„Išgirdome iš Federacijos esminį dalyką, kad stadionas tikrai liks futbolui, (...) o LFF mato čia „Žalgirį“, norėtų, kad Žalgiris turėtų namus ir visai įmanomais ištekliais padės, kad „Žalgiris“ turės šiuos namus“, – ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo Vilniaus „Žalgirio“ sirgalių atstovas Tadas Salaveičikas.
„Svarbiausias įvykis šios dienos yra tai, kad LFF (...) atliepė į sirgalių beldimąsi ir jie leis išsimokėti. Mes turime jiems pateikti projektą per kiek metų, jie atviri visiems mūsų pasiūlymams. Mes savo ruožtu norime išsimokėti kuo greičiau. (...) Per keletą metų mums pavyks tai padaryti“, – aiškino V. Venslovaitienė.
Aistruolių teigimu, sukurta akcija yra skirta verslui ir visiems, kurie norėtų prisidėti prie „Žalgirio“ namų įsigijimo. Jie priminė nekilnojamojo turto mokesčio lengvatą sporto klubus remiančioms įmonėms kaip paskatą remti šią iniciatyvą.
„Iš to gimė idėja, kad reikia sugrąžinti „Žalgiriui“ namus ir kviesti verslą prisijungti. Neprašome duoti, tik sakome, pasinaudokite lengvata, padėkit mums“, – teigė „Žalgirio“ aistruolis Tadas.
LFF stadiono pardavimo tema ELTA rašė dar 2022 m. rudenį. Tuomet LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius aiškino, kad su Vilniaus miesto savivaldybe dėl stadiono buvo tariamasi, tačiau kalbos niekur nepažengė.
„Teko šia tema bendrauti, bet anksčiau, praėjusiais metais, kai bandėme su jais kalbėtis dėl Naujosios Vilnios projekto, kad ten turėti futbolo treniruočių centrą. Buvo mintis, pasiūlymas ir buvo kalbėta taip, kad jeigu Vilnius nuperka iš federacijos šį stadioną, mes gautus pinigus dedame į naujos bazės atstatymą ir papildomai ieškome finansavimo, kad pasistatytume visą kompleksą. Bet tos kalbos niekur nepažengė, buvome padarę ir projektinius pasiūlymus, bet tai ir liko tik kalbomis“, – tikino jis.
E. Stankevičius Eltai tada tvirtino, kad preliminari stadiono kaina sudaro apie 5 milijonus eurų.