„TOPsport A lygos“ 27-ajame ture nelengvą pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Žalgiris“. Čempionato lyderiai namuose 2:1 (1:1) nugalėjo vienu metu pirmavusį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje netrūko pavojingų epizodų prie abiejų vartų. Grėsmingai atakavo Nino Noordanusas, o nuo Liviu Antalio paskutinę akimirką apsigynė Dejanas Trajkovskis.

„Džiugas“ išsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kai po pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Ibrahimas Cisse. Svečiai turėjo ir dar puikias progas – Christianas Bella smūgiavo arti tikslo, Leifas Estevezas sukirto kamuolį į virpstą.

Išlyginti rezultatą „Žalgiriui“ pavyko 42-ąją minutę – po žalgiriečio perdavimo nesėkmingai sužaidus I. Cisse, savo šansu pasinaudojo 11-ąjį įvartį pelnęs L. Antalis.

Po pertraukos vilniečiai sėkmingiau žaidė gynyboje, tiesa, kartą sėkmė nusišypsojo, kai po keitimo pasirodęs Dominykas Kubilinskas nerealizavo geros progos. Maža to, saugas prasižengė savo baudos aikštelėje, bet Joelio Bopesu atrėmė į rikiuotę grįžęs Marius Paukštė.

Galiausiai „Žalgiris“ savo pasiekė 82-ąją minutę. Greito išpuolio metu J. Bopesu atliko perdavimą iš kairiojo krašto – savo šansu pasinaudojo Giedrius Matulevičius.