Prieš kelis metus Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubą treniravęs Rimas Kurtinaitis tuometinį komandos vidurio puolėją Aroną Baynesą buvo palyginęs su dviračiu važiuojančia meška, tačiau penktadienį šis „meškinas“ vos nepražudė dabar stratego iš Lietuvos vadovaujamos Maskvos srities „Chimki“ (2/2) komandos.

Eurolygos turnyro A grupės rungtynės australas jau per pirmuosius du kėlinius surinko 20 taškų, o Rusijos vicečempionai namuose tik mačo pabaigoje 75:65 (18:19, 25:14, 13:15, 19:17) palaužė Liublianos „Union Olimpija“ (1/3) komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusketvirtos minutės A.Baynesas pelnė keturis taškus iš eilės ir svečių atsilikimas sumažėjo iki šešių taškų (60:66), tačiau iš toli pataikė Sergejus Monia, dvitaškį pridėjo Krešimiras Lončaras ir rungtynių baigtis jau nekėlė abejonių.

A.Baynesas per 27 minutes pelnė 27 (dvitaškiai 10/12, baudos 7/10) taškus, atkovojo 10 kamuolių, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Chimki“: V.Fridzonas 20 (tritaškiai 4/6), K.Riversas 16 (tritaškiai 2/7), S.Monia 10, Z.Planiničius (6 rez. perd.) ir K.Lončaras (7 atk. kam.) - po 8.

„Union Olimpija“: A.Baynesas 27 (10 atk. kam.), S.Salinas ir D.Page'as - po 10, J.Blažičius 8 (dvitaškiai 0/5, tritaškiai 0/3, baudos 8/10).