Laida „Tėvai paprastai“

 

Tai tv3.lt ir „Tėvų darželio“ tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. Kitaip tariant, čia kalbama visais šeimoms aktualiais klausimais.

Fausta Marija apie neplanuotą nėštumą: „Noriu savo dukros sulaukti“

Tėtis Simonas Urbonas ir „Tėvai paprastai“ šįkart kviečia itin atviro pokalbio su Fausta Marija Leščiauskaite apie pirmakartės mamos iššūkius, baimes, naujas patirtis ir kasdienybę kiek sujaukusią žinią apie nėštumą bei klausimą sau, „ar aš tikrai noriu būti mama?“.  Koks momentas Faustai leido susitaikyti su netikėta žinia apie nėštumą ir priimti ją? Kaip ji sužinojo, kad laukiasi? Ir kodėl dar pažinties pradžioje savo dukters tėčiui ji pasakė „tai tu daryk išvadas“?   Savo pro...

Žinomas treneris prakalbo apie santykių su namibiete pradžią: jau per 5 pasimatymą lankėsi metrikacijos biure

„Tėvai paprastai“ vėl kviečia pasitikti nuostabią šeimą – sportišką, tarpžemyninę porą – Ilką Rae Adams, asmeninę trenerę bei sveikos mitybos ir gyvensenos specialistę, rašytoją, ir Andrių Pauliukevičių, sportininką, trenerį, rašytoją, Europos kultūrizmo čempioną, jei prisimenate – žiniasklaidos vadintą Tarzanu.

Brigita prabilo apie nepagražintą motinystės pradžią: su vyru galvojome, kaip būtų faina, jeigu būtų galima grįžti atgal

Motinystės iššūkiai, sunkumai ir pasiruošimas vaiko atėjimui į šį pasaulį – tai ką išgyvena daugelis tėvų. Ne vienas susiduria emocijomis, kontrolės praradimu ir pamokomis bei fizinę erdvę, kuri būtų patogi ne tik vaikui, bet ir tėvams.

Veroniką vertė išeiti iš darbo: tai padarius jai pavyko gauti didžiausią išeitinę kompensaciją

Atleidimas iš darbo – tai nemaloni situacija, kuri gali paliesti kiekvieną. Tokiu atveju labai svarbu išmanyti savo, kaip darbuotojo, teises, nes tai leidžia iš nemalonios situacijos išspausti kiek įmanoma daugiau pozityvo. Naujienų tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ atsilankę svečiai šiandien kviečia sužinoti, kokios jūsų teisės darbe ir kaip elgtis, kai darbdavys tiesiog pasako: „Noriu, kad išeitum dabar.“  Veronika, vyr.

Už šį mamos sprendimą Vasha nepadėkojo: „Aš vis dar pykstu“

Žymi atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha atskleidė, dėl kokio įvykio paauglystėje ji taip supyko ant savo mamos, kad negali atleisti iki šiol. „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.  Gabrielė sako daug metų negalinti atleisti mamai, kad ji leido jai mesti muzikos mokyklą.

Morgana Danielė prabilo apie patirtą smurtą: „Gimdymo patirtis karūnavo dar baisesnę patirtį“

Tėtis Simonas Urbonas ir „Tėvai paprastai“ kviečia pakalbėti apie gimdymą, cezario pjūvio operaciją ir – konkrečiai – Seimo narės Morganos Danielės gimdymo patirtį. Šiandien moteris neslepia: jai teko patirti akušerinį smurtą, kurio net nenori prisiminti. Pasakodama savo istoriją ji bus labai atvira: dėl tokios patirties net sudvejojusi, ar nori daugiau vaikų.

Žinomą nuomonės formuotoją šokiravo dukros klasiokės: Jos save pateikia kaip sekso prekę

Paauglystė dažnai baugina tėvus, tačiau nemažai ji gąsdina ir mūsų vaikus. Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos? „Nekontroliuokite, o tarkitės“, – tėvams pataria naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ apsilankiusi psichologė Jūratė Bortkevičienė.

Alanas Chošnau prabilo apie santykius su žmona ir tėvystę: „Nepasitikrinom – aš rizikavau“

Viešumoje retai matomi Alanas ir Valda Chošnau atvirai prakalbo apie savo santykius ir vaikus. Tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ apsilankiusi pora prisiminė, kad viskas vystėsi jų draugystės pradžioje, su kokiais sunkumais susidūrė ir ką dabar tenka išgyventi, kai vaikai žengia į paauglystę.

Gabrielė-Vasha sukūrė „Instagram“ paskyrą dukrai: baiminasi tik vieno

Daugelis vis garsiau kalba apie vaikų saugumą internete ir įspėja, kad ne tik reikia prižiūrėti vaikų socialinių tinklų paskyras, bet ir laikytis socialinių tinklų rekomendacijų beti nedemonstruoti vaikų asmeninėse paskyrose, tačiau dalis tėvų nusprendžia kitaip.   „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.

Trijų vaikų mama apie sprendimą įvaikinti berniuką: „Dėkingumo nebus“

Įvaikinimas – svarbus ir didelis įsipareigojimas, kuris gyvenimą pakeičia ne tik jį pasirinkusiam vaikui, bet ir šeimai. Nors „Telia Lietuva“ vadovė, trijų vaikų mama Giedrė Kaminskaitė-Salters, su vyru ryžosi įvaikinti nuostabų berniuką, vardu Danielius, sunkumų, sako, buvo nemažai, tačiau šios patirties nekeistų į nieką. Dėkingumo iš vaiko Giedrė su vyru nelaukia, nes „jo niekada nebuvo ir nebus“, o matyti vaiko progresą šiandien šeimai – didžiausia dovana.

Živilė Vaškytė-Lubienė grįžusi į darbą iš vadovo išgirdo šokiruojantį klausimą: „Ar nėra dingę įgūdžiai?“

Visuomenėje vis garsiau diskutuojama apie motinystę ir dirbančių mamų grįžimą į darbą po jos. Ne vienai jų tenka susidurti ir su nemaloniomis patirtimis. Taip nutiko ir gerai pažįstamai žurnalistei, laidų kūrėjai, vedėjai, verslininkei Živilei Vaškytei-Lubienei, kuri grįžusi į darbą išgirso šokiruojantį klausimą.  Moteris apie tai prakalbo „Tėvai paprastai“ studijoje, kur ji lenkėsi kartu su vyru – dainų autoriumi ir atlikėju Edgaru Lubiu.

Žinoma 4 vaikų mama Reda prabilo apie sunkų laikotarpį: „Mačiau, kaip byra mano santykiai su vyru“

Dažnos santykių griuvimo priežastys – nemokėjimas planuoti laiko, dėmesio stoka vienas kitam ir nesusikalbėjimas, o kai turi net 4 vaikus, šių dalykų išvengti dar sunkiau. Apie tai atvirai prakalbi žinoma nuomonės formuotoja 4 vaikų mama Reda Zavadskė, įkūrusi auklių agentūrą „Daugiavaike.lt“.  „Tėvai paprastai“ studijoje kartu su ja lankėsi ir 3 vaikų mama, finansų eksperte, „Swedbank“ finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha pavargo nuo instagramo: „Norėčiau gyventi kaip paprastas žmogus“

Tikrai ne vienas žmogus svajoja tapti nuomonės formuotoju – gali pasirodyti, kad užtenka turėti didelį sekėjų ratą ir gali ramiai keliauti, nuolat ilsėtis. Visgi šią iliuziją sugriovė atlikėja, nuomonės formuotoja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, kuri atskleidė, kaip iš tikro gyvena ir kiek daug dirba influenceriai.

Augustė Vedrickaitė prakalbo apie santykius su sūnumi – laikosi kelių taisyklių

Daugelio tėvų pagrindinis tikslas auginant vaiką – užauginti dorą žmogų, tačiau situacijų pasitaiko įvairių. Ne vienam kyla klausimas, kaip vaiką išmokyti ne tik gintis, bet ir rodyti pagarbą bei nelieti užplūdusių emocijų ant kitų. Žinoma dainininkė Augustė Vedrickaitė apsilankė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ ir atskleidė savo gimdymo istoriją, ir pasidalijo pasiteisinusiais sūnaus auklėjimo patarimais bei atsakė, kaip sprendžia problemas, kai, atrodo, susitvarkyti neįmanoma.

Besilaukianti dviejų vaikų mama Dinara Vilčinskytė: „Vedu dukrą į darželį, o pati – kaip benamė“

Dažnas tėvas susiduria su vaikų nevalgymu. Nors atrodytų, pradedant vaiką primaitinti pirmaisiais jo gyvenimo metais jis viską noriai ima į burną, staiga maisto jis pradeda atsisakyti, tampa išrankus. Su tokia problema susidūrė ir nuomonės formuotoja, mama Dinara Vilčinskyte, kuri apsilaikė tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Kartu su Dinara laidoje lankėsi ir vaikų gydytoja Indre Plėštyte-Almine.

Vasha priėmė nestandartinį sprendimą – sukūrė „Instagram“ paskyrą mažametei dukrai

Daugelis vis garsiau kalba apie vaikų saugumą internete ir įspėja, kad ne tik reikia prižiūrėti vaikų socialinių tinklų paskyras, bet ir laikytis socialinių tinklų rekomendacijų beti nedemonstruoti vaikų asmeninėse paskyrose, tačiau dalis tėvų nusprendžia kitaip.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą lengvas pokalbis apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.

Skambino draugė Živilė prabilo apie didžiausius nesutarimus: „Trūksta griežtesnio žodžio“

Kiekvienoje šeimoje kyla įvairių nesutarimų. To neslepia ir šokėjas, treneris, vaikų stovyklų organizatorius Saulius Skambinas bei jo mylimoji, plaukų sveikatinimo meistrė, renginių ir stovyklų organizatorė Živilė Barzdaitytė, kurie apsilankė naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Laidoje jie prabilo apie tai, kaip susitiko, kaip auklėja savo vaikus, kodėl sūnaus paauglystė tokia sudėtinga, o pyktis, anot Sauliaus, visai nevertas laiko ...

Visiškai sveika Ingrida susidūrė su nevaisingumu: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida šiandien sūpuoja sūnelį Marką ant rankų, tačiau jai teko patirti, kaip kartais svajonės susilaukti vaikų dūžta į šipulius ir tampa sunkia, alinančia, beprotiškų pastangų, resursų, tikėjimo reikalaujančia kelione – nevaisingumas.  „Tėvai paprastai“ studijoje šį kartą vieši sudėtingą nevaisingumo kelionę įveikusi mama Ingrida Paleckė ir gydytoja akušerė ginekologė Brigita Vaigauskaitė-Mažeikienė.

Sūnų Kosmosu pavadinęs Gediminas Žilinskas: „Su vestuvėmis niekur neskubame“

Žinomų žmonių fotografas Gediminas Žilinskas neslepia – savo srities profesionalu jis tapo ne iškart. Tačiau dabar vyras puikiai žino, kaip atskleisti gražiausias moters puses, o jau kurį laiką tą padaryti jam padeda ir mylimoji Beatričė Brusokaitė. Tėvu tapęs fotografas džiaugiasi – kaskart jis vis pastebi sūnaus pokyčius, o labiausiai jį džiugina jo plati šypsena.

Liucina Rimgailė apie santykius su vyru: mes vienas kito nesisaviname

Partneriai kurdami šeimą dažnai stengiasi pasilikti kokybiško laiko ir sau, tačiau šeimoje atsiradūs mažyliui visa ši struktūra ir idilė gali nesunkiai subyrėti. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė atskleidė, kaip jiems su vyru pavyksta atrasti balansą tarp šeimos ir asmeninių gyvenimų.

Buvusi Gitano Nausėdos patarėja prabilo apie karjeros pokyčius: „Reikia nesusireikšminti“

Sonata, siekdama svajonės, kažkada išėjo į niekur, kai šeimoje visiškai nebuvo pajamų ir nedirbo vyras, kurį šiandien ji laiko didžiausia savo atrama. Šį kartą ji svečiuojasi „Tėvai paprastai“ studijoje, kur vieši dvi verslios mamos, vieną dieną išdrįsusios dirbti sau. Sonata Šulcė – prekių ženklų strategė, verslo konsultantė, dviejų mergaičių mama, ir Ieva Kurashidze – verslininkė, trijų vaikų mama.

Įspėja visas moteris: Sandrai pogimdyvinė depresija peraugo į pogimdyvinę psichozę

„Tėvai paprastai“ laidoje viešėjo vaikų teisių gynėja, psichologė Neringa Martišienė, kuri papasakojo apie moteris po gimdymo galinčią užklupti pogimdyvinę psichozę.  Laidos metu mama, vizažistė Sandra Lukaševičienė papasakojo apie pogimdyminę depresiją, kuri jai prilygo siaubo filmui, o vėliau peraugo net į pogimdyvinę psichozę. Liga progresavo Sandros situacija buvo gana sudėtinga. Liga progresavo, tad netrukus pogimdyminė depresija peraugo į pogimdyminę psichozę.

Greta Lebedeva prakalbo apie netikėtą pažintį su vyru: versijos nesutapo

„Tėvai paprastai“ studijoje pasitinkame sportišką, verslią, netgi olimpinę šeimą: studijoje vieši Greta Lebedeva-Kazakevič, asmeninė sporto trenerė, mitybos planų ir sporto programų sudarytoja, nuomonės formuotoja, verslininkė, ir jos vyras Aleksandras Kazakevič, olimpietis, imtynininkas, treneris, verslininkas ir „Šuolio“ vicečempionas.

Ilma Skuodienė apie vaikų patiriamą seksualinį smurtą: tėvai dažnai tą neigia

Nors daugelis tėvų padarytų viską, kad tik apsaugotų savo vaiką, tačiau seksualinis smurtas ir jo pasekmės – vis dar tabu apgaubta tema. Specialistai pataria apie tai drąsiai kalbėti su vaikais, juos supažindinti su kūno vietomis, kurių kiti liesti negali, bet kartais tai padaryti nėra taip paprasta.

Žygimantas Gečas atskleidė didžiausią baimę: nebuvo kur dėti akių

Tinklalaidėje „Tėvai paprastai“ laidos vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbina dar vieną jauną ir gražią šeimą, Žako tėvelius Anželą ir Žygimantą Gečus.  Daininininkė Anžela Gečienė su vyru, renginių vedėju Žygimantu Geču sako, kad tėvystė jiems siejasi su atsakomybe, o į šį žodį, pasak jų, telpa viskas: „Tai atsakomybė už žmogaus ateitį, būtį, svajones. Tai didžiulis burbulas, kurį turi kaupti geriausiais dalykais.

Marius Jampolskis prabilo apie šeimą: tai vaikams – galimybė tapti geresniais

Ne vienas tėvų yra girdėję prašymą „Noriu augintinio!“, tačiau jie puikiai supranta, kad mažylio ar mažylės noro išpildymas atneš didžiulę atsakomybę tėvams. Kiti gi sprendžia, kaip tinkamai auklėti augintinį, kad šis lengvai priimtų šeimoje atsiradusį naują narį.  Apie tai šiandien „Tėvai paprastai“ studijoje Lietuvos kino ir teatro aktorius, renginių vedėjas, atlikėjas, tėtis Marius Jampolskis ir dresuotojas, veisėjas, veislyno „Plieninė iltis“ savininkas Skirmantas Ročka.

Straleckaitė pasakė, kokių taisyklių laikosi augindama 6-metę dukrytę: turbūt specialistai pasmerktų

Auginant vaikus yra labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Tinklalaidės „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi šokėja, šokių studijos vadovė, nuomonės formuotoja Eglė Straleckaitė-Domarkienė sako, kad su tokiomis taisyklėmis, kokiomis ji augina savo dukrą, turbūt sutiktų ne visi.

Liucina Rimgailė kreipėsi į visas moteris: nepameskite savęs

Partneriai kurdami šeimą dažnai stengiasi pasilikti kokybiško laiko ir sau, tačiau šeimoje atsiradūs mažyliui visa ši struktūra ir idilė gali nesunkiai subyrė. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė atskleidė, kaip jiems su vyru pavyksta atrasti balansą tarp šeimos ir asmeninių gyvenimų.

Nėštumą nutraukusi Vilma įspėja kitas moteris: „Nebebus taip, kaip buvo“

Gyvenime sunkių sprendimų būna nemažai, tačiau kai kurie jų – keičiantys gyvenimą. Ne vienai moteriai yra tekę susidurti su itin jautria ir skaudžia tema – nėštumo nutraukimu. Apie tai šiandien – naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Šia tema kalbamės su Zita Tomiliniene, Krizinio nėštumo centro vadove, ir Vilma Ramašauskaite – moterimi, patyrusia krizinį nėštumą ir nusprendusia negimdyti.

Retai interviu dalijanti „Žemaituko“ Lino žmona prabilo apie judviejų pykčius: įvardijo pagrindinę priežastį

Lietuvių liaudies išmintis byloja, kad nebūna namų be dūmų. Tą pripažino ir naujienų portalo tv3.lt tinklalaidės „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankę Linas ir Rūta Vaitkevičiai. Jie atvirai prabilo apie jų namuose kylančius pykčius, įvardijo jų priežastis bei atskleidė, kad Rūta Linui pranešė apie neštumą.  Rūta, įvaizdžio dizainerė, drabužių kūrėja, ir Linas, dainų autorius, atlikėjas, grupės „Žemaitukai“ narys.

Onkologine liga serganti Liepa įvardijo didžiausią savo norą: sušildo širdis

Gyvenimas itin apsiverčia tada, kai jį sukrečia vaikų ligos. Visiškai netikėtinai mūsų mažiuosius kartais paliečia ir pačios baisiausios negandos, kurios gyvenimą apsunkina visai šeimai.

„Mokinukes“ užauginusi Laima Lapkauskaitė atskleidė paslaptį: Jonas Nainys už tai man skolingas

Laima Lapkauskaitė buvo pagarsėjusi kaip labai griežta vadovė, tačiau šis mitas – sugriautas. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi pati Laima ir jos mokinė, dainininkė, nuomonės formuotoja, verslininkė, prekių ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė atvirai prakalbo apie „Mokinukių“ laikus.  Laima – atviras, šiltas ir nuolat besišypsantis žmogus.

Eglės Straleckaitės mama atvirai apie tai, kaip žinomumas keičia žmogų: buvo visko

Būdama vos 17-os metų šokėja, šokių studijos vadovė, nuomonės formuotoja Eglė Straleckaitė-Domarkienė tapo televizijos projektų žvaigžde. Tinklalaidės „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi Eglė ir jos mama Jolita Straleckienė atvirai papasakojo, ką teko patirti, kai išėjus į gatvę tave staiga atpažįsta žmonės.

Sergejus Maslobojevas prisiminė momentą, kada su sūnumi verkė kartu: Aš negalėjau jam meluoti

Kartais šeimos atsiduria kryžkelėje, kai tenka pasirinkti, ar likti kartu, ar visiems bus naudingiau pasukti skirtingais keliais. Dažnai šį sprendimą lemia ir šeimoje augantys vaikai, vieniems tėvams gaila, kad jų vaikams teks laiką leisti skirtinguose namuose, o kiti nusprendžia, jog tai geriausia, ką jie šiuo metu jiems gali pasiūlyti.

Skuodienė apie būtinybę šviesti vaikus: tik kuo daugiau su vaiku kalbi, jis gali labiau save apsaugoti

Nors daugelis tėvų padarytų viską, kad tik apsaugotų savo vaiką, tačiau seksualinis smurtas ir jo pasekmės – vis dar tabu apgaubta tema. Specialistai pataria apie tai drąsiai kalbėti su vaikais, juos supažindinti su kūno vietomis, kurių kiti liesti negali, bet kartais tai padaryti nėra taip paprasta.

Marija Šalaševičienė prakalbo apie vaikystę: „Tėtis buvo tas, kuris iš viso su vaikais nebendravo“

Nors laiko paroje visi turime tiek pat, kartais atrodo, kad kiti per ją atlikti sugeba daug daugiau, o ir tinkamai jį paskirstyti bei susidėlioti prioritetus – sudėtingai. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi dviejų vaikų mama, nuomonės formuotoja, verslininkė, prekių ženklo „Mari Made“ įkūrėja Marija Šalaševičienė prakalbo apie tai, kaip ji skirsto laiką, ir prabilo apie savo šeimą.

Tokia praktika griauna porų santykius: ekspertas įspėja į tai atkreipti dėmesį

Partneriai kurdami šeimą dažnai stengiasi pasilikti kokybiško laiko ir sau, tačiau šeimoje atsiradūs mažyliui visa ši struktūra ir idilė gali nesunkiai subyrėti. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankęs santykių ekspertas, lektorius Darius Ražauskas papasakojo apie klaidas, kurios gali kenkti santykiams. Tinklalaidėje lankėsi ir konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė.

Žinomiausia Lietuvos odontologė paneigė mitą apie vaikų dantis: „Daug kas to nežino“

Ne vienas yra girdėjęs ar net pats teigęs, kad pieniniams vaikų dantukams nereikia tiek priežiūros kiek nuolatiniams. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi, ko gero, žinomiausia odontologė Lietuvoje – Valentina Kvaraciejienė nusprendė išsamiai papasakoti apie mažųjų burnos higieną ir paneigti ne vieną plačiai paplitusi mitą.  Kartu su Valentina Kvaraciejienė apsilankė ir jos dukrytė Sofija.

Žinoma nuomonės formuotoja apie pirmą kelionę su dukra: „Matai, kai žmonės žvilgčioja“

Pirmosios kelionės su vaikais dažniausiai kelia daugiau baimių nei džiaugsmo: ar mažylis bus ramus, ar mes pailsėsime, ar netrukdys kitiems lėktuvo keleiviams – tokios mintys dažnai sukasi tėvelių galvose. Nepaisant to, šio tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodo svečiai vienbalsiai taria – nesvarbu kaip sunku, nes tikrai verta.  Kaip visada, „Tėvai paprastai“ atvirai ir su nuostabiais švečiais.

Eglė Straleckaitė prakalbo apie piktus komentarus: jie niekada nesibaigia

Būdama vos 17-os metų šokėja, šokių studijos vadovė, nuomonės formuotoja Eglė Straleckaitė-Domarkienė tapo televizijos projektų žvaigžde. Tinklalaidės „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi Eglė ir jos mama Jolita Straleckienė atvirai papasakojo, su kokiais komentarais teko susidurti, kai Eglė tapo televizijos ekranų žvaigžde.

Liucina Rimgailė prabilo apie santykius su vyru: skirtingi gyvenimo ritmai – privalumas

Partneriai kurdami šeimą dažnai stengiasi pasilikti kokybiško laiko ir sau, tačiau šeimoje atsiradūs mažyliui visa ši struktūra ir idilė gali nesunkiai subyrėti. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi konditerė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, tinklalaidės vedėja, Oskaro mama Liucina Rimgailė atskleidė, kaip jiems su vyru pavyksta atrasti balansą tarp šeimos ir asmeninių gyvenimų.

Vaikų psichologė: „Seksualinis smurtas paplitęs daug labiau, nei mes įsivaizduojame“

Nors daugelis tėvų padarytų viską, kad tik apsaugotų savo vaiką, tačiau seksualinis smurtas ir jo pasekmės – vis dar tabu apgaubta tema. Specialistai pataria apie tai drąsiai kalbėti su vaikais, juos supažindinti su kūno vietomis, kurių kiti liesti negali, bet kartais tai padaryti nėra taip paprasta.

Ekspertė paaiškino, kaip vaikams kalbėti apie baimes: padės šie patarimai

Vaikai pasaulį mato kitaip nei suaugusieji, todėl jis jiems gali atrodyti grėsmingas. Mažieji nėra susipažinę su įvairiais jausmais, todėl tam tikra informacija, kuri suaugusiam žmogui atrodo suprantama, vaikui gali nebūti įprasta.  Apie tas grėsmes kalba mokykla, tėvai, tiktok'as, visi socialiniai tinklai, televizija. Vaikai šiandien jaučia nerimą. Aplink – didelis chaosas ir baimė.

Ilma Skuodienė: dažnai tėvai neigia, kad jų vaikai patyrė seksualinį smurtą

Nors daugelis tėvų padarytų viską, kad tik apsaugotų savo vaiką, tačiau seksualinis smurtas ir jo pasekmės – vis dar tabu apgaubta tema. Specialistai pataria apie tai drąsiai kalbėti su vaikais, juos supažindinti su kūno vietomis, kurių kiti liesti negali, bet kartais tai padaryti nėra taip paprasta.

Tamulytės vyras prakalbo apie buvimą tėčiu: įvardijo didžiausią baimę

Laima Tamulytė-Stončė ir jos vyras Gediminas Stončius džiaugiasi dukryte Emilija. Tėvai su didele šypsena veide kalba apie mergytės darželio etapą, kaprizus, ligas, taip pat „knyginius“ ir praktiškus tėvystės principus bei jų požiūrį į vaiko auklėjimą. Visa tai – tinklalaidėje „Tėvai paprastai“.  Gimus dukrai jausmai buvo sumišę Gediminas prisimena, kaip karantino metu lankydavo žmoną ir dukrą ligoninėje: atvažiuodavo pamojuoti pro langelį.

Eglė Mėlinauskienė sukūrė ypatingus namus Vilniuje: čia šeimos jaučiasi saugiai

Gyvenimas itin apsiverčia tada, kai jį sukrečia vaikų ligos. Visiškai netikėtinai mūsų mažiuosius kartais paliečia ir pačios baisiausios negandos, kurios gyvenimą apsunkina visai šeimai.

Šokėja Eglė Straleckaitė kirto „super mamytėms“: „Leiskit vaikams daryti nesąmones“

Dar tik darželinukams lankyti vieną ar kelis būrelius tapo įprasta, tačiau su tokia praktika sutinka nevisi. „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi šokėja, šokių studijos vadovė, nuomonės formuotoja Eglė Straleckaitė-Domarkienė sako, kad nereikia versti vaikų eiti į papildomus užsiėmimus, jei to trokšta tik tėvai.

Milda prabilo apie atsisveikinimą su 8-mete dukra: „Kai ji paskutinį kartą atsiduso, aš galvojau, kad ji dar atsikels“

Netektis – tema, kuria reikia, bet labai sunku ir skaudu kalbėti, tačiau tą išdrįso padaryti „Tėvai paprastai“ studijoje apsilankiusi mama Milda, kuri prarado 8-erių metų dukrytę. Moteris pasakojo, kad mergaitė kovojo su vėžiu, tačiau tris metus trukęs mūšis baigėsi palikdamas didžiulę žaizdą širdyje. Moteris pasiryžo apie tai prabilti, kad bent mažumėle padėtų netektį išgyvenusiems ar išgyvenantiems tėvams.

Realybės šou dalyvis Antanas prakalbo apie patyčias: keitė net mokyklą

„Tėvai paprastai“ studijoje tokio pokalbio dar nebuvo – studijoje šį kartą vieši tik vyrai – tėtis ir sūnus. Antanas Jakimavičius – turinio kūrėjas, nuomonės formuotojas, aktorius, dainininkas – studijoje apsilankė kartu su tėčiu, bendravardžiu, kuris taip pat yra turinio kūrėjas. Šiandien kalbamės apie vaikystę, tėvystę, bendrus projektus, ryšį su šeima, keliones ir ateities planus.

Skaudantis pilvelis išdavė klastingą Liepos ligą: mama prisiminė lemtingas dienas

Gyvenimas itin apsiverčia tada, kai jį sukrečia vaikų ligos. Visiškai netikėtinai mūsų mažiuosius kartais paliečia ir pačios baisiausios negandos, kurios gyvenimą apsunkina visai šeimai.
Į viršų