebook“. Juo sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Aš su tavim, tu su manim.

Tarp SEL gerbėjų – ir nauja mylimoji Žaneta: „Kiekvieną dieną myliu tave vis labiau“

Atlikėjas Egidijus Dragūnas-SEL puoselėja šiltus jausmus gražuolei Žanetai Vitkauskaitei. Liepos 13 dieną, Klaipėdos vasaros estradoje iškilo įspūdingo dydžio scena, iš kurios „SEL“ dovanojo savo dainas. Susirinko daug klausytojų, tarp kurių – ir Egidijaus Dragūno mylimoji Žaneta Vitkauskaitė. Ji socialiniuose tinkluose skyrė jam meilės kupinus žodžius: „Kiekvieną dieną myliu tave vis labiau“, – rašė ji. Žanetos „Instagram“ profilyje gausu akimirkų su Egidijumi.

Plinta šiurpi žinia apie Edgaro Lubio mirtį: „Aš gyvas ir sveikas“

Dainininkas ir dainų autorius Edgaras Lubys (40 m.) paneigė gandus apie savo mirtį. Žinomas vyras buvo priverstas to imtis, nes socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti melagiena apie jo netektį.  Įraše buvo skelbiama: „Atsisveikiname su Edgaru Lubiu. Visa Lietuva gedi.“ Liepos 16-ąją E. Lubys savo asmeninėje paskyroje pasidalijo melagienos pavyzdžiu ir kreipėsi į bičiulius. „Mieli draugai, aš gyvas ir sveikas. Ignoruokite šią informaciją“, – rašė dainininkas.

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevič pakrikštijo dukrą Elarą: iškėlė šventę ant ežero kranto

Asmeninė sporto trenerė ir buvęs olimpietis, imtynininkas Aleksandras Kazakevič liepos mėnesį pakrikštijo dukrelę Elarą. Kelis mėnesius šventę organizavusiems sutuoktiniams šis procesas buvo malonus – pora savo vaizduotėje jau seniai žinojo, kaip atrodys judviejų atžalos krikštynos.  Naujienų portalui tv3.lt Greta atskleidė, kad dukros Elaros krikštas vyko Vilniaus Šv. Juozapo bažnyčioje pas kunigą Ričardą Doveiką – ten pat, kur anksčiau krikštijo ir sūnų Eldarą.

Oksana Pikul sūnui surengė nepamirštamą gimtadienį: „Jis sparčiai eina į priekį“

Visai neseniai vizažistė, atlikėja ir verslininkė Oksana Pikul (40 m.) sūnui Dominykui surengė įspūdingą gimtadienio šventę. Šiemet berniukui sukako 9-eri.  Vaizdo žaidimų tematika surengtoje gimtadienio šventėje susirinkę vaikai mėgavosi įspūdingomis dekoracijomis, buvo pakabinta pinjata, šventėje buvo galima išvysti ir robotą.  Šventės kadrais verslininkė pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

Milijonieriui Rimandui Stoniui – įspūdinga Viktorijos Siegel dovana: surado unikalų sprendimą

Verslininkė, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel socialiniuose tinkluose nevengia dalintis savo draugyste su milijonierių Rasos ir Rimando Stonių šeima. Neseniai gimtadienį minėjusiam vyrui Viktorija padovanojo įspūdingą dovaną.  Liepos 10-ąją R. Stonys minėjo 71-ąjį gimtadienį.  Ilgai svarstė, ką padovanoti  Socialiniame tinkle „Instagram“ V. Siegel su sekėjais pasidalijo, jog ilgai galvojo, ką padovanoti bičiuliui.

„Jaunas kaip Vilnius“ šventėje balsus suvienys žinomi atlikėjai

Liepos 25-ąją „Jaunas kaip Vilnius“ koncerto žiūrovai turės ypatingą progą išvysti neįprastų lietuvių atlikėjų duetų. Vienas jų – Vaidotas Valiukevičius ir Nombeko Augustė žada nuostabią patirtį žiūrovams naujai atliekant gerai žinomą kūrinį. Tiesa, „The Roop“ vokalistas prieš tai pristatys dainą „On Fire“, pirmą kartą nuskambėsiančią kartu su LNOBT orkestru.

Prezidento inauguracijoje sužibėjo miestų merai: atvyko su antromis pusėmis

Liepos 12-ąją Vilniuje įvyko perrinkto prezidento Gitano Nausėdos (60 m.) inauguracija. Šventės proga Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme surengtas šventinis pokylis, kurio nepraleido ir miestų merai su antrosiomis pusėmis. Vakaro priėmime apsilankė apie 2000 svečių.  Tarp jų – Seimo frakcijų vadovai, vyriausybės nariai, Lietuvoje reziduojantys ambasadoriai, kultūros ir verslo atstovai, G. Nausėdos komanda.

Aistės Stonytės „Mamutų medžioklė“ pristatyta garsiame kino festivalyje Europoje

Režisierės Aistės Stonytės dokumentinis filmas „Mamutų medžioklė“, neseniai pelnęs „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą, kaip geriausias metų dokumentinis filmas, renka žiūrovų simpatijas ir kitose pasaulio šalyse.

Susižadėjo Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas: ant kelio priklaupė Čikagoje

Susižadėjo Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas ir jo mylimoji Oksana Narbutienė. Romantiška akimirka įvyko Čikagoje. Žinia apie naująjį statusą Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Jaučiamės laimingi, galėdami būti kartu!“ – rašė jis. Kartu su šiais mielais žodžiais Ramūnas ir Oksana pasidalijo ir nuotraukomis iš romantiškos akimirkos. Kaip galime matyti iš jų, Ramūnas pasipiršo Willis bokšto terasoje stiklinėmis grindimis.

Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė pravėrė namų duris: dėmesys – į detales

Įsirenginėdami naujus namus, aktorius, humoristas Mantas Stonkus su sužadėtine, aktore Gelmine Glemžaite prioritetą teikė kokybei, ilgaamžiškumui, naujausioms technologijoms ir minimalistiniam dizainui. Ne išimtis – ir vonios kambarys: asmeniniame ir svečių kambariuose įrengti ypatingi WC puodai, kurių neišvysi kiekvienuose namuose.  „Žmogus laimingas turėdamas stogą virš galvos. Tai yra svarbiausia, o visa kita – pagal galimybes.

Ugnė Siparė pademonstravo išvaizdos pokyčius: taip dar niekada neatrodė

Žurnalistė, televizijos laidų vedėja Ugnė Siparė (34 m.) vasaros viduryje nusprendė norinti pokyčių – moteris nusirėžė savo ilgus plaukus. Išvaizdos pokyčius U. Siparė paviešino socialiniame tinkle „Instagram“, įrašu sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  Būriui sekėjų moteris parodė, jog tapo trumpaplauke – dabar jos šviesūs plaukai nesiekia pečių.

Mirė vos 10-ies sulaukusi „TikTok“ žvaigždė Bella Brave: mamos žodžiai drasko širdį

Mirė „TikTok“ žvaigždė Bella Brave Thomson, sulaukusi vos 10-ies. Socialiniame tinkle populiari mergaitė turėjo daugybę sveikatos sutrikimų.  Apie „TikTok“ žvaigždės mirtį pranešė 10-metės mama Kyla Thomson, paviešindama širdį veriančią žinutę. „Mūsų drąsioji mergaitė paliko žemę 2024 m. liepos 14 d. 16.19 val. vakaro“, – parašė ji prie vaizdo įrašo, kuriame Bella šoka pagal dainą „Never Enough“ iš filmo „Didysis šoumenas“, vilkėdama plazdančią puošnią suknelę.

Monika Rachinštein – apie skyrybas ir ateitį Dubajuje: „Gali būti, kad pakeisiu religiją“

Tinklalaidės „Duok aštriau“ svečiuose – viena žymiausių Lietuvos marketingo specialisčių Monika Sesickaitė-Rachinštein. Su populiariausiais šalies nuomonės formuotojais dirbanti instagramo guru sako – arba ją myli, arba nekenčia, rašoma pranešime žiniasklaidai. Kaip išpopuliarėti instagrame Su tinklalaidės vedėju Donatu Karkliumi garsi moteris kalbėjosi apie tai, kaip išsiskyrė su buvusiu vyru Eriku Rachinšteinu ir kas ją siela su Egidijumi Dragūnu.

Danas Pankevičius neišsigando kelionėje į galvą nutaikyto automato: „Aš esu visiškai šalto proto“

Internete vis populiarėjančioje tinklalaidėje „Radijo ranča“ svečiavosi ką tik visas pasaulio valstybes apkeliavęs lietuvis Danas Pankevičius. Radijo, televizijos ir renginių vedėjų Sauliaus Žvirgždo, Mindaugo Stasiulio ir Ginto Vaičikausko kuriamoje tinklalaidėje visas 195 valstybes aplankęs keliautojas atskleidė mažai kam žinomą istoriją, apie vienoje šalyje įvykusį ginkluotą užpuolimą.

Tadas Juodsnukis pristato naujo skambesio dainą „Ošia miškai“: viena detalė liks paslaptyje

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man visuomet labai patiko, juos praskiedžiant šiuolaikiniais garsais. Tai toks kokteilis, kurį labai norėjau išbandyti, tačiau pirmiausiai reikėjo išmokti, kaip jame „būti“, kaip kurti tokią muziką“, – sako Lietuvos publikai puikiai žinomas atlikėjas Tadas Juodsnukis, šiandien pristatantis dainą „Ošia miškai“ ir jos vaizdo klipą.

Restorano Palangoje atidaryme apsilankę įžymybės pribloškė atvirumu – namuose gamina retai

Palangoje iškilmingai duris atvėrė naujas restoranas „Karlas Grill House“, svečius išskirtiniais patiekalais, kurių garsiausi yra gaminami iš žvėrienos, vaišinsiantis ištisus metus.    „Karlas jeigu gamina, tai gamina iš visos širdies, jeigu marinuoja – tai tik išskirtinai“, – apie iki šiol visoje Lietuvoje kokybišku maistu garsėjusio vagonėlio savininką, nusprendusį atidaryti pirmąjį restoraną, kalba jį pasveikinti atėję bičiuliai.

Viktorija Siegel paatviravo apie draugystę su Rasa Stoniene ir jos šeima: išreiškė padėką

Prieš keletą metų nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel tapo milijonierių Rimando ir Rasos Stonių dukrelės Felicijos krikšto mama. Užsimezgusią draugystę su šeima moteris puoselėja iki šiol, ir net vadina jais neatsiejama savo šeimos dalimi. Socialiniuose tinkluose V. Siegel pasidalijo atviru ir jautriu įrašu, kuriame papasakojo apie savo ryšį su Stonių šeima. „Visuomet mano gyvenime man šeima buvo ir yra prioritetas, nes nuoširdžiai manau, kad nėra nieko svarbiau už tai.

Vaida Poderytė-Bernatavičė apie grožio ritualus: „Graži šypsena veidą puošia daug labiau nei injekcijos“

Žinomos odontologės Rūta Abloževičienė ir Aistė Jokubaitienė neseniai pristatė prasmingą projektą „Kalbančios šypsenos“, kuriuo siekia atskleisti gražios šypsenos reikšmę kasdieniniame gyvenime. Šio projekto dalimi tapo tokie žinomi Lietuvos veidai, kaip aktorius Gytis Ivanauskas, TV laidų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė, virtuvės šefė Ilona Juciūtė bei kiti.

Bastilijos diena Vilniuje: į šventę atvyko žinomi šalies verslininkai ir visuomenės veikėjai

Prancūzijos-Lietuvos prekybos rūmai tradiciškai subūrė garbingus svečius Vilniuje paminėti Prancūzijos nacionalinę šventę – Bastilijos dieną, kuri simbolizuoja laisvės, vienybės ir demokratijos vertybes, svarbias ir Lietuvai. Šventiškai nusiteikę kultūros, verslo ir visuomenės atstovai sekmadienį turėjo progą pasimėgauti tikra prancūziška atmosfera. Liepos 14-osios popietę Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrusiame „Mabre Residence Hotel“ nestigo šventinės nuotaikos.

Paviešinta, kaip per inauguracijos pokylį atrodė Nausėdos

Praėjus keletui dienų po prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos, paviešintos šventinio pokylio akimirkos. Jis surengtas prezidentūros rūmų vidiname kieme. Prezidento Gitano Nausėdos šventiniame pokylyje svečiai atvyko dailiai pasipuošę. Savo įvaizdžiu nustebino ir prezidentas su pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Jiedu spindėjo elegancija. Pirmoji ponia puošėsi žydros spalvos lengvai krintančiu kostiumėliu – palaidinė buvo ilgomis rankovėmis, o sijonas beveik siekė žemę.

Vestuvių organizatorius Liutauras Galinis įvardijo jaunavedžių klaidas ir atskleidė, kiek lietuviai išleidžia šventėms

Jau įpusėjusi vasara – tikras vestuvių ir kitų asmeninių švenčių bumas ir darbymetis organizatoriams. Vienas garsiausių Lietuvos asmeninių švenčių  ir renginių organizatorius Liutauras Galinis neslepia, kad pastaruoju metu švenčių maratonas nesibaigia ir pasakoja apie daugybę įspūdžių palikusias vestuves.  Papulti į L. Galinio klientų sąrašą geidžia daugelis jaunavedžių.

Ąžuolas Žvagulis pasipiktino: nėra kam dirbti, nes labiau apsimoka gauti pašalpą

Pastaruoju metu Lietuvoje nemažai kalbama apie kylančias kainas ir papildomus mokesčius. Infliacijos šuolis smarkiai pakeitė produktų kainas, ką pastebi ir prekybininkai bei verslininkai, tarp jų ir Ąžuolas Žvagulis. Visai neseniai „Luminor“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas paviešino lentelę, kurioje matyti, kad rūkantiems ar geriantiems alkoholinius gėrimus infliacija smogė mažiau nei tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir perka, pavyzdžiui, ekologiškus vaisius.

Jubiliejiniame „Kūrybos podiume“ sužibėjo ir Kristinos Rimienės dukra Marija Rimaitė

Liepos 12-osios vakarą Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode Kaune įvyko jubiliejinis – jau dešimtasis „Kūrybos podiumas“. Jame pristatytos devynios išskirtinės Lietuvos kūrėjų darbų kolekcijos, rašoma pranešime žiniasklaidai. Renginys sulaukė ir žinomų žmonių dėmesio – jame apsilankė TV3 televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristė Kristina Rimienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, dainininkė Giulija su dukra Monika, šokėjas Saulius Skambinas ir kt.

Į Nausėdos pokylį atvykusiai Pinskuvienei – komplimentų jūra

Liepos 12-ąją Vilniuje įvyko perrinkto prezidento Gitano Nausėdos (60 m.) inauguracija. Šventės proga Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme surengtas šventinis pokylis. Tarp beveik 2000 išrinktųjų – ir Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė (49 m.).  Į inauguracijos puotą politikė atvyko su vyru, Seimo nariu Jonu Pinskumi (64 m.). Pora laikėsi kvietime nurodyto aprangos kodo „smokingas“. Ž. Pinskuvienė vilkėjo ilgą suknelę, kuri išryškino moters liemenį.

Indrė Burlinskaitė ir Robertas Kalinkinas atskleidė kaip pailsi nuo kasdienio sekėjų dėmesio

Liepos 12-osios vakarą kviestiniai svečiai ir būrys garsenybių susirinko į vakarėlį Birštono kurorte – čia pačioje miesto širdyje duris atvėrė naujas boutique  stiliaus viešbutis „Harmony Birštonas“, kuris pakvietė mėgautis gurmaniškomis patirtimis ir šiltu vasaros vakaru.

Sandra Žutautienė prakalbo apie darbą ir gyvenimą su Viktoru Vaikšnoru: „Kartais pastatau ragus“

Verslininkė, atlikėja Sandra Žutautienė šią vasarą neturi suplanavusi nė vienos laisvos savaitės – kartu su scenos ir gyvenimo partneriu Viktoru Vaikšnoru nuolat važinėja iš vieno koncerto į kitą, o kur dar bendras judviejų darbas restorane ir naktiniame klube „Skalvija“. Tačiau jai tai nėra problema – moteris džiaugiasi atradusi save mylimose veiklose.  Naujienų portalui tv3.lt Sandra papasakojo, kokiomis nuotaikomis gyvena šią vasarą.

Lietuvio rekordas – jis aplankė visas pasaulio šalis: papasakojo, kuo teko sirgti

Lietuvis Danas Pankevičius pasiekė neįtikėtiną rekordą – per 25 metus aplankė visas pasaulio šalis ir tapo pirmuoju tautiečiu, kuris pabuvojo kiekvienoje valstybėje. Kelionės, prasidėjusios nuo pirmosios išvykos į Aziją, virto nuolatiniu gyvenimo būdu, per kurį Danui teko net 10 kartų keisti pasą dėl perpildytų antspaudų. Su TV3 žurnalistais susitikęs rekordininkas pasidalijo savo įspūdingomis patirtimis – 4 kartus Afrikoje persirgta maliarija ir pavojingu Čikungunijos virusu.

Sergejus Maslobojevas baigė universitetą: ne vienas sakė, kad iš manęs nieko neišeis

Lietuvos boksininkas, kikboksininkas ir mišrių kovos menų kovotojas Sergejus Maslobojevas (36 m.) metė sau iššūkį ir nėrė gilinti sporto žinių į universitetą. Apsigynęs bakalauro laipsnį, jis džiaugiasi, kad po kelių nesėkmingų bandymų studijuoti nepasidavė ir ryžtingai atsiėmė diplomą. Sergejus Maslobojevas Vytauto Didžiojo universitete baigė sporto sveikatingumo bakalauro studijas. „Buvo dalykų, kurie neaktualūs, būkim atviri.

Mantas Bertulis ir Ugnė Zavistauskaitė prieš Nausėdos puotą apdovanojo vienas kitą bučiniu

Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja pora. Laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ autorius Mantas Bertulis ir aktorė, TV3 televizijos projekto „Salsamanai“ dalyvė Ugnė Zavistauskaitė nebeslepia jausmų. Pora kartu atvyko į prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos proga surengtą pokylį. Mantas vilkėjo juodą smokingą, o Ugnė – vakarinę suknelę, kuri išryškino moters kojas ir krūtinę. Įsimylėjeliai į priėmimą atvyko vieni pirmųjų.

Prezidentūroje – Gitano Nausėdos inauguracijos pokylis: atvyko ir Valdas Adamkus

Liepos 12-ąją Vilniuje įvyko perrinkto prezidento Gitano Nausėdos (60 m.) inauguracija. Šventės proga Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų vidiniame kieme surengtas šventinis pokylis. Vakaro priėmime laukiama apie 2000 svečių.  Tarp jų – Seimo frakcijų vadovai, vyriausybės nariai, Lietuvoje reziduojantys ambasadoriai, kultūros ir verslo atstovai, G. Nausėdos komanda.

TV3 sporto žinių vedėjas Saulius Nalivaika su žmona Asta mini ypatingą progą

TV3 sporto žinių vedėjas Saulius Nalivaika ir jo žmona Asta Žukaitė švenčia ypatingą progą – jiedu jau 11 metų santuokoje. Asta Žukaitė pasveikino vyrą Saulių Nalivaiką su santuokos metinėmis socialiniame tinkle „Instagram“. „Praėjo 11 metų, visa amžinybė prieš akis! Už mus!“ – rašė ji. Moteris taip pat pasidalijo jųdviejų vestuviniais kadrais iš asmeninio archyvo. Primename, kad neseniai pora tapo tėvais. Nalivaikų pirmagimė pasaulį išvydo vasario 22-ąją.

Mirė žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis

Mirė žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis. Jis pralaimėjo kovą su sunkia liga. Apie Sania Kerbelis mirtį pranešta Izraelis Lietuvoje „Facebook“ puslapyje. „Liūdime kartu su Šiaulių žydų bendruomene, netekusia savo vadovo. Pralaimėjęs kovą su sunkia liga, mirė Sania Kerbelis. Reiškiame gilią užuojautą sūnums Simui ir Dovydui, visai bendruomenei, draugams ir artimiesiems.

Algirdas Radzevičius skyrė savo ir Milisandros sūnui Rokui jautrius žodžius: mes visada būsime šalia

Grupės „Patruliai“ narys, atlikėjas Algirdas Radzevičius sveikina savo ir Milisandros sūnų Roką su gimtadieniu. Sveikinimu Algirdas Radzevičius pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Įrašu sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt. „16!!! Kiekviena diena su tavimi – didis nuotykis ir džiaugsmas... Esi geriausia, kas mums nutiko, sūnau...! Mylim visa širdimi... Smagios kelionės tau „suaugusio“ pasaulio link ! O mes visada būsime šalia...“ – rašė A. Radzevičius.
Į viršų