Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „golden state warriors“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „golden state warriors“.

Davis Bertanis gaudo šansus – gavo progą pasirodyti „Golden State Warriors“

Latvijos krepšinio žvaigždė Davis Bertanis sulaukė galimybės savo parodyti „Golden State Warriors“ komandai. Pranešama, kad snaiperis yra pakviestas į „Warriors“ treniruočių stovyklą. Praėjusią vasarą panašaus kvietimo buvo sulaukęs Rudy Gay. Jeigu D. Bertanis pasirodys sėkmingai, jam „Warriors“ gali pasiūlyti kontraktą. Praėjusį sezoną latvis pradėjo Oklahomos „Thunder“ gretose, o vėliau po mainų persikėlė į Šarlotės „Hornets“ ekipą.
2024-09-03

Stephenas Curry pratęsė kontraktą su „Golden State Warriors“ – uždirbs įspūdingą sumą

„Golden State Warriors“ savo gretose dar ilgesniam laikui išsaugojo komandos lyderį Stepheną Curry. 36 metų 188 cm ūgio atakų organizatorius sutiko pratęsti esamą kontraktą dar vieneriems metams ir prisidėti dar 62,6 mln. JAV dolerių. Tai reiškia, kad naujasis S. Curry kontraktas su San Fransisko komanda galios iki 2027 metų vasaros. Kitą sezoną snaiperis uždirbs 55,76 mln. dolerių, o dar po metų – 59,61 mln. dolerių.
2024-08-29

NBA Vasaros lygoje Rokas Jokubaitis ir Mantas Rubštavičius pasirodė skirtingai

NBA Vasaros lygoje Las Vegase į aikštelę šiąnakt išbėgo ir dar du lietuviai. Su Niujorko „Knicks“ marškinėliais pasirodė Rokas Jokubaitis, o su „Golden State Warriors“ – Mantas Rubštavičius.  „Knicks“ ekipai pergalės pasiekti nepavyko ir rezultatu 90:94 Niujorko krepšininkai nusileido Šarlotės „Hornets“.  R. Jokubaitis šiose rungtynėse aikštelėje praleido 14 min, per kurias pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/2 baud.
2024-07-14

Nemaloni situacija – „Golden State Warriors“ neleido Andrew Wigginsui žaisti olimpinėse žaidynėse

San Fransisko „Golden State Warriors“ puolėjas Andrew Wigginsas nepadės Kanados rinktinei šių metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Tam koją pakišo „Warriors“ klubas. Pastarasis nori išmainyti 29 metų 201 cm ūgio krepšininką ir prašė kanadiečio nerizikuoti sveikata vasaros metu, kada ir galėtų įvykti mainai. Sezono metu kanadietį kamavo čiurnos trauma, tad tai tik paskatino San Fransisko ekipą imtis atsargumo priemonių.
2024-06-28

„Golden State Warriors“ tritaškiai lėmė klubo pergalę prieš LeBrono Jameso vedamą „Lakers“

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo „Golden State Warriors“ (44/35) klubas. Steve'o Kerro auklėtiniai svečiuose 134:120 (38:29, 33:31, 35:29, 28:31) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (45/35) krepšininkus.  Nugalėtojams Klay Thompsonas pelnė 27 taškus, Stephenas Curry įmetė 23. LeBronas Jamesas buvo rezultatyviausias Los Andželo komandoje nepaisant ligos.  39 metų puolėjas per 35 žaidimo minutes įmetė 33 taškus (13/19 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.
2024-04-10

Draymondas Greenas vėl karščiuojasi – liejo nepasitenkinimą prieš „Grizzlies“ komandą

Užtikrintą pergalę NBA pasiekė „Golden State Warriors“ (36/32), kuri rezultatu 137:116 (33:32, 35:26, 40:32, 29:26) įveikė Memfio „Grizzlies“ (23/47) ekipą.  Nors pirmąjį kėlinį laimėjo vos vienu tašku, San Francisko krepšininkai vėliau perėmė iniciatyvą ir antrame kėlinyje sukrauto pranašumo iki rungtynių pabaigos nebeiššvaistė.  Stephenas Curry jau penktą sezoną pasiekė 300 tritaškių rekordą NBA, o šįvakar pelnė 14 taškų, iš kurių keturi buvo tritaškiai.
2024-03-21

Svarbią žymą pasiekusio Stepheno Curry vedami „Warriors“ palaužė be lyderio žaidusius „Lakers“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo „Golden State Warriors“ (28/26) krepšininkai. Steve'o Kerro treniruojama komanda namų arenoje 128:110 (31:28, 36:28, 31:26, 30:28) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (30/27) klubą. Stephenas Curry nugalėtojams pelnė 32 taškus. Gynėjas pataikė šešis tritaškius bei atliko aštuonis perdavimus. Šiąnakt NBA žvaigždė peržengė 6 tūkst. karjeros rezultatyvių perdavimų ribą. Jis tapo aštuntuoju NBA žaidėju, kuris per karjerą įmetė 23 tūkst. taškų ir atliko 6 tūkst.
2024-02-23

„Partizan“ kvies „Golden State Warriors“ sužaisti rungtynes po atviru dangumi – nori pagerbti mirusį trenerį

Belgrado „Partizan“ svarsto galimybę surengti rungtynes su „Golden State Warriors“ ir taip pagerbti mirusį Dejaną Milojevičių. Gerbiamas treneris, o anksčiau ir labai gerai vertinamas žaidėjas paliko neišdildomą įtaką tiek „Partizan“, tiek „Warriors“ klubui, todėl dabar Serbijos klubas svarsto galimybę surengti specialų renginį jo palikimui įamžinti.  Belgrado ekipos prezidentas Ostoja Mijailovičius interviu Serbijos leidiniui „Kurir“ pasidalijo galimu planu.
2024-01-26

Dėl trenerio mirties nukeltos dar vienas „Golden State Warriors“ mačas

Anapilin iškeliavus San Fransisko „Golden State Warriors“ trenerio asistentui Dejanui Milojevičiui, NBA lyga nukėlė dar vienas šios ekipos rungtynes. Naktį iš penktadienio iš šeštadienį turėjęs vykti mačas su Dalaso „Mavericks“ neįvyks ir bus nukeltas į tolimesnę datą. D. Milojevičius, vakarieniaudamas su komanda, patyrė širdies smūgį ir buvo išgabentas į ligoninę, o ten specialisto gyvybės išgelbėti jau nepavyko.
2024-01-18

Sugrįžusio Draymondo Greeno „Golden States Warriors“ neužteko – patyrė nesėkmę Memfyje

Memfio „Grizzlies“ (15/25) pirmadienio vakarą 116:107 (23:29, 31:27, 31:30, 31:20) įveikė „Golden State Warriors“ (18/22). Memfio komandai, kuri dėl daugybės traumų neturi daug žaidėjų, pergalė prieš „Warriors“ žaidusią visu pajėgumu, buvo šiokia tokia staigmena. Pirmadienio rungtynėse Memfio komandai negalėjo padėti net septyni žaidėjai. Rungtynės visą laiką buvo lygios, o per pirmuosius tris ketvirčius nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo.
2024-01-16

Rezultatyvaus Jono Valančiūno ekipa žengia užtikrintai – sutrypė ir „Golden State Warriors“

Prieš keletą dienų pažeminusi Domanto Sabonio ekipą, Naujojo Orleano „Pelicans“ (23/15) šįkart triuškinančią pergalę įsirašė ir San Franciske. Komanda su Jonu Valančiūnu savo gretose net 141:105 (46:27, 27:33, 32:23, 36:22) įveikė „Golden State Warriors“.  Buvusio „Warriors“ asistento Willie Greeno treniruojami „Pelicans“ iškovojo jau šeštąją pergalę per septynerias rungtynes. J. Valančiūnas mače buvo per plauką nuo dvigubo dublio. Aukštaūgis iš Lietuvos surinko 21 tašką (7/10 dvit.
2024-01-11

Luka Dončičus vedė „Mavericks“ į pergalę Portlande, „Warriors“ po pratęsimo subyrėjo Oklahomoje

Antrą pergalę paeiliui NBA šventė Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso „Mavericks“ ekipa, kuri išvykoje 125:112 (37:22, 34:38, 26:30, 28:22) palaužė Portlando „Trail Blazers“. Dalaso komandą į pergalę išvykoje vedė komandos žvaigždė L. Dončičius, kuris per 41 minutę surinko 32 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2023-12-09

„Warriors“ puolėjas dėl neįprastos traumos praleido mačą – automobilio durelėmis prisispaudė pirštą

„Golden State Warriors“ puolėjas Andrew Wigginsas praleido ketvirtadienio pergalingą mačą, kurį jo komanda laimėjo 120:114 prieš Los Andželo „Clippers“ dėl neįprastos traumos. Ryte krepšininkas trenkė automobilio durelėmis į dešinės rankos rodomąjį pirštą, prieš rungtynes žurnalistams sakė „Warriors“ vyriausiasis treneris Steve'as Kerras. Pranešama, kad Wigginsas dalyvavo „Warriors“ treniruotėje, kad pabandytų žaisti su trauma, bet nusprendė nežaisti.
2023-12-01

Sabonis buvo arti trigubo dublio, bet „Kings“ ir vėl nepasipriešino „Warriors“

Trečiadienio naktį Sakramento „Kings“ (2/2) patyrė dar vieną nesėkmę. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa paskutinę sekundę rezultatu 101:102 nusileido „Golden State Warriors“ (4/1).  Tai jau buvo 11-as kartas per pastarąsias 17-a rungtynių (įskaitant ir priešsezoninius mačus), kai tarpusavyje rungėsi „Kings“ ir „Warriors“ krepšininkai.  Domantas Sabonis rungtynėse buvo arti trigubo dublio ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.
2023-11-02

Pamatykite: Curry tritaškių šou atvedęs „Warriors“ į pergalę

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Oklando „Warriors“ (2/1) ekipa. Steve'o Kerro treniruojama komanda svetimoje arenoje 106:95 (26:24, 31:23, 24:28, 25:20) įveikė Hiustono „Rockets“ (0/3) komandą. „Warriors“ komandą paskutiniame ketvirtyje į priekį timptelėjo Stephenas Curry, kuris per mažiau nei dvi minutes pataikė keturis tritaškius. Taip jis inicijavo atkarpą 15:2, po kurio „Warriors“ pirmavo 100:89 ir pergalės nepaleido.
2023-10-30

Solidus Wembanyamos pasirodymas atvedė „Spurs“ į pergalę prieš „Warriors“

Pergalę pasiruošimo rungtynėse prieš daugkartinius čempionus iškovojo San Antonijaus „Spurs“ ekipa. Victoro Wembanyamos vedama komanda rezultatu 122:117 palaužė „Golden State Warriors“. San Antonijaus krepšininkai, su V. Wembanyama priešakyje, San Franciske iniciatyvos ėmėsi jau nuo pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 9 taškais (44:35).  Nuo to momento aikštės šeimininkai taip ir nebuvo įsiveržę į priekį ir tik vijosi oponentus.
2023-10-21

Jasikevičius semiasi patirties JAV – pasidalino kadrais iš Sabonio atstovaujamo „Kings“ klubo

Barselonos „Barcelona“ gretas prieš sezoną palikęs Šarūnas Jasikevičius laiko veltui neleidžia. Socialiniuose tinkluose lietuvis pasidalino kadrais iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur lankėsi Sakramento „Kings“ klube.  „Instagram“ paskyroje Š. Jasikevičius pasidalino nuotrauka iš Sakramento, kur įsiamžino su klubo gretose rungtyniaujančiu Domantu Saboniu, įgūdžių treneriu Deividu Dulkiu bei dar vienu lietuviu Tomu Masiuliu, kuris Barselonoje darbavosi trenerių štabe.
57 2023-10-18

Curry patvirtino – nori vykti su JAV rinktine į Paryžiaus olimpiadą

Kadangi JAV antrą kartą iš eilės FIBA pasaulio čempionate neiškovojo medalio, artėjant 2024 m. Paryžiaus olimpinėms žaidynėms į jas ruošiasi vykti rimtos pajėgos. Po to, kai Kevinas Durantas pranešė, kad ketina keliauti su rinktine į Paryžių, savo susidomėjimą patvirtino ir Stephenas Curry. „Noriu žaisti. Tai vienintelis dalykas, kurio nesu padaręs... Tikrai noriu ten būti. Noriu būti komandoje“, – sakė jis per „Golden State Warriors“ žiniasklaidos dieną.
2023-10-03

Skambus Lillardo pareiškimas: „Geriau viską pralaimėsiu nei žaisiu „Warriors“

Mainų laukiantis Damianas Lillardas tikrai nenori žaisti „Golden State Warriors“ komandoje. „Gerbiu tai, ką jie nuveikė per paskutinius aštuonerius ar devynerius metus. Taip pat tai yra mano namai. Tačiau aš negalėčiau žaisti šioje komandoje. Jie laimėjo keturis čempionų titulus. Kaip aš atrodysiu, persikėlęs čia žaisti? Mano pozicijoje žaidžiantis Stephenas Curry yra antras geriausias šios eros krepšininkas po LeBrono Jameso. Tai tikrai nebūtų logiška.
2023-09-20

Šaričius sustiprino „Warriors“ ekipos gretas

Oklando „Warriors“ komanda su Dario Šaričiumi susitarė dėl vienerių metų veterano minimumo vertės kontrakto, skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski. 29 metų kroatas praėjusiame sezone žaidė Fynikso „Suns“ ir Oklahomos „Thunder“ komandose. Praėjusiame sezone jis rinkdavo 6,4 taško, atkovodavo 3,6 kamuolio ir atlikdavo 1,3 perdavimo.
2023-07-08

Trigubo Curry dublio neužteko ir „Lakers“ trečią kartą įveikė čempionus

Dar vieną pergalę Los Andžele šventė „Lakers“ ekipa. Rezultatu 104:101 (22:21, 27:31, 28:32, 27:17) jie įveikė „Golden State Warriors“ ir atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos finalo. Serijos rezultatas po šios „Lakers“ pergalės yra 3:1 ir Los Andželo ekipai trūksta tik vieno laimėjimo iki konferencijos finalo. Geriausiai „Lakers“ gretose pasirodė LeBronas Jamesas. Legendinis krepšininkas per 42 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.
66
2023-05-09

NBA konferencijų pusfinaliuose – įnirtingi mūšiai

Įsibėgėjo NBA Rytų ir Vakarų konferencijų pusfinalių serijos. Nė vienoje iš jų rezultatas nėra „sausas“ – vyksta intriguojančios ir itin atkaklios kovos. Rytuose toliau stebina reguliariajame sezone septintąją vietą užėmę „Miami Heat“ krepšininkai.
2023-05-08

Ar NBA konferencijų pusfinaliai irgi pažers staigmenų?

NBA atkrintamosiose varžybose prasidėjo konferencijų pusfinalio mūšiai. Juose nėra akivaizdžių favoritų, todėl laukiama didžiulės intrigos. Milžinišką susidomėjimą kels „Golden State Warriors“ ir „Los Angeles Lakers“ dvikovos Vakarų konferencijoje. Rytuose „New York Knicks“ krepšininkai kaunasi su „Miami Heat“. Pastarasis klubas pirmauja serijoje iki keturių pergalių 1:0. Atkrintamosiose varžybose tiesiog nesulaikomas yra „Heat“ lyderis Jimmy Butleris. Jis pelno net 35,5 taško.
2023-05-02

Sabonis aptarė pasibaigusį „Kings“ sezoną ir atskleidė detales apie galimą operaciją

Įspūdingą sezoną demonstravusio Domanto Sabonio ir jo atstovaujamos Sakramento „Kings“ komandos sezonas jau baigėsi, tačiau krepšininkas jau nekantrauja treniruotis toliau. Visgi tokius jo norus gali pristabdyti sezono metu patirta trauma. Po pralaimėtos atkrintamųjų serijos „Golden State Warriors“ komandai D. Sabonis neslėpė džiaugsmo. „Tai – nuostabi kelionė nuo pat tada, kai ji prasidėjo.
2023-05-02

Puikų komandos darbą gyręs Sabonis papasakojo apie smūgio momentą: „Aš nelabai supratau, kas įvyko“

Šiąnakt San Fransiske Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda parodė savo pranašumą ir pratęsė kovas dėl patekimo į konferencijos pusfinalį rezultatu 118:99 įveikę „Golden State Warriors“. Visgi lietuvis ne tik nebaigė rungtynių dėl surinktų pražangų, tačiau ir liko su stipriu sumušimu po akimi. Pirmoje rungtynių pusėje kovodamas dėl kamuolio lietuvis gavo stiprų smūgį iš Kevino Looney alkūnės ir liko su stipriu sumušimu po kairiąja akimi.
2023-04-29

Sabonis nebaigė mačo dėl pražangų, tačiau „Kings“ pergale išlygino serijos rezultatą

Ant atkrintamųjų prarajos krašto atsidūrę Sakramento „Kings“ San Fransiske įrodė savo pranašumą. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa rezultatu 118:99 (23:25, 35:26, 32:29, 28:19) įveikė „Golden State Warriors“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3. Domantas Sabonis aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (1/1 trit., 2/11 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, lietuvis rungtynių pabaigti negalėjo dėl surinktų asmeninių pražangų.
67
2023-04-29

Dvigubo Sabonio dublio neužteko – „Kings“ trečią kartą iš eilės nusileido NBA čempionams

Namų arenoje dar vieną nesėkmę patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Rezultatu 116:123 (36:33, 20:27, 34:39, 26:24) jie nusileido „Golden State Warriors“ krepšininkams. Šia pergale „Warriors“ serijoje išsiveržė į priekį 2-3, o toliau komandos dėl kelialapio į pusfinalį kovos penktadienį. D. Sabonis per 36 minutes praleistas aikštelėje surinko dvigubą dublį. Lietuvis pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
2023-04-27

NBA rungtynės – Lietuvai patogiu laiku: Sabonio ir Greeno akistata gniaužia kvapą

Šį sekmadienio vakarą žiūrovai kviečiami skirti krepšiniui. Lietuvos krepšinio gerbėjams palankiu laiku, nuo 22.30 val., TV6 kanalas kviečia stebėti įtemptas NBA Vakarų konferencijos atkrintamąsias rungtynes. Laukia mačas tarp „Warriors“ ir lietuvio Domanto Sabonio atstovaujamos „Sacramento Kings“. Šią savaitę „Sacramento Kings“ prieš „Golden State Warriors“ sužaidė jau dvi rungtynes.
2023-04-23

San Fransiske nušvilptas Sabonis su kariauna neatlaikė varžovų energijos

Nors Domantas Sabonis užfiksavo dvigubą dublį, šį kartą jo indėlio neužteko pergalei pasiekti. Sakramento „Kings“ Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse San Fransiske 114:97 (29:20; 24:21; 31:31; 30:25) krito prieš vietos „Golden State Warriors“. Savo aikštėje rungtyniavę NBA čempionai sušvelnino savo atsilikimą serijoje iki keturių pergalių 1-2. Nors „Warriors“ sirgaliai nušvilpinėjo lietuvį jam vos palietus kamuolį, tai jam nesutrukdė surengti solidų pasirodymą.
2023-04-21

Pirmą kartą istorijoje visos Kalifornijos valstijos komandos varžysis NBA atkrintamosiose

Po pirmųjų įkrintamųjų rungtynių paaiškėjo, kad visos keturios Kalifornijos valstiją atstovaujančios NBA komandos pirmą kartą istorijoje varžysis atkrintamosiose. Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa, Los Andželo „Clippers“ ir „Golden State Warriors“ jau po reguliariojo sezono užsitikrino sau vietas atkrintamosiose. Ketvirtoji Kaliforniją atstovaujanti komanda Los Andželo „Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje dėl vietos aštuonete kovojo įkrintamosiose.
2023-04-12

Puikaus Curry pasirodymo neužteko „Warriors“ pergalei prieš „Thunder“

Oklahoma Sityje pergalę šventė „Thunder“ (31-34) krepšininkai. Rezultatu 137:128 (40:30, 28:34, 37:35, 32:29) jie pranoko „Golden State Warriors“ (34-32). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Golden State Warriors“ žaidžiantis Jordanas Poole‘as užsidirbo techninę pražangą, tačiau užsidirbto baudos metimo Isaiah Joe nepataikė. Visgi, šį pramestą metimą I. Joe kompensavo taikliu tritaškiu. Likus mažiau nei minutei „Thunder“ pirmavo 135:128 ir persvaros neišvaistė iki pat mačo pabaigos.
2023-03-08

Iš aikštės lietuvio teisėjo išvarytam Curry teks paploninti piniginę

Stephenui Curry teks susimokėti 25 tūkst. JAV dolerių už netinkamą elgesį rungtynėse. Oklando žvaigždė rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ iš aikštės išvarė teisėjas iš Lietuvos Gediminas Petraitis, o vėliau lyga nusprendė skirti ir piniginę baudą. S. Curry buvo išvytas dėl emocijų protrūkio rungtynėse, kai jis sviedė savo dantų apsaugą. Tuo metu buvo nuspręsta krepšininką išvaryti iš aikštės, tačiau NBA nusprendė, jog tokios bausmės neužtenka.
2023-01-28

Du svarbius žaidėjus praradę „Warriors“ pranešė apie pirmąjį vasaros pirkinį

Otto Porterio ir Gary Paytono II tarpsezoniu netekę NBA čempionai Oklando „Warriors“ susitarė dėl dvejų metų 9,3 mln. JAV dolerių kontrakto su gynėju Donte DiVincenzo. Krepšininkas praėjusį sezoną pabaigė Sakramento „Kings“ gretose, prieš tai jis žaidė Milvokio „Bucks“ komandoje su kuria tapo NBA čempionu.  Praėjusiame sezone atletiškumu pasižymintis gynėjas rinkdavo po 9 taškus ir atkovodavo po 4 kamuolius.
2022-07-02

Ekstra klasė: nesustabdomas Curry atvedė „Warriors“ į pergalę NBA finale

Stephen‘as Curry liepsnojo, o „Golden State Warriors“ išlygino NBA finalų serijos rezultatą. 43 taškus pelnęs snaiperis 107:97 (27:28, 22:26, 30:24, 28:19) atvedė San Francisko ekipą į pergalę prieš Bostono „Celtics“ ir išlygino NBA finalų serijos rezultatą 2:2. Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais puolime ir nei viena komanda nesusikrovė didesnio pranašumo (27:28). Įdomu, kad abiejų komandų lyderiai – S. Curry ir Jaysonas Tatumas jau pirmajame kėliny...
2022-06-11

Pakelta NBA finalų uždanga: ketvirtajame kėlinyje užsikūrę „Celtics“ įveikė „Warriors“

Ketvirtajame kėlinyje prabilę Bostono „Celtics“ įveikė „Golden State Warriors“ krepšininkus. Didžiajame NBA finale Ime Udokos vadovaujami „Celtics“ 120:108 (28:32, 28:22, 24:38, 40:16) įveikė Stepheno Curry vedamą „Golden State Warriors“, perėmė namų aišktelės pranašumą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Bostono ekipoje fenomenaliai žaidė Alas Horfordas, kuris įmetė 26 taškus ir pataikė 6 iš 8 tolimų metimų, o svarbiausi metimai, kuriuos pataikė „Celti...
2022-06-03

Nervų karas Memfyje: Greeno išvarymas ir rungtynių pabaigoje reikalus sutvarkęs Thompsonas

NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje dramatiška pergale išvykoje startavo „Golden State Warriors“ ekipa, 117:116 (24:32, 31:29, 36:29, 26:26) įveikusi Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.
2022-05-02

NBA ruošia naują COVID-19 tvarką – kai kurie nevakcinuoti žaidėjai negalės rungtyniauti

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui artėjant, pranešama apie būsimų metų niuansus stipriausioje planetos lygoje. Shamsas Charania skelbia, kad kitą sezoną dėl koronaviruso komandų atstovams nebereikės papildomų kėdžių ir atstumų. Tiesa, sezono pradžioje rungtynių personalas kol kas dėvės kaukes.
2021-09-01

Įspūdingas NBA Vasaros lygos vakaras – net du dvigubi pratęsimai su įdomia taisykle

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje pergalės nėra svarbiausias tikslas, tačiau dėl jų tenka pakovoti. Jutos „Jazz“ (2/0) Las Vegase tik po dviejų pratęsimų 81:80 (18:17, 15:21, 26:16, 16:21, 5:5, 1:0) palaužė Dalaso „Mavericks“ (0/2). Pirmąjį pratęsimą likus žaisti tris sekundes tritaškiu išplėšė Elijah Hughesas (75:75). Po papildomos atkarpos rezultatas taip pat buvo lygus – 80:80. Pagal Vasaros lygos taisykles pirmasis pratęsimas yra žaidžiamas dvi minutes, antrasis – i...
2021-08-12

„Virtus“ laimėjimas rinkoje – prisiviliojo Tokijuje žibėjusį italą

Bolonijos „Virtus“ ekipai pavyko pasiekti susitarimą su 20 metų 188 cm ūgio italu Nico Mannionu. Praėjusiame sezone jis rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kur gynė San Fransisko „Golden State Warriors“ garbę. Dvidešimtmetis po studijų Arizonos universitete buvo pašauktas 48-uoju naujokų biržos šaukimu. „Warriors“ komandoje šis gynėjas stabilios rolės neturėjo.
2021-08-10

Savaitgaliui – naujo TV šou premjera, įspūdingi filmai ir kitos pramogos: sunku atplėšti akis

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šį savaitgalį kviečia žiūrėti įspūdingą premjerą „Didysis šou burbulas“, išskirtinį filmą „Vasaros paukščiai“, serialą „Pirmieji pasimatymai“, ir dar daugiau! Šeštadienis (03-13) 19.30 val. per TV3 ir Go3 populiarusis žaidimas „GalvOK“. Šį kartą prie komandos kapitonų Marijono Mikutavičiaus bei Manto Katlerio prisijungs žymus aktorius, filmų „Pasmerkti. Kauno Romanas” ir "Pasmerkti. Pajūrio džiazas" režisierius Artūras Rudokas bei aktorė Justina Nemanytė.
2021-03-13

Curry buvo įtariamas koronavirusas, dėl to save kaltino treneris

„Golden State Warriors“ komandos vyriausiasis treneris Steve‘as Kerras pripažino, kad buvo baimės, jog Stephenas Curry serga koronavirusu. „Buvome visi labai išsigandę, kad Curry gali sirgti koronavirusu. Aš kaltinau save, kadangi leidau jam žaisti prieš „Raptors“, o kitą dieną dalyvavo susitikime su sirgaliais. Kai jis susirgo, aš išsigandau. Kaltinau save, nes aš jį kviečiau dalyvauti tame susitikime.
2020-03-16

„Warriors“ košmaras: tokių blogų skaičių nefiksuoja nė viena NBA komanda

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vicečempionė, Oklando „Golden State Warriors“ komanda, šį sezoną visiškai subyrėjo. Traumų išretinta „Warriors“ kol kas fiksuoja blogiausius rezultatus tarp visų 30 NBA komandų. Praėjusiais metais iki finalo nužygiavusi ir jame Toronto „Raptors“ nusileidusi Oklando komanda ir prieš šio sezono pradžią turėjo vilčių pakartoti savo sėkmę. Tačiau tada klubas sugėrė vieną už kitą skausmingesnius smūgius.
2019-11-11

„Lakers“ ir „Warriors“ dvikovoje – netikėtas lyderis ir išskirtinė detalė

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tęsiasi ikisezoninių draugiškų rungtynių maratonas. Sunkią pergalę iškovojo kaip reikiant atsinaujinusi Los Andželo „Lakers“ komanda, rungtyniavusi be lyderių ir įveikusi Oklando „Golden State Warriors“ ekipą. Los Andžele vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 104:98 (28:17, 27:31, 32:24, 17:26). Nugalėtojams šiose rungtynėse nepadėjo LeBronas Jamesas, Anthony Davisas, Rajonas Rondo ir dar keli pajėgūs krepšininkai.
2019-10-15

Turtingiausių krepšininkų širdys priklauso joms: gražuolės vilioja atvirais kadrais

Alinančios treniruotės, nesibaigiančios traumos, išlieti prakaito lašai – tokia dažno krepšininko kasdienybė. Visgi ne paslaptis, kad sunkų darbą atperka ir saldūs vaisiai – profesionalūs krepšininkai džiaugiasi tikrai nemenkais atlyginimais, o kasmet jų kišenes papildo tikrai įspūdingos sumos. Bet kokios gražuolės supa pačius pelningiausius sportininkus? Dar vasario mėnesį žurnalas „Forbes“ suskaičiavo, kurie Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai uždirba daugiausiai.
2019-08-27

Naujas Valančiūno klubo draugas dairosi į platesnius vandenis

Tris kartus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu tapęs Andre Iguodala neseniai papildė Jono Valančiūno atstovaujamą Memfio „Grizzlies“ ekipą, tačiau čia gali neužsibūti. JAV žiniasklaida skelbia, kad 2015 metų finalo serijos naudingiausias žaidėjas nori prisijungti prie Los Andželo „Lakers“ ekipos. Pranešama, kad po mainų „Grizzlies“ nariu tapęs puolėjas sieks kontrakto išpirkos. Pagal dabartinę sutartį jis kitais metais uždirbs 17,2 mln. JAV dolerių.
2019-07-02

Kvatoja milijonai: krūvą pinigų praradęs „Warriors“ gerbėjas pavirto į „demoną“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) favoritais visai neseniai pasibaigusiame sezone įvardinti Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkai nesugebėjo apginti čempionų titulo. Steve‘o Kerro treniruojami „Kariai“ finalo serijoje 2:4 suklupo prieš Toronto „Raptors“ klubą, kuris pirmą kartą lygos istorijoje džiaugiasi čempionų vardu. Aistringiausiems „Warriors“ gerbėjams pralaimėjimas NBA finalo serijoje pareikalavo labai daug nervų.
2019-06-16

Pradėtas tyrimas dėl „Raptors“ šlovės kūrėjo elgesio po finalo

Laimėtais Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žiedais su Toronto „Raptors“ krepšininkais norėjęs pasidžiaugti klubo generalinis vadybininkas Masai‘us Ujiri pateko į nemalonų incidentą su Oklando „Oracle“ arenos apsaugos darbuotojais. Nigerijoje gimęs „Raptors“ šlovės kūrėjas norėjo įžengti į aikštelę ir džiaugtis kartu su žaidėjais, tačiau jam tą draugė daryti už apsaugą atsakingi asmenys, kurie veikiausiai neatpažino garbingo svečio.
2019-06-15

Baisi prognozė negąsdina – NBA klubai svajoja apie Durantą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Kevinas Durantas penktose NBA finalo serijos rungtynėse patyrė Achilo sausgyslės traumą. Krepšininkui Niujorke atlikti magnetinio rezonanso tyrimai atskleis tikrąjį traumos rimtumą, tačiau patys Oklando „Golden State Warriors“ atstovai jau kalba apie baisiausią variantą. Spėjama, kad vienam geriausių lygos žaidėjų plyšo Achilo sausgyslė. Jeigu šie spėjimai pasitvirtins, puolėjui veikiausiai tektų praleisti visą ateinantį sezoną.
2019-06-12

Vienas lauke ne karys: „Raptors“ – per dvižingsnį nuo išsvajoto triumfo NBA

Vienas taikliarankis Stephenas Curry Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos nelaimės. Taip būtų galima apibūdinti trečiąsias serijos rungtynes, kurias „kariai“ iš Oklando savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo prieš Toronto „Raptors“. Toronto klubas dabartinius NBA čempionus išvykoje įveikė užtikrintai 123:109 (36:29, 24:23, 36:31, 27:26). Serijoje iki 4 pergalių kanadiečiai dabar pirmauja 2:1, kita akistata dar kartą vyks „Warriors“ valdose, tačiau kartu su šia perg...
2019-06-06

Nerimas: į trečią NBA finalo serijos mūšį „Warriors“ stos be kelių karių

Dabartiniai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai, Oklando „Golden State Warriors“, siekia pratęsti savo dominavimą už Atlanto ir darkart iškovoti išsvajotus žiedus. Tiesa, tai padaryti gali būti sunkiau, nei planuota. Finalo serijoje iki 4 pergalių šiuo metu „Warriors“ ir Toronto „Raptors“ kaunasi lygiai – 1:1. Tiesa, pranešama, kad Oklando klubui bent artimiausiame, trečiajame serijos mače, teks verstis be svarbių krepšininkų.