Rumunijos čempionate vartininkas Edvinas Gertmonas išlaikė sausus vartus, o lietuvio ginamas Klužo „Universitatea Cluj“ klubas svečiuose 2:0 įveikė Bukarešto „Rapid“ klubą. Lietuvis šiame mače atrėmė 3 varžovų smūgius.

Klužo klubas šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo ir su 21 tašku rikiuojasi pirmoje lygos vietoje.

Antroje Albanijos lygoje savo antrąjį sezono įvartį pelnė puolėjas Manfredas Ruzgis, o lietuvio ginamas „Vora“ klubas namuose 2:1 įveikė „Valbona“ klubą. Lietuvis šiame mače pasižymėjo 47 minutę bei pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Ukrainos „Premier“ lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė nuo 75 minutės, o lietuvio ekipa Kovalivkos „Kolos“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „LNZ Cherkasy“ ekipa.

Antroje Saudo Arabijos lygoje vartininkas Džiugas Bartkus praleido vieną įvartį, o lietuvio ginama „Al Bukayriyah“ namuose 0:1 pralaimėjo „Abha“ klubui.

Antroje Norvegijos lygoje vartininkas Igoris Spiridonovas atrėmė tris varžovų smūgius, bet vieną įvartį praleido, o jo ginamas „Bryne“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Mjondalen“ klubu.

Italijos „Serie C“ lygoje saugas Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes bei padėjo „Rimini“ klubui svečiuose sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Lucchese klubu.