Mados ir grožio naujienos

 

Naujienos besidomintiems mada, grožiu, naujausiomis tendencijomis ir stiliaus aktualijomis.

Jokiu būdu nesirinkite šių šukuosenų: atrodysite daug vyresnės

Kiekviena moteris, o ypač vyresniame amžiuje, nori spindėti elegancija, pasitikėjimu savimi ir spinduliuoti jaunyste. Didelę dalį šių savybių galima susikurti pasirinkus tinkamą šukuoseną bei jos spalvą. Tačiau tai moterims pavyksta ne visuomet. Apie tai, kokias pagrindines klaidas renkantis šukuoseną daro moterys, kurioms virš 50-imt metų, papasakojo 30-imt metų šioje srityje dirbanti plaukų stilistė ir koloristė Nijolė Baranauskienė-Kryvosheia.

Diana Nausėdienė parodė ryškų įvaizdį: pasipuošė išskirtinei progai

Lietuvos ir Estijos pirmosios ponios Diana Nausėdienė ir Sirje Karis šeštadienį lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekoje, kurioje apžiūrėjo vieną puošniausių istorinio komplekso erdvių – Pranciškaus Smuglevičiaus salę. Viešnioms buvo pristatyta retų istorinių spaudinių, žemėlapių ir rankraščių ekspozicija, reprezentuojanti Lietuvos ir Estijos, Vilniaus ir Tartu universitetų istorinius, akademinius ir kultūrinius ryšius.

Meghan Markle pasiuntė aiškią žinutę karališkai šeimai

Meghan Markle dažnai dėvi tai, kas kadaise priklausė princesei Dianai, o neseniai vykusios kelionės metu pasirinktas papuošalas galėjo siųsti žinutę karališkajai šeimai, teigia ekspertas. Meghan Markle galėjo pasiųsti subtilią žinutę karališkajai šeimai pasipuošusi vėriniu, kurį kadaise nešiojo princesė Diana, teigia stiliaus ekspertas. Sasekso kunigaikštienė gegužės 11 d. per priėmimą kariškių šeimoms Abudžoje (Nigerija) pasipuošė sentimentaliu vėriniu, kurį kadaise dėvėjo princesė Diana.

Živilė Pinskuvienė sužibo elegancija: pasipuošė išskirtinei progai

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino nuotraukomis iš renginio, kuriose matyti, jog moteris suspindo elegancija. Ž. Pinskuvienė pasidalino galerija, kurioje matomos nuotraukos iš Širvintų vasaros sezono 2024 metų atidarymo šventės. Galerijoje merė pridėjo net apie 200 nuotraukų, kurioje įamžintos visos šventės akimirkos, besilinksminantys žmonės, atlikėjai.

Šiukštu nesirinkite šių šukuosenų: atrodysite vyresnė

Artėjant vasarai norisi atnaujinti šukuoseną ir pasileisti plaukus! Apsilankymas salone gali būti puiki proga išbandyti naują šukuoseną, atitinkančią jūsų stilių ir asmenybę. Tačiau išsirinkti tinkamą šukuoseną vyresniems nei 50 metų žmonėms gali būti nelengva užduotis. Kadangi yra daugybė galimybių rinktis, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti, rašoma shefinds.com. Kad apsilankymas salone būtų sėkmingas, visada pravartu pasiimti pavyzdinę mėgstamų įžymybių plaukų stiliaus nuotrauką.

Lietuvos vyrai vestuvėms darosi makiažus: atskleidė, kiek kainuoja

Visiems žinoma, kad nuotakos prieš didžiąją vestuvių dieną pasidaro makiažus. Tačiau nėra dažnai girdima apie jaunuosius, kurie grimuotųsi prieš šventę. Apie tai, kodėl vyrai turėtų darytis makiažą ir kuo jis išskirtinis, papasakojo grožio salono „Gama studija“ savininkė, grožio specialistė Gabrielė Marcinkevičiūtė. Moteris atskleidė, kad vyrams taip pat svarbu pasigrimuoti prieš vestuves, o taip pat įvardijo tokio makiažo kainas.

Pamatę, kaip į renginį apsirengė garsus atlikėjas, internautai nesusilaikė: „Kas per velniava?“

Internautai šaiposi iš Edo Sheerano dėl jo įvaizdžio 2024 m. „Met Gala“ renginyje, nes, pasak jų, dainininkas ant raudonojo kilimo atrodė kaip iš garsiosios Zaco Efrono išleistuvių scenos filme „Vidurinės mokyklos miuziklas 3“. Britų dainininko apranga ant raudonojo kilimo, buvo vienas labiausiai aptarinėjamų įvaizdžių, nes žvaigždžių kupiname renginyje jis buvo pastebėtas vilkintis blizgantį šviesiai mėlyną kostiumą su baltais marškiniais bei priderintu žiedlapiais puoštu kaklaraiščiu, rašo mi...

Pamačius lietuvių pasirodymą „Eurovizijoje“ užkliuvo 1 detalė: ar tai pastebite ir jūs?

Vakar nugriaudėjęs „Eurovizijos“ pusfinalis ir Silvester Belt pasirodymas abejingų nepaliko. Tačiau internautams mįslę užminė Silvester Belt kostiumo panašumas į Juozo Statkevičiaus praeitų metų kolekcijos darbą. Internautai stebėjosi dviejų kostiumų panašumu.

Nijolė Jagelavičienė ryžosi išvaizdos pokyčiams: „Atjaunėjau 10 metų!“

Vilniaus miesto savivaldybės narė Nijolė Jagelavičienė pavasarį pasitinka maloniomis grožio permainomis. Tiesa, joms ryžtis jai prireikė nemažai laiko, mat su išvaizda susijusiems eksperimentams N. Jagelavičienė dažniausiai iškart pasako „ne“, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Mano nuomone, moters savitą stilių kuria trys esminiai elementai – jai tinkanti šukuosena, tinkama avalynė ir aksesuarai.

Diana Nausėdienė pasipuošė persikine spalva: rinkosi ypatingai progai

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė tęsia susitikimus Mažeikių rajone – Pikelių miestelyje susitiko su vietos bendruomene. 2003 metais įkurta Pikelių bendruomenė –  nevyriausybinė, pelno nesiekianti, visuomeninė organizacija, Prezidento inicijuotos platformos „Lietuvos galia“ narė. Bendruomenės tikslas – vienyti Pikelių miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojus, ugdyti žmonių bendruomeniškumą, rūpintis savo miestelio ir jų gyventojų gerove.

Šios plaukų šukuosenos padeda atrodyti jauniau: ragina išbandyti

Norite atrodyti jaunesnės negulant po operacinės skalpeliu? Išbandykite vieną iš šių penkių paprastų šukuosenų, kurios, pasak įžymybių šukuosenų meistrų, iškart padės atrodyti jauniau. Nesvarbu, ar norite puoselėti natūralias garbanas, ar išbandyti išskirtinį, madingą stilių, įrodyta, kad šios šukuosenos stabdo senėjimą.

Pamatę, kaip apsirengusi mama atvažiuoja pasiimti vaikų, žodžių į vatą nevyniojo: nesupranta, kaip taip galima

Daugumai žmonių įprasta į mokyklą eiti su džemperiu ir sportiniais bateliais, tačiau vienos mamos nuomonė apie tai išsiskyrė iš kitų –  ji demonstruoja savo kūną apnuoginančią aprangą, vesdama ar pasiimdama vaikus iš mokyklos. Internete pasipylė daug skirtingų nuomonių po to, kai mama Anne atskleidė, kad jos vyras liko nepatenkintas dėl jos pasirinktos aprangos, su kuria ji išleido vaikus į mokyklą. Anne paklausė kitų nuomonės apie šią situaciją.

Pamačiusi, ką su nagais padarė meistrė, vilnietė pritrūko žodžių: parodė visiems

Vilnietė Deimantė, kaip ir kiekviena moteris mėgsta grožio procedūras, tačiau paskutinis jos apsilankymas Vilniaus centre įsikūrusiame grožio salone „Dalios Grožio studija“ pas manikiūro meistrę, šokiravo merginą. Deimantė grožio salone pas šią manikiūro meistrę lankėsi pirmą kartą. Pasižiūrėjusi jos darbus, meistrė atrodė tikrai patikima, todėl mergina nieko nelaukusi jai paskambino ir užsiregistravo vizitui.

Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė šimtų reakcijų

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš labdaros-paramos vakaro „Dalinkimės širdžių šiluma“. Komentatorius sužavėjo merės elegancija, kuri sulaukė šimtų patiktukų. Komentatoriai neslėpė susižavėjimo merės pasirinktu įvaizdžiu bei elegancija ir skyrė daug pagyrimų.  Dėkojo už renginį „Vakaras, kurio visada laukiu su dideliu jauduliu. Vakaras, kurio metu bendrystėje gimsta gerumas, keičiantis gyvenimus.

Šiukštu nesivilkite šių drabužių: atrodysite storesni

Daugelis žino, kad tinkami drabužiai gali žmogų neatpažįstamai pakeisti. Svarbu pritaikyti juos pagal figūros tipą ir asmeniškai tinkančią spalvų paletę. Tačiau yra ir tų drabužių, kurie netinka, ko gero, nė vienam iš mūsų. Kelis iš jų jau šiandien turėtumėte pašalinti iš savo spintos. Štai mados klaidos, dėl kurių atrodote stambesniais, nei esate iš tiesų. Labai aptemptos suknelės Per daug aptempta suknelė neleis jums kvėpuoti, be to, ji kris ant netinkamų kūno vietų.

Diana Nausėdienė pamėgo skareles: puošiasi į ypatingus vizitus

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienio popietę Skėmių kaime susitiko su dviem „Lietuvos galios“ projekto, jungiančio pilietines iniciatyvas visoje Lietuvoje, bendruomenėmis – Skėmių kaimo ir Pociūnėlių miestelio. D. Nausėdienė susitikime dėvėjo kostiumėlį, o įvaizdį pagyvino aksesuaru – skarele. Pastaruoju metu pirmoji šalies ponia pamėgo skareles, kuriomis puošėsi jau ne vieno vizito metu.

Diana Nausėdienė pademonstravo rafinuotą įvaizdį: susitiko su Lenkijos pirmąja ponia

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį susitiko su į Lietuvą atvykusiu Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda, o Diana Nausėdienė priėmė pirmąją Lenkijos ponią Agatą Kornhauser-Duda. Lietuvos ir Lenkijos vadovai aptarė dvišalį bendradarbiavimą gynybos srityje, saugumo situaciją regione ir Rusijos karo Ukrainoje eigą, paramos Ukrainai klausimus.

Živilė Pinskuvienė suspindo elegancija: sulaukė tūkstančių reakcijų

Šeštadienį Širvintų merė Živilė Pinskuvienė pasidalijo nuotraukomis iš renginio, kuriame lankėsi kartu su savo vyru. Komentatorius sužavėjo Ž. Pinskuvienės elegancija, kuri sulaukė daugiau nei 2,5 tūkst. patiktukų. „Puikus penktadienio vakaras su mylimu vyru nuostabiame Druskininkų kurorte. Graži mero Ričardo Malinausko tradicija padėkoti žmonėms, prisidedantiems prie krašto puoselėjimo. Ačiū kolegai už kvietimą ir įspūdingą vakarą“, – rašė Ž. Pinskuvienė.

Pamatę pamergės suknelę vestuvėms, internautai įsiuto: „Visiška beskonybė“

Jauna moteris sukėlė sąmyšį, kai sesers vestuvėms pasirinko kontraversišką nuotakos draugės aprangą. Džordžijai iš Sidnėjaus buvo suteikta galimybė pačiai išsirinkti suknelę ir ji pasirinko „Oroton“ kontrastinį 3D gėlių sijoną ir braletę. Tačiau 748 JAV dolerių kainuojanti suknelė „TikTok“ suskaldė nuomones: vieni teigė, kad ji netinkama vestuvėms, o kiti ją apibūdino kaip tobulą.

Paaiškėjo, kodėl Kate Middleton plaukai nejuda net pučiant vėjui

Profesionali kirpėja papasakojo, kaip Kate Middleton, praėjusiais metais nusikirpusi kirpčiukus, sugeba puikiai išlaikyti klusnius plaukus net pučiant vėjui. Visiems yra tekę kirpykloje kirptis kirpčiukus, tačiau ne paslaptis, kad vėjyje jie neatrodo geriausiai. Tobulai prigludę princesės kirpčiukai Velso princesei, kuri nuo 2023 m. rugsėjo pradėjo demonstruoti savo veidą įrėminančius kirpčiukus, pavyko išlaikyti nepriekaištingą šukuoseną.

Diana Nausėdienė suspindo elegancija: sulaukė išskirtinio įvertinimo

Diana Nausėdienė sulaukė išskirtinio įvertinimo – Lietuvoje viešėjęs Ukrainos Prezidentas jai įteikė Ukrainos valstybinį apdovanojimą. Ypatinga proga pirmoji šalies ponia suspindo elegancija. Iš Ukrainos Prezidento rankų apdovanojimo sulaukusi D. Nausėdienė dėvėjo tamsiai mėlynos spalvos suknelę su asimetriško kirpimo apykakle. Akį traukė įsegta Ukrainos vėliavos spalvų gėlės formos segė ir Ukrainos bei Lietuvos vėliavų ženkliukas.

Nausėdos Šiauliuose nevengė demonstruoti jausmų: renginį stebėjo susikibę už rankų

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius. Šalies vadovas pasidžiaugė, kad Šiaulių vyskupijos šeimų šventė kasmet suburia gausų būrį žmonių, kuriems svarbus tikėjimas ir šeima. Savo dalyvavimu jie išreiškia pagarbą šeimai, kaip atramai, prie kurios galima prisiglausti sunkią akimirką.
Į viršų