Futbolo naujienos

Visas futbolo naujienas sekite portale tv3.lt.  Įdomiausios ir svarbiausios naujienos iš viso pasaulio apie populiariausią žaidimą planetoje, kurio ištakos siekia net 1863 metus.

Žiūrėkite futbolą per Go3 – UEFA Čempionų lygos, Europos lygos ir kitų prestižinių varžybų transliacijos tiesiogiai.

Čempionų lyga: Haalandas liko be įvarčio, o „Man City“ namie neįveikė Italijos čempionų

Trečiadienį sužaisti dar šeši pirmojo turo UEFA Čempionų lygos susitikimai. Intriguojantis mačas vyko Mančesteryje, kur jėgas aiškinosi praėjusio sezono Italijos ir Anglijos pirmenybių čempionai – „Manchester City“ ir Milano „Inter“. Abi ekipos turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau galiausiai turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis 0:0.  „Man City“ vairininkas Pepas Guardiola šiai dvikovai išrikiavo pavojingiausią sudėtį, kuria pastaruoju metu remiasi ir „Premier“ lygos kovose.
Futbolas Prieš 19 val.

A lygos turo anonsas: „Hegelmann“ varžovus priims naujuose namuose

Nuo penktadienio iki sekmadienio „TOPsport A lygoje“ įvyks penkerios 31-ojo turo rungtynės. Alytaus DFK „Dainava“ – Marijampolės „Sūduva“. Rugsėjo 20 dieną, 19 val. Alytus, Alytaus miesto stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 0:1, 0:0. Sergejaus Kuznecovo kariauna nepasinaudojo gera galimybe visiškai priartėti prie 4-osios vietos, patyrė nesėkmę bei su 33 taškais išlieka šešta.
Futbolas Prieš 1 val.

FIFA reitinge – futbolo rinktinės smuktelėjimas: lenkia jau Burundis ir Surinamas

Atnaujintame FIFA reitinge Lietuvos vyrų futbolo rinktinė smuktelėjo per keturias pozicijas iš 135 vietos į 139-ą. Po atnaujinimo tapo aišku, kad keturios mūsų šalį aplenkusios valstybės – kaimynai latviai, kurie išsaugojo turimą 137 poziciją, o taip pat į viršų per dvi pozicijas pakilęs Surinamas ir Kuveitas bei per tris pozicijas kilęs Burundis. Reitine Lietuvą lenkia ir estai, kurie žengia122-oje vietoje.
Futbolas Prieš 2 val.

„Roma“ vairą perima buvęs Gvido Gineičio treneris

Trenerį atleidęs „Roma“ klubas susitarė su kroatu Ivanu Juričiumi. Šis 49-erių metų specialistas praėjusiame sezone treniravo „Torino“ ekipą, kurioje žaidžia vienas ryškiausių Lietuvos futbolo talentų Gvidas Gineitis. Kroatas trenerio poste pakeis buvusį Italijos rinktinės narį Daniele De Rossi. Su kroatu pasirašytas vienerių metų kontraktas, kuriame numatyta pratęsimo galimybė antriems metams.

„Bayern“ vis labiau stebina Vincento Kompany bendravimas: sudėtį paskelbia per „WhatsApp“ programėlę

Miuncheno „Bayern“ žaidėjus stebina naujojo vyriausiojo trenerio Vincento Kompany taikomi metodai, nepaisant puikios sezono pradžios. „Kicker“ praneša, jog keletas „Bayern“ žaidėjų išreiškė susirūpinimą dėl neaiškių belgo sprendimų renkantis startinę sudėtį. Kai kuriems futbolininkams abejonių kelia ir 38-erių metų stratego bendravimo stilius.
Futbolas Prieš 3 val.

Patvirtinta LFF taurės finalo data ir vieta

Oficialiai patvirtinta, kur ir kada bus žaidžiamas 2024-ųjų FPRO LFF taurės finalas. Trečiadienio vakarą buvo sužaisti abu FPRO LFF taurės pusfinaliai, po kurių tapo aišku, kad finale dėl trofėjaus žais Gargždų „Bangos“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandos. Jos pusfinalyje eliminavo savo varžovus ir gavo teisę žaisti finale, kur abi komandos sieks pirmą kartą iškelti taurę aukštyn.
Futbolas Prieš 6 val.

Atnaujintame FIFA reitinge Lietuvos futbolo rinktinė nusileido keliomis pozicijomis žemyn

Tarptautinė futbolo federacija (FIFA) paskelbė atnaujintą pasaulio futbolo rinktinių reitingą, kuriame užfiksuotas Lietuvos nacionalinė komanda nusileido keliomis pozicijomis žemyn. Lietuvos futbolo rinktinė prarado keturias pozicijas ir iš 135-os vietos nukrito į 139-ą (1090.89 tšk.). Primename, kad UEFA Tautų lygoje rungtyniavę lietuviai pastarąsias dvi rungtynes pralaimėjo Kiprui (0:1) ir Rumunijai (1:3). Viena vieta aukščiau už Lietuvą šiuo metu yra Surinamas (1094.39 tšk.
Futbolas Prieš 7 val.

UEFA Jaunimo lygos starte – Romualdo Jansono „hetrikas“

UEFA Jaunimo lygos pirmojo etapo pirmose rungtynėse „Žalgirio“ U-19 komanda namuose po permainingos kovos 3:2 įveikė Velso jaunimo čempioną „The New Saints“. Žalgiriečiai pradėjo dvikovą sėkmingai ir 10 min. išsiveržė į priekį po kapitono Romualdo Jansono tikslaus smūgio, tačiau vėliau praleido du įvarčius. Antrajame kėlinyje R. Jansonui pavyko rezultatą išlyginti, o vėliau ir persverti. Atsakomosios komandų rungtynės vyks spalio 1 d. Osvestryje. Į kitą etapą pateks poros nugalėtojas.
Futbolas Prieš 21 val.

„Hegelamnn“ antrą kartą per trejus metus prasibrovė į LFF taurės finalą

Lietuvos futbolo federacijos taurės (LFF) pusfinalyje fantastišką sezoną patekimu į finalą pažymėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkai. Andriaus Skerlos auklėtiniai šįkart išvykoje 2:1 (1:0) palaužė Telšių „Džiugo“ ekipą ir antrą kartą per trejus metus žais LFF finale. Šį vakarą Žemaitijoje įvartį pelnė Steve Kingue, kuris jau ne pirmą kartą šiame sezone baudžia varžovus tiksliais smūgiais po kampinio. Taip pat pasižymėjo ir austras Denis Bošnjakas.
Futbolas Prieš 22 val.

LFF taurė turės naujus čempionus: Gargždų „Banga“ eliminavo „Kauno Žalgirį“

Gargždų „Bangos“ futbolininkai netikėtai pateko į FPRO LFF taurės finalą. Trečiadienį „Kauno Žalgirio“ futbolininkai  pralaimėjo A lygoje pozicija žemiau esantiems gargždiškiams 1:0 (0:0).  Šeimininkams nepadėjo ir S. Dariaus ir S. Girėno stadione ataugusi veja, ant kurios futbolininkai žaidė pirmą kartą po vasaros gale įvykusių koncertų ir atšauktų Lietuvos rinktinės rungtynių. Vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį 65-ą minutę pelnė Valdas Paulauskas.

„Manchester United“ regresavęs prancūzas nustebino karjeros posūkiu

Už 60 milijonų eurų 2017 metais „Manchester United“ iš „AS Monaco“ įsigytas perspektyvus prancūzas Anthony Martialis susirado naują darbovietę. Ja kiek netikėtai tapo  Atėnų „AEK“ ekipa, kuri žaidėjui per sezoną mokės 2,5 mln. eurų siekiantį atlyginimą. Ilgalaikė 28-erių A. Martialio sutartis su „Manchester United“ nustojo galioti šią vasarą. Dar 2015 metais į šią ekipą atvykęs A. Martialis su Anglija atsisveikino po septynių metų Mančesterio klube.
Futbolas Prieš 23 val.

Mirė įspūdingą rezultatą 1990-ųjų pasaulio futbolo čempionate užfiksavęs Italijos futbolininkas

Italijos futbolo bendruomenę sukrėtė skaudi žinia apie 59-erių Italijos futbolo legendos Salvatore Schillaci mirtį. Puolėjo pozicijoje žaidęs ir šalies rinktinę atstovavęs italas buvo rezultatyviausias 1990-ųjų metų Pasaulio futbolo čempionato žaidėjas. S. Schillaci pralaimėjo kovą su vėžiu. Prieš dvejus metus jam buvo diagnozuotas storosios žarnos vėžys, per šį laikotarpį atliktos dvi operacijos.

Kantrybė baigėsi: „Roma“ atleido šalies futbolo legendą

„Roma“ trečiadienį pranešė, jog iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Daniele De Rossi. Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai komanda per ketverias „Serie A“ lygoje surinko vos tris taškus ir šiuo metu rikiuojasi šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje. „Klubas priėmė sprendimą atsižvelgdamas į komandos interesus ir siekdamas kuo greičiau grįžti į norimą kelią.
Futbolas 2024-09-18

Skaudi netektis: mirė vienas aktyviausių Lietuvos futbolo sirgalių

Trečiadienį pranešta apie vieno garsiausių šalies futbolo sirgalių Romano Korolčiuko, pravarde Šokoladas, mirtį. „Jis buvo viso mūsų judėjimo pradininkas ir labiau nei bet kas kitas įrodė, kad „BET KUR IR BET KADA“ yra ne tušti žodžiai“, – rašoma Klaipėdos „Atlanto“ ultrų „Vakarų frontas“ puslapyje. Pranešama, jog laidotuvės planuojamos ketvirtadienį.

Lietuvą nugalėjęs Kipras atleido trenerį

Kipro nacionalinė komanda laimėjo UEFA Tautų lygos pirmąsias rungtynes Marijampolėje prieš Lietuvą 1:0, tačiau tai neišgelbėjo trenerio – jis atleistas. Temuras Ketsbaia turėjo galiojančią sutartį iki 2025-ųjų, tačiau jam įteiktas atleidimo lapelis. Kipro žiniasklaidoje rašoma, jog federacijos vadovų netenkino ir žaidimas, ir atmosfera rinktinėje. Pagrindiniu kandidatu perimti rinktinės vairą laikomas Sofronis Avgoustis.

Nelaimė Italijoje: prieš futbolo rungtynes žuvo „Liverpool“ sirgalius

„Liverpool“ sirgalius, atvykęs į Italiją stebėti savo mylimos komandos rungtynių, žuvo eismo įvykio metu, pranešė Anglijos klubas. 51-erių Philas Dooley, apibūdinamas kaip užkietėjęs „raudonųjų“ aistruolis, ankstyvą rytą pateko į eismo įvykį, nusinešusį jo gyvybę. Kaip pranešama, ankstyvą antradienio rytą jį partrenkė automobilis.

„Žalgirio“ jaunimui – istorinis šansas: dvikovos su TNS kaina – akistata prieš „Manchester United“

Lietuvos jaunimo futbolo čempionė „Žalgirio“ komanda UEFA Jaunimo lygos turnyro starto laukia su nežinia apie savo pirmąjį priešininką iš Velso, tačiau tuo pačiu rodo pasitikėjimą savo jėgomis ir dega noru pasinaudoti tekusia neeiline galimybe – iškovoti teisę dvikovai prieš „Manchester United“. Trečią kartą Lietuvai tarptautinėje arenoje atstovausiantiems žalgiriečiams UEFA Jaunimo lygos burtai turnyro starte lėmė dvikovą prieš Velso čempioną „The New Saints“. Poros nugalėtojas paaiškės per dv...

Čempionų lygos starte – kosminis „Bayern“ pasirodymas bei „Liverpool“ ir „Real“ pergalės

Antradienio vakarą startavo naujojo formato UEFA Čempionų lygos kovos ir buvo sužaisti 6 mačai, kuriose netrūko įvarčių. Viename iš susitikimų Milane susikovė „AC Milan“ ir „Liverpool“, o pergalę rezultatu 3:1 pasiekė svečiai. Pirmasis įvartis šiose rungtynėse skriejo jau 3-ąją jų minutę, kai Christianas Pulisicius įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Rumunijoje – eiliniai Gertmono sausi vartai ir pergalė, Albanijoje – antrasis Ruzgio įvartis

Rumunijos čempionate vartininkas Edvinas Gertmonas išlaikė sausus vartus, o lietuvio ginamas Klužo „Universitatea Cluj“ klubas svečiuose 2:0 įveikė Bukarešto „Rapid“ klubą. Lietuvis šiame mače atrėmė 3 varžovų smūgius. Klužo klubas šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo ir su 21 tašku rikiuojasi pirmoje lygos vietoje. Antroje Albanijos lygoje savo antrąjį sezono įvartį pelnė puolėjas Manfredas Ruzgis, o lietuvio ginamas „Vora“ klubas namuose 2:1 įveikė „Valbona“ klubą.
Futbolas 2024-09-17

Lietuvos teisėjai dirbs UEFA čempionų lygos dvikovoje Lisabonoje

Šią savaitę tarptautinėje arenoje vėl darbuosis Lietuvos teisėjai. Prasideda naujojo formato UEFA čempionų lygos kovos, o pirmame ture iškvietimo sulaukė Lietuvos teisėjai – Donatas Rumšas, Aleksandras Radiušas, Dovydas Sužiedėlis ir Robertas Valikonis. Jų laukia kelionė į Lisaboną ir darbas antradienio Lisabonos „Sporting“ ekipos akistatoje su „Lille“ komanda iš Prancūzijos.

„Liverpool“ vartininkas sukritikavo naują Čempionų lygos formatą: „Niekas neklausia žaidėjų“

„Liverpool“ komandos vartininkas Alissonas Beckeris išreiškė nepasitenkinimą dėl naujojo Čempionų lygos formato, teigdamas, kad jis nepaiso žaidėjų gerovės. Pagal naujas taisykles grupių etapas virs „lygos faze“, kurios metu kiekviena komanda sužais aštuonis, o ne šešis mačus. Ši fazė tęsis iki sausio pabaigos, nors ankstesnis grupių etapas pasibaigdavo iki gruodžio mėnesio. „Gerbėjams tai nuostabu – daugiau mačų, daugiau svarbių rungtynių. O žaidėjams.

Toliau neklumpa: Dambrausko auklėtiniai iškovojo dar vieną pergalę

Valdas Dambrauskas tęsia užtikrintą žygį su Nikosijos „Omonia“ klubu Kirpo pirmenybėse. Namuose „Omonia“ 1:0 įveikė Larnakos AEK ekipą. Vienintelį šeimininkų įvartį 23-ąją minutę mušė brazilas Ewandro. AEK lygino rezultatą 75-ąją minutę, tačiau įvartį teisėjas atšaukė po VAR peržiūros. Įdomu tai, kad AEK vadovauja 1997-2000 metais „Manchester United“ klube rungtyniavęs norvegas Henningas Bergas, su Anglijos galiūnu dukart tapęs šalies čempionu ir triumfavęs Čempionų lygoje.
Futbolas 2024-09-16

Rekordas: „Barcelona“ vienai geriausių pasaulio futbolininkių įteikė didžiausią pasaulyje kontraktą

„Ballon d’Or“ laureatė Aitana Bonmati pasirašiusi naują ketverių metų sutartį su „Barcelona“ dar kartą įtvirtino savo vardą tarp moterų futbolo elito. Pasak ESPN šaltinių, šis sandoris paverčia A.Bonmati geriausiai apmokama žaidėja pasaulyje, aplenkiančią net ir didžiausius uždarbius moterų Superlygoje bei Nacionalinėje moterų futbolo lygoje, kuriuose žaidėjos uždirba apie 600 tūkst. eurų.

„TOPsport A lygos“ turo apžvalga: drama sostinėje ir priartėjęs trejetas

Po 30-ojo „TOPsport A lygos“ turo taškų skirtumas tarp dviejų pirmaujančių čempionato komandų išliko toks pats. Drama. Vilniaus „Žalgiris“ nepasinaudojo auksine proga priartėti prie čempionų titulo. Sostinės klubas dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa baigė lygiosiomis 1:1, tad komandas ir toliau skiria 5 taškai. Dešimtą pridėto laiko minutę teisėjo skirtą baudinį stojo realizuoti Adama Fofana, tačiau atakuojantis žaidėjas pasiuntė kamuolį virš vartų. Tarpusavyje.

Brandono Davieso metimas su sirena „Partizan“ ekipai nukalė pergalę

Pergalę draugiškame mače iškovojo Belgrado „Partizan“. Željko Obradovičiaus auklėtiniai rezultatu 83:82 nugalėjo Paryžiaus „Paris“ ekipą, o pergalingo metimo autoriumi tapo buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas. Paskutinės atakos metu kamuolį Željko Obradovičius patikėjo kitam ekipos naujokui Iffe Lundbergui, kuris įsiveržęs į baudos aikštelę kamuolį padavė B. Daviesui. Įdomu tai, kad B. Daviesas metė per kito buvusio žalgiriečio Kevarriuso Hayes'o rankas.

Traumą išsigydęs Gvidas Gineitis sugrįžo į „Serie A“ pirmenybes

Gvidas Gineitis pasveiko po kelio traumos ir jau sugrįžo ant „Torino“ klubo suolo, o 74 minutę buvo išleistas į aikštę rungtynėse, kuriose jo ginamas „Torino“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su svečiais „Lecce“ futbolininkais. „Serie A“ lygoje „Torino“ ekipa su 8 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje. Sekmadienį Slovėnijos lygoje visas rungtynes žaidė krašto gynėjas Pijus Širvys, o jo ginamas „Maribor“ klubas namuose 2:0 įveikė „Koper“ ekipą. Lietuvis 84 minutę gavo geltoną kortelę.

Futsal supertaurę iškovojo „Kauno Žalgiris“, trečia vieta atiteko „Vikingams“

Vilkaviškyje pasibaigusiame Lietuvos futsal supertaurės turnyre triumfavo „Kauno Žalgiris“. Daugkartiniai titulo laimėtojai finalinėje dvikovoje 7:2 sutriuškino „Bruklino“ ekipą. Kovoje dėl trečios vietos „Vikingai“ 10:2 nepasigailėjo „Akmenės krašto“. Mažajame finale pirmasis įvartis krito sužaidus vos dvi minutes. Graži „Vikingų“ komandinė kombinacija baigėsi Šarūno Činiko įvarčiu.
Futbolas 2024-09-15

„Barcelona“ tęsia idealų startą Ispanijoje

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:1 sutriuškino „Girona“ futbolininkus. Lamine'as Yamalis sužaidus pusvalandį pasinaudojo grubia varžovo klaida ir pasiuntęs kamuolį į vartus išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Jaunasis talentas netrukus antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje iš pradžių skyrė „Gironai“ vienuolikos metrų baudinį dėl Inigo Martinezo žaidimo ranka.

Po anksti praleisto įvarčio nesutrikęs „Kauno Žalgiris“ įsirašė dar vieną pergalę

30-ąjį „TOPsport A lygos“ turą pergale užbaigė žalgiriečiai. „Kauno Žalgirio“ ekipa nesutriko po anksti praleisto įvarčio ir palaužė šiauliečius rezultatu 2:1 (0:1). Mindaugo Čepo auklėtiniai susitikimą Kaune pradėjo galingai. Jau 3-iąją minutę Gabrielius Micevičius perdavė kamuolį rezultatyviausiam ekipos futbolininkui Daviui Ikauniekui, kuris išvedė šiauliečius į priekį.

„Arsenal“ Londono derbyje minimaliu rezultatu nugalėjo „Tottenham“

„Arsenal“ klubas sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 1:0 įveikė „Tottenham“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų. Dejano Kulusevskio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. Kai Havertzo atliktas smūgis tikslo nepasiekė, o Dominco Solanke šūvis sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes komandoms pasižymėti nepavyko.

„Panevėžys“ šventė sunkią pergalę Gargžduose

Centrinės 30-ojo „TopSport A lygos“ turo rungtynės vyko Gargžduose, kur susitiko „Bangos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Charakterį pademonstravę svečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2 (2:1). Savojo žaidimo šiame sezone nerandantys Lietuvos čempionai ir vėl nesėkmingai pradėjo rungtynes. Įspūdingu šūviu iš toli aikštės šeimininkus į priekį išvedė Konstantinas Šulcas. Panevėžiečiai pirmoje pirmojo kėlinio dalyje nieko pavojingo nesukūrė.

Po traumos sugrįžęs Lionelis Messi atvedė „Inter“ į pergalę

Majamio „Inter“ komanda MLS lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo Filadelfijos „Union“ futbolininkus. Šio susitikimo pirmajame kėlinyje dublį per tris minutes pelnė Lionelis Messi, kuris sugrįžo į rikiuotę po dvejų mėnesių pertraukos. Argentinos rinktinės žvaigždė žaidė visas 90 žaidimo minučių. Luisas Suarezas per pridėtą rungtynių laiką pridėjo trečią įvartį Majamio „Inter“ komandai. Įdomu tai, jog rezultatyvų perdavimą atliko L.Messi.

PSG Prancūzijoje triumfavo dar kartą, Italijoje „Milan“ pagaliau įsirašė tris taškus

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse tęsiasi Paryžiaus „Saint-Germain“ pergalių serija. Ketvirtajame ture PSG namuose 3:1 nugalėjo „Brest“ komandą. Jie iškovojo ketvirtąją pergalę per tiek pat rungtynių. Šį susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 29-ąją minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį. Tiksliai į vartus atakavo Romainas Del Castillo. Visgi, dar pirmajame kėlinyje Ousmane`as Dembele rezultatą išlygino, o dviejų minučių atkarpa antrajame atnešė PSG pergalę.

Du baudinius realizavęs „Real“ įsirašė sunkius tris taškus Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pergalę iškovojo Madrido „Real“ klubas. Šalies čempionai penktajame ture 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“ atstovus. Nors pirmajame kėlinyje dažniau atakavo Madrido futbolininkai, kur kas arčiau įvarčio buvo „Real Sociedad“ atstovai. Du jų smūgiai pateikė į vartų skersinį. Visai arti įvarčio buvo Luka Sučičius ir Sheraldo Beckeris. Iš karto po pertraukos sėkmė vėl šypsojosi svečiams. L. Sučičius šį kartą pataikė į vartų virpstą.

Mariaus Stankevičiaus debiutas prie „TransINVEST“ vairo pažymėtas minimalia pergale

30-ajame „TOPsport A lygos“ ture paskutinį šiais metais kartą ginklus tarpusavyje surėmė Alytaus DFK „Dainava“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Mariaus Stankevičiaus sugrįžimas į čempionatą tapo pergalingas – svečiai pergalę šventė rezultatu 1:0 (0:0). Sužaidus trečdalį kėlinio Renatas Banevičius tolimu stipriu smūgiu kamuolį siuntė virš vartų, Ignas Kaškelevičius vėliau atsakė netaikliu smūgiu pažeme.

„Liverpool“ namuose sulaukė niukso, o monstriškas Halaandas čempionus atvedė į dar vieną pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Namuose žaidę Arne Sloto auklėtiniai netikėtai 0:1 nusileido „Nottingham Forest“ atstovams. Nors visų rungtynių metu pavojingesni buvo „Liverpool“ atstovai, kurie 16-ąją rungtynių minutę sudrebino virpstą, vienintelis rungtynių įvartis antrajame kėlinyje krito būtent į jų vartus. Greitoje atakoje Callumas Hudsonas-Odoi`us iš toli įsuko įvartį į tolimąjį vartų kampą.
Futbolas 2024-09-14

„TOPsport A lygos“ lyderiai pasidalino po tašką

30-ojo „TOPsport A lygos“ starte įvyko dviejų čempionate pirmaujančių komandų susidūrimas. Jame nugalėtojas nepaaiškėjo – Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1). Slogiai mačą pradėję svečiai pasižymėjo pirmieji – nuostabų Lazaro Kojičiaus perdavimas perskrodė visą vilniečių gynybą, į priekį pasileidęs Patrikas Popescu neklydo bei nuginklavo Arpadą Tordai. Kiek Vėliau Popescu atliko baudos smūgį, šį kartą vartininkas su savo užduotimi susitvarkė.

„Manchester United“ išvykoje užtikrintai įveikė „Premier“ lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje startavo ketvirtasis turas. Pirmose šio turo rungtynėse pergalę šventė „Manchester United“. Išvykoje jie 3:0 parklupdė „Southampton“ atstovus. Sužaidus daugiau nei pusvalandį Diego Dalotas baudos aikštelėje pažeidė taisykles ir į „United“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį realizuoti ėmėsi Camerocas Archeris, bet jo smūgį atrėmė Andre Onana. Sėkmingas vartininko epizodas įkvėpė „Manchester United“ ir atakoje.

Donatas Motiejūnas prisidėjo prie pirmosios „AS Monaco“ pergalės

Donatas Motiejūnas su Monako „AS Monaco“ komanda šventė pergalę pasirengimo cikle, kuri rezultatu 63:61 įveikė Lugo „Breogan“ ekipą. Lietuvis prie pergalės prisidėjo 8 taškais. Monako komandai Elie Okobo įmetė 13 taškų, po 7 pelnė Furkanas Korkmazas, Mathew Strazelis, Mamas Jaiteh ir Alpha Diallo. Pralaimėjusiems Jordanas Davisas pelnė 11 taškų.

Rezultatyviose rungtynėse „Borussia“ išrašė varžovams pirmąjį sezono pralaimėjimą

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Rezultatyviose rungtynėse „Borussia“ 4:2 nugalėjo „Heidenheim“ ekipą. Į priekį Dortmundo futbolininkus šiose rungtynėse vedė Karimas Adeyemi, kuris pelnė du įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Po kartą pasižymėjo Donyellas Malenas ir baudinį realizavęs Emre Canas. Svečių gretose įvarčius pelnė Marvinas Pieringeris ir 11 metrų baudiniu pasižymėjęs Maximilianas Breunigas.

A lygos turo anonsas: svarbi lyderių kaktomuša

Artimiausią savaitgalį bus sužaistos penkerios „TOPsport A lygos“ 30-ojo turo rungtynės. Vilniaus „Žalgris“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Rugsėjo 14 dieną, 15 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 0:0, 1:3. Žalgiriečiai šiame sezone varžovų iš Kauno rajono dar nėra nugalėję. Vladimiro Čeburino kariauna sulaukė dėkingo rezultato Saulės mieste ir pati dramatišku būdu nugalėjo Gargždų „Bangą“, taip pasigerindama savo padėtį kovojant dėl aukso.

Dentinho prieš LFF Futsal Supertaurę: „Tikiuosi šis savaitgalis bus puiki naujo sezono pradžia“

Šį savaitgalį „Kauno Žalgirio“ futsal ekipos laukia dvikovos dėl LFF Futsal Supertaurės. Rugsėjo 14 d. 14 val. kauniečiai Vilkaviškyje pusfinalio rungtynėse susitiks su „Akmenės krašto“ futbolininkais. Savaitgalio turnyre „Kauno Žalgirio“ komanda sieks apginti praėjusiame sezone iškovotą Supertaurės trofėjų. Tąkart, žalgiriečiai finalo dvikovoje susirungė su Jonavos „Vikingų“ komanda ir rezultatu 8:3 įveikė jonaviečius. „Dabar esame čempionai.
Futbolas 2024-09-13

Merginų U19 rinktinė neatsilaikė prieš bendraamžes iš Latvijos

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė penktadienį pratęsė savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre. Antroje dvikovoje lietuvės rezultatu 0:3 turėjo pripažinti Latvijos bendraamžių rinktinės pranašumą. Besibaigiant pirmajam kėliniui įvarčiu pasižymėjo Alina Ansonė, o antrajame kėlinyje latvės savo persvarą įtvirtino Lyvos Šteinbergos ir Katrynos Garančos taikliais smūgiais.

Į gerbėjus kreipęsis Cristiano Ronaldo: „Sukūrėme istoriją“

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Cristiano Ronaldo padėkojo savo gerbėjams po to, kai visuose socialiniuose tinkluose pasiekė vieną milijardą sekėjų skaičių. „Al Nassr“ žvaigždę „Instagram“ kanale seka 638 milijonai gerbėjų, „Facebook“ – 170 mln., „X“ (buvusiame „Twitter“) – 113 mln. Portugalą taip pat seka 9,4 mln. žmonių Kinijos platformoje „Kuaishou“ ir 7,5 mln. asmenų – „Weibo“. 39-erių metų futbolininkas neseniai sukūrė savo kanalą „Youtube“, kuris greičiausiai surinko 1 mln.

Druskininkuose – giliausias tradicijas turinti tarptautinė žurnalistų futbolo šventė

Ateinantį savaitgalį seniausias šalies kurortas Druskininkai jau devynioliktą kartą priims giliausias tradicijas turintį tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą. Lietuvos sporto žurnalistų federacijos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „PRESS‘as“ organizuojama futbolo šventė per beveik du dešimtmečius tapo didžiausiomis rengiamomis tokio pobūdžio varžybomis Europoje.

Reinholdas Breu įvertino U19 rinktinės stovyklą: „Matome progresą, ypatingai – mentaliteto prasme“

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė praėjusią savaitę sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Armėnijos futbolininkais. Pirmame mače lietuviai pasižymėjo pirmieji, tačiau vėliau praleido dukart ir nusileido oponentams 1:2, kitame mače pirmi mušė armėnai, bet lietuviams rezultatą išlyginti pavyko ir mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. Beje, įdomu tai, kad pirmo susitikimo pabaigoje lietuviai galėjo rezultatą išlyginti, tačiau realizuoti 11 metrų baudinio nepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą.
Futbolas 2024-09-12

„Panevėžys“ pasipildė vidurio gynėju iš Serbijos

Futbolo klubas „Panevėžys“ papildė savo gretas vidurio gynėju Milošu Vranjaninu. Su 28-erių serbu sudarytas iki 2025 metų sezono pabaigos galiojantis kontraktas. M. Vranjaninas iki 2021-ųjų atstovavo gimtinės ekipoms – Obrenovaco „Radnički“, Belgrado „Voždovac“, to paties miesto „Teleoptik“ bei Gorni Milanovaco „Metalac“. Vėliau gynėjas pradėjo legionieriaus karjerą Latvijoje, „Riga“ klube.

Nusisukusi Fortūna, VAR dūriai, pagrobėjas Ronaldo ir „prie ko čia Kaunas, ...? | EKSPERTŲ LOŽĖ

Naujausioje TV3 laidoje „Ekspertų ložė“ vedėjai Mantas Krasnickas, Ervinas Kvitkauskas ir Rytis Vyšniauskas daugiausiai dėmesio skyrė praūžusiam rinktinių langui. Lietuvos nacionalinė komanda iš pradžių 0:1 namuose nusileido Kiprui, o atsakomosiose rungtynėse 1:3 krito prieš Rumuniją. Tiesa, pirmoji akistata turėjo vykti ne Marijampolėje, kur rinktinė žaidė, o Kaune. Susitikimą teko iškelti dėl tragiškos vejos būklės Dariaus ir Girėno stadione po Edo Sheerano ir Jessicos Shy koncertų.

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda surengė aktyvią popietę moksleiviams

Šią savaitę „Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa susitiko su Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos moksleiviais. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje žalgiriečiai pakvietė vaikus aktyviai praleisti popietę su futbolo kamuoliu. Šios „Kauno Žalgirio“ futsal klubo iniciatyvos tikslas buvo skleisti žinią Lietuvos jaunajai kartai apie fizinio aktyvumo svarbą jų vystymuisi.

Liviu Antalis antrą kartą tapo mėnesio geriausiu „TOPsport A lygoje“

„TOPsport A lygoje“ prieš rinktinių pertrauką buvo pagerintas rekordas, kurio autorius – Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Liviu Antalis. Rumunas su 65 įvarčiais tapo rezultatyviausiu visų laikų Lietuvos čempionato legionieriumi bei geriausiu rugpjūčio mėnesio žaidėju. Kaip įprasta šiemet, tai paaiškėjo suskaičiavus komentatorių bei tinklalaidžių vedėjų balsus ir, bendradarbiaujant su Profesionalių futbolininkų asociacija (PFA), komandų kapitonų įvertinimus.