Dėl to darbo neteks daugiau kaip 2,6 tūkst. žmonių.
Praėjusį mėnesį administratoriams perduotas tinklas parduotuves per kelis etapus uždarys per kitas tris savaites.
Penktadienį bus uždarytas logistikos centras ir būstinė ir darbo neteks 299 darbuotojai.
Vėliau bus uždarytos 78 parduotuvės, o darbo neteks 907 darbuotojai.
Likusios 112 parduotuvių bus uždarytos iki rugpjūčio 10 dienos ir bus atleista dar 1,432 tūkst. darbuotojų.
Prieš bankroto paskelbimą birželio mėnesį tinklas, kuriame dauguma prekių tekainuoja vieną svarą, turėjo 335 parduotuves ir beveik 5,1 tūkst. darbuotojų.
Tinklą administruojanti „Deloitte“ jau uždarė 145 parduotuves ir atleido 1,797 tūkst. žmonių, nes nerado pirkėjo, kuris perimtų šį verslą.
„Administratoriai ir suinteresuotosios šalys tęs diskusijas dėl galimo likusio verslo dalių pardavimo“, – pareiškė administratorių atstovas.
Daug parduotuvių turintiems Didžiosios Britanijos mažmenininkams tenka atlaikyti didžiulę konkurenciją su interneto mažmenininkais, tokiais kaip „Amazon“, taip pat su dideliais prekybos centrų tinklais, kurie pirkėjus vilioja dosniomis nuolaidomis.
Praėjusį mėnesį „House of Fraser“, kinų valdomas universalinių parduotuvių tinklas, pareiškė, jog uždarys daugiau kaip pusę Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje turimų parduotuvių. Dėl to darbo gali netekti 6 tūkst. žmonių.
Tūkstančiai darbo vietų jau buvo prarasti žlugus drabužių išparduotuvių tinklui „Calvetron“, žaislų parduotuvių tinklui „Toys "R" Us“, elektronikos parduotuvių tinklui „Maplin“ ir lovų gamintojai „Warren Evans“.