Gero vakaro šou

 

Nestokojant puikaus humoro čia kalbinami žymūs Lietuvos žmonės, netikėtais kampais atskleidžiant jų portretus, skamba gyvo garso pasirodymai, apžvelgiamos šalies aktualijos ir svarbų vaidmenį atlieka mažieji herojai – talentingi vaikai.

Nijolė Pareigytė papasakojo, kas paskutiniame „69 danguje“ koncerte buvo blogiausia

Neseniai pranešusi, kad palieka žymiąją popmuzikos grupę „69 danguje“, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė prasitarė apie paskutinio areninio jų koncerto užkulisius. Taip pat TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ ji papasakojo apie romantiškiausią televizinį vasaros projektą „Ūkininkai ieško meilės“.  Balandžio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje „69 danguje“ surengė atominį koncertą „Velniškai greitai – 20 metų“, kuriuo įprasmino visą savo karjerą.

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė ruošiasi vestuvėms: apie datą prasitarė Dijora

Netikėtai paaiškėjo prieš 4 metus tėvais tapusių Justino Jankevičiaus ir Gretos Mikalauskytės vestuvių šventės planai. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė renginių vedėjų duetas „Vedėjai už pigiau“ – Vytautas Mikaitis ir Karolis Tiškevičius, o Dijora Petrikonytė kolegai pasiūlė jų paslaugas.  Laidoje renginių vedėjų duetas pasakojo, kad vesti renginius jie pradėjo dar gerokai iki televizijos. Viskas prasidėjo nuo noro ironiškai pažvelgti į tam tikrus dalykus.

Kelialapį į Olimpiadą iškovojusi Vanagaitė atskleidė, kiek kainuoja jos žirgas: „Tai yra fantastiškai brangu“

Šių metų Paryžiaus vasaros olimpinėse žaidynėse sulaikę kvapą stebėsime Lietuvos dailiojo jojimo atstovės Justinos Vanagaitės ir jos žirgo Nabab pasirodymą. O visais šio intriguojančio sporto užkulisiais, neįtikėtinais faktais apie žirgus ir kokį slaptą vardą yra davusi savajam, Justina papasakojo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.  Kaip laidoje pasakojo Justina, išvertus iš indų kalbos žirgo Nabab vardas reiškia „karalius“. Vis dėlto raitelė dažniau savąjį žirgą mielai vadina Kebabu.

Išskirtiniai archyviniais laidos „Nomeda“ kadrais: studijoje striptizas ir pirmas pasimatymas

Šią savaitę TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ lankėsi televizijos legenda, keramikė Nomeda Marčėnaitė. Laidų vedėja prisiminė laidos „Nomeda“ laikus, o „Gero vakaro šou“ kūrėjai net atkapstė archyvinius laidos kadrus, kuriais pasidalino ir su TV3 žiūrovais.  Nemiegojo savaitę Pašnekovė prisiminė, kad po pokalbio savo laidoje, vieną žinomą šių dienų dailininkę privertė gluosto nesudėti net savaitę.

Radzevičius netyčia įsigijo augintinį, kurio neplanavo: akvariume dingo visos mažos žuvytės

Žurnalistas, keliautojas, o dabar jau ir ūkininkas Vytaras Radzevičius savo gyvenimo nuotykiais itin mėgsta dalintis su visa Lietuva. Pasidalijo ir tuo, jog visą gyvenimą gyvenęs mieste, vyras netikėtai išsikėlė į kaimą ir tapo tikru fermeriu. Šią savaitę Vytaras apsilankė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, kur atskleidė, kad miesto tvaiko visai nepasiilgsta bei papasakojo apie netikėtai įsigytą augintinį.

Rokas Bernatonis užsienyje siekė teisingumo, tačiau tokių pasėkmių nesitikėjo: „Jie man netgi pradėjo grasinti!“

Iliuzionistas Rokas Bernatonis atskleidė, kodėl bijo rodytis tam tikrose šalyse. Vyras yra demaskavęs ne vieną turistus apšvarinantį sukčių. R. Bernatonis atviravo, kad įsibaiminę ilgapirščiai jam yra net grasinę. Išsamios iliuzionisto istorijos – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Rokas jau kurį laiką garsėja ne tik savo įspūdingais magijos triukais, bet ir veikla, kuri jį išgarsino visame pasaulyje. Iliuzionistas ėmė gaudyti tūkstančius žmonių apgavusius sukčius.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertą nutraukė pasienietė: „Užėjo už scenos ir ištraukė laidą iš generatoriaus“

Garsi popmuzikos grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ne tik prakalbo apie pagundą groti tik dėl pinigų, bet ir atskleidė, kaip grupė atrodė prieš bene 20 metų. Įdomiausias istorijas išgirskite TV3 laidoje „Gero vakaro šou“. Studijoje grupės nariai buvo pakviesti prisiminti karjeros pradžią. Anot jų, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ susikūrė dar 2006 m. rudenį.  Grupė skambėjo visai kitaip  „Grupė labai keitėsi.

Nijolė Pareigytė prisiminė pirmąjį Bunkės mergvakarį: „Pusplikės lakstėm po Kauno senamiestį“

Vienos žinomiausių ir jau dvidešimtmetį Lietuvos padangėse gyvuojančios „69 Danguje“ grupės narės šią savaitę svečiavosi laidoje „Gero vakaro šou“. Grupės atlikėjos, kartu su prodiuseriu Egmontu Bžesku, pasidalijo ekstremaliais nutikimais prieš koncertus ir jų metu, bei atskleidė, kaip siautėjo per Natalijos Bunkės mergvakarį.  Pusplikės po Kauną Grupės narės prisiminė, kaip susiformafo galutinis grupės sąstatas.

Garsusis kunigas Vaišvilas kreipėsi į vyresnes nei 30: jeigu esate vienišos, su jumis kažkas negerai

Šį trečiadienį laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė įžymusis Druskininkų klebonas Vaidas Vaišvilas. Kunigas ne tik pasidalino kurioziškomis istorijomis iš parapijos gyvenimo, bet ir atvirai pasakė, ką galvoja apie moteris, kurios žavisi išvaizdžiais kunigais.   Laidos vedėjams kunigo paklausus, kokias Velykų tradicijas jis pamena iš vaikystės, V. Vaišvilas prisiminė, kaip margindavo kiaušinius.

Valinskas atskleidė, kad surengs išleistuves Gražuliui: „Petras yra meteoras, kuris sudega atmosferoj“

Šįkart „Gero vakaro šou“ studijoje – charizmatiškasis Arūnas Valinskas. Jis ne tik atskleis, ką balandžio 1-ąją išvysime „Auksinių svogūnų“ scenoje, bet ir pasidalins kurioziškų situacijų, įvykusių ceremonijos užkulisiuose, prisiminimais. Valinskas žadėjo, kad ceremonijos metu bus aptarti visi ryškiausi pastarojo meto įvykiai ir skandalai, o pagrindiniai jų dalyviai pasirodys ant scenos.

Apie asmeninį gyvenimą retai kalbanti GJan prisiminė vaikystę: „Išėjau iš namų“

Muzikinei kovai su Justinu Jaručiu besiruošianti Greta Jančytė-GJan papasakojo apie savo vaikystę ir mokykloje vykusias kovas. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėja atviravo apie jaunystėje priimtus drąsius sprendimus. Žymi moteris atskleidė, kad yra pakeitusi mažiausiai 5 mokyklas, o kiekvienoje jų vis pasitaikydavo nemalonių incidentų. Pasak Gretos, ji ne savo noru būdavo įveliama į konfliktus.

„Hiperbolės“ lyderis Viktoras Prapras atskleidė, kodėl pabėgo jo pirmoji žmona: „Kam dabar tai slėpti“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ – ypatingas pokalbis su grupės „Hiperbolė“ lyderiu Viktoru Prapru. Vyras prabilo apie užplūdusį moterų dėmesį ir, kad tai stipriai paveikė pirmąją jo santuoką. Grupės „Hiperbolė“ narys Viktoras Prapras laidoje „Gero vakaro šou“ atskleidžia ypatingus grupės užkulisius – nors per savaitgalį turėdavo net ir po 6 ar 7 koncertus, atėjus pirmadieniui visi grįždavo į savo įprastinius darbus.

Pradėjus domėtis keistais sutapimais Dijorai teko gintį prodiuserį: „Laurynas Šeškus ne prie ko“

Pokalbių laida „Gero vakaro šou“ kviečia tęsti pažintį su šokių projekto „Salsamanai“ dalyviais. Šįkart į studiją atvykusios aktorės Ugnė Zavistauskaitė ir Gailė Butvilaitė pasidalino šokiruojančiomis istorijomis iš Kubos ir sužinojo apie šokių projektus lydinčius sutapimus.  Vos šokių projekto dalyvės įžengė į studiją, kalba pakrypo apie prodiuserio Lauryno Šeškaus kuriamus šokių projektus lydinčius malonius sutapimus.

Aktorius Tadas Gryn apie šokių partnerę „Salsamanuose“: buvo taip gera, kad nebenenorėjau nei į jokį barą ar klubą

Vienas smagiausių ir įdomiausių televizijos projektų „Salsamanai“ nuo kovo 3 d. džiugins TV3 žiūrovus. Projekto dalyviai neslepia – atvykę į Kubą jie patyrė šoką. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę „Salsamanų“ dalyviai – aktorius Tadas Gryn ir dainininkas Norbertas Liatkovskis – plačiau papasakojo apie dalyvavimą projekte bei atskleidė, kokie santykiai juos siejo su jų šokio partnerėmis.

Mindaugas Stasiulis apie nuotykius Kuboje: „Aš užsivedinėt pradėjau“

Jau netrukus ekranus pasieksiantis šokių projektas „Salsamanai“ sugundė dalyvauti net 8 Lietuvos įžymybes. Atlikėja Monika Liu laidoje „Gero vakaro šou“ papasakojo, kaip į šią avantiūrą įsitraukė ji. Nuolat tariasi su astrologe Laidos vedėjams paklausus, ar ilgai dainininkė svarstė apie dalyvavimą projekte, Monika Liu privertė Mindaugą Stasiulį išsižioti. Esą vos gavusi pasiūlymą mėnesiui keliauti į Kubą skambino asmeninei astrologei ir prašė patarimo. „Sakė, aišku varyk“, – pasakojo Monika.

Daininkas Norbertas atskleidė, kodėl „Salsamanai“ metu atsidūrė ligoninėje: „Tuo metu buvau prie mirties slenksčio“

Vienas smagiausių ir įdomiausių televizijos projektų „Salsamanai“ nuo kovo 3 d. džiugins TV3 žiūrovus. Projekto dalyviai neslepia – atvykę į Kubą jie patyrė šoką. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę „Salsamanų“ dalyviai – aktorius Tadas Gryn ir dainininkas Norbertas Liatkovskis – papasakojo, su kokiais neįprastais dalykais susidūrė, o Norbertas atskleidė, kodėl atsidūrė Kubos ligoninėje. Norbertas neslėpė – atvažiavę į Kubą visi dalyviai patyrė šoką.

Monika Liu apie Valentino dieną – atskleidė, kaip ir su kuo švenčia: „Gyvenime taip susidėjo"

Meilės dieną TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankė ypatinga viešnia – charizmatiškoji dainininkė ir unikalaus šokių projekto Kuboje „Salsamanai“ dalyvė Monika Liu. Žinoma moteris atskleidė, kaip sutinka Valentino dieną, o prisimintos istorijos iš laikų mokykloje privertė vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių griebtis už galvų. Valentino dienos Monika pasakojo nešvenčianti jau keletą metų.

Irena Starošaitė apie Žilvino kostiumą, nustebinusį patį Ryti Ciciną: „Sakė, kad po jo neis į sceną“

Dainininkė Irena Starošaitė visiems žinoma savo talentais. Apie žymios moters gyvenimą žinome ne tiek ir daug, tad TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėja papasakojo įdomių ir labai linksmų istorijų apie save ir savo šeimą. Visada pozityvi ir energinga žymi moteris prisiminė šeimos kelionę į JAV ir atskleidė, kokiu kostiumu jos vyras Žilvinas Žvagulis nurungė net patį Rytį Ciciną. Irena ir Žilvinas – pora ne tik gyvenime, bet ir scenoje.

Išskirtiniai kadrai: pamatykite, dėl ko naujojo serialo „Sniego skonis“ aktoriai nesulaikė juoko

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi naujojo serialo „Sniego skonis“ aktoriai Akvilė Žirgulytė ir Laurynas Jurgelis. Laidos metu pašnekovai kartu su vedėjais šmaikščiai aptarė serialo filmavimo procesą, pikantiškas scenas bei pažiūrėjo ir nepavykusius kadrus.

„Biplan“ vokalistas apie jo pėdomis sekančią dukrą: „Pagal savo metus dainuoja geriau nei aš“

Grupės „Biplan“ įkūrėjai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas jau daugelį metų džiugina klausytojus savo dainomis, o su jų hitu „Labas rytas“ ne vienas iki šiol pradeda savo dieną. Apsilankę TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, jie papasakojo apie tai, kaip grupė susikūrė ir išgarsėjo, o grupės vokalistas prasitarė apie šeimos narį, kuris atkakliai seka jo pėdomis. Savo talentu scenoje „Biplan“ klausytojus džiugina jau 28 metus.

Žymi žurnalistė atskleidė, ką rėžė NATO generaliniam direktoriui: jo žmona neteko amo

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi žurnalistė, knygų autorė ir televizijos laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė. Žurnalistė kartu su laidos vedėjais prisiminė apie savo nuotykius ir pokalbius su pašnekovais, vienas iš jų – buvęs NATO generalinis direktorius Japas de Hopas Šeferis. Rimantė Kulvinskytė jam sugebėjo atsikirsti taip, jog neteko amo net jo žmona.

Naglis Šulija apie nesidrovinčius kritikus: čiumpa už drabužių ir puola klausinėti dėl orų

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi bene žinomiausias šalies meteorologas ir TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija. Pašnekovas atskleidžia, kad žmonės tikrai nesidrovi prie jo prieiti ir kritikuoti, jei orai neatitinka prognozių. Vienas iš laidos vedėjų Justinas Jankevičius pasiteiravo svečio, ar pasitaiko žmonių, kurie grasina „pagauti“ už netikslias orų prognozes.

Vytautas Mikaitis pateko į nepavydėtiną situaciją: 5-ą ryto sulaukė skambučio iš policijos

Mantas Katleris ir Vytautas Mikaitis kiekvieną šeštadienio vakarą suremia jėgas žaidime „galvOK“, tačiau TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jie pasirodė kardinaliai kitokiame amplua. Su žiūrovais charizmatiškieji vedėjai ne tik pasidalino istorijomis apie įdomiausius savo Naujųjų metų sutikimus, bet ir suvieniję jėgas tapo linksmo žaidimo dalyviais.

Marijonas pasidalino įvykiu visiems laikams sugadinusiu Kalėdų šventę: mane apgavo

Marijonas Mikutavičius prisiminė vaikystėje švęstas Šv. Kalėdas. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas pasidalino tuo, kas sugriovė vaikiškas iliuzijas apie šią šventę. Pasak dainininko, labiausiai iš vaikystės Šv. Kalėdų jam įsiminė du įvykiai. 7-erių Marijonas, dar gyvendamas su šeima Lazdijuose, naktį pastebėjo po egle dovanas dedantį Kalėdų senelį.

Merūnas koncerto metu pateko į pavojingą situaciją: skraidė Molotovo kokteiliai

Tenoras Merūnas Vitulskis per savo karjerą yra patekęs į ne vieną keistą situaciją. Tačiau TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jis papasakojo dar vieną, negirdėtą istoriją iš paskutinės jo išvykos į Airiją. Merūnas susidūrė su neeiliniu pilietiniu protestu. Visai neseniai Merūnas net pusantro mėnesio praleido Dublino teatre. „Su tomis braškėmis nelabai ką uždirbsi, tai nusprendžiau padainuoti“, – juokavo Merūnas. Tiesa, išvyka į Dubliną iš tiesų buvo numatyta daug anksčiau.

Aktorių Vytautą Kaniušonį sudrausmino kolegė: „Vytai, ar negraužia tavęs sąžinė?“

Į „Gero vakaro“ šou studiją atvyko Lietuvoje itin geidžiamas aktorius Vytautas Kaniušonis. Jis atvirai pasakojo apie tai, kaip netikėtai tapo aktoriumi, kokių drąstiškų pokyčių ėmėsi ruošdamasis vaidmeniui ir kodėl ant jo pyksta Ingeborga Dapkūnaitė. Laidai įsibėgėjus vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis pranešė, kad V. Kanušonio gerbėja turi aktoriui klausimą. Ekrane pasirodė aktorė Ingeborga Dapkūnaitė.

Saulius Prūsaitis susidūrė su „kelių ereliu“ – šis atlikėją atsivijo iki pat jo namų

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi atlikėjas Saulius Prūsaitis. Dainininkas kartu su vedėjais aptarė vieną gan svarbią tema – automobilius. Atskleidė istoriją apie savo pirmąjį, tiesa, neilgai išgyvenusį automobilį bei kokių įdomių žmonių pasitaiko kelyje – nebijo net ir prisistatyti į namus.

Mantas Jankavičius apie pirmą kartą, kai pamatė savo būsimą žmoną: „Sudirbo mano instinktas“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi atlikėjas Mantas Jankavičius. Dainininkas pasakojo, kad gyvenime turėjo 12 ypatingų etapų, kuriuos lydėjo tiek kritimai, tiek atradimai. Kelis iš jų aktorius išskyrė – paauglystę bei šeimos laikotarpį, kuris prasidėjo gana anksti – studijų metais. Kartu su vedėjais Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi aktorius, dainininkas ir atlikėjas Mantas Jankavičius ant lentos išskyrė 12 gyvenimo etapų, kurie įprasmina jo gyvenimą.

Aktorius Dainius Kazlauskas apie sugrįžimą ant scenos: „Tai yra didžiausias mano pasiekimas“

Režisierius ir aktorius Dainius Kazlauskas neslepia – paskutiniu metu jo gyvenimas įgavo dar daugiau nematytų spalvų. Režisierius pristatė naują spektaklį ir po daugiau nei 10 metų sugrįžo ant scenos kaip aktorius.

Džordana apie auksinius karjeros laikus: pinigus skaičuodavo bulvių maišais

Dainininkė Džordana Butkutė gali pasigirti ne tik įspūdinga karjera, bet ir gerbėjais, kurie vis dar aistringai dainuoja jos hitus. Apsilankiusi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, žinoma moteris buvo kaip niekad atvira ir nustebino klausytojus niekam negirdėtais pasakojimais. Laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi Džordana Butkutė atskleidė įdomiausių gyvenimo detalių.

Džordana prisiminė laikus, kai išeiti į gatvę buvo per pavojinga: „Žinai, kad įmes į bagažinę ir nuveš į mišką“

Dainininkė Džordana Butkutė gali pasigirti ne tik įspūdinga karjera, bet ir gerbėjais, kurie aistringai jos hitus dainuoja net ir po kelių dešimtmečių. Apsilankiusi TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, žinoma moteris buvo kaip niekad atvira, atskleidė dar negirdėtų detalių iš savo karjeros pradžios laukiniais devyniasdešimtaisiais. Laidoje „Gero vakaro šou“ Džordana Butkutė atskleidė įdomiausių gyvenimo detalių, primenančių Holivudo filmą.

Deivis atskleidė tai, ko nežinojo net jo tėvai: atlikėjo namuose rasite įspūdingą skaičių ginklų

Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje apsilankė žinomas atlikėjas Deivis Norvilas ir jo tėvai Edmundas bei Jūratė. Vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius šeimynai užkūrė tikrą pirtį – tikrino, kuris geriausiai pažįsta savo artimuosius. Šis žaidimas tėvams atskleidė naujų, negirdėtų detalių apie Deivį. „Gero vakaro šou“ studijoje žiūrovai dažnai sužino naujos informacijos apie laidos svečius. Tačiau šį kartą nustebinti buvo artimiausi Deivio Norvilo žmonės – jo tėvai.

Deivis prisiminė savo reakciją į sūnaus susirašinėjimą: „Apsidžiaugiau, kad ten vis dėlto vyras su moterimi“

Laidos „Gero vakaro šou“ studijoje šįkart apsilankė atlikėjas Deivis Norvilas. Jis prisiminė savo pirmąjį verslą ir pasidalino, kaip su atžalomis kalba rimtomis temomis.  Laidos vedėjams paklausus, kaip Deivį pristatyti, dainininkas buvo atviras, jį liūdina tai, kad negali būti pristatytas kaip garbingo apdovanojimo lauretas. „Labiausiai man patinka kai mane pristato kaip nacionalinės premijos dar neturintį veikėją Deivį.

Edmundas Norvilas prabilo apie ryšį su sūnumi Deiviu ir jo vaikystę: vienas įvykis įstrigo atmintyje

Atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis (43 m.) Lietuvos pramogų padangėje žinomas jau ilgą laiką. Apie dažnai matomą vyrą žinoma daug, tačiau nedažnai pasirodo detalių apie jo tėvus, gyvenančius toliau nuo kamerų. Atlikėjo tėtis Edmundas Norvilas naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie vyro vaikystę ir panašumus į jį.

Violetą Mičiulienę pribloškė „Žemaitukai“: „Kaip man taip gali parašyti?“

Šiandien grupės „Žemaitukai“ nariai Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas mėgaujasi didžiuliu populiarumu – duetas ne tik yra vienas geidžiamiausių lietuvių šventėse, bet jų kūriniai tokio pat populiarumo sulaukia ir internete. Ką jau kalbėti apie hitus, kurie čia perklausomi milijonus kartų.

Toks radinys nustebino Dijorą – dydžiu lenkia net Sabonį ar Valančiūną

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ vyksta rubrika „Gerulis“, kurios metu vedėjai atranda ką nors įdomaus, unikalaus. Šį kartą Dijora nustebino Mindaugą Stasiulį bei Justiną Jankevičių – važiuodama iš Palangos į Vilnių ir rado neįtikėtino dydžio saulėgrąžą. Dijora, važiuodama iš Palangos į Vilnių, sustojo Radviliškio rajono sodyboje „Molinė saulėgrąža“ ir rado ypač didelė saulėgrąžą – ji dydžiu lenkia net aukščiausius krepšininkus kaip Arvydą Sabonį ar Joną Valančiūną.

Aktorius Andrius Žiurauskas apie bandymą juo pasinaudoti: „Bet tu šmikis pasikėlęs b**t“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi aktorius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu jis yra pagrindinis veikėjas režisieriaus Emilio Vėlyvio būsimame kriminalinės komedijos seriale, kur vaidina aukštumų siekiantį režisierių. Laidoje aktorius paatvirauja – tam, kad žmonės sėkmingai eitų aktoriaus keliu, reikia stengtis, eiti į atrankas, tačiau pasitaiko tokių, kurie ieško „kontaktų“, o kai jų negauna, dar ir negražiais žodžiais apsisvaido.

„Žemaitukai“ atvirai prabilo apie susidūrimus su švenčių užsakovais: mus yra ir apstumdę

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankę grupė „Žemaitukai“ atvirai prabilo apie savo nuotykius dirbant šventėse. O pasitaikė jiems visko – nuo piktų užsakovų giminaičių iki netikrų arbatpinigių. Prieš dalyvaujant projekte „X Faktorius“, „Žemaitukai“ pasirodydavo vestuvėse, renginiuose. Mindaugas Stasiulis paklausė vyrų, ar teko susidurti su klientais, kurie sukėlė kokių nors nesklandumų. Vyrai atviravo, kad tai įvyko Skuode.

Andrius Žiurauskas apie ne iškarto išsipildžiusią kiekvieno kauniečio svajonę: „Tai yra stebuklas“

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs aktorius Andrius Žiurauskas atvirai prabilo apie savo kelią link krepšinio klubo „Žalgiris“ balso. Nors dabar rugntynių metų girdėti A. Žiurausko replikas tapo įprasta, tačiau jis neslepia, kad jam nepavyko to pasiekti iš pirmo karto – jo tiesiog neprireikė. Pasak aktoriaus, visas kelias į tapimą „Žalgirio“ balsu prasidėjo 1999 metais, kai „Žalgiris“ laimėjo Eurolygą.

Dijora sugundė „Gero vakaro šou“ vedėjus: „Vos kojų nepakračiau“

Iššūkių ir netikėtumų pilnoje „Gero vakaro šou“ laidoje sužibėjo Dijora. Ji buvo pirmoji priėmusi naujos rubrikos iššūkį ir pristatė netradicinę sporto šaką.   Trečiadienio vakaro pažiba tapusios laidos vedėjai pristatė naują rubriką „Gerulis“, kuri paskatins išbandyti kažką naujo. Susitarta dėl taisyklių – vakaro vedėjai pakaitomis suras ir išbandys kažką netikėto bei parodys tai laidos metu.

Žymus aktorius aprodė neįtikėtinai atrodančius namus: juose žmonės netgi darosi fotosesijas

Renginių vedėjas, aktorius, cirko artistas Viačeslavas Mickevičius TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėjui Justinui Jankevičiui aprodė savo namus, o vedėjas juos pamatęs negalėjo patikėti savo akimis. Šie namai panašūs į tikrą muziejų, kuriame kiti žmonės net prašosi švęsti savo gimtadienius arba pasidaryti fotosesiją. Aktoriaus kieme galima rasti tiek įvairiausių įdomybių, kad jų vyras net nespėjo rodyti.

Jankevičius demaskavo Kerbedį: paaiškėjo, ką jis visada nusiperka degalinėje

Estrados grandas Kąstytis Kerbedis laidoje „Gero vakaro šou“ buvo atviras. Atskleidė ne tik tai, ką nuolat perka degalinėje, bet ir, koks desertas primena jaunystę ir atsidūrė dainininko norų sąraše, skirtame koncerto organizatoriams.  Kartu su dainininku į laidą atvykęs Aras Vėberis papasakojo, kaip atrodo darbas su K. Kerbedžiu. A. Vėberis atskleidė, jog iš organizatorių dažniausiai skrieja vien pagyros dėl dainininko įgeidžių.

Žymus atlikėjas prisiminė šiurpią nakvynę kapinėse: visą naktį šalia savęs laikė peilį

Dainininkas Martynas Kavaliauskas prisiminė, kaip prieš išpopuliarėdamas muzikiniame projekte „X Faktorius“, leidosi į įvairias avantiūras. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas papasakojo neįtikėtinas ir šiurpias istorijas iš savo jaunystės, kai išvyko į užsienį su savo draugu ir nusprendė tranzuoti po Europą bei dirbti gatvės muzikantais. Dainininkas atskleidė, kad po savaitės buvimo Ispanijoje, jie nebeturėjo pinigų, todėl teko naktį praleisti ir pliaže, nes norėjo sutaupyti.

Rankų miklumą demonstravę vedėjai savęs negailėjo – apsitaškė beveik visi

Linksmoji TV3 laida „Gero vakaro šou“ sugrįžta į televizijos ekranus. Naująjį sezoną laida pasitinka atsinaujinusi – ji žiūrovus džiugins ne tik smagiais pasikalbėjimais su Lietuvos garsenybėmis, bet ir pristatys naują, nuo juoko ašaras priversiančią šluostyti rubriką – „Agroolimpiadą“. Naujojoje rubrikoje charizmatiškieji laidos vedėjai – Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius bei visų numylėta žavioji Dijora Petrikonytė – varžysis keliose kaimiškose rungtyse: sviesto mušimo, arimo su arkli...

Stasiulis ne juokais išgąsdino Justiną Jankevičių: „Aš nekenčiu šito žaidimo“

Laidoje „Gero vakaro šou“ Dijora Petrikonytė, Justinas Jankevičius ir keliautojas Vytautas Mikaitis išbandė jėgas Mindaugo Stasiulio vedamame žaidime. Žaidėjams teko uždengtomis akimis uostyti objektą ir atspėti, kas tai yra. Žaidimo metu nustebinti buvo visi – dalyviai nosimi lietė tokius gyvūnus kaip vėžlys ar varlė. Vienas žaidimo etapas netikėtai išgąsdino J. Jankevičių. Pasilenkęs prie stalo J. Jankevičius net nebandė nosimi ieškoti objekto.

Keliautojas Vytautas Mikaitis apie užpuolimą Nikaragvoje: „Trenkė man akmeniu per kuprą“

Keliautojas Vytautas Mikaitis yra žinomas dėl nutrūktgalviškų kelionių po pasaulį. Žvelgdamas į pasaulio žemėlapį keliautojas pripažįsta – tai yra gražiausias paveikslas. Didžiausiais kelionių kuriozais V. Mikaitis dalinosi laidoje „Gero vakaro šou“. 136 pasaulio valstybes aplankęs keliautojas kelionėms per metus skiria apie 5 mėnesius. Laiko jis tikrai neleidžia veltui – aplankytų valstybių sąraše puikuojasi tolimos egzotinės valstybės ir net Šiaurės Korėja.

Kikboksininkas Sergejus Maslobojevas apie karjeros pradžią: „Koks aš buvau durnas“

Laidoje „Gero vakaro šou“ kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas prisiminė kelionę pasaulio čempiono titulo link. S. Maslobojevas pasakojo jautęsis kvailai, kad karjeros nepradėjo anksčiau.  Galbūt netikėta, tačiau daugkartinis čempionas kovos menais pradėjo užsiimti tik būdamas 18 metų. Taip nutiko dėl tikėjimo stereotipais, esą kovos menai – tai blogis.

Monique gyvenimą pakeitęs projektas: prisiminkite, kaip atlikėja užkariavo visos Lietuvos širdis

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi dainininkė Monika Pundziūtė-Monique prisiminė laiką, kai jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Žiūrėdama archyvinius „X faktoriaus“ įrašus mergina neslėpė užplūdusių emocijų.  Būdama vos septyniolikos metų Monique iškovojo pergalę didžiausiame muzikiniame projekte „X faktorius“. Žiūrovų simpatijos lėmė, kad jau kitą dieną atlikėjos gyvenimas pasisuko visai kita linkme.

Egidijus Knispelis dėl išskirtinės laidos ryžosi filmuotis su puma: mane perspėjo, kad nerodyčiau baimės

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs Egidijus Knispelis atskleidė archyvinių kadrų užkulisius. Per jau daugiau nei 30 metų trukusią karjerą laidų vedėjui teko patirti daug iššūkių, vienas jų – filmavimasis su puma.  Laidos vedėjai kartu su žymiu televizijos veidu žiūrėjo archyvinį laidos „TV pagalba“ anonsą. Laidos vedėjas Justinas Jankevičius iš pradžių negalėjo patikėti, kad šalia Egidijaus sėdinti puma buvo tikra.

Violeta Mičiulienė apie neeilinį įvykį: „Kodėl niekas manimi netiki?“

Humoristė Violeta Mičiulienė visuomet spinduliuoja gera nuotaika ir tokia pat užkrečia visus, esančius aplink. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ aktorė papasakojo neįprastą istoriją – ji teigė gimusi labai neįprastoje vietoje.  Humoristė laidos vedėjams prasitarė, kad gimė traktoriuje. „Gimiau durpyne, vežė su traktoriumi ir nespėjo...“, – pradėjo pasakojimą humoristė. Toks teiginys labai nustebino Mindaugą Stasiulį, kuris nejuokais sutriko.
Į viršų