UEFA Čempionų lygoje ketvirtadienį finišavo pirmojo turo batalijos. „Arsenal“ ekipa prieš savaitgalio Anglijos grandų mūšį su „Manchester City“ sužaidė blankias rungtynes išvykoje, o „Barcelona“ prarado taškus legendinio NBA krepšininko Michealo Jordano akivaizdoje Monake.

6

„Barcelona“ reikalai komplikavosi po raudonos kortelės, kurią jau 11 minutę užsidirbo ne savo pozicijoje žaidęs gynėjas Ericas Garcia.

Likę mažumoje „Barcelona“ futbolininkai 16-ą mačo minutę nesulaikė aštriai žaidusio Maghneso Akliouche ir 22-ejų atakuojantis saugas pelnė pirmą įvartį Čempionų lygoje joje žaisdamas antrąjį savo sezoną 1:0.

28-ą minutę gražų atsakomąjį įvartį pelnė 17-metis „Barcos“ vunderkindas Lamine'as Yamalis. Gavęs tolimą aukštą komandos draugo perdavimą į priekį krašto puolėjas vėliau puikiai sužaidė prieš varžovų gynėją ir nuo jo atitrūkęs paleido tikslų smūgį į apatinį dešinį vartų kampą 1:1.

34-ą minutę Monako ekipa pelnė įvartį, bet netrukus buvo užfiksuota nuošalė.

Po ilgosios pertraukos „Monaco“ žaidė aktyviau ir įvartis brendo kurį laiką. 71-ą minutę 18-metis futbolo talentas George Ilenikhena galingu smūgiu nuginklavo vartininką Marc-Andre ter Stegeną ir vėl persvėrė rezultatą „Monaco" naudai 2:1.

76-ą minutę brazilas Raphinha pavojingai atsidūrė puolime ir buvo arti to, kad išbėgtų vienas prieš vartininką, bet galiausiai prarado kamuolį, o per likusį laiką „Barca“ pavojingų progų nesukūrė bei tarptautinį sezoną pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu.

„Arsenal“ išsiskyrė taikiai su Europos lygos nugalėtojais

Namuose „Atalanta“ dvikovą su Londono „Arsenal“ baigė be įvarčių – 0:0. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi be didesnių progų, bet situacija pasikeitė po pertraukos. Thomasas Partey baudos aikštelėje pargriovė oponentą ir „Atalanta“ gavo progą mušti vienuolikos metrų baudinį.

Jo metu sublizgėjo „Arsenal“ vartininkas Davidas Raya, atspėjęs Meteo Retegui smūgį į kairę vartų pusę, o iškart po to ir italo bandymą pakartotiniu smūgiu išvesti savo ekipą į priekį.

Per likusią rungtynių dalį „Atalanta“ atakavo daugiau, bet įvarčių žiūrovai taip ir neišvydo.

„Atletico“ kovojo iki galo

Tris taškus iškovojo ir savo namų sienas apgynė Madrido „Atletico“. Nors Diego Simeone ekipa pirmoji praleido įvartį jau 4-ą mačo minutę, kai pasižymėjo Benjaminas Šesko 1:0, tačiau į tai atsakė įspūdingu grožio įvarčiu.

Rezultatas tapo lygus 28-ą susitikimo minutę, kai Antoine Griezmannas sulaukė perdavimo į baudos aikštelę iš dešiniojo krašto, o jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė pirmiausiai į žemę, o tada peršoko vartininką Peterį Gulacsi 1:1.

Po ilgosios pertraukos sužibėjo gynėjas Jose Maria Gimenez, kuris 90-ą mačo minutę tapo pergalingo įvarčio autoriumi ir pasiuntė Madrido publiką į euforiją 2:1. Rezultatyvų perdavimą atliko A. Griezmannas, gražiai pakabinęs kamuolį į baudos aikštelę, o šis vartų tinkle suspurdėjo po urugvajiečio smūgio galva.

Tuo tarpu Čempionų lygoje ir apskritai Europiniuose turnyruose debiutavę Bresto futbolininkai 2:1 įveikė Austrijos klubą Grazo „Sturm“.