Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) patyrė Mato Buzelio atstovuajama Čikagos „Bulls“ (1/2) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 95:114 (21:26, 18:33, 26:29, 30:26) nusileido Oklahomos „Thunder“ (2/0) krepšininkams.

Tai buvo pirmosios Čikagos klubo rungtynės namų arenoje šiame sezone.

M. Buzelis pralaimėtojų gretose per 7 minutes surinko 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, tačiau prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Lietuvis daugiausiai žaidė rungtynių pabaigoje. Jis į aikštę išėjo likus žaisti 4:26 minutei, kai komandas skyrė 20 taškų ir „Bulls“ suleido visus atsarginius žaidėjus.

Pralaimėjusiems Zachas LaVine pelnė 22 taškus, Nikola Vučevičius įmetė 18, Joshas Giddey - 14.

Nugalėtojus į priekį vedė 24 taškus surinkęs Jalenas Williamsas, Shai Gilgeous-Alexanderis įmetė 23.

„Bulls“ trumpai pirmavo tik pirmajame ketvirtyje. Antrojo kėlinio pabaigoje „Thunder“ pradėjo triuškinti šeimininkus ir vienu metu skirtumas augo iki 25 taškų.

„Bulls“ artimiausias NBA reguliariojo sezono rungtynes (10.29) žais su Memfio „Grizzlies“ komanda.

„Bulls“: Zachas LaVine 22 (4/9 trit., 9 atk. kam., 7 kld.), Nikola Vučevičius 18 (5/10 dvit., 13 atk. kam.), Joshas Giddey 14 (4/8 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Coby White (0/9 trit., 4 atk. kam.) ir Julianas Phillipsas (2/5 trit.) po 9, Jalenas Smithas 4 (6 atk. kam.), Lonzo Ballas (1/5 trit., 5 atk. kam.), Matas Buzelis, Patrickas Williamsas (1/4 trit., 8 atk. kam.), Chris Duarte ir Ayo Dosunmu (1/9 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 3, Talenas Horton-Tuckeris ir Dalenas Terry po 2.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 24 (9/18 dvit., 1/4 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Shai Gilgeous-Alexanderis 23 (7/12 dvit., 2/9 trit., 8 atk. kam., 4 per. kam.), Chetas Holmgrenas 21 (8/13 dvit., 0/5 trit., 16 atk. kam.), Casonas Wallace 9 (4/7 dvit., 0/4 trit., 6 atk. kam.), Aaronas Wigginsas 8 (4/5 dvit.), Luguentzas Dortas 7, Ousmane Diengas (0/4 trit., 6 atk. kam.) ir Isaiahas Joe (2/4 trit.) po 6, Ajay Mitchellas 4 (2/5 dvit.), Alexas Caruso ir Adamas Flagleris po 3.