Rokas Giedraitis buvo svarbi priežastis, kodėl Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-12) krepšininkai pasiekė pergalę 21-ajame Eurolygos ture.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 76:62 (23:15, 24:16, 10:16, 19:15) pranoko Milano „AX Armani“ (9-12) komandą ir neleido jai pasiekti trečiosios pergalės iš eilės.

Pastaruoju metu Serbijos klubas demonstruoja puikią formą ir laimėjo tris susitikimus iš paskutinių keturių turnyre.

28 minutes ant parketo praleidęs R.Giedraitis pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, padarė klaidą, 5 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir pritrūko vos 3 taškų iki asmeninio sezono rezultatyvumo rekordo (24).

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai svečiai surengė spurtą 9-0 ir nutolo (23:15).

Antrajame ketvirtyje serbai visiškai dominavo ir krovėsi persvarą, kuri buvo pasiekusi ir 18 taškų žymą (37:19).

Po didžiosios pertraukos Belgrado krepšininkai sustojo ir aikštės šeimininkai atsigavo, o pastarųjų deficitas tirpo (47:40).

Ketvirtajame kėlinyje italai pavojingai priartėjo iki 5 taškų (59:54), bet svarbiu metu svečiai surengė du rezultatyvius išpuolius ir vėl vėsino oponentus (63:54).

Dar arčiau Milano ekipai prisiartinti nepavyko ir teko pripažinti nesėkmę savo sirgalių akivaizdoje – 76:62.