Kiaušiniai su kirmėlėmis
Vaikinas kiaušinių įsigijo prekybos centre „Lidl“ Šiauliuose. Supykino ne tik vaizdas, bet ir kvapas.
Tuo tarpu vilnietė, besikreipusi į tv3.lt redakciją pasakojo, kad iš pradžių, iš lentynos paėmusi kiaušinius, nepastebėjo, kad su jais kažkas negerai: „Aš juos paėmiau ir nešiausi, o prie kasos pastebėjau, kad kažkas varva iš dėžutės.
Pradariusi pamačiau, kad bent keli dėžutėje buvę kiaušiniai atrodė tarsi supeliję.
Sunerimę skaitytojai klausia – kas vyksta su „Lidl“ parduodamais kiaušiniais ir ar gali būti, kad jų nekokybę nulemia tai, kad kiaušiniai nėra laikomi šaldytuvuose?
„Lidl“ komunikacijos vadovas Valdas Lopeta tv3.lt sakė, kad minėti atvejai, kai pirkėjai rado sugedusių kiaušinių, galėjo kilti dėl to, kad kiaušiniai suskilo transportavimo metu, o darbuotojai to laiku nepastebėjo.
Nuoširdžiai atsiprašome su šia situacija susidūrusių pirkėjų, tobulinsime vidinius procesus, kad galėtume išvengti tokių problemų ateityje.
Pirkėjai, kurie įsigijo sugadintą ar kokybės neatitinkantį produktą, su pirkimo kvitu gali kreiptis į bet kurią mūsų parduotuvę Lietuvoje ir mes grąžinsime pinigus arba pakeisime prekę.
Pasiteiravus V. Lopetos, kodėl kiaušiniai parduotuvėse nėra laikomi šaldytuvuose, jis patikino, kad nėra niekur vyraujančių nurodymų, kad būtent taip turėtų būti.
„Pagal rekomendacijas, jeigu vieną kartą kiaušiniai buvo įdėti į šaldytuvą, tai reiškia, kad ir toliau turi būti jame laikomi, tačiau jeigu nė karto nebuvo įdėti, tai jie drąsiai gali būti laikomi ne šaldytuve“, - paaiškino atstovas.
Atvejis su pele
Primename, kad dar visai neseniai, liepos mėnesį, panevėžietė Ramunė nusipirko du maišelius po 0,5 kg skrudintų žemės riešutų ir viename jų rado 8 cm dydžio sudžiuvusią pelę.
„Su pirkiniu grįžome atgal į prekybos centrą. Kad nekelčiau bereikalingo triukšmo, atokiau pasikviečiau parduotuvės vedėją ir pasakiau, kad riešutų maišelyje yra svetimkūnis. Ji iškart konstatavo, kad radome gyvūną. Tačiau jokio atsiprašymo ar apgailestavimo iš parduotuvės darbuotojos neišgirdau“, – pasakojo panevėžietė.
Pasak moters, baisiausia, kad ir kiti riešutai maišeliuose gali būti užkrėsti ir juos valgyti nesaugu.
„Suprantu, kad riešutai importinė prekė, bet parduotuvės personalas turi žiūrėti, ką į lentynas deda. Be to, vietoje atsiprašymo išgirdau, kad kompensacijos už nekokybišką prekę niekas nesiruošia duoti.
Tik pasiūlė apsipirkti už tą pačią kainą. Kitas keistas dalykas, kad parduotuvės vedėja iškart pasakė, ką galėjome rasti riešutuose“, – stebėjosi moteris „Lidl“ prekybos centre nusipirkusi riešutus su priedais.