Po dar vieno pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygos starte „Manchester United“ ekipa nukrito į 14-ą vietą. Sekmadienį „raudonieji velniai 3:0 beviltiškai pralaimėjo principiniam varžovui „Liverpool“, o po rungtynių kritikos strėlės lėkė į 70 mln. eurų klubui kainavusį 32-ejų brazilą Casemiro.

Atraminis saugas pirmajame kėlinyje padarė dvi grubias klaidas po kurių buvo pakeistas per ilgąją pertrauką, o vietoje jo aikštėje pasirodė 20-metis akademijos auklėtinis Toby Collyeris, kuriam tai buvo debiutas „Premier“ lygoje.

Pirmasis įvartis buvo praleistas po to, kai Casemiro atliko blogą perdavimą komandos draugui ir kamuolį perėmę svečiai netrukus pasižymėjo. Antrasis po to, kai kontakto su varžovu neatlaikęs brazilas griuvo ant žemės, teisėjo švilpukas tylėjo, o Arne Sloto auklėtiniai iškart surengė rezultatyvią ataką keliais tiksliais perdavimais.

Po ilgosios pertraukos į aikštę brazilas nebegrįžo.

„Pakeičiau jį, nes atsilikinėjome 0:2. Kai pralaimi prieš tokį varžovą kaip „Liverpool“, turi rizikuoti. Mums reikėjo žaidėjų, kurie keltų daugiau grėsmės puolime“, – sakė šeimininkų ekipos strategas Erikas ten Hagas.

Po rungtynių jis taip pat paneigė gandus, kad pakeistas Casemiro paliko „Old Trafford“ stadioną dar rungtynių metu bei atskleidė, kodėl nežaidė naujokas Manuelis Ugarte.

„Tai netiesa, sutikau jį rūbinėje po rungtynių, – sakė itin dažnai fanų kritikos dėl prasto „Manchester United“ žaidimo sulaukiantis E. ten Hagas, kuris tikisi, kad komandos žaidimą pagerins iš PSG ekipos už 42 mln. eurų įsigytas Urugvanaus rinktinės saugas M. Ugarte. – Nesu Haris Potteris, reikia tai pripažinti. Jei matote M. Ugarte iki šiol dar nežaidė sezone nė vienos rungtynių minutės. Turime patobulinti jo formą, įtraukti jį į komandą, o tada esu tikras, kad jis bus svarbus žaidėjas“.

Spaudos konferencijos metu po rungtynių žurnalistai akcentavo daugybę „Manchester United“ klaidų aikštės viduryje ir per lengvai atiduodamą varžovams kamuolį, kas didžiule ekipos bėda buvo ir visą praėjusį sezoną.

Visgi olandas nesutiko, kad jo auklėtiniai daro vis tas pačias klaidas.

„Nemanau. Kitaip nelaimėtumėte trofėjų, kaip mes, ar nelaimėtume prieš didelius varžovus. Atsiprašau, bet turiu kitą viziją. Manau, kad po „Manchester City“ esame laimėję daugiausia trofėjų Anglijos futbole, todėl atsiprašau, nes galvoju kitaip“, – su kritika nesutiko jis.

Į vis dažnesnę kritiką savo vyrui sureagavo Casemiro žmona Anna Mariana, kuri Instagrame pasidalino visais savo vyro trofėjais, kuriuos jis iškovojo su Madrido „Real“ klubu.

Casemiro gindamas „Real“ garbę penkis kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje, tris kartus tapo „La Liga“, UEFA Supertaurės, FIFA klubų pasaulio taurės, Ispanijos Supertaurės čempionu ir vieną kartą iškovojo Ispanijos Karaliaus taurę.