Prieš srovę

 

Didžiulę patirtį turinti žurnalistė, laidos vedėja Audrė Kudabienė kaskart pristato aktualiausias, skaudžiausias, rezonansines istorijas. Laidoje nagrinėjamos paprastiems žmonėms rūpinčios temos, aktualiausi visuomenės klausimai, tiriami įvykiai valdžios koridoriuose, atskleidžiami faktai apie nelaimes ir nusikaltimus.

Panevėžio ketvirtuko mama prabilo apie vyro kankinimus – ragina moteris netylėti

Tobulą gyvenimą žiniasklaidai demonstravusi garsiojo Panevėžio ketvirtuko mama Viktorija Paltanavičienė atskleidė visai kitokią realybę. Ilgą laiką kentėjusi moteris laidoje „Prieš srovę“ pagaliau ryžosi prabilti apie vyro smurtą ir kankinimus.  Viktoriją vyras surišo lipnia juosta ir tris valandas mušė. Tačiau po šio įvykio moteriai prireikė dviejų metų, kad ji atsitokėtų ir suprastų situacijos, į kurią papuolė, rimtumą.

73-ejų Rimantas skundėsi „atšipusiu pieštuku“ – ryžosi vos jo nepražudžiusiai operacijai

Iššūkiai intymiame gyvenime nuvedė 73-ejų Rimantą į garsaus Lietuvos urologo kabinetą, kur jam buvo pasiūlytas varpos implantas. Nors vyras įspėjo gydytoją, kad serga cukriniu diabetu, šis esą tikino, kad operacijai tai nekliudys.

Buvęs darbdavys apkaltino Gytį vagyste – padangų pareigūnai ieškojo net tarp apatinių

Molėtų pareigūnai net tris kartus iškrėtė nedidelį Gyčio Šapolos butą, ieškodami 50 padangų. Jų vagyste vyrą apkaltino buvęs darbdavys. Gytis teigia, kad tai yra tiesiog nesąžiningo viršininko kerštas. Savo istoriją vyras papasakojo laidoje „Prieš srovę“.  Gavusi pranešimą apie neva pavogtas 50 automobilio padangas, Molėtų policija atliko net tris kratas vos 37 kvadratinių metrų dydžio bute, kur Gytis gyvena su savo žmona Kristina ir trimis vaikais.

Legendinio boksininko dingimo kulminacija – dukra teigia, kad tėvas buvo pagrobtas

Alzheimeriu sergančio legendinio boksininko Juozo Juocevičiaus dukra Ingrida net 8 mėnesius ieškojo savo tėvo. Anot dukters, jį pagrobė ir Latvijoje nuo artimųjų paslėpė mylimąja prisistatanti perpus jaunesnė moteris. Savo istoriją Ingrida papasakojo laidoje „Prieš srovę“. 77-erių sulaukęs Juozas Juocevičius savo talentu garsėjo ne tik Lietuvos, bet ir Europos bokso pasaulyje.

Vėžiu sergantis Romualdas 4 mėnesius neguldomas į ligoninę – negauna tam būtino tyrimo

66-erių kretingiškiui Romualdui gydytojai diagnozavo plaučių vėžį. Tačiau 4 mėnesius vyrą prižiūri ne medikai, o žmona Birutė, mat ligonis taip ir nepatenka į gydymo įstaigą. Situaciją aiškinosi laidos „Prieš srovę“ komanda. Anot Romualdo ir jo žmonos Birutės, vyras nepatenka į Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologijos skyrių, kur jam pradėtų taikyti chemoterapinį gydymą, mat niekaip negauna tam būtino kraujagyslių tyrimo. „Kaune man taip pasakė – ne jūs vieni esate.

Cistine fibroze sergantis 15-metis Deivydas kreipėsi į Dulkį: „Prašau, kompensuokite mums vaistus“

Kauno klinikų Pulmonologijos skyrius jau tapo namais daugeliui čia gydomų cistine fibroze sergančių vaikų. Sunki kova už gyvybę ir pilnavertį gyvenimą darosi dar sunkesnė, mat valstybė nekompensuoja gydymui būtinų vaistų, kurie per mėnesį vienam pacientui atsieina 17 tūkst. eurų. Savo istorijas mažieji pacientai papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Cistine fibroze sergantis Deivydas Burbulis praktiškai gyvena Kauno klinikų Pulmonologijos skyriuje.

Posūkis „Patrulių“ žmonų dramoje – netikėto žingsnio ėmėsi Milisandra Radzevičienė

Kai dviejų šeimų žmonos barasi, įprastai kiekvienas vyras gina savo moterį. Tačiau po „Auksiniuose svogūnuose“ kilusio viešo skandalo, kai Algirdo Radzevičiaus žmona Milisandra esą pagrasino susidoroti su Juozo Butnoriaus žmona Gražina, Algirdas pasirinko ginti ne savąją. Atlikėjas Algirdas Radzevičius viešai pripažino, kad žmona Milisandra perlenkė lazdą. „Vieno renginio ceremonijoje mano žmona padėjo tašką kelių metų istorijoje šmeiždama Juozo šeimą.

Mažeikių ligoninės darbuotoja sako patirianti mobingą – kolegės tvirtina priešingai

Regioninėje Mažeikių ligoninėje dirbanti Ilona teigia patiranti mobingą – tiek bendradarbių, tiek ir įstaigos vadovo. Tačiau pasak moters kolegių, tai ji pati kelia problemas ir trukdo ramiai dirbti. Situaciją aiškinosi laida „Prieš srovę“. Ilona teigė ligoninėje patyrusi abi specialistų pripažįstamas mobingo rūšis – vertikalų ir horizontalų. Vertikalusis mobingas – tai spaudimas iš viršaus, kai ima engti viršininkas.

Po skyrybų Eduardas neteko milijono vertės namo – buvusi žmona teigia, kad namas visai ne jo

Milijonieriumi save pristatantis Eduardas teigia, kad savo žmonai Valentinai negailėjo nieko – nei papuošalų, nei vardinių drabužių. Tačiau šiandien vyras jaučiasi išduotas ir apgautas. Esą po skyrybų jis neteko ne tik mylimosios, bet ir namų. Laidos „Prieš srovę“ žurnalistei Eduardas pasakojo, kad skyrybų su žmona neteko ne tik namų, bet ir visų juose likusių turtų.

Žurnalistės klausimas supykdė Rasą Budbergytę: jūs mane darote nusikaltėle

Vis garsiau kalbant apie Seimo narių neva švaistomas kanceliarines lėšas, laidos „Prieš srovę“ komanda taip pat nusprendė pasirausti parlamento sandėliuke. Į žurnalistų klausimus apie išleistas kanceliarines lėšas Seimos nariai reagavo skirtingi – vieni atsakinėjo nuoširdžiai, kiti šmaikštavo, o kai kuriuos tai papiktino. „Ką esate paėmusi iš Seimo sandėliuko?“ – socialdemokratės Rasos Budbergytės paklausė laidos „Prieš srovę“ žurnalistė.

Gitana pateko į „alfonso” pinkles – bijo prarasti pusę namo

5 metus su Gediminu praleidusi Gitana nė nenutuokė, kad pateko į „alfonso” pinkles. Kol moteris savo sunkiai uždirbtus pinigus investavo tiek į mylimąjį, tiek į jų namų statybas, vyras kūrė šeimą su kita širdies drauge. Šiandien Gitana, praradusi tiek mylimąjį, tiek 20 tūkst. eurų, baiminasi prarasti dar daugiau turto – pusę namo.

Mamą palaidojęs Kęstutis išgyvena dar vieną smūgį – yra kaltinamas kapo išniekinimu

Mamą palaidojęs ir netekties skausmą vis dar išgyvenantis Kęstutis sulaukė dar vieno smūgio. Valstybė reikalauja sumokėti 3600 eurų už kapo išniekinimą. Visą šią pirtį užkūrė Kęstučio sesuo. Situaciją aiškinosi TV3 televizijos laida „Prieš srovę“. Mamos netekęs Kęstutis įvykdė paskutinę jos valią ir palaidojo šalia mylimo vyro – savo tėvo. Tačiau velionės dukra inicijavo tyrimą dėl kapo išniekinimo – esą mamą šalia tėčio Kęstutis palaidojo neteisėtai.

Daiva bijo, kad jos namai virs bendrabučiu: „Čia valstybės pasityčiojimas iš žmonių“

Alytiškė Daiva papuolė į įstatymo spąstus. Pusė buto, kuriame moteris gyvena, priklauso valstybei, o į namų duris jau beldžiasi potencialūs likusios namų dalies pirkėjai. Situaciją aiškinosi laida „Prieš srovę“. Prieš 9 metus pasaulį paliko Daivos mama ir patėvis. Moteris paveldėjo pusę jų buto, o kita dalis atiteko patėvio vaikams. Šie atsisakė savo dalies – tiesa, ne Daivos, o valstybės naudai. Daiva mano, kad patėvio vaikai taip pasielgė iš keršto.

Iš senolės sąskaitos dingę 17 tūkst. eurų drasko giminę – kaltina vyriausią dukrą

Didžiulės giminės darnų gyvenimą sujaukė ligotos senjorės banko sąskaitos likutis. Savo močiutę į savo namus gyventi priėmęs Rolandas patikrino jos banko išklotinę ir liko šokiruotas, pamatęs, jog sąskaitoje nebėra ten prieš kelerius metus buvusių 17 tūkstančių eurų. Narplioti dingusių pinigų detektyvo prisijungė ir laidos „Prieš srovę“ komanda. Kad senolės sąskaita tuščia, paaiškėjo, kai jos anūkas Rolandas ėmėsi močiutės globos ir patikrino jos finansus.

Lietuvos pilietybę turintį vaiką teismas reikalauja grąžinti į Švediją: tai – šantažas

Po Hagos teismo sprendimo moteris privalo grįžti pas vyrą, kurio jau nebemyli. Jei Kristina to nepadarys, ji neteks vaiko.  Žiūrėdama į teismo sprendimą, jauna moteris nebesulaikė ašarų, mat jos sugyventinis Tomas žengė klastingą žingsnį. Daugiau apie tai Kristinai kalbėjo TV3 laidoje „Prieš srovę“.  Lietuvį vaiką pasiims Švedija Kristina su sugyventiniu prieš daugiau nei 10 metų emigravo į Švediją, ten gimė jų sūnus, jam suteikta Lietuvos pilietybė.

Darželyje smurtą patyrusio vaiko mama įsileido į namus – atskleidė daugiau detalių

Dar visai neseniai lietuvius sukrėtė paviešinti garso įrašai, kuriuose Vilniaus lopšelio-darželio „Žvangutis“ darbuotoja rėkia ant vaikų, juos gąsdina ir jiems grasina. Įrašu pasidalijusi dvimetės mergaitės mama Živilė įsileido į namus laidos „Prieš srovę“ komandą ir atskleidė dar daugiau detalių.

Nuvykęs į „Regitrą“ Rimantas sužinojo netikėtą naujieną: „Pamatė, kad aš 2019-ais miręs“

Kurioziška Rimanto gyvenimo istorija – būdamas gyvas vyras sužinojo, kad valstybės duomenų bazėje jis laikomas mirusiu. Painią situaciją narpliojo TV3 laidos „Prieš srovę“ komanda. Rimantas Saveiskis – Panaros kaimo gyventojas, trijų vaikų tėvas. Vyras neslėpė, kad gyvenime jam teko daug iššūkių, vienas jų – subyrėjusi santuoka. Vyras pripažino, kad savo žmoną labai mylėjo, atleido jai neištikimybę, tačiau po 17-os metų gyvenimo kartu moteris jį paliko ir išėjo pas kitą.

Irenos svajonė nuėjo šuniui ant uodegos – pateko į sukčiaus pinkles

Sulaukusi pensijos Akmenės gyventoja nusprendė išpildyti savo seną svajonę ir įsigyti „Peugeot“ kabrioletą. Tačiau moteris net nenutuokė, kad pirkinys taps didžiuliu galvos skausmu ir vargų pradžia. Apie tai ji papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Buvusi fizikos mokytoja Irena Trušinskienė pasakojo, kad išsvajotąjį „Peugeot“ kabrioletą jai už 1700 eurų pardavė tuomet labai kultūringas ir patikimas atrodęs vyriškis. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad automobilis Lietuvoje neregistruotas.

24 metus pragare gyvenusi Evelina bando džiaugtis nauja meile – buvęs vyras persekioja iki šiol

Tik sutikusi naują širdies draugą Evelina suprato, kad gali būti ir graži, ir mylima, ir gerbiama. 24 metus su smurtaujančiu vyru praleidusi moteris šiandien gyvena visiškai kitaip ir su siaubu prisimena viešas patyčias ir kumščius. Tačiau net po skyrybų buvęs vyras nepalieka šeimos ramybėje.

Dukrą aplankiusi Inga nė nenutuokė, kad mato ją paskutinį kartą – tikina, kad vaikus pagrobė tėvas

Inga (vardas pakeistas – red. past.) jau tris mėnesius nematė 3 savo vaikų. Moteris tikina, kad atžalas pagrobė jų tėvas – turtingas verslininkas – tačiau jai padėti esą negali net policijos pareigūnai. Savo istoriją mama papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Spalį įsigaliojo teismo sprendimas, vainikavęs 3 metus po skyrybų trukusį vaikų dalybų maratoną. Atžalų gyvenamoji vieta buvo galutinai nustatyta su mama, o teismo sprendimas turėjo būti vykdomas skubiai.

Prie 17-metės seksualiai priekabiavo tiesiog parduotuvėje: „Kasininkė juokėsi“

Vieno apsilankymo prekybos centre 17-metė Deimantė (vardas pakeistas – red. past.) nepamirš niekada. Čia, kitų pirkėjų ir darbuotojų akivaizdoje prie jos seksualiai priekabiavo apgirtęs vyriškis, tačiau nepilnametei gintis teko pačiai. Savo istoriją Deimantė papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Vieną prieškalėdinį rytą 17-metė Deimantė (vardas pakeistas – red. past.) atėjo į prekybos centrą nupirkti pieno. Kas jos ten laukė, mergina su siaubu prisimins turbūt visą likusį gyvenimą.

20-metę Emiliją iš mirties nagų ištraukė žmonių gerumas – valstybė vaistų nekompensavo

Cistine fibroze serganti Emilija žvelgė mirčiai tiesiai į akis, tačiau neabejingi Lietuvos žmonės suaukojo įspūdingą pinigų sumą ir suteikė į komą panardintai merginai galimybę gyventi. Šiandien 20-metė mergina šypsosi ir dėkoja geradariams, o su istorija susipažinę žmonės neslėpia pykčio – kur valdžios pagalba? TV3 televizijos laida „Prieš srovę“ daugiau nei metus sekė cistine fibroze sergančios Emilijos istoriją.

Prabilo tarnybų paimto berniuko mamos advokatė: „Vaiko akivaizdoje buvo sumušta ir mama, ir senelė“

Palangos vaiko teisių specialistų atimto vaiko mamos advokatė pakomentavo viešumoje plačiai nuskambėjusį įvykį. Jos teigimu, teismo nutarimai interpretuoti netinkamai, o ši istorija, pasak advokatės, bus gvildenama dar ilgai.  Laidai „Prieš srovę“ prakalbo mama, nuo kurios praėjusią savaitę Palangos vaiko teisių apsaugos darbuotojai ir policija atskyrė vaiką. Evelina (vardas pakeistas) pasakojo, kad po šio įvykio dar neatsigavo.

Dėl negautų kišenpinigių pasiskundusi 13-metė užsitraukė bėdą – pateko į globos namus, kur neva patyrė smurtą

Danguolės ir Tado (vardai pakeisti – red. past.) 13-metė dukra atsidūrė globos namuose po to, kai pasikundė negavusi kišenpinigių. Tačiau įstaigoje mergaitės laukė ne pyragai. Esą prieš ją kelis kartus smurtavo kambariokės. Danguolė laidos „Prieš srovę“ komandai parodė susirašinėjimą su dukra, kuriame mergaitė skundžiasi, jog ją puolė smaugti kambariokė. Tai esą buvo tik pirmas smurto protrūkis globos namuose. Vėliau žinučių mama susilaukė dar daugiau.

Ši moteris šokiravo ne vieną: „Einu daryt oralinį, nes vaikui reikia vaistų“

Kristina augina 7 metų sūnų, kurio raida yra kaip 9 mėnesių kūdikio. Ji „Tiktoke“ platina vaizdo įrašus ir prašo finansinės paramos. Tačiau, pasklido kalbos, kad dalį šios paramos moteris išleido sekso žaislams.  Socialiniuose tinkluose sparčiai išpopuliarėjusi Kristina savo gerbėjams atvira. Ji nesigėdija nei rodyti, nei pasakoti savo ir savo sūnaus asmeninio gyvenimo detalių. „Einu daryt oralinį, nes vaikui reikia vaistų“, – savo viešame vaizdo įraše prisipažino Kristina.

Miręs vyras nustebino Gražiną – „pradėjo“ kaupti pensiją jau būdamas anapilyje

Gražinos vyras Henrikas paliko šį pasaulį 2007 metais, tačiau moterį sukrėtė žinia, kad 2014-aisiais, būdamas anapilyje, sutuoktinis mistiškai sugebėjo pasirašyti sutartį su antrosios pakopos pensijų kaupimo fondu. Neįprastą istoriją Gražina papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Vėlinių išvakarėse Gražina lankė vyro kapą, kur uždegė žvakę ir prisiminė 34 bendrus gyvenimo metus.

Liudijimai apie keistą Švanio elgesį: pasipiršo dar nematęs, į pasimatymą atsivežė ožką

Rugpjūčio pabaigoje Lietuvą sukrėtė vos 9 mėnesių mergaitės pagrobimas. Be motinos žinios vaiką į Rusiją nugabeno tėvas Algirdas Švanys. Po savaitės mamai Saulei pavyko atgauti savo dukrą, tačiau moteris vis dar nesiryžta apie tai kalbėti, o jos sesuo ir vaikystės draugė laidai „Prieš srovę“ papasakojo jau nuo pažinties pradžios gluminusį A. Švanio elgesį. Austrijoje gyvenanti Saulės sesuo Monika šiandien pripažįsta, kad ji sunerimo vos sesei pradėjus bendrauti su Algirdu Švaniu.

Išgirsta diagnozė sugriovė Arūno gyvenimą – prarado darbą, žmoną, dukrą ir namus

Arūnas su žmona gyveno beveik idealų gyvenimą – jaukūs namai, mylima 5-metė dukra ir jokių barnių. Tačiau išgirsta diagnozė apvertė vyro gyvenimą aukštyn kojomis. Kariškis neteko darbo, o iškart lyg iš giedro drangaus trenkė žmonos reikalavimas skirtis. Savo skaudžią istoriją Arūnas papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Netikėtos Arūno skyrybos prasidėjo staiga ir triukšmingai – policija į šeimos namus važiavo net 8 kartus.

Tėvą nužudžiusių brolių mama – apie sunkią jų vaikystę: nesuvalgius maisto, sūnus buvo suspardytas

Kovo pradžioje populiarios Trakų kibininės savininkas buvo rastas sudegęs savo paties mikroautobusiuke. Kiek vėliau paaiškėjo, kad savo tėvą kirviu ir kastuvu užmušė jo sūnūs – 20-metis Donatas ir 18-metis Domas. Nors ilgai manyta, kad konfliktas kilo dėl pinigų, prabilti išdrįsusi jaunuolių mama Janina laidoje „Prieš srovę“ atskleidė, kas iš tiesų dėjosi jų gyvenime.

Ulvydas prabilo apie gyvenimą už grotų: „Išėjęs darysiu tą patį“

Nepilnamečių tvirkinimu įtariamam Algimantui Ulvydui Kauno apygardos teismas rugpjūtį paskyrė 3 mėnesių suėmimą. Ligoniu save vadinantis vyras tikina, kad laisvės atėmimas jam nepadės – esą būtinas gydymas. Apie gyvenimą už grotų A. Ulvydas papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Nepilnamečių tvirkinimu įtariamas Algimantas Ulvydas neneigia, kad nuogas šokdavo nepilnametėms merginoms, tačiau esą jos susirasdavo jį pačios, o kitokių veiksmų jis nesiimdavo.

Budrienės sūnų kumščiu sužalojęs Viršila stojo prieš teismą: aiškėja naujos detalės

Kovo mėnesį Lietuvą apskriejo skandalas, į kurį įsivėlė kovotojas Remigijus Viršila. Vyras po ringe vykusios kovos kumščiu smogė 17-mečiui renginių organizatorės Ingos Budrienės globotiniam sūnui į veidą. Vaikinas patyrė sužalojimų, jam prireikė medikų ir psichologų pagalbos. Spalio 19-ąją byla galiausiai pradėta nagrinėti Kauno apylinkės teisme. TV3 duomenimis, pirmojo posėdžio nepraleido nei kaltinamasis, nei nukentėjusysis.

Šiaulių „kanibalėms“ esant laisvėje, aukos mama vos sulaiko ašaras: „Aš pasiduodu“

2011-ųjų vasarą Lietuvą sukrėtė protu nesuvokiamas nusikaltimas, kurio auka tapo 17-metė šiaulietė Neda Račkauskaitė. Bendramokslę makabriškai nužudžiusias dvi 18-metes visuomenė praminė „kanibalėmis“, o teismas paskyrė 20 metų laisvės atėmimo bausmę. Tačiau šiandien abi žudikės jau laisvėje, o aukos mama Dalia sulaukė sunkiai suvokiamų tarnybų pasiūlymų. Įspėjame, kad šio nusikaltimo detalės gali paveikti jautresnius skaitytojus.

Smurtu prieš tėvą kaltinama dukra: „Santa barbara“ nublanksta prieš mūsų šeimos istoriją

Kristina skundžiasi, jog sesuo jai ir judviejų tėvui paskelbė karą. Norėdama apsiginti ji ant namo įrengė vaizdo stebėjimo kameras, tačiau, anot jos, sesers Vaidos (vardas pakeistas – red. past.) neapykanta niekur nedingo. Apie nerimą keliančią situaciją TV3 laidoje „Prieš srovę“ papasakojo ne tik Kristina, savo argumentus išdėstė ir Vaida. Kristina nuosavame name Šiauliuose gyvena kartu su ligotu tėvu, kurį prižiūri.

Danutė kaltina medikus aplaidumu – po insulto besigydantis jos vyras pakliuvo po automobilio ratais

Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVLU) personalo skambutis Danutei buvo tarsi žaibas iš giedro dangaus. Moteriai pranešė, kad po insulto gydomas jos vyras Aleksandras pakliuvo po automobilio ratais. Danutė kaltina medikus aplaidumu ir nusprendė teisybės ieškoti laidoje „Prieš srovę“. Danutė pasakojo, kad po insulto gydomas jos vyras Aleksandras kažkokiu būdu atsidūrė už kilometro nuo ligoninės, kur jį judrioje gatvėje partrenkė automobilis.

Už 13-metės išžaginimą nuteisto 30-mečio tėvai kaltę verčia aukai: „Kas darosi su jaunimu?“

Aleksandras ir Viktorija (vardai pakeisti – red past.) reikalauja teisybės. Jų 30-metis sūnus Edgaras (vardas pakeistas – red. past.) už 13-metės išžaginimą nuteistas 6 metams nelaisvės, o prokuroras siekia bausmę padidinti iki 9 metų. Laidoje „Prieš srovę“ prakalbę nuteistojo tėvai įsitikinę – kalta pati auka. Per pastaruosius metus socialiniame tinkle „Snapchat“ 30-metis Edgaras bendravo su 1114 merginų, tarp kurių – ir nepilnametės.

Prabilo velionio milijonieriaus Karpavičiaus sūnus – pristatė įtarimų sukėlusias detales

Keturis metus vykę ginčai dėl velionio milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus turtų, panašu, pasiekė tašką. Marijampolės verslininko sūnui Rokui Karpiui nepavyko įrodyti, kad tėvo testamentas turėtų būti paskelbtas negaliojančiu, tačiau rankų nuleisti jis neketina ir kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą.

Vilčinskai ryžosi atviram pokalbiui: įsileido į savo namus ir papasakojo, kaip viskas vyko

Liepos 18 dieną visos Lietuvos dėmesį patraukė Mindaugas ir Inga Vilčinskai, iš vaikų gerovės centro pagrobę savo 3 atžalas. 10 dienų sėkmingai slapstęsi Vilčinskai į areštinę pateko po to, kai neteisėtai bandė kirsti Baltarusijos sieną. Praėjus daugiau nei mėnesiui, laisvėje jau esantys sutuoktiniai sutiko įsileisti laidos „Prieš srovę“ komandą į savo namus ir pateikti savo įvykių versiją.

Dovana anūkui sujaukė Janinos gyvenimą – giminaičiai keikia, o pats vaikaitis esą dingo

88-erių Janina arba verkia, arba meldžiasi. Palūžusiai senjorei ramybės neduoda pašliję santykiai su artimiaisais. Moteris giminaičių nemalonę užsitraukė po to, kai anūkui Egidijui padovanojo vienintelį savo turtą – mažiausiai 25 tūkst. eurų vertės butą. Esą artimieji niršta, kodėl turtas nebuvo padalintas visiems po lygiai. Janina pasakojo, kad padovanoti Egidijui būtą nusprendė, mat šis vienintelis ja rūpinosi – lankė, vežė pas gydytojus, remontavo namus.

Nuo Ulvido nepilnametę dukrą gynusiam tėvui gręsia nemalonumai: „Galėsime kartu sėdėti“

Gašliais šokiais be kelnių prieš nepilnametes pagarsėjęs Algimantas Ulvidas tokią savo veiklą vykdo jau 15-ka metų. Laidoje „Prieš srovę“ nuo šio vyro nukentėjusios 13-metės mergaitės Dovilės (vardas pakeistas) tėvai pasidalino detalėmis, ką jų dukrai teko patirti, ir papasakojo apie nepilnametės tėvo ir A. Ulvido konfliktą, dėl kurio gali laukti liūdnos pasėkmės pačiam mergaitės tėčiui.

Inga Sala pasakojo kraupią istoriją: „Kai tu esi užsienietė, tai tu ten esi nulis“

Praėjusią savaitę esą dingusios 37-erių Ingos Sala ir jos trimetės dukters istorija sukėlė ant kojų visą Lietuvą. Moteris esą pagrobė vaiką po skyrybų su vyru italu. Tiesa, I. Sala apie sutuoktinio smurtą ir patyčias pasakojo dar kovo mėnesį laidoje „Prieš srovę“, kur slėpė tapatybę ir dengėsi Inetos vardu. Laidoje Inga Sala pasakojo, kad su tuomet 2 metukų dukrele gyvena Lietuvoje, o 7-mečio sūnaus nematė jau pusantrų metų.

Pravėniškėse sutramdęs įsisiautėjusį kalinį prižiūrėtojas pats atsidūrė teisiamųjų suole: gresia 10 tūkst. eurų bauda

Gegužės 5-osios rytas pakeitė dabar jau buvusio Pravieniškių kalėjimo prižiūrėtojo Jeugenijaus Balsio gyvenimą. Sutramdęs ir sutvarstęs įsisiautėjusį ir save žalojusį kalinį, vyras vietoje pagyrimo už gerai atliktą darbą sulaukė atleidimo iš pareigų ir pats atsidūrė teisiamųjų suole. Laidai „Prieš srovę“ interviu davęs Jeugenijus sakė manantis, kad taip juo nusprendė atsikratyti kalėjimo valdžia.

Jolanta nesuvokia vyro kaltinimų: anot jo, „aš kaip pantera šokau jam ant nugaros ir pradėjau kapoti šaukštu“

Skyrybos gali būti sunkus ir varginantis procesas, kurio metu išryškėja dar nematytos sutuoktinių tamsiosios savybės. Jolanta (vardas pakeistas – red. past.) buvusio vyro buvo apkaltina smurtu. Esą ji smurtavo ir prieš vyrą, ir prieš jųdviejų vaiką. Jolanta vyro melus paneigė TV3 laidoje „Prieš srovę“. Moteris išgyveno tikrą šeimos dramą. Smurtaujantis vyras kaltę suvertė ant žmonos – teisėsaugoms paskundė, kad ji ne kartą kėlė ranką prieš sugyventinį bei jų mažametį sūnų.

Aldona vis dar gyvena prisiminimais apie prieš 4 metus nužudytą sūnų: „Visus metus jo labai laukiu“

Prieš beveik 4 metus Matuizų kaime, Varėnos rajone įvykusi Joninių šventė baigėsi tragedija – 30-metis Edgaras Kundrotas buvo sumuštas, o po savaitės mirė ligoninėje taip ir nepabudęs iš komos. Laidos „Prieš srovę“ kalbinta jauno vyro mama Aldona iki šiol gyvena prisiminimais apie sūnų ir vis spėlioja, kodėl kaimynų pora taip žiauriai su juo pasielgė. Artėjant kiekvienai Joninių šventei Aldonos Kundrotienės širdis ima tankiau plakti.

Šalia tragiškos avarijos vietos gyvenantis Algimantas įtaria, kas kaltas: „Jam negalioja nei ženklai, nei kažkas“

Prieš mėnesį Kėdainių rajone tragiškos avarijos metu žuvo dviejų vaikų mama, smarkiai nukentėjo jos 7-erių dukrytė. Mergaitę savo rankomis iš automobilio ištraukė jos tėtis Antanas Jurgaitis. Šiandien vyrą vis dar slegia skausmas ir abejonės, kas iš tiesų kaltas dėl avarijos – jo žmona ar į jos automobilį įsirėžęs ūkininko sūnus. Šias abejones stiprina ir laidai „Prieš srovę“ sutikusių pakalbėti šalia įvykio vietos gyvenusių žmonių komentarai.

Simonui netekus akių, žmona jį paliko ir išsivežė 3 vaikus: „Su invalidu negyvensiu“

Simonas jau 2 metus neturi akių – dėl sunkios onkologinės ligos jos buvo išoperuotos. Bet šiandien ne tai yra didžiausias vyro skausmas. Mylintis tėvas negali apkabinti savo 3 vaikų. Po to kai vyras susirgo ir neteko regėjimo, žmona Jolanta (vardas pakeistas – red. past.) jį paliko ir išsivežė atžalas gyventi į Turkiją. Savo istoriją vaikus susigrąžinti siekiantis Simonas papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Simonas su Jolanta kartu pragyveno 14 metų ir susilaukė 3 vaikų.

Inga pakrikštijo 4 musulmono vaikus – už tai vyras grasina pakasti ją po velėna

Inga ilgus metus kentė musulmono vyro smurtą ir patyčias, kol galiausiai pasiryžo jį palikti. Negana to, į Lietuvą su keturiais vaikais pabėgusi moteris juos pakrikštijo. Šiandien Inga bijo prarasti vaikus, nes tėvas nori juos atimti ir išsivežti į Angliją. Savo išgyvenimais moteris pasidalijo laidoje „Prieš srovę“. Su albanu vyru Inga susipažino Anglijoje, kur kartu gyveno 17 metų ir susilaukė 4 vaikų.

Pedofilo Jakščio advokatė: „vaikas buvo, tačiau ar tai yra mano ginamojo kaltė?“

Dėl nepilnamečių tvirkinimo prieš kiek daugiau nei metus nuteistas 25-erių kaunietis Remigijus Jakštys vėl pakliuvo į nemalonumus. Po neabejingų kaimynų pranešimų, policijos pareigūnai vyro namuose rado nišoje paslėptą nepilnametį. Laidoje „Prieš srovę“ kalbinta kaltinamojo advokatė Aušra Ručienė sako, kad tai dar nieko neįrodo. Balandžio 12-osios vakare R. Jakščio kaimynų trečią kartą kviečiami pareigūnai vėl apieškojo kaltinamojo namus.

Darbdavio išpuolis sukrėtė 5 mėnesį nėščią Eveliną – bijojo prarasti vaikelį

Šiandien vienoje Mažeikių įmonėje buhaltere dirbusi Evelina (vardas pakeistas – red. past.) – laiminga mama. Bet dar visai neseniai jauna moteris išsigando, kad jos dar negimusiam vaikeliui gali nutikti kažkas baisaus, kai jos buvęs viršininkas užsipuolė 5 mėnesį nėščią darbuotoją. Apie tą dieną patirtus išgyvenimus Evelina papasakojo laidoje „Prieš srovę“. Evelina pasakojo, kad tarp jos ir viršininko ilgą laiką tvyrojo įtampa.

Prabilo smurtavusio 15-mečio mama: sūnus kentė patyčias dėl psichinio sutrikimo

„Tokius tik užmušti“, „izoliuoti“, „išsukioti rankas“ – tokius komentarus Auksuolė skaitė apie savo 15-metį sūnų. Tokią internautų reakciją sukėlė Alytaus „Volungės“ progimnazijoje įvykusios mokinių muštynės. Smurtavusio berniuko mama atvira – jos vaikas turi psichologinių problemų, o muštynių turbūt nebūtų buvę, jei jam būtų laiku suteikta reikalinga pagalba. Laidai „Prieš srovę“ Auksuolė sakė pavargusi tylėti ir nieko nedarydama kęsti piktas aplinkinių replikas.

Po operacijos Stasio koja pailgėjo 6 centimetrais – ligoninės atstovai kaltinimų nesupranta

Ar dešinė koja tapo per ilga, ar kairė pasidarė per trumpa? Tokį rebusą jau kurį laiką sprendžia 64-erių Stasys. Vyro kojų ilgis tapo nevienodas po apsilankymo Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, kur jam buvo atlikta klubo sąnario operacija. Sunkiai pavaikštantis ir dėl didžiulių skausmų nemiegantis Stasys norėtų, kad chirurgas prisiimtų atsakomybę, tačiau laidos „Prieš srovę“ kalbinti ligoninės atstovai teigia, kad toks kojų ilgių skirtumas neįmanomas.
Į viršų