Puikiai šių metų UEFA Čempionų lygoje debiutavo lietuvis Marius Stankevičius – paskutinę rungtynių su Brėmeno „Werder“ ekipa minutę atliktas jo perdavimas leido Genujos „Sampdoriai“ pelnyti įvartį ir išsaugoti viltis patekti į pagrindinį turnyrą.

Nors „Sampdoria“ klubas vokiečiams pralaimėjo 1:3 (0:0), išvykoje pasiektas įvartis palieka italams šansų atsirevanšuoti varžovams per atsakomąjį mačą, kuris vyks kitą antradienį, rugpjūčio 24 dieną.

Mače Brėmene nuo pirmųjų minučių dominavo šeimininkai: per pirmąją kėlinį jie į varžovų vartus smūgiavo net 11 kartų, o genujiečiai – tik 1, tačiau rezultatas iki pertraukos išliko nepakitęs (0:0).

Visgi 51 min. Clemensas Fritzas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o 66 min. varžovą už marškinėlių tempęs „Sampdorios“ gynėjas S. Lucchini gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės. Prie 11 metrų žymos stojęs „Werder“ kapitonas Torstenas Fringsas smūgiavo taikliai ir padvigubino rezultatą – 2:0.

Iš karto po šio epizodo į aikštę buvo išleistas M. Stankevičius, tačiau jau po dviejų minučių jis nesugebėjo sutrukdyti Claudio Pizarro, kuris pelnė trečią šeimininkų įvartį – 3:0.

Nepaisant to, kad italai žaidė mažumoje, M. Stankevičius kelis kartus pabandė pats sudalyvauti savo komandos atakose ir jam tai daryti sekėsi labai gerai – atlikęs porą aštrių ir taiklių perdavimų, 80 min. lietuvis galingai smūgiavo iš toli ir kamuolys praskriejo visai šalia „Werder“ vartų virpsto.

Lietuvio pastangos galiausiai atsipirko 90-ąją min., kai po jo atlikto reido dešiniu kraštu ir techniškai pakelto kamuolio skirtumą smūgiu galva sušvelnino Giampaolo Pazzini – 3:1.