„Barcelona“ tęsia idealų startą Ispanijoje

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:1 sutriuškino „Girona“ futbolininkus.

Lamine'as Yamalis sužaidus pusvalandį pasinaudojo grubia varžovo klaida ir pasiuntęs kamuolį į vartus išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Jaunasis talentas netrukus antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje iš pradžių skyrė „Gironai“ vienuolikos metrų baudinį dėl Inigo Martinezo žaidimo ranka. Visgi po VAR peržiūros šis sprendimas buvo atšauktas.

Dani Olmo ir Pedri antrajame kėlinyje pridėjo po įvartį ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0. Cristhianas Stuani 80-ąją minutę pridėjo įvartį ir šiek tiek sušvelnino rezultatą 1:4. Ferranas Torresas rungtynių pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Barcelona“ liko žaisti likusį laiką dešimtyje.

L.Yamalis pelnė savo pirmą dublį išvykos rungtynėse atstovaudamas „BArcelonai“ būdamas 17 metų ir 64 dienų amžiaus.

Nei vienas „La Liga“ rungtyniaujantis žaidėjas paskutiniame trečdalyje nėra įgijęs daugiau kamuolio kontrolės nei L.Yamalis 2024 m. (20).

D.Olmo tapo trečiuoju „Barcelonos“ žaidėju šiame amžiuje , pasižymėjusiu pirmose trejose „La Liga“ pirmenybių rungtynėse.

„Barcelona“ po 5 sužaistų rungtynių turi surinkusi 15 taškų ir užtikrintai rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Girona“ su 7 taškais žengia septinta.