Sekmadienio vakarą Vilniuje įvyks Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kova tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandų. Susitikimas prasidės 16:30 val. Lietuvos laiku, o jo eigą galėsite sekti portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje  „Go3“.

19

Kauniečiai šiame sezone jau yra iškovoję 4 pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą. Tuo tarpu vilniečiai 2 kartus laimėjo ir 3 pralaimėjo.

„Esame nusiteikę, kad jie išmušinės mus iš užtvarų, Dovydas spaus mūsų gynėjus aktyviai nuo pat galinės linijos. Laukiame fiziškų ir sunkių rungtynių.

Jie tikrai akcentuos Cowaną ir Andrewsą, kaip jiems uždėti antrankius, o mes turime akcentuoti irgi kaip tą padaryti su Francisco. Jis turbūt yra toks, kuris labiausiai drasko puolime, viską sukuria, gali vienas puolime daug ką išspręsti ir kitiems sukurti“, – prieš teigė „Wolves Twinsbet“ senbuvis Kristupas Žemaitis.

Tiesa, šiose rungtynėse kauniečiai pasirodys be savo vyriausiojo trenerio Andrea Trinchieri, kuris, kaip prieš rungtynes pranešė klubas, susirgo. Specialistą pavaduos Tautvydas Sabonis.

Rungtynių eiga:

Trečias kėlinys: „Wolves“ –  „Žalgiris“

Žalgiriečių atsilikimą sumažino taiklus Brady Maneko tritaškis, tačiau Martyno Žemaičio baudų metimai netrukus vėl sugrąžino 5 taškų persvarą (47:42).

Netrukus žalgiriečiai ėmė strigti, o tuo pasinaudoję šeimininkai pradėjo tolti ir susikrovė 17 taškų persvarą (63:48).

Antras kėlinys: „Wolves“ –  „Žalgiris“ 43:38

Antrajame kėlinyje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau žalgiriečiai netrukus atsakė pirmuoju taikliu tritaškiu (24:23).

Tarp komandų antrajame kėlinyje vyksta įtempta kova, o likus kiek daugiau nei dviem minutėms šeimininkai susikrauna 6 taškų persvarą (36:30).

Iki ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko išsaugoti 5 taškų persvarą.

Pirmas kėlinys: „Wolves“ –  „Žalgiris“ 20:20

Taškų sąskaitą pirmieji atsidarė svečiai, kai 2 taškus pelnė Deividas Sirvydis. Visgi netrukus rezultatą išlygino Marekas Blaževičius (2:2).

Toliau vyko apylygė kova ir beveik įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (8:8).

Vienas iš vilniečių ekipos legionierių užsidirbo nesportinę pražangą, kuri leido žalgiriečiams išsiveržti į priekį (11:8). Visgi netrukus šeimininkai pelnė du tritaškius paeiliui ir patys pirmavo (14:11).

Galiausiai kėlinys baigėsi lygiosiomis (20:20).