„Šiaulių“ krepšininkai ENBL kovose startavo pergale

Pergalingai kovas Europos Šiaurės krepšinio lygoje pradėjo Šiaulių „Šiauliai“ (1-0).

Antano Sireikos auklėtiniai pirmajame turnyro mače namuose 79:71 (23:18, 19:9, 24:15, 13:29) įveikė Talino „Kalev/Cramo“ (1-2) klubą iš Estijos.

Skirtumas tarp ekipų išaugo jau antrajame kėlinyje, kuomet šiauliečiai surengė spurtą 8-0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:21), o prieš didžiąją pertrauką atstumas pasiekė ir 15 taškų ribą (42:27).

Antroje rungtynių dalyje Šiaulių krepšininkai užtikrintai valdė situaciją ant parketo. Pastarieji sudavė dar vieną smūgį varžovams. Šį kartą atkarpa laimėta 14-0 leido atsiplėšti net 24 taškais (61:37).

Tai buvo didžiausias skirtumas rungtynėse tarp komandų. Ketvirtajame kėlinyje šiauliečiai gerokai atsipalaidavo ir paleido vėjais didžiulę persvarą. Likus žaisti 33 sekundės, estai priartėjo vos iki 7 taškų (77:70).

Visgi, galiausiai tašką padėjo du taiklūs Pauliaus Danusevičiaus baudų metimai – 79:70.

Oponentai susitikimą uždarė tiksliu baudos metimu, tačiau tai jau pavojaus aikštės šeimininkams nesukėlė – 79:71.

„Šiauliai“: Paulius Danusevičius 18 (5/8 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), Martynas Varnas 17, Jonas Zohore 13 (6/6 dvit., 9 atk. kam.), Arminas Urbutis 11, Eimantas Stankevičius 8.

„Kalev/Cramo“: Arturas Konontsukas 20 (2/3 dvit., 5/11 trit., 1/1 baud., 8 atk. kam.), Oleksandras Kovliaras 15 (7 rez. perd.), Taavi Jurkatammas 8, Henri Chatmanas 7.