Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Atleisti visus prisvogusius milijonierius nuo mokesčių. VISAI.Tik tegu jie dingsta iš čia. Nepastipsim kaip po karo nepastipom. Bet pasveiksim tikrai.
Įdomu, mokesčiai, mokesčiai ir dar kartą mokesčiai. naivu klausytis nauvu ir skaityti.
Kada Lietuva pradės gyventi pagal ES šalyse naudojamus standartus.
Paiimkim- progresyviai mokesčiai be kliūčių naudojami beveik visose šalyse, t.y. kintamas mokesčio paskaičiavimas, pagal priskaičiuotą darbo užmokestį. Nustatyta riba, aišku diesnė nei NEAPMOKESDINAMAS MINIMUMAS iki tos sumos žmogus jokių mokesčių nemoka, paskui mokesčių procentai- kinta didėjančia tvarka, vadinasi kas daugiau gauna, didesnį ir procentą moka, kas maženį, tas ir mažesnį mokestį moka.
Anksčiau, tai turėtų būti ir dabar manau- vedes, neturėdamas vaikų registruotų , mokėdamo (vyriškumo)mokestį, tad kodėl neimti nuo tam tikros metų ribos iš jaunimo, kurie gyvena pagal populiarumą (susidėje ) ir neregistruoja nei santuokos nei vaikų savo pavarde, panelės(tokios moterys) vadinamos"mat adinpočka" naudojasi dar visomis teikiamomis valstybės lengvatomis .
Dabar ATOSTOGOS- juk žmogus dirba ištisus metus, moka mokesčius, metų laikotarpyje jis gauna tam tikrą dienų skaičių atostogų,savo prarastų darbo jėgų atstatymui, kurių metus žmogus paiilsi, atgaivina prarastą energiją, tad
kodėl jis už atostogų dienas turi mokėti mokesčius(juk čia ne darbo užmokestis, bet atostogos ) todėl užsienyje už atostoginius iš darbuotojo ir darbdavio jokie mokesčiai nepriskaitomi.
Dabar METAI-skaičiuojama, metai turi 12 mėnesių ir 365 dienas, mėnesis susideda iš 4 savaičių, savaitė turi 7 dienas, 48 mėnesių padauginus 7 savaitės dienų lygu 336 dienos turėtų būti metuose, vadinasi žmogus 29 dienas per metus pradirba veltui, negaudamas mėnesinio darbo užmokesčio arba trylikto atlyginimo.Tad kodėl nepriėma vyriausybė įstatymo, kad darbdavys darbo užmokesti pravalėtų mokėti ne mėnesine apskaita, bet savaitine apskaita.
Nuo kada būtų progresinės pensijos įvedus progresinius mokesčius? Ar tas klausimas nesvarbus, nes progresininkų daug nebus ir paprieštarauti savo Tėvynės valdžiai negalės.
Ir tai vadina progresiniais mokesčiais? Kvailais laiko piliečius. Vadinkit kitu vardu. Tikri būtų tokie: neapmokestinamas minimumas- minimali alga(MA), jeigu atlyginimas ne didesnis nei 3*MA - mokesčiai 15%, jei 6* MA-mokes2iai 20%, jei daugiau 30%. tada panašu būtų kaip Švedijoj.
Dėl mokesčių Lietuvoj p.Kirkilas elgiasi kaip žmogus ,iškritęs iš medžio...
Vilniuj eilinis pilietis be tarpininkų valstybinei mokesčių inspekcijai negali susimokėti mokesčių.Per Kirkilo vadovavimo laikotarpį vežimas nepajudėjo iš vietos.Tarpininkas nusigriebia liūto dalį mokesčių mokėtojų pinigų.Didėja socialinė atskirtis. Kaip pvz: keičiu teises -valstybei moku 20 lt,užsieniniam bankui -2lt.Už žemę valstybei 6 lt,bankui vėl 2 lt.Pirmu atveju man,vargšui, padidintas mokestis 10%,antru-30%,kreipiantis į FM,valdininkėliai" lošia kvailį",suprask jiems taip lengviau dirbti,o premjeras ''SUSKAIČIAVO" man sumažėjusius mokesčius...Gėda ir man ir visai Lietuvai,nes mes neapginti ,neveikia LR konstitucija biednam žmogui!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų