Gana sudėtingą pergalę Eurolygos turnyro "Top 16" etapo F grupėje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus atstovaujamas Barselonos „Regal Barcelona“ (3/1) klubas, kuris svečiuose 73:59 (15:10, 19:22, 17:16, 22:11) palaužė Stambulo „Bešiktaš“ (0/4) krepšininkus.

Lemiamą persvarą Ispanijos čempionai įgijo tik paskutiniame ketvirtyje. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik trys taškai (53:50), tačiau paskutines dešimt minučių svečiai laimėjo net 22:11 ir iškovojo pergalę rezultatu 73:59.

Š.Jasikevičius per 26 minutes surinko 9 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei kartą prasižengė.

„Bešiktaš“: C.Jerrellsas 17 (tritaškiai 3/4), G.Vidmaras 14 (dvitaškiai 7/10), D.Markota 13 (8 atk. kam.), D.Ewingas 9.

„Regal Barcelona“: A.Tomičius 15 (dvitaškiai 7/8), E.Lorbekas 11, Š.Jasikevičius ir P.Mickaelas - po 9, C.J.Wallace'as 8 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).