Eurolygos „Top 16“ varžybų H grupės trečiosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ (0 ir 3) ekipa išvykoje 80:94 (18:23, 25:19, 16:21, 21:34) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ (3 ir 0) krepšininkams.

Rungtynėse sužaidus 3 minutes rezultatas dar buvo lygus (4:4), bet „Regal Barcelona“ pelnė 5 taškus paeliui – 9:4. Įgiję pranašumą ispanai kontroliavo padėtį ir neleido žalgiriečiams priartėti. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę šeimininkai pirmavo 21:14, bet dvi iš eilės kauniečių atakos sušvelnino deficitą (18:21), tačiau paskutinius taškus kėlinyje baudų metimais pelnė Juanas Carlosas Navarro – 23:18.

Antrą ketvirtį „Regal Barcelona“ pradėjo galingai ir po 5 taškus iš eilės pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 28:18. Visgi Aleksandro Trifunovičiaus paprašyta minutės pertraukėlė padėjo surikiuoti „Žalgirio“ žaidimą. Daugiausiai Manto Kalniečio bei Roberto Javtoko tandemo dėka kauniečiai spurtavo 13:1 ir išsiveržė į priekį – 31:29. Kėlinys galėjo pasibaigti ir dar sėkmingiau, nes jam baigiantis svečiai pirmavo 41:36, bet Erazemo Lorbeko ir taškai neleido išlaikyti lietuviams persvaros – įpusėjus mačui „Žalgiris“ pirmavo 43:42.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Regal Barcelona“ spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį – 48:45. Kaip ir pirmajame kėlinyje, taip ir trečiajame įgiję persvarą ispanai ją po truputį didino ir 27-ąją minutę jau turėjo 7 taškų pranašumą – 61:54. Tuomet Milovanas Rakovičius sužaidė sėkmingą atkarpą, per kurią pelnė 5 taškus iš eilės – 59:61. Žalgiriečių deficitas po trisdešimties žaidimo minučių siekė tik 4 taškus – 59:63.

„Žalgiris“ rimtą nokdauną gavo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai pusantros minutės atkarpą pralaimėjo 0:8 ir atsiliko rekordiniu skirtumu – 59:71. Tai buvo lemiamas mačo lūžis, po kurio kauniečiai atsitiesti nebesugebėjo ir buvo priversti patirti trečiąją nesėkmę iš eilės.

„Regal Barcelona“: E.Lorbekas 19, J.C.Navarro 16 (2/6 tritaškiai), M.Huertas 14 (4/6 tritaškiai), F.Vazquezas ir P.Mickealas po 11, Ch.Eidsonas 8.

„Žalgiris“: S.Weemsas 17 (5 kld.), R.Javtokas 13, P.Jankūnas ir M.Rakovičius po 12, T.Delininkaitis 11 (3/4 tritaškiai), M.Kalnietis 9 (9 atk. kam.), D.Collinsas 6, T.Klimavičius ir V.Lipkevičius nepasižymėjo.