• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lyginant su pernai metais, vis daugiau darbuotojų darbdaviams taria: „Viso gero“. Per krizę dažnas pervargęs ir neįvertintas darbuotojas iš savo vadovų išgirsdavo, kad šis turėtų džiaugtis, jog turi darbą. Tačiau šie laikai praeityje, skelbia CNBC.

REKLAMA
REKLAMA

Įdarbinimo portalo „Snagajob“ neseniai atliktos apklausos rezultatai skelbia, kad per pastarąjį pusmetį 22 proc. amerikiečių pakeitė darbovietes – tai 18 proc. daugiau nei pernai.

REKLAMA

Verta pažymėti, kad žmonės darbus keičia, nes to nori. Beveik pusė praėjusį pusmetį pakeitusių darbą respondentų teigė, kad tai buvo jų pasirinkimas. Pernai tokių tebuvo trečdalis.

Tuo tarpu pakeitusių darbus dėl atleidimo dalis sumažėjo nuo 34 proc. iki 22 procentų.

„Faktai, kad daugiau darbuotojų ieško ir randa naujas darbovietes, rodo, jog dalis darbdavių gana aktyviai ieško naujos darbo jėgos“, – teigė „Snagajob“ vadovas Shawnas Boyeris.

REKLAMA
REKLAMA

Norintiems pasekti šiuo keliu CNBC pateikia keletą patarimų.

„Išeiti iš darbo – tas pats, kaip nutraukti santykius. Jeigu jums tai reikia padaryti, bent jau padarykite maloniai. Supraskite, kad buvę darbdaviai gali paveikti jūsų karjerą ateityje. Kaip jūs išeisite iš darbo yra taip pat svarbu, kaip jūs pradėsite dirbti naujame darbe“, – teigė portalo getraised.com vyriausias tyrėjas Mattas Wallaertas.

Anot jo, paliekant darbovietę reikėtų pasistengti viską sutvarkyti taip, kad darbdaviui kiltų kuo mažiau nepatogumų. Tai padės išlaikyti gerus santykius ir jų norą tave pasamdyti dar kartą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų