Paskutiniuoju 2011/12 metų sezono Eurolygos dalyviu tapo Šarlerua „Spirou“ klubas. Atrankos turnyro finalo rungtynėse Belgijos čempionai namuose 79:53 (15:13, 19:8, 20:15, 25:17) nugalėjo Nymburko CEZ krepšininkus.

Antrojo kėlinio viduryje dviženklę persvarą įgiję „Spirou“ krepšininkai jos varžovams taip ir neleido sumažinti iki pat mačo pabaigos. Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų pranašumas viršijo dvidešimties taškų ribą, o paskutinis kėlinys šiame mače tebuvo formalumas.

„Spirou“: Ch.Hillas 21 (12 atk. kam., 5 kld.), D.Malletas 18 (tritaškiai 4/8), C.Greenas 12, C.Beghinas 11 (9 atk. kam.).

CEZ: E.Lawrence'as 10, L.Wilsonas 9, T.Simmonsas 8 (5 atk. kam.), M.Lenzly 7, P.Pumprla 6.