Italijos „Serie A“ pirmenybes išplėšdama tašką pradėjo „Milan“ komanda. Pirmajame ture „Milan“ namuose 2:2 pabaigė rungtynes su „Torino“ komanda.

„Torino“ klubas į priekį įsiveržė sužaidus pusvalandį. Tuomet kamuolį į savo vartus nukreipė Malickas Thiaw.

Po pertraukos Duvanas Zapata padvigubino pranašumą. Visgi, šeimininkai nepasidavė:„Milan“ komandai įvartį pelnė komandos debiutantas Alvaro Morata. Po keitimo į aikštę žengęs ispanas 89-ąją minutę vienu prisilietimu nukreipė kamuolį į vartus.

Galiausiai jau penktąją pridėto laiko minutę Noah Okaforas išplėšė savo komandai tašką šiose rungtynėse.

Taškus prarado ir čempionų titulą ginantys Milano „Inter“ futbolininkai, kurie su „Genoa“ irgi sužaidė lygiosiomis 2:2.

Šiose akistatoje „Genoa“ į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Alessandro Vogliacco įvartis, bet Marcusas Thuramas atstatė lygybę.

To paties M. Thuramo įvartis antrajame kėlinyje leido „Inter“ įsiveržti į priekį, bet tuomet, kai jau atrodė, jog dvikova baigsis Milano klubo pergale, šeimininkams paskutinę pridėto laiko minutę tašką išplėšė Junioras Messias. Brazilas nerealizavo baudinio, bet pirmasis suskubo prie atmušto kamuolio ir pasiuntė jį į vartus,

Kitose „Serie A“ rungtynėse „Parma“ 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina“.