Dramatišką, tačiau Kauno „Žalgiriui“ nepalankią, pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje iškovojo Malagos „Unicaja“ (3/4) klubas, kuris svečiuose paskutinėmis mačo akimirkomis 67:65 (22:20, 12:22, 21:9, 12:14) palaužė Berlyno „Alba“ (1/6) ekipą.

Sužaidus dvi minutes ketvirtajame kėlinyje Jekelas Fosteris dviem baudų metimais išlygino rezultatą (57:57), o netrukus Deonas Thompsonas dvitaškiu sugrąžino pranašumą Berlyno klubui – 59:57. Atkakli kova išliko iki paskutinių mačo akimirkų.

Likus žaisti 15 sekundžių aikštės šeimininkai viską turėjo savo rankose. Pirmaudami vieno taško skirtumu (65:64) „Alba“ krepšininkai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau DeShaunas Woodas nepataikė, o „Unicaja“ lyderis Marcusas Williamsas tritaškiu išplėšė pergalę svečiams – 67:65.

Aikštės šeimininkai dar turėjo net dvi galimybes išlyginti rezultatą, tačiau nei Yassinas Idbihi, nei D.Thompsono dvitaškiai tikslo nepasiekė.

„Alba“: D.Thompsonas (dvitaškiai 6/17, 9 atk. kam.) ir N.Djedovičius (6 atk. kam.) – po 16, J.Fosteris 8.

„Unicaja“: K.Simonas 12 (tritaškiai 3/8), F.Vazquezas 11 (dvitaškiai 5/7), E.Calloway'us ir M.Williamsas – po 10, K.Perovičius 9.