Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Valensijos „Valencia Basket“ (11-11) komanda nutraukė nesėkmių seriją Eurolygoje.

Pastaroji namuose 84:72 (21:19, 11:21, 29:19, 23:13) nugalėjo Milano „AX Armani“ (9-13) krepšininkus ir išrašė jiems antrą nesėkmę iš eilės.

Savo ruožtu Valenijos klubas laimėjo pirmą kartą po trijų paeiliui patirtų pralaimėjimų turnyre.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti antrojo ketvirčio pabaigoje, kai italai nutolo (32:40), o trečio ketvirčio pradžioje dar labiau padidino atstumą (32:43).

Visgi, aikštės šeimininkai baltos vėliavos nekėlė ir dar iki lemiamo ketvirčio ne pavijo oponentus, bet ir persvėrė rezultatą (59:57).

Ketvirtajame kėlinyje Valensijos ekipa surengė spurtą 13-0, kuris galiausiai tapo lemtingu (81:70).

Dviženklį pranašumą susikrovę aikštės šeimininkai tokiu smūgiu nokautavo svečius iš Italijos ir įsirašė pergalę – 84:72.

Į Valensiją persikėlęs Kevinas Pangosas prieš buvusią ekipą per 11 minučių pelnė 2 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas (6 rez. perd., 29 n. b.) ir Brandonas Daviesas po 15, Semi Ojeleye 14 (7 atk. kam.), Jaredas Harperis 11, Kassiusas Robertsonas 10, Nathanas Reuversas 5.

„AX Armani“: Shabazzas Napieras 20 (5/9 dvit., 2/8 trit., 4/5 baud.), Devonas Hallas 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 30 n. b.), Nicolo Melli ir Shavonas Shieldsas po 8, Stefano Tonutas 7.