Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
ne į paveiksliukus žiūrėk o į projektų autorius, vykdytojus. Ten kinai daugiau pieštukų drožėjai (tuo pačiu aišku ir fotografuotojai vagiant technologijas).
Taip, vietoj google kinai naudojasi vadinamuoju baidu, nes pvz. per baidu galima rasti daugiau informacijos nei per google (idomiai labai). O japonu ir korejieciu kalbos kaip antroji yra daug populiaresnes nei anglu. Prekes kinijoje ir kinams yra kokybiskos, labai ivairios ir kainos kinams prieinamos. Palyginti su kinijoje parduodamomis, i europos salis importuojamos kiniskos prekes pacioje kinijoje turbut net nebutu prileistos prie prekybos. Gyvenau ne mega centre, o mieste kur tik 2 milijonai zmoniu, bet ir ten buvo daug prabangos prekiu parduotuviu, kuriose patikekit buvo tikrai nemazai pirkeju.
Siaip tai kinija siuo metu yra vienas didziulis ekonominis megaburbulas. Nematyti ekonomikos stimuliavimo mastai (net amerikai toli iki ju). Ten NT kainos vos ne didesnes kaip amerikoje ir jie turi begale "racionaliu" paaiskinimu kodel taip turi buti. Turetu sitas burbulas toj sprogti (gal uz metu o gal tik uz 10). Kai sprogs, tai aptaskys sudais visa pasauli.
Pliurpalą įdėjo. LNK ir TV-3 žiūrėtojų lygio auditorijai.
Kinų (ne "kiniečių") prekės Kinijoje ir Lietuvoje - savo kokybe yra du absoliučiai skirtingi dalykai.
kai pagalvoji kad visi ten naudoja kiniečių prekes, juokas ima
obana, nustebęs
o kaip mitas kad kinijos piramides senesnes uz Egipto ? ar tai jau nera mitas?
vis tiek Kinija turi zavesio - noreciau ten menesiuka pagyventi
REKLAMA
REKLAMA
Mitai apie Kiniją