Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (6/6) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose po pratęsimo 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8) pranoko Milano „AX Armani“ (4/8) komandą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės turnyre.

Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, svečiai iš Italijos dar turėjo 6 taškų pranašumą (70:76). Visgi, jo neišsaugojo. Jau kitoje atakoje tritaškį smeigė Carsenas Edwardsas (73:76).

Kitoje atakoje Shavonas Shieldsas netiksliai atakavo iš toli ir savo šansą gavo aikštės šeimininkai. Šie juo pasinaudojo. Serge'as Ibaka paskutinę sekundę smeigį tolimą metimą ir išplėšė pratęsimą – 76:76.

Jame sąlygas diktuoti ėmė aikštės šeimininkai. Vokietijos klubas jo pabaigoje surengė spurtą 9:0 ir padėjo tašką susitikime (91:82).

Rungtynės baigėsi rezultatu 91:84.

Karjeros mačą sužaidė Miuncheno komandos gynėjas C.Edwardsas. Krepšininkas per 36 minutes pelnė net 32 taškus ir surinko 28 naudingumo balus. Ankstesni karjeros rekordai buvo 22 taškai ir 23 naudingumo balai.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 32 (7/11 dvit., 5/10 trit., 3/3 baud., 28 n. b.), Serge'as Ibaka 20 (3/4 trit., 12 atk. kam., 28 n. b.), Nickas Weileris-Babbas 14, Sylvainas Francisco 11 (6 kld.).

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 26 (3/5 dvit., 5/11 trit., 5/5 baud., 27 n. b.), Nicolo Melli, Devonas Hallas ir Johannesas Voigtmannas po 10, Stefano Tonutas 9.