Vokietijoje titulus ir toliau skina Lėverkuzeno „Bayer“ klubas. Xabi Alonso auklėtiniai triumfavo Vokietijos Supertaurės rungtynėse. Net ir žaisdami dešimtyje „Bayer“ po baudinių serijos 3:2 palaužė „Stuttgart“.

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į Victoro Boniface`o smūgį, atsakė „Stuttgart“ atstovas Enzo Millotas.

37-ąją minutę „Bayer“ liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Martinas Terrier. Galiausiai žaidėjo pranašumą „Stuttgart“ išnaudojo, kai Denizas Undavas išvedė savo komandą į priekį.

Visgi, to pergalei neužteko. „Bayer“ parodė, jog jų praėjusio sezono kovingumas niekur nedingo. 88-ąją minutę Patrikas Schickas lygino rezultatą, o baudinių serijoje neklydę „Bayer“ atstovai iškovojo dar vieną trofėjų.

Priminsime, jog pernai „Bayer“ laimėjo tiek ir „Bundesliga“ pirmenybes, tiek ir šalies taurę.