Šeštadienį vykusios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Arsenal“ ir „Brighton“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Arsenal“ pirmajame kėlinyje žaidė aktyviau, o tai davė vaisių. Kai Havertzas 38-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Leandro Trossardas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė Bartas Verbruggenas.

Declanas Rice‘as antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei „kanonieriai“ liko žaisti dešimtyje. Joao Pedro 58-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko.

Bukayo Saka tapo pirmuoju „Arsenal“ žaidėju, atlikusiu rezultatyvų perdavimą pirmose trejose „Premier“ lygos rungtynėse nuo Thierry Henry, kuris tai padarė 2004/2005 m. sezone.

D.Rice‘as sužaidė savo 245-ąsias rungtynes „Premier“ lygoje ir jų metu buvo pirmą kartą nubaustas raudona kortele.