Penktą pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (16/5), kuri išvykoje 64:70 (14:17, 21:14, 13:23, 16:16) nusileido Kazanės UNIKS (12/7).

Tai – nerezultatyviausios „Barcelonos“ rungtynės šiame sezone. Ankstesnis prasčiausias rezultatas siekė 68 pelnytus taškus.

Įpusėjus mačui UNIKS nebuvo realizavusi nė vieno tritaškio – pirmąjį pataikė tik trečiame kėlinyje, kuriame ir įgijo persvarą.

Šio pradžioje „Barcelona“ pirmavo 41:35, bet tada Rusijos klubas spurtavo 12:0, neleisdamas varžovams taškų pelnyti ilgiau nei penkias minutes.

Likus žaisti tris minutes po Lorenzo Browno taškų iš po krepšio UNIKS pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 66:56, bet tada „Barcelona“ žaibiškai pelnė penkis taškus be atsako ir grįžo į kovą.

Cory Higginsas tritaškiu dar galėjo nurėžti skirtumą iki dviejų taškų, bet buvo netikslus ir po šio epizodo katalonai jau nesugebėjo sumažinti skirtumo dar labiau.

Slogias rungtynes sužaidė Rokas Jokubaitis, aikštėje pasirodęs pirmame kėlinyje ir iš karto suklydęs tris kartus iš eilės. Mačą jis baigė aikštėje praleidęs 10 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo keturis kartus ir nesurinko nė vieno naudingumo balo.

Įspūdingai UNIKS gretose žaidė Johnas Brownas, pelnęs 20 taškų (8/13 dvit., 4/7 baud.), perėmęs net 7 ir atkovojęs 4 kamuolius

Jis labiausiai prisidėjo prie to, kad „Barcelona“ šiose rungtynėse suklydo 15 kartų. Tiesa, UNIKS klydo dar dažniau – 18 klaidų, iš kurių septynios priklauso Mario Hezonjai.

Katalonai vertėsi be COVID-19 apsikrėtusio rezultatyviausio ir naudingiausio ekipos žaidėjo Nikolos Mirotičiaus.

UNIKS: Lorenzo Brownas 22 (8 rez. perd.), Johnas Brownas 20 (7 per. kam.), Mario Hezonja 11 (11 atk. kam., 7 kld.).

„Barcelona“: Cory Higginsas 17, Brandonas Daviesas 16, Nicolas Laprovittola 8, Kyle’as Kuricas 6.