Pergalę pasiruošimo rungtynėse prieš daugkartinius čempionus iškovojo San Antonijaus „Spurs“ ekipa. Victoro Wembanyamos vedama komanda rezultatu 122:117 palaužė „Golden State Warriors“.

San Antonijaus krepšininkai, su V. Wembanyama priešakyje, San Franciske iniciatyvos ėmėsi jau nuo pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 9 taškais (44:35).

Nuo to momento aikštės šeimininkai taip ir nebuvo įsiveržę į priekį ir tik vijosi oponentus. Trečiajame kėlinyje San Antonijaus klubas spurtavo pelnydamas 10 taškų ir skirtumas padidėjo iki 18 taškų (85:67).

Ketvirtajame kėlinyje San Fransisko krepšininkai dar buvo priartėję iki vieno metimo (107:104), tačiau varžovai atrėmė spurtą ir netrukus atsakė 5 taškais iš eilės (115:106).

„Spurs“ gretose solidžiausiai rungtyniavo Prancūzijos supertalentas V. Wembanyama, kurio sąskaitoje iš viso buvo 19 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 5 blokai.

„Golden State Warriors“ komandoje rezultatyviausiai pasirodė Mosesas Moody su 18 taškų, dar 17 pridėjo Dario Šaričius.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 19 (6/12 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud., 5 blk.), Zachas Collinsas ir Devinas Vassellas po 13, Keldonas Johnsonas 12 (7 atk. kam.), Malaki Branhamas ir Charlesas Bassey po 11.

„Golden State Warriors“: Mosesas Moody 18 (3/5 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam.), Dario Šaričius 17, Jonathanas Kuminga 13, Stephenas Curry 11 (1/6 trit.), Klay Thompsonas (1/8 trit.) ir Cory Josephas po 9.