Puikią pergalę sirgaliams penktadienio vakarą Eurolygoje padovanojo Kauno „Žalgirio“ (2/0) klubas, kuris svečiuose 77:71 (23:25, 17:10, 17:16, 20:20) įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ (0/2) krepšininkus.

Mačą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po spurto 8:0 atitrūko 10:4. Minutės pertraukėlės metu J.Plaza žaidėjams davė daug pylos ir tai buvo naudinga, nes sužaidus 7 minutes kauniečiai priartėjo iki vieno taiklaus metimo - 15:17. Po „Caja Laboral“ tritaškio rezultatas buvo 20:15, tačiau tada „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 8:0 ir pirmą kartą buvo priekyje - 23:20. Kėlinio pabaiga kauniečiams buvo nesėkminga, nes ispanai įmetė 5 taškus iš eilės ir pirmavo - 25:23.

Antrąjį ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo pelnydamas 5 taškus be atsako (28:25) ir išsiveržę į priekį kauniečiai neužleido savo pozicijų visą laiką. Likus rungtyniauti 4 minutes abi ekipos įsivėlė į gana padriką žaidimą, tačiau nė viena komanda iš to pranašumo neišpešė, nes kauniečiai išlaikė persvarą, kuri po dvidešimties minučių buvo 5 taškai - 40:35.

Per pertrauką išklausę J.Plazos patarimų žalgiriečiai į aikštelę sugrįžo dar kovingiau nusiteikę ir trečiajame kėlinyje laimėję 3 minučių atkarpą 9:0 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 55:41. Visgi „Caja Laboral“ neleido ilgai svečiams šeimininkauti jų arenoje ir po spurto 8:2 atsilikimą sumažino per pusę - 51:57.

Lemiamą atkarpą dviem dvitaškiais pradėjo R.Kaukėnas, sugrąžinęs „Žalgiriui“ dviženklę persvarą (61:51), tačiau ji laikėsi neilgai, nes T.Huertelas pataikė tritaškį, o kitoje atakoje B.Olesonas pridėjo tolimą metimą su pražanga ir intriga sugrįžo - 57:61. Žalgiriečiai neketino varžovams atiduoti iniciatyvos ir atsakė atkarpa 7:0 - 71:62. Likus 3 minutės viskas buvo LKL čempionų rankose (73:64), bet ispanai per kelias minutes pelnė 7 taškus ir pasivijo varžovus - 71:73. Prasidėjus paskutinei minutei P.Jankūnas pataikė dvitaškį iš aikštės krašto - 75:71. „Caja Laboral“ dar turėjo laiko išsigelbėjimui, bet jos ataka buvo nesėkminga, o pergalę įtvirtino O.Lafayette'o taiklios baudos - 77:71.