• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 8 d., penktadienį, Vilniuje prasidėjusi Kaziuko mugė subūrė prekeivius iš visos Lietuvos. Jie pasakoja, kad pirkėjų netrūksta, nors šie ir skundžiasi aukštomis kainomis. Be to, prekeiviai atskleidė, kada šį savaitgalį savo prekėms taikys nuolaidas.

13

Kovo 8 d., penktadienį, Vilniuje prasidėjusi Kaziuko mugė subūrė prekeivius iš visos Lietuvos. Jie pasakoja, kad pirkėjų netrūksta, nors šie ir skundžiasi aukštomis kainomis. Be to, prekeiviai atskleidė, kada šį savaitgalį savo prekėms taikys nuolaidas.

REKLAMA

Ankstyvą penktadienio rytą apsilankius mugėje pirkėjų jau netrūko, nors dar ne visi pardavėjai buvo išsidėlioję prekes.

Vieni pasakojo, kad į mugę atvyksta jau kelinti metai, kiti į Kaziuką apsižvalgyti atvyko pirmą kartą. Anot prekeivių, į Kaziuko mugę juos atginė noras prisitraukti daugiau pirkėjų.

Atvyko prisitraukti pirkėjų

Štai iš Varėnos rajono Merkinės miestelio atvykęs prekeivis siūlo įsigyti riešutų sviesto „Man skanu“.

REKLAMA
REKLAMA

„Neseniai pradėjome vykdyti veiklą, iš įvairių riešutų gaminame sviestą, susikūrėme internetinę parduotuvę. Jau apvažiavome muges Dzūkijoje, dabar bandome plėstis kitur. Be to, girdėjome, kad Kaziuko mugė pati geriausia, todėl atvykome pirkėjų ieškoti čia“, – pasakojo vyras.

REKLAMA

Jis vardijo, kad riešutų sviesto stiklainiuko kainos prasideda nuo 4 eurų.

„Pigiausiai kainuoja žemės riešutų sviestas, brangesnis pistacijų, jis kainuoja 14 eurų, tačiau nepaisant kainos yra vienas populiariausių“, – pasakojo mugės dalyvis.

Duonos gaminiais prekiaujanti moteris atvyko iš Tauragės. Ji taip pat pasakojo, kad neseniai pradėjo veiklą, todėl naujų klientų atvyko ieškoti Vilniaus Kaziuko mugėje.

REKLAMA
REKLAMA

„Pirkėjams siūlome ne tik įprastos bemielės duonos, bet ir su priedais, pavyzdžiui su spirgučiais ar džiovintais vaisiais. Pirkėjai labai mėgsta ir, turbūt, dažniausiai perka duoną su įvairiomis sėklomis – kanapių ir kt.

Kilogramas bemielės duonos pas mus kainuoja 4 eurus, kepaliukas duonos su spirgučiais 2,5 euro“, – vardijo moteris.

Ji išskyrė ir ilgus batonus, kurie pirkėjams yra naujovė.

„Kepame ne ilgą prancūzišką batoną, bet mums įprastą, tik kitokios formos“, – siūlė prekeivė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį jau siūlo nuolaidas

Tikriausiai vienas populiariausių prekių ir pirkinių mugėje yra riestainiai, kitaip vadinami baronkomis. Už jų karolius mugėje gali tekti pakloti nuo 2–6 eurus.

Riestainiais prekiaujanti moteris sakė, kad pirkėjai skundžiasi kainomis, tačiau vis tiek perka.

„Juk be riestainių būtų keista grįžti namo. Prekiaujame tokia preke, kuri kiekvienais metais būna paklausi.

REKLAMA

Be to, mugė tęsiasi tris dienas ir jeigu mugės pradžioje pirkėjai nelinkę atverti pinigines, sekmadienį jie jau perka viską. Tą dieną geriausios ir kainos, nes pardavėjai nori išsiparduoti. Tačiau skaniausių riestainių jau nebelieka“, – įspėjo moteris.

Tuo metu rūkyta žuvimi prekiaujanti verslininkė iš Rusnės irgi pasakojo, kad mugėje dalyvauja jau ne pirmi metai. Ji irgi pastebėjo, kad žmonės skundžiasi kainomis, bet vis tiek perka.

REKLAMA

„Štai neseniai sulaukiau pirkėjos, kuri sakė, kad mugėje brangu, bet baronkų ir žuvies ji vis tiek pirks.

Žmonės daugiausiai perka vilkžuvės, jos kilogramas kainuoja 12,90 euro, ešerį už 14,90 euro, savoriną už 14,90 euro. Dar turime ir šviežių stintų už 14,99 euro“, – vardijo moteris.

Daugiausiai perka maistą

Daugiausiai žmonių mugėje buriavosi prie maistu prekiaujančių palapinių. Žmonės pirko medų, jo kilogramas kainuoja 6 eurus. Taip pat žmonės rinkosi ir mėsos gaminius. Vytintos dešros kilogramas kainuoja 16,90 euro, o naminės dešros rinkė šiek tiek mažiau – beveik 10 eurų. Alaus litro kaina siekia 5 eurus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mugėje galima įsigyti ir įvairių rūšių sūrio, brandinto sūrio kilogramas kainuoja 32 eurus.

Išalkę pasistirtinti gali lauko kavinėse. Jose galima nusipirkti įvairių patiekalų – karką už 15–20 eurų, šašlykų už 12 eurų, troškinį už 9 eurus, cepelinus už 9 eurus, plovą už 8 eurus.

Taip pat mugėse galima įsigyti ir įvairių keramikos, medžio, lino gaminių.

Lino drabužiais prekiaujanti moteris pasakojo, kad pas ją lininę suknelę galima įsigyti iki 100 euro, o švarkelį už šiek tiek pigiau – 75 eurus.

REKLAMA

Keramikos dirbinių, pavyzdžiui puodelių galima įsigyti nuo 10 iki 35 eurų. Viena keramikė teisinosi, kad jos technika yra brangi, todėl tokios ir kainos.

Dar vienas Kaziuko mugės simbolis verba. Mažos verbos ar javų puokštelės kainuoja 3–5 eurus, o už didelę verba pirkėjams tenka mokėti ir daugiau nei 30 eurų.

tv3.lt

kuo didesni ubagai, tuo labiau iš proto kraustosi, ir pardavėjai ir pirkėjai...
kaip niekada-gyvename gerai
kaip niekada-gyvename gerai
Juokasima,pasirodo-ilgi batonai naujovė?riešutų sviestas,kremai-parduotuvėse žymiai pigiau,o tas sūris tai išvis,32eurai,tai gal iš aukso?Turtingi mūsų žmonės ir nesiskųskit,akd blogai gyvename
rytoj eisiu į Kalvarijų turgų
rytoj eisiu į Kalvarijų turgų
nusipirksiu to paties,bet pigiau
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų