Ryškioje fotosesijoje įsiamžinusi Gerdos Žemaitės, Kristinos Kaikarienės, Ilonos Juciūtės ir daugybės kitų garsių asmenybių grožio puoselėtoja sako taip norėjusi atkreipti dėmesį bei pasidalinti žinia, apie tai, ko šventiniu laikotarpiu moterims dovanoti nereikėtų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Statistika skelbia, kad tarp populiariausių dovanotojų pasirinkimų yra grožio, o ypač plaukų, priežiūros priemonės. Būtent todėl G. Armalė nutarė įgarsinti savo įžvalgas apie šią sritį, kurią, per ilgametę darbų praktiką, puikiai pažįsta.
„Dažnai vadovaujamasi mintimi, kad tai, kas tinka ir paliko įspūdį man, patiks ir brangiam žmogui. Tačiau mūsų galvos oda, plauko struktūra, plaukų priežiūros įpročiai, pažeidimo lygis, net ir vandens sudėtis, kuriuo plaunama galvą, skiriasi. Tad, dovanodami universalius plaukų priežiūros produktus padarome meškos paslaugą: juos gaila išmesti, bet ir naudoti negalima“, – apie tai, ko niekada nerekomenduotų dovanoti moterims, kalba G. Armalė.
Ji pastebėjo, kad netinkamos grožio ar plaukų priežiūros priemonės jas naudojančiajam netgi gali būti žalingos bei sukelti itin nepageidaujamų pasekmių.
Norint palepinti artimą specialistė rekomenduoja geriau dovanoti kuponus – tai, gavusiajam jį, suteiks galimybę išsirinkti tai, ko tikrai reikia.
„O tinkamai parinkus priežiūros priemones, galima atauginti net ir labiausiai nualintus plaukus. Tik svarbu bendras darbas: specialisto, pateikiant kokybiškas rekomendacijas ir sudarant plaukų priežiūros rutiną, ir kliento – atliekant namų darbus kasdien. Ne kartą socialiniuose tinkluose esu pasidalinusi sėkmės istorijomis, kai per pusmetį žmogaus plaukų būklė akivaizdžiai pagerėjo“, – sako G. Armalė.
Anot specialistės, net ir su plaukų priauginimu galima atauginti merginoms natūralius plaukus, tik svarbu tai, kas yra daroma užvėrus salono duris.
„Norėčiau palinkėti dovanas rinkti nuoširdžiai – tada jos bus naudojamos, nestovės vonios lentynoje ir nerinks dulkių. O tą dovaną, kurią išsirinks su specialisto konsultacija, gavusysis tikrai ilgą laiką minės geru žodžiu“, – neabejoja G. Armalė.