Laida Kažkas naujo

 

Laidos metu vedėja Ugnė Martusevičiūtė kalbins meno pasaulio atstovus, atlikėjus, aktorius ir kitos žinomus veidus. Taip pat galėsite išgirsti ir dainų premjeras ar sužinoti apie artimiausius kultūrinius renginius.
 

Evgenya Redko jaučia stiprų norą dalintis meile ir pozityvu: prabilo apie savo „Planetą“

Viena autentiškiausių Lietuvos dainininkių ir muzikos kūrėjų Evgenya Redko po pertraukos pristato potencialų šių metų hitą „Planeta“: „Rudenį bus ir albumas tuo pačiu pavadinimu. „Planeta“ savyje talpina daugybę temų: dvasinių, filosofinių, egzistencinių, kurios netgi išeina už šios planetos ribų“, – išduoda kūrėja. Apie premjerą ji papasakojo naujienų portalo tv3.lt ir TV3 Plus laidoje „Kažkas naujo“. Būsimo albumo singlą lydi intriguojantis vaizdo klipas.
Kažkas Naujo Prieš 12 val.

Didžėjus Roe Deers dėkoja tėčiui už muziką namuose: užaugau su rokenrolo dvasia

Didžėjus Liudas Lazauskas, geriau žinomas sceniniu vardu Roe Deers, augo kartu su muzika. Taip buvo todėl, kad jo tėvai kadaise turėjo naktinį klubą, tėtis taip pat dirbo didžėjumi ir kartais pasiūlydavo Liudui pasiklausyti tam tikrų albumų. Dabar Roe Deers tikina, kad būtent tokie momentai ir suformavo jo skonį tampant artistu. Liepos 17 dieną Roe Deers pasirodys festivalio „Midsummer Vilnius“ scenoje.

„Midsummer Vilnius“ ir Roe Deers: sėkmė jauname amžiuje, DJ genas bei unikalumas

Liepos 15 – 26 dienomis sostinės širdyje vyks devintasis scenos menų festivalis „Midsummer Vilnius“. Lankytojai kviečiami patirti įspūdingus muzikos pasaulio žvaigždžių pasirodymus, karališką elektroninės muzikos vakarėlį su orkestru, stebėti unikalius operos bei teatro pastatymus po atviru dangumi. Festivalio svečių laukia 10 neužmirštamų vakarų Valdovų rūmų Didžiajame kieme. „Šiame laike norime sukurti patirtis, kurios leistų tiesiog pabūti akimirkoje ir ja mėgautis.

Gatvės muzikantas Dovi Mi: grojant ant Palangos tilto įvyko reikšminga pažintis

Atlikėjas Dovydas Misiūnas, geriau žinomas sceniniu vardu Dovi Mi daug metų grojo gatvėse. Apie šią patirtį jis prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Dovydas Misiūnas pristatė savo naujausią dainą „Geriau nebus“ ir papasakojo apie buvimą gatvės muzikantu. Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ – pilnas pokalbis su atlikėju: Griežtos taisyklės gatvės muzikantams Dovi Mi yra grojęs ne tik Lietuvos gatvėse, bet ir Anglijos.

Natalija Bunkė prabilo apie „Yva“ laikus: Goda grupėje visada buvo traukos centras

Atlikėjai Natalija Bunkė ir Remis Retro naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ papasakojo apie vasaros nuotykius lietuviškame pajūryje. Natalija Bunkė ir Remis Retro netvėrė juoku, pasakodami apie savo naują dainą „Vasaros mergaitės“. Klipe nusifilmavo ir grupės „Yva“ narės Goda Alijeva ir Kristina Ivanova. „Goda grupėje „Yva“ visada buvo traukos centras. Aš buvau balsas. O, kad jūs suprastumėte, kokio lygio. Labai.

Rokas Yan vienas atšventė gimtadienį Londone: „Buvo noras pabėgti nuo visko“

Atlikėjas Rokas Yan atšventė gimtadienį. Jam suėjo 26-eri. Vis dėlto vietoje trankios šventės draugų būryje skambant garsiai muzikai, jis pasirinko vienas iškeliauti į Londoną ir ten praleisti laiką taip, kaip norėjosi tą akimirką. Rokas Yan savo gimtadienį atšventė dar balandžio 23 dieną, o apie jį papasakojo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Per daug nesigyrė, kad išvyksta Kaip atskleidė, gimimo dieną vyko į Londoną.

Gebrasy prabilo apie naują etapą: iššūkiai visuomet atrodo didesni, nei yra

Praėjusių metų pabaigoje savo debiutinį albumą išleidęs atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy, sugrįžta su nauju kūrybos etapu bei pristato naują dainą „Lašas Jūroj“. Daugiau apie tai jis pasakoja naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Prasideda naujas etapas, kuris kiekvienam atlikėjui yra labai įdomus. Prieš kiek daugiau nei pusmetį išleidau savo pirmąjį albumą ir taip uždariau gan ilgą kūrybinį periodą, o dabar atveriu duris šviežioms idėjoms, naujiems skambesiams.

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis nusipirko namą: turėjo neįprastų reikalavimų

Atlikėja Iglė Bernotaitytė žengia į naują etapą. Ji nusipirko namą gamtos apsuptyje, kuriuo labai džiaugiasi. Apie pokyčius Iglė papasakojo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Namą nusipirkusi Iglė Bernotaitytė nenorėjo atskleisti vietos, kurioje apsigyveno. Tačiau patikino, kad jis yra Vilniuje. „Labiau linkome link gamtos, ten, kur gyvename, jos yra daug. Taip pat nemažai ir pelkių. O jose daug varlių.

„jauti“ narys Džiugas Širvys po koncerto atsidūrė ligoninėje: „Akyse užtemo“

Grupės „jauti“ narys Džiugas Širvys susidūrė su sveikatos problemomis po vieno neapgalvoto žingsnio koncerto metu. Apie tai jis papasakojo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Džiugas Širvys du metus kentė kojos skausmus, kol galiausiai ryžosi operacijai. Apie sveikatos problemas jis prabilo naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. 2021 metais jie su grupe „jauti“ koncertavo „Vasaros terasoje“. Tačiau linksmybės baigėsi skausmu.

Iglė žvelgė savo baimei į akis: pasiryžo tam, kas kėlė paniką

Artėjant Joninėms, Iglė pristato nuotaikingą dainą „Vasaros laužai“ ir jos pasakišką vaizdo klipą. Jame dainininkė virto paparčio žiedo ieškančia įstabaus grožio laume. Klipas filmuotas nuo aušros iki sutemų keliuose šalies nacionaliniuose parkuose. Dėl įspūdingų kadrų Iglė net pasiryžo akis į akį susitikti su padarais, kurių bijo labiausiai. „Klipo estetiką, galima sakyti, susapnavau ir mums puikiai pavyko ją įgyvendinti. Būtinai norėjau, kad klipe būtų upelis, tačiau čia kilo problema.

Dovi Mi prabilo apie skyrybas: sugriūna ateities planai bei pradeda keistis pasaulis

Talentingas muzikos kūrėjas ir atlikėjas Dovi Mi sugrįžta su nauju emocingu singlu „Nebus geriau“. Šis kūrinys, parašytas prieš metus, pagaliau išvydo dienos šviesą ir atneša savitą kontrastą tarp nuotaikingų melodijų ir gilių, liūdnų žodžių, kalbančių apie skausmingus gyvenimo pokyčius. „Šią dainą parašiau prieš metus. Ir visai ilgai laikiau ją paslėpęs. Tuo metu nevaržiau savęs ir leidau sau rašyti viską, ką pajaučiu ar ateina į galvą.

„jauti“ parodė vasarų prisiminimus: vaizdo įraše – jautrios akimirkos

„Pagaliau sulaukėme vasaros“, – šypsosi grupės „jautì“ vaikinai. Pasak jų, tai svarbiausias grupei sezonas ne tik dėl saulės ir šilumos, bet ir atgijusios koncertinės veiklos.  „Mums ruduo ir žiema – kūrybinis laikotarpis, o pavasaris – pereinamasis. Atėjus vasarai galime parodyti kūrybos vaisius ir susitikti su seniai matytais klausytojais. Labai gera matyti, kad pasiilgimas abipusis.

Rūtą MUR dėl orientacijos atstūmė šeimos narys: „Jis man buvo autoritetas“

Atlikėja Rūta MUR savyje nešiojasi ne tik begalinį užsidegimą muzikai ir kūrybai, bet ir daug įdomių istorijų. Viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ ji prabilo apie viešai išpažintus jausmus mylimajai Alinai bei kodėl nuo jos nusisuko artimas šeimos narys, kurį ji netgi laikė autoritetu. Rūta MUR atvira – psichoterapija padeda jai susidėlioti mintis ir atrasti naujų dalykų apie save.

Rūta MUR – apie viešai išpažintus jausmus mylimajai, prarastą santykį su šeimos nariu ir naują albumą

Viena unikaliausių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Rūta MUR šiandien klausytojams pristato naujausią savo albumą „Meridiem“. Išgyvenanti viena ryškiausių karjeros etapų atlikėja džiaugiasi ir asmeninio gyvenimo patirtimis, kurios padėjo užgimti naujausiai kūrybai. Pasak kūrėjos, šis albumas – tai būdas įamžinti kupinas meilės akimirkas.

Monika Liu, Vaidas Baumila ir Rokas Yan „iškėlė vestuves“: tai yra svajonių trio

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe. Pokalbis su atlikėjais – laidoje „Kažkas naujo“. Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.

„Luktelk“ bendraautorė Elayork – apie darbą su Jessica Shy ir Silvester Belt: „Nesitikėjome, kad laimėsime“

Šių metų eurovizinės dainos „Luktelk“ bendraautorė Elayork atskleidė kūrimo užkulisius. Prie Silvester Belt atliekamo kūrinio prisidėjo ne tik ji, bet ir viena garsiausių šalies atlikėjų Jessica Shy. Apie tai ji prabilo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Luktelk“ yra magiškas, netikėtas mums visiems, tikriausiai, nutikimas. Girdėjau labai daug Silvestro pasakojimų apie tai.

„Luktelk“ bendraautorė Elayork atskleidė, kaip gimė eurovizinis kūrinys

Dainininkė Elayork pristato naują dainą „Ne laiku“ ir jos klipą. Taip pat naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ atskleidė, kaip kartu su Silvester Belt bei Jessica Shy parašė eurovizinį kūrinį „Luktelk“. Atlikėja ir dainų autorė sako, kad naujasis kūrinys pareikalavo leistis į ilgas skambesio paieškas. „Šią dainą pradėjau rašyti kūrybingiausiu laikotarpiu, įkvėpta stiprios meilės.

FC Baseball prabilo apie kitą savo pusę: „Esu atviras chamas“

Atlikėjas, dainų autorius Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball pakvietė į savo koncertinį turą „Jauna Lietuva“ ir prisiminė, kokį kelią nuėjo, kol tapo tuo, kas yra dabar. „Esu atviras chamas, nebūtinai jautrus, bet atviras“, – juokėsi Tautvydas, paminėjus, kad pastaruoju metu vyrai nebebijo rodyti savo jautrumo. „Kažkas naujo“ laidoje apsilankęs FC Baseball įkvėpė tuos, kurie gyvena ne didžiuosiuose miestuose ir mano, kad vien dėl šios priežasties jų galimybės yra apribotos.

Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

Atlikėjas Merūnas Vitulskis su sūnumis Ajumi ir Herkumi nusprendė pradžiuginti mamą Eriką Vitulskienę Motinos dienos proga. Dovana – gerai apgalvota. Merūnas Vitulskis apie Motinos dienos reikšmę prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Vaikai tik dabar pradeda suprasti tos šventės esmę. Vyresnėlis sakė, kad jau tauposi pinigus, kad galėtų nupirkti mamai dovanėlę Motinos dienos proga. Pagalvoju, kad viskas gerai, einame į gerą pusę“, – šypsojosi Merūnas.

Merūnas Vitulskis prisiminė paskutinį pokalbį su mama: buvo aišku, kad šansų nebėra

Merūnas Vitulskis pristato Motinos dienai skirtą dainos „Ar tai tu“ vaizdo klipą, kuriame papasakota itin jautri ir asmeniška dainininko istorija. Apie viską išsamiai jis papasakojo naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Kūrinys dedikuotas Merūno mamai Aurelijai, kuri pralaimėjo kovą su vėžiu, kai dainininkui tebuvo vos 17 metų. Klipe debiutavo ir vyresnysis Vitulskių sūnus, devynmetis Ajus. Jis suvaidino tėtį vaikystėje.

„X Faktoriaus“ nugalėtojai grupė „Spurr“ prabilo apie intymumą: tam reikėjo subręsti

Muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojai grupė „Spurr“ kviečia įvertinti naują kūrinį „Kūnas“ ir specialiai jam sukurtą vaizdo klipą. Dainuodami apie emocijas bei ryšį tarp žmonių, grupė atsiskleidžia iš jautriosios pusės. „Šis kūrinys yra apie norą būti kuo arčiau kito žmogaus, kai dėl tam tikrų aplinkybių tai tampa neįmanoma“, – pasakoja grupės nariai. Į „X faktoriaus“ atrankas atvykusi grupė pribloškė kūriniu „Faršas“, kuris ir buvo jų raktas į sėkmę.

Kristina Ivanova su sese Natalija Bunke – geriausios draugės: gera džiaugtis viena kitos sėkme

Grožio studijos, elektroninės parduotuvės, prekinio ženklo „Kristina Beauty“ savininkė, grupės „Kristal“ narė Kristina Ivanova laidoje „Kažkas naujo“ atvirai prakalbo apie ryšį su sese Natalija Bunke ir verslo kūrimo nelengvą pradžią. Kai Kristina įkūrė savo verslą, buvo vos baigusi studijas jauna mergina. Žinomas vardas jai negelbėjo – atvirkščiai – pirmaisiais metais ji gavo net 12 patikrinimų. „Buvau tik jauna mergina, neseniai pabaigusi magistratūros studijas. Kokių 24-25 metų.

Norbertas Liatkovskis prabilo apie mylimą žmogų: džiugu jai skirti laiko

Atlikėjas Norbertas Liatkovskis naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ prabilo apie itin šiltą ryšį su mama. Jiedu ne tik kartu keliauja, bet ir pasitiki vienas kitu bei kalba įvairiomis temomis. Norbertas džiaugėsi, kad atostogų metu su mama beveik dėl nieko nesipyksta. „Aš viskuo pasirūpinu, pasiginčijam nebent dėl mano vairavimo. Mama turi pastabų“, – juokėsi jis.

FC Baseball purtosi etiketės „jautrus“: mane gerai pažįsta vos 2 žmonės

Dainų autorius ir atlikėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball šiandien pristatė ilgai lauktą savo naująjį singlą ir jam sukurtą vaizdo klipą „Jauna Lietuva“. Kaip sako pats autorius, šis kūrinys yra apie tikrą draugystę. „Vienam iš personažų kažkas nutiko. Kažkas, ko pakeisti neįmanoma, nei to pakeisti, nei su tuo susigyventi.

Denisui iš „2 Kvėpavimas“ diagnozuota klastinga liga: kad skausmas praeitų, turėjau išsivemti

Grupės „2 Kvėpavimas“ narys Denisas Černiauskas susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Tiesa, jis to būtų galėjęs išvengti, jei būtų laiku atkreipęs dėmesį į varginantį skausmą. Apie tai atlikėjas prabilo laidoje „Kažkas naujo“. Denisas Černiauskas iš pradžių savaitę jautė spazmus pilvo srityje. „Per daug dėl to nesirūpinau, kas yra klaida.

Norbertas Liatkovskis – apie šiltą ryšį su mama, svarbiausią iš jos gautą pamoką ir naujus namus

Sparčiai populiarėjantis Norbertas – vienas perspektyviausių veidų Lietuvos pramogų pasaulyje. Daugybės TV projektų dalyvis ir finalininkas, vaikinas aktyviai keliauja po pasaulį, savo kūrybingumą realizuoja kurdamas turinį socialiniuose tinkluose ir neapleidžia savo didžiausios meilės – muzikos.

Kristina Ivanova išgyveno sudėtingą laikotarpį: net neįsivaizduojate kiek žmonių sakė – tau nepavyks

Populiarių merginų grupė „Kristal“ pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Basomis“. Merginos atskleidžia, kad šioje dainoje sutalpino daugybę išgyvenimų apie kuriuos pagaliau nusprendė prabilti garsiai. Dainininkės sako, kad savo istorijomis nori padrąsinti visus savo gerbėjus ir įkvėpti nepasiduoti net sunkiausiomis akimirkomis.

Justė Starinskaitė išsikraustė iš Lietuvos: atskleidė priežastis

Grupės „Saulės kliošas“ narė Justė Starinskaitė papasakojo apie gyvenimo pokyčius. Apsilankiusi naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ ji atskleidė, kad trumpam išsikraustė iš Lietuvos. „Saulės kliošas“ narė Justė Starinskaitė gyvena tarp Berlyno ir Vilniaus, o grupės lyderis Laurynas Šarkinas – vis dar Obuolių saloje.

Augustė Vedrickaitė prabilo apie ryšį su Džordana Butkute: tai – garbė ir gyvenimo svajonė

Atlikėja Augustė Vedrickaitė neslėpė šypsenos – neseniai išsipildė jos gyvenimo svajonė. Po beveik 19 metų naują albumą pristačiusi moteris sulaukė legendinės atlikėjos Džordanos Butkutės palaikymo ir netgi turėjo galimybę su ja padainuoti savo koncerte Kaune. Apie savo patirtį ir ryšį su Džordana Butkute atlikėja Augustė Vedrickaitė papasakojo naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Netyčia išsipildė gyvenimo svajonė“, – pasakojimą apie pažintį su Džordana pradėjo Augustė.

„2 Kvėpavimas“ narys vos nemirė iš skausmo: perspėja vengti šių produktų net ir jauniems

Grupės „2 Kvėpavimas“ narys Denisas Černiauskas prabilo apie jį užklupusias sveikatos problemas. Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ grupės „2 Kvėpavimas“ narys Denisas Černiauskas papasakojo, kodėl jam teko atsidurti ligoninėje. Sveikatos problemos buvo nesveikos mitybos pasėkmės. Laidoje sužinosite, kokių produktų reiktų vengti net ir jauniems žmonėms. Be to, jis pristatė savo naujausią dainą.

„Sisters On Wire“ narė Ieva tiesioginiame eteryje nesulaikė ašarų: „Atrodė, kad visą vidų plėšo“

Grupės „Sisters On Wire“ nariai prabilo apie sudėtingą laikotarpį, kurį teko išgyventi narei Ievai Ščerbinskaitei. Apsilankiusi laidoje „Kažkas naujo“ ji susigraudino prisiminusi vieną įvykį. „Sisters On Wire“ narė Ieva Ščerbinskaitė prieš kurį laiką išgyveno skaudžias skyrybas. Naujienų portalo laidoje „Kažkas naujo“ apsilankę grupės nariai Olegas Jerochinas ir Ieva pasidalijo, kaip sekėsi tuo laikotarpiu darbuotis. „Būdavo, kad mes važiuojame į koncertą ir matome, kad Ieva verkia.

„Saulės kliošas“ narė Justė Starinskaitė prabilo apie gyvenimo pokyčius

Grupės „Saulės kliošas“ nariai Justė Starinskaitė ir Laurynas Šarkinas kviečia susipažinti iš arčiau. Apsilankę naujienų portalo tv3.lt laidoje jie papasakojo, kaip gyvena pastaruoju metu. Justė Starinskaitė paatvirtavo apie gyvenimo pokyčius. Atlikėja šiuo metu gyvena tarp dviejų miestų – Berlyno ir Vilniaus.

„Sisters On Wire“ narė Ieva laidoje nesulaikė ašarų: po skyrybų buvo sunku žengti į sceną

„Sisters On Wire“ narė Ieva Ščerbinskaitė prasitarė, kad „Savo delnuos“ jai labai asmeniška daina, padėjusi išgyventi „pilkąjį“ etapą. „Savo delnuos“ pradėjau rašyti dar 2023 birželį. Tuo metu išgyvenau skyrybų etapą ir tuo pačiu buvo koncertų sezonas. Tas laikotarpis, kai viduje jauti didžiulį skausmą, liūdesį, o tada, viską užgniaužus, lipi į sceną ir spinduliuoji laime, emociškai man buvo labai sunkus ir slėgė taip, kad norėjosi viską paleisti.

Jonas Nainys įteikė Jurgai Šeduikytei nepamirštamą dovaną: graudinausi visas dienas

Atlikėja Jurga Šeduikytė kartu su muzikos prodiuseriu, didžėjumi Jonu Nainiu neseniai pranešė džiugią žinią savo gerbėjams ir pristatė atnaujintą Jurgos hitą „Nebijok“, išleistą dar prieš 19 metų. Užgimusią savo muzikinę draugystę jie įamžino viešėdami Dubajuje, kur nufilmavo įspūdingą šiam kūriniui sukurtą klipą. Lankydamiesi naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ jiedu prabilo apie požiūrį į vienas kitą ir laiką svetur.

Vaidas Baumila suka nauju keliu: atskleidė priežastis

Atlikėjas Vaidas Baumila gyvena pasiruošimo Žalgirio arenos koncertui akimirkomis. Kovo 15 dieną jis visus pakvies į ugnimi trykštantį pasirodymą. Viešėdamas laidoje „Kažkas naujo“ jis papasakojo, kokiomis mintimis gyvena ir kokias vertybes jam pavyksta išsigryninti. Vaidas Baumila nusprendė išbandyti save dar vienoje srityje ir nusprendė pradėti mokytis groti gitara.

Viktorija Vyšniauskaitė – ar tuoktųsi bažnyčioje ir kodėl paliko tėvų namus būdama abituriente

Atlikėja Viktorija Vyšniauskaitė, scenoje žinoma pseudonimu It's Cheri, yra operos solisto ir pastoriaus Vaido Vyšniausko dukra. Gyvenimas arti bažnyčios ir religinę potekstę turintis auklėjimas, joje pažadino pirmuosius dvilypiškumo jausmus. Tiesa, už kai kurias ten išmoktas pamokas ji jaučiasi dėkinga ir iki šiol vadovaujasi ten išgirstu patarimu neatsakyti į blogį blogiu. Viktorijos Vyšniauskaitės-It's Cheri gyvenimas išties vingiuotas.

Vaidas Baumila prabilo apie besarmatiškus jausmus: patinka būti nekukliam

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų Vaidas Baumila klausytojams pristato naujausią savo darbą – kūrinį „Besarmatė“. Kovo 15 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiausią karjeros koncertą surengsiantis dainininkas intriguoja, kad naujausias kūrinys besarmatiškai energingas ir kviečiantis šokti. Tiesa, pasak kūrėjo, šį kartą šokti kvies močiutės ir seneliai savo anūkus. Žinomas dainininkas neslepia – jam patinka daryti dalykus, kurie nestokoja drąsos, yra nekuklūs ir leidžia išsilaisvinti.

Remis Retro prabilo apie ryšį su šeima ir auklėjimą: taip buvome auginti

Atlikėjas Remis Retro prabilo apie ryšį su šeima – broliu, taip pat atlikėju Gamka, sese ir mama Gelija Vaškūne. Be to, papasakojo, kodėl ant M.A.M.A. 2023 apdovanojimų raudonojo kilimo sugalvojo užsidegti cigarą ir atvykti apsirengus chalatą bei šlepetes. Arenoje jaučiasi kaip namie Remis Retro apsilankė naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Joje visų pirma prabilo apie laisvę ir prisiminė M.A.M.A. apdovanojimus, kuriuose rūkė cigarą, apsivilkęs chalatą.

Po 18 metų Augustė Vedrickaitė grįžta su žinia: „Padariau tai, apie ką svajojau“

Neseniai dainininkė ir dainų autorė Augustė Vedrickaitė pradžiugino gerbėjus išleisdama naują albumą „Kas esi tu“, kartu su viniline plokštele. Ji apie tai papasakojo laidoje „Kažkas naujo“. Aktyviai metus pradėjusi atlikėja darbuojasi toliau ir klausytojams pristato dainos tokiu pat pavadinimu – „Kas esi tu“, vaizdo klipą. Pasak pačios atlikėjos, jis primena kino filmą.

Justė Kraujelytė prabilo apie sindromą, būdingą daugumai: „Reikia daug metų, kad nuo to išsivalytume“

Atlikėja Justė Kraujelytė nevengia kalbėti apie žmogaus psichologinę būseną. Tai atsispindi ne tik jos dainose, bet ir komunikacijoje. Šįkart ji prabilo apie imposterio sindromą, su kuriuo susiduria nemažai žmonių. Imposterio sindromas (IS) – tai elgsenos ir sveikatos reiškinys, kai daug pasiekę asmenys abejojima savo intelektu, įgūdžiais ar pasiekimais ir jaučiasi to neverti.

Jovani kartu su Jurga Šeduikyte iškeliavo į Dubajų: iš ten parsivežė svarbią žinią

Praėjusių metų pabaigoje atlikėja Jurga Šeduikytė ir Jonas Nainys (Jovani) surėmė muzikines pajėgas ir į dienos šviesą paleido naujai suskambusį kūrinį „Nebijok“. Kone vizitine Jurgos kortele tapusi daina, kurią J. Nainys praturtino elektronikos garsais, neseniai įamžinta ir vaizdo klipe. Jo filmuoti komanda vyko į auksine prabanga tviskantį Dubajų, o šiandien, minint meilės dieną, kūrybinį rezultatą pristato visiems savo gerbėjams.

Justė Arlauskaitė-Jazzu negailėjo kritikos: „Dabar Lietuvos muzika yra pakankamai apgailėtina“

Neseniai atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas paskelbė, kad sugrįžta jųdviejų duetas Leon Somov and Jazzu. Paskelbdami šią žiną naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ jiedu užsiminė, kad grįžta ne tik dėl koncerto „One night only“, bet ir kad sukurtų ką nors naujo. Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas džiaugėsi, kad yra daug jų sukurtų dainų, kurios vis dar gyvos. Tiesa, jiedu nepagailėjo kritikos šiuolaikinei lietuviškai muzikai.

Monikos Marijos kelionė kemperiu neapsėjo be nuotykių: vienas sprendimas galėjo pakeisti viską

Atlikėja, nacionalinės „Eurovizijos“ finalistė Monika Marija Paulauskaitė dar prieš nusprendžiant dalyvauti konkurse ilsėjosi ir ieškojo kūrybinio įkvepimo keliaudama kemperiu. Monika Marija Paulauskaitė jau kurį laiką džiaugiasi ramybe ir laime. Apie tai prabilo viešėdama naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Gyvenu laimingą gyvenimą, rašau dainas, džiaugiuosi“, – šypsodamasi sakė ji.

„Grammy“ laimėjusi lietuvių kilmės dainininkė Nicole Zuraitis: „Lietuva turi vietą mano širdyje“

Lietuviškų šaknų turinti amerikietė Nicole Zuraitis jau antrą kartą nominuota „Grammy“ apdovanojimuose. Šiemet ji laimėjo statulėlę už geriausią džiazinio vokalo albumą. Niujorke gyvenanti Nicole yra nepriklausoma atlikėja, pradėjusi džiazo dainininkės karjerą būdama 28-erių.

Vaidotas Valiukevičius iš „The Roop“ – apie klastingos ligos padarinius: „Galvojau, kad pakratysiu kojas“

Kartą Lietuvai „Eurovizijoje“ jau atstovavusi grupė „The Roop“ sugrįžo į nacionalinę atranką. Tiesa, filmavimo dieną grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius jautėsi išties ne kaip – turėjo temperatūros, svaigo galva. Vis dėlto bloga savijauta nesutrukdė siekti savo svajonės. Grupė „The Roop“ apsilankė naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Viešėdami ten pasakojo apie grupės lyderį Vaidotą Valiukevičių ištikusias sveikatos problemas.

Monika Marija prabilo apie išgyvenimus santykiuose: norėdavau kalbėtis, o jis nueidavo miegoti

Puikiai Lietuvos publikai pažįstama dainininkė Monika Marija grįžta į „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų sceną su savo kūrybos daina „Unlove You Starting Tomorrow“, kuri parašyta kaip laiškas, tam tikras jos pačios monologas. Šiandien kūrinys debiutuoja interneto platformose, o rytoj, šeštadienį, varžysis dėl bilieto į konkurso atrankų finalą. „Tai nėra daina, sukurta specialiai „Eurovizijai“, tikslas buvo papasakoti man labai stiprią emociškai istoriją.

Remis Retro suvienijo jėgas su Nagliu Šulija: jų bendras projektas nustebins ne vieną

Remis Retro ne kartą įrodė, kad geba kurti įvairiausiomis temomis. Šiandien atlikėjas pristato gerbėjų ilgai lauktą singlą „Ačiū“, kurio muzikiniame klipe – daugybė netikėtumų ir staigmenų. Remis Retro lankėsi laidoje „Kažkas naujo“, kur daugiau papasakojo apie savo naują dainą ir bendrą projektą su Nagliu Šulija.

„The Roop“ vokalistas susidūrė su klastinga liga: dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje pakibo ant plauko

Kartą „Eurovizijoje“ Lietuvai jau atstovavusi grupė The Roop vėl stoja į kovą dėl teisės dalyvauti didžiausiame Europos dainų konkurse. Šiandien jie pristato dainą „Simple Joy“. Tuo pačiu, jau vasario 10 dieną The Roop į Eurovizijos atrankos sceną žengs su naujo skambesio kūriniu. Charizmatiškieji atlikėjai 2024-uosius pradeda lengvu ritmu ir giliomis mintimis.   Įkvėpė asmeninė patirtis „Daina yra apie džiaugsmą kasdienybėje – momentus, kai mes jaučiamės pakankami ir užtektini sau.

Viktoras Prapras prabilo apie sveikatos bėdas ir teismus dėl „Hiperbolės“ vardo: „Kiek žmonės turi naglumo“

Legendinės grupės „Hiperbolė“ narys ir ilgametis vadovas Viktoras Prapras po paskelbimo apie sugrįžimą į sceną beveik pilnu sąstatu, ryžosi atviram interviu apie prisiminimus ir santykius su kitais nariais. Tiesa, Viktoras teigė, jog nustebo, kai sužinojo, kad šiuo metu jų vinilinės plokštelės perpardavinėjamos net už 500 eurų ir atskleidė, ar planuoja jas dar kartą perleisti. Grupės „Hiperbolė“ narys Viktoras Prapras džiaugiasi, kad su jų kurtomis dainomis užaugo ne viena karta.

Po 6 metų sugrįžta Jazzu ir Leono Somovo duetas: skelbia džiugią žinią

Ketvirtadienį visų mylimas duetas Jazzu ir Leonas Somovas pranešė džiugią žinią gerbėjams – jie vienai nakčiai sugrįžta. Jau birželio 7 dieną „Vingio parke“ sudrebins šou „Leon Somov & Jazzu“ šou – „One Night Only“. Skelbiama, kad Jazzu ir Leonas Somovas atliks gerai žinomus kūrinius. Šou taip pat bus tarptautinės komandos „Light A Sky“ pilotuojamas dronų šou.
Į viršų