Hamburge (Vokietija) vykstančiame elitiniame „Beach Pro Tour Elite16“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre patyrė lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė 2-0 (21:17, 25:23) palaužė itales Giada Bianchi ir Reka Orsi Toth ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje.

Jau 17 val. lietuvių lauks kova dėl vietos pusfinalyje su šveicarėmis Tanja Huberli ir Nina Brunner.

Primename, kad pirmą kartą vietą tokio lygio turnyro atkrintamosiose varžybose užtikrinusios Lietuvos sportininkės trečiosiose D grupės rungtynėse penktadienį 0-2 (17:21, 16:21) pralaimėjo vokietėms Laurai Ludwig ir Louisai Lippmann.

Tai buvo pirmas pralaimėjimas šiame turnyre.

Turnyro Hamburge prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

Tuo tarpu Danielė Kvedaraitė ir Jekaterina Kovalskaja „Beach Pro Tour Futures“ turnyro Čekijoje pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:16, 21:16) nugalėjo austres Franziską Fried ir Anją Trailovič.

15 val. lietuvės ketvirtfinalyje žais su čekių žvaigždėmis Barbora Hermannova ir Marie-Sara Stochlova.